ARSANIT Sp. z o.o.

Opinie o ARSANIT Sp. z o.o.

Czy jest możliwość pracy w ARSANIT Sp. z o.o. na część etatu?

Abcd Nowy wpis

Daj sobie spokój kręcą na każdym kroku z kasą niby się zgadza ale jak sobie podliczysz to tu zabiorą ram zabiorą

AQ Nowy wpis
@Abcd

Uzasadnisz szerzej stwierdzenie o zabieraniu? Chce mieć co do tego jasność po prostu. czy na rozmowie już się dowiem na co potencjalnie należy uważać, żeby nie podpaść w tym zakresie? o ile i za co najczęściej kwota jest pomniejszana?

LU

Jak wygląda sytuacja kierowców w tym roku? za dużo o ich pracy nie mogę tu poczytać a wiem, że szukają teraz na C+E na kraj. Umowa o prace – poniedziałek – piątek. A co z godzinami? Wiecie jaki przedział i dokąd się jeździ?

LOL
@LU

Za 160 godzin 3900 na rękę. Wypłata za grudzień. Wstyd się przyznać, że tyle płacą na C+E Sam sobie odpowiedz czy warto. Możesz poczytać sobie poprzednie wpisy, nic się nie zmieniło na lepsze.

@LU

W zimę trzeba drugiej roboty szukać bo ledwo 3500/4000zl zarobisz za 160/180h. W lato spoko ale godzin powyżej 220/240. Przy przyjęciu słodzą dużo a wychodzi jak zawsze. Jak w każdej firmie w sumie.

CX Nowy wpis
@Siemce

Cześć, czyli tak na sezon można na luzie przyjść? na przykład właśnie na lato? Od którego miesiąca sugerujecie by dobrze było zacząć? Czerwiec czy lipiec? I umowę da rade tak na 3 miesiące zrobić?

LOL Nowy wpis
@CX

Nie było takiej sytuacji, żeby szukali kogoś na kilka miesięcy/ na sezon

SY

Hej, coś o stanowisku Doradca techniczno-handlowy?? No i mam tu zagadkę. Napisali w jednym ogłoszeniu, że praca jest za granicą. A potem, że pracuje się albo w mazowieckim, albo na Podlasiu. No to o co chodzi? Jakiś żart, że te województwa to w zasadzie zagranica czy jak? Gdzie się finalnie pracuje?

@SY

A może wystarczyło wpaść na to, ze są to trzy różne lokalizacje? Warszawa, Łódź, Białystok. Czytanie ze zrozumieniem ;)

Czy w ARSANIT Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Firma ARSANIT Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Kandydat laborant

Dzień dobry, Chciałem zapytać jak wygląda praca na stanowisku laborant w firmie ARSANIT w Siemianowicach? Jakie są widełki wynagrodzenia na tym stanowisku? Czy pracownik może podnieść w laboratorium swoje kompetencje i czy tym samym zarobki? Czy jest praca zmianowa? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

dzony

nie polecam pracy w tym obozie. na magazynie chlopaki zarabiają smieszne pieniadze to mają w (usunięte przez administratora)e swoją robote, wszystko i wszystkich. W biurze magazynu jedynie Krzysztof fajny chlop reszta to buce z Albertem i (usunięte przez administratora)m mareczkiem na czele. Na zaladunku wiecznie problem albo brak ludzi albo brak styropianu. Ale sproboj tylko kamizelki nie zalozyc to juz cie przyfiluja na kamerach i opierniczą. kasa jak na tak duza firme i ilosc obowiazkow smieszna. stanowczo odradzam

@dzony

Hej, powiedz mi o tym biurze jeszcze. Czemu tylko jedną osobę uznajesz za fajną? Ile w sumie ich tam pracuje i jak z rotacjami stoją? Wiadomo jak przyjmują w swoje szeregi osoby nowe? Jaka atmosfera?

Poszukuję pracy na stanowisku Operator. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Operator. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą ARSANIT Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Dubel

Aplikację CV zawsze warto złożyć i najlepiej samemu wyrobić sobie opinię w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, bo wtedy można zadawać dowolne pytania. W firmie jest kilka benefitów pozapłacowych: możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej na bardzo atrakcyjnych warunkach; do tego dochodzą szkolenia, owocowe wtorki i czwartki oraz okolicznościowe bonusy.

@Dubel

Fajny ten pakiet dodatków, ciekawie brzmi. Ale to jest tak że to wszystko każdy pracownik ma, czy to jakiś system 'do wyboru'? Okolicznościowe bonusy to są premie czy co?

Corocznie "Karpiowe "otrzymujemy. Ostatnio to było 1 tyś.

@Elżbieta

Bo nie to wszystko to brednie.

@Dubel

Dla Pracownika na działalności gospodarczej (przedstawiciela) To samo?? Zart jakiś!!!

Joanna

Serio wam to nie pasuje? Chyba lepsze takie benefity niż zadne??

Nigdywięcej
@Dubel

Wow ile benefitów :) Ciekawe ;) A ile w ramach tych benefitów handlowcy dopłacają za paliwo jak im spalanie wzrasta? :))))))))

@Nigdywięcej

Pytanie retoryczne? Może by tak pakiet sportowy komuś odsprzedać to się zwróci za paliwo? ;p W sumie racja, ktoś opisze jak wygląda sytuacja z paliwem tutaj na dzień dzisiejszy?

@Dubel

A te szkolenia są dla wszystkich pracowników, obojętnie z jakiego działu, czy tylko jakiś konkretne działy mają kursy?

Były kierowca

Nie wszyscy tylko pracownicy którzy przepracowali minimum rok, dla reszty jest sałatka warzywna z wigili dla dyrektora

@Były kierowca

Skoro już padła o wigilii i samych karpiowych tu wzmianka to czy pozostałe święta również są w jakikolwiek sposób uwzględniane? Mam na myśli, chociażby zbliżającą się Wielkanoc. Jeśli chodzi o jakiekolwiek inne uroczystości, to pracownicy może integrują się jakkolwiek ze sobą z własnej inicjatywy? Czy nie ma kiedy?

OBSERWATOR

Witam pracuje w firmie długo i co mogę stwierdzić? do wiadomości tym -zadowolonym i tym- nie zadowolonym. Ta firma zbudowana jest na potencjale ludzkim ,ma swój charakter, wytyczone cele i strategię i wie co chce osiągnąć. Jeżeli dany pracownik na danym stanowisku rozumie te założenia, i przyczynia się do realizacji tej drogi, to wydaje mi się że zostaje doceniony (to nie jest firma dla lewusów) Dobrzy i zaangażowani pracownicy pracują tu od wielu lat i myślę że sobie chwalą pracę w tej firmie. ps. Jeżeli pracujemy w tej firmie tzn że jesteśmy dobrzy - brawo dla nas !!!! To dobra firma i ma już 20 lat!! A jak komuś się nie podoba .....

Joanna
@OBSERWATOR

A jak firma docenia zaangażowanych pracowników? Chodzi tu o jakieś podwyżki, awanse? Jak to u was wygląda?

@OBSERWATOR

Firma ok niech się rozbudowywuje ale napisz jak kierowcy są (usunięte przez administratora) i placeni???? Bo gdyby nie pakiet mobilności wszedł to dymali by dalej za 150zl na Czechy i sami muszą rozładować towar ???? i po ile godzin.

@1234

Jeśli kierowcy potrafiliby między sobą się dogadać, to byłyby już dawno lepsze warunki pracy. Niestety, niektórzy kierowcy są faworyzowani przez logistyka, i mają gdzieś zgrać się z ekipą. Pan dyrektor nie miał by innego wyjścia i musiałby dać podwyżkę. Pozostaje (usunięte przez administratora) 14 godzin, za niecałe 300 zł...

nn
@.

niecałe 300 zł za 14 godzin w tej firmie to można powiedzieć i tak nieźle. skoro za kurs do 400 km masz płacone 100 zł i w tym musisz jeszcze szukać miejsce na rozpinanie przyczepy bo np masz 4 miejsca rozładunku z tego 2 w które nie wjedziesz całym zestawem. Schodzi ci 14 godzin za 100 zł.... to masz 7 zł z groszami na godzinę

@nn

Cały ten system wynagrodzenia kierowców jest do bani. Jest niesprawiedliwy, wręcz krzywdzący. Kto to widział żeby kierowca kat C,E zarabiał 100 zł w dzisiejszych czasach !!!To jest śmiechu warte. Zgodzę się jednak z opinia, że wszystko w rękach kierowców i właśnie przez brak zgrania się między nimi, są tak słabe zarobki.

@nn

No widzisz tu pewnie też perspektywa odgrywa sporą rolę, jasne, że fajnie jest zarobić jak najwięcej. Ale jak ktoś kogoś faworyzuje a Ty należysz do tej pomijanej grupy to raczej się odechciewa jeździć?

Lucky

Niech sobie Pan dyrektorek chodzi po górach, co kogo to obchodzi ? Myślisz że oni nie mają świadomości jak pracują kierowcy ? Doskonale o tym wiedzą. kierowcy sami sobie pozwalają na takie traktowanie...

OBSERWATOR
@1234

dlugo mnie nie bylo odpowiadjac na pytanie twoje -trzeba zapytac kierowcow z tego co wiem czas pracy kierowcow jest bardzo przestrzegany !!!!! skoro pracuja to moze nie jest tak zle (ważne jest to że codziennie mogą sie przytulic do żony),zawsze moglo by byc lepiej(wszedzie dobrze gdzie nas nie ma)

@OBSERWATOR

Co ty pitolisz chyba biuro i kierownicy doceniani a produkcja i chłopaki na załadunku. Napisz ile zarabiają jak są doceniani na załadunku chłopaki. A o kierowcach no tylko już dobra kadra podobno się rozleciała tylko wazeliny zostały. Bajki to umisz opowiadac????????????

@1234

Z tego co mi wiadomo chłopaki na załadunku dostają najniższą krajową, mają też jakąś premie. Wyjdą może za 2500 na rękę, muszą chodzić w weekendy żeby coś więcej zarobić.

Szymon
@Lucky

W weekendy lepiej płacą? To znaczy czy stawka jest wyższa? O ile?

Czy w ARSANIT Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierowca umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 17 listopada na GoWork.pl.

Polecany

W Arsanicie jak i w wielu firmach kierowcy mogą Zdalnie pracować ????mamy drony którymi kierowcy sterują z poziomu iPhone i w ten sposób dostarczamy towar do klientów pzdr

@Polecany

Hahaha. Ale co do pracy zdalnej, mnie ciekawi czy jest opcja zdalnej lub hybrydowej pracy jako Doradca techniczno-handlowy. Wiecie, jak to tutaj wygląda? I jeśli tak, to jakie narzędzia firma udostępnia, aby pracować na home office?

Ta jak ci da trasę to tak polecisz np. W piątek że nienormowany czas pracy. ????????Za 150 walniesz 500km po kraju w 12 godz. 4 rozładunku dwa odpięcia przycaepy????????

@1234

Czy to logistyka interesuje że jest piątek ? Gdzieś to ma. Ważne, że on weekend zaczyna o 15.00. Logistyka ma tyle innych dni, ale trasy długie także lubi dać w piątek, co by kierowca za długiego weekendu nie miał.i się za bardzo nie rozleniwił. Co do czasu - Wszystko jest legalnie. (usunięte przez administratora) wtedy w podwójnej żeby wrócić. Jedziesz cały dzień, od rana do wieczora za 150 zł. Zrobisz nawet 1000 km. Wtedy Zwykle zaczynasz o 4.00 a kończysz 19,20 różnie. 4 miejsca to norma, nikogo to nie dziwi.w tej robocie dzień bez rozpięcia, dzień stracony. I to że jest jedna osoba do odbioru paczek, a kierowca musi towar podać to norma.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Arsanit. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie

Bogdan

Jeżeli rzeczywiście nie ma możliwości rozwoju zawodowego, to może pracodawca ma jasną i przejrzystą ścieżkę kariery dla nowo zatrudnionej osoby? Ciekawi mnie, czy występują awanse.

@Bogdan

Nie...

Emka

Czy istnieją w ogóle firmy, w których nie ma możliwości rozwoju? Czy rozwój nie jest determinowany przez wewnętrzną motywację pracownika? Jeśli ktoś chce się rozwijać, to znajdzie możliwości... W każdym dziale w firmie Arsanit są możliwości awansu - sama zaczynałam jako młodszy specjalista, po 3 latach zostałam specjalistą, a obecnie jestem starszym specjalistą, więc potwierdzam z własnego doświadczenia, że jest to realne! :-)

Dubel

Firma Arsanit rozwija się rónież przez to, że ludzie w niej pracujący stale się rozwijają - i tak to powinno działać! Możliwości rozwoju oczywiście są - trzeba tylko chcieć z nich skorzystać i być otwartym na nowe... a jak szukasz byle jakiej pracy, która nie wymaga od Ciebie zaangażowania i chęci ciągłego doskonalenia, to raczej odpuść sobie Arsanit.

@Emka

A czy trzeba jakoś specjalnie się wykazać i sobie zapracować na taki awans czy może ważny jest w tym przypadku głównie staż pracy? Są określone kryteria, które trzeba spełnić?

Jeżeli nie jesteś w jakikolwiek sposób związany z którymś z dyrektorów to szanse na awans masz jak Kaczyński na lot w kosmos…Pracowałem w tej firmie kilka lat, jak w większości firm są „swoi”(prawda Waldziu?) i najmici do roboty. Swoi jeżdżą na atrakcyjne wyjazdy z klientami a najmitów się opiernicza jak się coś nie zapina. Jak zrobisz plan to dyrektor dzwoni; o, super, zrobiliśmy, jak nie zrobisz: o, nie zrobiłeś…

Dubel

Firma ARSANIT od wielu lat organizuje konferencje dla swoich Klientów – w przeróżnych miejscach na świecie. Każdorazowo w takich wyjazdach uczestniczą również nasi pracownicy, którzy dokładają wszelkich starań, by podróż przebiegała bezproblemowo i przede wszystkim bezpiecznie. Jednak bardzo trudno o to, by raptem kilka osób z firmy ARSANIT było w stanie upilnować każdego z kilkudziesięciu naszych Klientów (uczestników konferencji), szczególnie w sytuacji gdy zostali oni rozsadzeni w różnych częściach samolotu, na co nie mieliśmy już wpływu. Każdy z uczestników naszych konferencji jest dorosłym człowiekiem i sam odpowiada za swoje zachowanie, więc obarczanie winą pracowników firmy ARSANIT jest w tej sytuacji nieco krzywdzące, ale przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce i pozostaje jedynie w imieniu naszym i Klientów za nią przeprosić.

Współpasażer
@Dubel

Nieco krzywdzące... Byłem na pokładzie tego samolotu na Gran Canarię. Własny alkohol w samolocie spożywali zarówno klienci, jak i pracownicy Państwa firmy. Wynikało to z ich rozmów, które niestety z uwagi na stan upojenia były słyszalne na przestrzeni całej klasy ekonomicznej. Niech obraz tej nędzy i rozpaczy, którą zaprezentowali klienci oraz przedstawiciele ARSANIT zobrazuje okoliczność, że załoga pokładowa kilkukrotnie odbierała im butle z alkoholem, a rubaszni i wulgarni panowie nic sobie nie robili z upomnień stewarda, który po wielokrotnych interwencjach, w końcu stwierdził, że "rzygać mu się chce" jak patrzy na ich zachowanie i słyszy ich wypowiedzi. Mało brakowało, żeby doszło do międzylądowania na koszt tej żulerni. Pozdrawiam i nie polecam.

Nigdywięcej
@Współpasażer

Po co tu odpisywać jak tam jeździ tylko kilku handlowców i dyrektor + kolega od inwestycji ;) Osoba z którą rozmawiasz nigdy nie była i nie będzie na takim wyjeździe więc obraz tych wycieczek masz większy niż ona. :)

ironman

Lot z pracownikami firmy Arsanit, którzy mieli jakiś wyjazd integracyjny na wyspy kanaryjskie to był dramat. Panowie drugiej świeżości (Wojciech,Alan,Dominik) juz do samolotu wysiadali podpici, dodatkowo wnieśli parę butelek swojego alkoholu, które były im potem sukcesywnie konfiskowane przez obsługę pokładu, mimo zwracania uwagi i upominania,że nie wolno spożywać swojego alkoholu. Ilość przekleństw i głupkowatych komentarzy, które słyszał cały samolot była żenująca. Wielokrotne zwracanie uwagi przez stewarda nie pomogło. Scena jak ze wszystkich artykułów, w których opisane jest skandaliczne zachowanie Polaków na pokładzie samolotu, zero szacunku do współpasażerów. Pani współpracownik Dominika, która na potrzeby rozmowy z obsługą samolotu udawała, że uspokaja panów, za chwilę sama piła z nimi alkohol. Nie wnikam co państwo robocie na codzień i jakiej jakości produkty dostarczacie. Jeśli chodzicie z nazwa firmy na koszulce, to robicie jej w takiej sytuacji swoim zachowaniem reklamę, w tym przypadku ANTY.

@ironman

Stop Cham
@ironman

Pewni klienci powinni zostać na rusztowaniu to jedyna bezpieczna wysokość na której w głowie nie szumi *******

Kliknięcie*

Wiktoria
@0166

A co znaczy ,,kliknięcie''? I jak to się ma do tematu pracy w tej firmie?

Pozwolę sobie dodać opinię. Firma prowadzi rekrutację co chwilę na różne stanowiska. Być może jest wiele aplikujących i nie zawsze firma "otwiera"aplikację. ..ale uważam, że standardem powinno być w dzisiejszych czasach poinformowanie aplikującego o wyniku rekrutacji jak już się otwarło daną aplikację. Podejrzewam, że jest to jedno kliknięcięle dla Pani z HR. Ja uważam takie właśnie działanie za profesjonalne. Większe firmy potrafią udzielić informacji, taka jest moja opinia...Jeśli firma sobie tak "bimba" I nie szanuje człowieka, ma w nosie aplikującego i nie potrafi nawet odpisać na sms kiedy się na niego umawiało..to o czymś świadczy.

Kierowca

Mam pytanie jak tam w Arsanit praca kierowcy czy warto czy szkoda czasu. Proszę o konkrety.

Firma najgorsza w jakiej pracowałem, totalne dno z dna , żeby zarobić trzeba się nachodzić + soboty. Wszędzie kurz i zapylenie ,załadunek to wiadomo na dworze ,zimno mokro marznąco. Na hali to są różni pracownicy od % po diamentowych ???? odradzam i nigdy więcej .

Knur

Trójkę żeby dostać to trzeba cały miesiąc chodzić i z dwie soboty

Siemce

odradzam pracę na produkcji szkoda zdrowia i kręgosłupa zapylenie straszne a płace marne zasady różne na jednej pr mistrze zmiany pracują jak normalny pracownik na drugiej nie pracują i jeszcze narzekają czeski film teraz jeszcze rotacja Ukraińcy Gruzini Azerbejdżan zatrudnieniają ludzi z którymi nawet porozumieć się nie można nic nie robią tylko łatwe zadania a pieniądze te same nie doceniają pracowników organizują imprezy tylko dla klasy wyższej nie dla szarych pracowników wieczne proszenie się o jakiś urlop kierownik straszny pinokiooo a jeśli chodzi o podwyżkę to sam wmawia że od 5 lat nie dostał ogólnie nie polecam

Ciekawy
@Siemce

Ile tam na produkcji się zarabia ile za weekend dają i premie są jakieś

Knur
@Siemce

Podpinam się. Zarobki porażka podwyżek brak, połowa zakładu to ćpuny chodzą porobieni prawa ręka kierownika (analityk śmiechu warty) to totalny nierób gość kompletnie nic nie robi. Również nie polecam pracy w tym zakładzie

Siemce

Praca na produkcji nie polecam szkoda zdrowia

Grażyna
@Siemce

hmmm a coś więcej? czemu tak uważasz? ja jestem młoda i nie boję się ciężkiej pracy, może zaniosę cv

Wy tylko piszecie jak handlowiec jak przedstawiciel a niech ktoś napisze jak zarobki kierowców. ????Bo od kilku lat nędza. I będą zaraz sami siadać za kierownicę.

Taki sobie Ja
@1234

Zarobki kierowców to nędza od lat nie ma podwyżki,  Kierowcy próbowali starać się o podwyżkę, ale podobno nic to nie dało.  trasy coraz to dalsze, punktów coraz więcej, wieczne szukanie miejsca żeby odpiąć przyczepę, bo całym zestawem kierowca nie wjedzie, choć zdarzają się klienci, którzy twierdzą "panie tu nie takie wjeżdżały" Kierowcy mają płacone od kursu, muszą się gonić żeby zdążyć na kolejny. Rozładunki wyglądają tak, że kierowca podaje paczki z samochodu wydaje się to lekka praca, ale to tylko pozory. Wyrzucić 400 paczek z zestawu  to nie łatwa robota (zwłaszcza że paczki na samochodzie są mocno ściśnięte, i w dodatku jak są mokre, to trzeba się szarpać żeby je wyjąć) oczywiście za rozładunki Kierowcy nie mają płacone, tak samo jak za czekanie na styropian, czasami to godzina, dwie ogólnie ruletka, nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Nie wiadomo czy będziesz w pracy 8 czy 12 godzin. Ogólnie Kierowcy wyrabiają największą liczbę godzin. Pracują od rana do późnych godzin popołudniowych, i nie mają za robotę adekwatnych pieniędzy. Odradzam.

@Taki sobie Ja

Wreszcie mądrego aż miło posłuchać. Oni myślą że kierowcy tam dobrze zarabiają tylko czemu takie roszady no stop. A ci na obiecują nowy tabor śmiechu warte zarobki buhaha 4 tys. Dytektor nawet niechce gadać z kierowcami taki pan. Tylko wyjazdy balety wczasy.

@1234

Dokładnie dla nich liczą się balety, imprezy firmowe tylko dla wybranych tzw. pracowników biurowych. W tym roku firma obchodzi 20 lat, jakaś impreza już podobno była, nie wiem czy zrobią kolejną, dla pracowników fizycznych. Podejrzewam, że kierowców nikt nie zaprosi, mam wrażenie że kierowca jest w tej firmie nie szanowany, traktowany jako zło konieczne. Najlepiej jak by jeździł za 200 zł całym dzień z uśmiechem na twarzy, i Bogu dziękował, że pracuje w tak dynamicznie rozwijającej się firmie. Jeśli dalej będą mieć takie podejście do Kierowców, to rzeczywiście nie będzie miał kto jeździć. Widać po ogłoszeniach, że szukają Kierowcy już od tamtego roku, szukają i znaleźć jakoś nie mogą...

Zostaw merytoryczną opinię o ARSANIT Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w ARSANIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ARSANIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARSANIT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARSANIT Sp. z o.o.