il sole - restauracja włoska

Opinie o il sole - restauracja włoska

janek 2010-04-18 13:48:39
Pracował może ktoś z Was w restauracji Il Sole w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 27? To mała włoska restauracja na przeciwko Hali Mirowskiej. Jaka jest tam atmosfera pracy, jacy współpracownicy, szef, zarobki? Umowy o pracę czy osławione umowy zlecenia? Będę wdzięczny za wszystkie opinie.
Kala 2011-08-10 12:14:32
Restauracja Il Sole w mojej ocenie jest jedną z lepszych restauracji w Warszawie, moje ulubione miejsce na spotkania z przyjaciółmi. Zawsze jesteśmy powitani przy drzwiach przez uśmiechniętego kelnera/ kelnerkę .
Trudno wypisać wszystkie specjały tejże restauracji , ale nie sposób zapomnieć smaku Sałaty ze szpinakiem, kurczakiem iiiii truskawkami, pyyyycha , muszę jeszcze wspomnieć o polędwiczkach wieprzowych w serowym sosie a do tego konieczne są grillowana warzywa śródziemnomorskie. Ceny są przyzwoite warto zapłacić za taką jakość.
Na samą myśl już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty………..
Zostaw swoją opinię o il sole - restauracja włoska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie il sole - restauracja włoska