MBS Sp. z.o.o.

Poznań

Opinie o MBS Sp. z.o.o.

info 2010-05-21 08:41:25
No cóż smutna rzeczywistość Polskich firm . Ostrzegam przyszłych pracowników tej firmy przed podpisaniem umowy poproście o tę umowę . Proponują pracę za większe pieniądze a umowa jest na niższa kwotę .... no wiadomo jak już jesteś w ich szponach to podpiszesz wszystko !!! Masakra jak można w ten sposób traktować pracowników. [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-02-11 16:31:43
Pracowałam tam już jakiś czas temu, więc oczywiście bardzo możliwe , że wszystko się zmieniło, ale co do poprzedniej opinii..... UMOWE NALEŻY ZAWSZE CZYTAĆ !!!!! To jest w końcu ludzie w naszym interesie. To niepoważne żeby mieć pretensje do pracodawcy o to , że sie nie przeczytało umowy. Ja nie miałam żadnych problemów, zawsze uczciwie rozmawiałam z prezesem i zawsze dochodziliśmy do porozumienia.
anonimus 2013-02-12 21:47:05
MBS najprościej mówiąc: Miało Być Super i to jest fakt. Niestety rzeczywistość nie jest już tak różowa. Wiecznie trzeba się doszukiwać i dopytywać o swoje. Oczywiście jak się powie "za głośno" to dostaje się setkę, albo dwie mniej niż powinno. Socjal idzie Bóg wie gdzie, a ciągle się słyszy, że jest ciężko i będzie jeszcze ciężej i nigdy nie jest dość. Wiecznie mało i mało, pozorne oszczędności kończą się jeszcze większymi wydatkami niż zaplanowano... Zero docenienia, żadnej normalnej motywacji. Szkoda słów. Radzę omijać łukiem i dość szeeeeeroooookimmmm
majkel 2016-04-19 22:07:14
początkowo myslałam już że firma wydała z siebie ostatnie tchnienie ale chyba jest iskierka nadziei, widziałam ofertę nową na pracownika księgowości, nadal szukają?
Zostaw swoją opinię o MBS Sp. z.o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBS Sp. z.o.o.