Opinie o TARANKO w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TARANKO. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TARANKO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TARANKO w Warszawa

Pixi

Nie polecam pracy w Krakowie. Atmosfera względem nowego pracownika bardzo toksyczna. Psychika niestety zrujnowana.

Anonymous

Odstraszają nawet w większym stopniu pracownice - zawistne i totalnie nieżyczliwe wobec nowych pracowników. Klasy, ogłady i jakiejkolwiek chęci współpracy na próżno w Krakowskiej szukać. Nie daj Bóg umiesz sprzedawać i zabierasz im cenne paragony!!!!!! ???????? No, ale jak ktoś o 50 zł premii drugą osobę by w szklance wody utopił, to już chyba więcej pisać nie trzeba ;))

the end Nowy wpis

Nie polecamy, nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim pracodawcą... brak szacunku do pracownika wymogi jak z kosmosu za kosmicznie mało. Regionalni bez kompetencji. omijajcie szerokim łukiem

Pixi

Xxx Nowy wpis
@Pixi

Czyżbyś miała ,,przyjemność" pracować w Galerii Krakowskiej? ;)))) Jeśli o ten salon Ci chodzi, to w pełni popieram. I jeszcze się dziwią, że non stop prowadzą rekrutację i nikt nie chce zostać :D

Anonymous Nowy wpis

Czy firma TARANKO udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy w firmie TARANKO są regularne szkolenia pracownicze?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TARANKO? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Nie wiem co się dzieje z Taranko i w jakim kierunku to zmierza ale mam dość tekstów klientek typy "czy to jeszcze Taranko" "co się stało z Taranko" "kto dla was projektuje te rzeczy" itp. Wiele klientek odeszlo od Taranko i będzie odchodzić. W salonach zrobił się misz masz. Kobiety poważne z klasą nie są w stanie za dużo wybrać bo wiele modeli to typowe dla nastolatek a nastolatki nie kupują bo ceny. Wszyscy tylko kręcą głowami a nam coraz bardziej opadają ręce przyjmując nowe dostawy. Jak ktoś w firmie się nie obudzi to będzie za późno.

Małgorzata

Nie ma u Was jakiegoś programu feedbacków, żebyście mogły przekazywać wyżej opinie klientek?

Kasienja

A jak wyglądają zniżki pracownicze na ubrania? Ile procent? Jestem ciekawa. Pozdrawiam

Justyna

@sprzedawca a jakie są twoje obowiązki?

Sprzedawca
@Justyna

Przede wszystkim obsługa klienta bo jest prowizja od sprzedaży indywidualnej. Sprzątamy sami, donosimy rozmiary z magazynu, pomagamy układać sklep, czasami są jakieś dokumenty do zrobienia, sprawdzamy towar taka wewnetrzna inwentaryzacja. Nie ma jakiś dziwnych zadan. Wszystko skupione na sprzedazy i trzeba znac wyniki sklepu. Jak wszedzie jest troche pracy, ale jest mila atmosfera w sklepie i firmie.

Jak szefostwo w TARANKO? Spoko traktują ludzi?

Sprzedawca

Jako sprzedawca jestem zadowolona, mamy mały fajny zespół. Fajna kierowniczka. Nacisk na obsługę klienta. Klienci czasami różni, ale da się z nimi wytrzymać. Nie pracuję długo, ale atmosfera widać, że jest ok w firmie. Obawiałam się tu pracować, ale nie żałuję.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Lidia

Aktualnie salon w Gdańsku marki TARANKO poszukuje kierownika salonu (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/gdansk;l?oferta_opinie=pracuj.pl5474674). Oferują podnoszenie kwalifikacji i premie, czyli ciekawe są te warunki. Czy ktoś chciałby zostać kierownikiem w Gdańsku?

@Lidia

Tak. Troll z Gowork

Milluskaty

Totalnie nie polecam pracowac w tej firmie, osoby na szczeblu kierowniczym nie sa kompetentne do sprawowanego stanowiska. Kontakt z centralą prawie wogle nie istnieje, pomimo zapewnien o pomocy w kazdej sytuacji, dostaje sie tylko zadania do wykonania czasami bardzo bezsensowne. Atmosfera w sklepie bardzo napieta jest, ciagle jestes obserwowany, kontrolowany i z kazdego ruchu rozliczany. A wynagrodzenie to śmiech na sali, praca na caly etat a nie dostaniesz sredniej krajowej, bo corka wlasciciela po raz setny chce jechac do Włoch. Urbrania to również nie porozumienie niby polska firma tak bardzo to podkreslane jest a rzeczy sprawdzane z Chin, czesto nie sa warte nawet 20% swojej ceny. Podczas rozmowy premie byly obiecane co miesiac, bonusy od firmy, znizki pracownicze ale skonczylo sie tylko na słowach. Zamiast tego dostajesz prace po 12 godzin, czesto 3 dni z rzędu, instrukcje od firmy tak niedorzeczne az ciezkie do wykonania czesto niewykonalne. Serdeczne odradzam prace w Taranko

Mon
@Milluskaty

Skoro pensja jest poniżej najniższej krajowej (2100 zł brutto) to znaczy, ze taką firmę należy zgłosić do PiPu nie sądzisz?:)

@Mon

Do pipu to zgłoś siebie. Żałosne są te komentarza trolii z gowork

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie TARANKO?

Powiem Ci - zatrudnij się to się dowiesz. Nikt już tu nie komentuje a sztuczne podsycanie tematu jest żałosne na tym portalu

Cezary

Nie wszyscy nadają się na kierowników!!

Lidia

@Milluskaty czyli nic z obietnic z rozmowy kwalifikacyjnej nie miało miejsca potem w pracy? Nie dostawaliście nawet tych zniżek pracowniczych? Grafik nie jest też elastyczny, że też zdarzało się Ci się pracować 3 dni pod kolej po 12h?

Lidia

@Maxim rozumiem, że Twoja opinia jest z perspektywy klienta? Miło, że klienci sklepu TARANKO są zadowoleni z pracy. A jak z pracownikami sklepu? Jesteście zadowoleni z pracy? Polecilibyście pracę innym użytkownikom szukającym pracy w sklepie? Bardzo chętnie przeczytamy opinie pracowników.

Maxim

Firma Taranko to porządna firma. W centrali firmy są serdeczni zrozumiały ludzie. Personel w sklepach miły i uczciwy. Kolekcje dopasowane do potrzeb kobiet o różnym wieku do tego wspaniała jakosc. Gorąco polecam.

lala

Ubrania są bardzo fajne i eleganckie co prawda może nie na każda kieszeń ale jako sprzedawca masz zawze taniej

jula

byłam na dodatku w tym sklepie i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, dużo pracy było tego dnia bo dostawa ogromna, ale klientki sympatyczne. Co do wynagrodzenia za dodatek...hmm poszłam na obiad i po pieniądzach hehe 50 zł za 9 godzin pracy to ździerstwo

Iza

atmosferę w pracy mamy taką jaką sami sobie zorganizujemy. pracujemy w zespole 4-ro osobowym (salon-Gdańsk) i jest super. z tego co wiem w niektórych salonach dziewczyny pracują do 15 lat więc jakby było tak źle to dziewczyny by nie pracowały tyle lat.

Iza

lola

Naprawdę kiero zarabia 2500 zł??? Słyszałam że tyle tam premii i dodatek funkcyjny.. Q

Zostaw merytoryczną opinię o TARANKO - Warszawa

• Jak się pracuje w TARANKO?

Zobacz opinie na temat firmy TARANKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TARANKO?

TARANKO
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Marynarki Polskiej 73
    80-557 Warszawa