polonia palace hotel

Opinie o polonia palace hotel

szczesliwy byly pracownik 2016-06-03 12:15:33
Hotel ktory jedzie na swojej dawnej renomie i nic wiecej.Zdecydowanie jest lepiej w hotelach sieciowych

Recepcja
-brak szkolen i osoby odpowiedzialnej za doszkalanie nas tak naprawde kazda sytuacje pracownik musi przezyc na swojej skorze. Trudny agresywny gosc albo gosc skarzazcy sie i bardzo wymagajacy nie masz na kogo liczyc oprocz samego siebie.
-pracowalem w 2 * sieciowym hotelu za 1600zl przeszedlem do tego z mysla o rozwoju i awansie jakze sie pomylilem. Pensja na poczatek ok.1650zl zalezy ile nocnych zmian bedziesz mial, jest jeden nocny kierownik i jeden nocny recepcjonista recepcja to sklad 10 osob w calosci wiec trzeba liczyc minimum 4-5nocnych zmian, osoba ktora uklada grafik mysli bardziej o sobie i mozna pisac prosby ale ma to sie nijak do tego z czym sie pozniej spotykamy.
Brak socjalu oprocz LuxMedu ktory jest standardem w kazdej firmie! Karta multisport albo dofinansowanie do kursow jezykowych zapomnij.
Nie ma podwyzek inflacyjnych tylko tyle ile kierownik mysli a jak mysli 50zl brutto raz na rok. Tylko UWAGA przez pierwszy rok twojej pracy nie dostaniesz zadnej podwyzki dlaczego bo tak a jest to niezgodne z prawem pracy ale tacy ktorzy wiedza za wiele dlugo tam nie pracuja.
Dodatkowy socjal raz w roku bony swiateczne okolo 500zl ale tak naprawde podatek vat z tej kwoty odejmuja z twojej nastepnej pensji i przez rok tez nie licz na bony.
Nie ma ekwiwalentu na buty dla pracownikow a w siecowce mam 400zl na rok!I mam multisport i karte do luxmedu tak samo dofinansowanie do wakacji jest wyzsze i mam realne szanse rozwoju i awansu.
w hotelu polonia palace nie ma takiej szansy.Chyba ze kogos zwolnia albo ktoras z osob cos znajdzie albo pojdzie na emeryture wiec tak mozna byc cale zycie recepcjonista za prawie najnizsza krajowa.

Do tego obowiazkow jest cala masa firma wymaga bardzo wiele ale nie daje z siebie nic i nic nie oferuje pracownikom w zamian, Nie dziwne ze juz kilkanascie osob z roznych dzialow rozstalo sie z nimi.ile mozna dac sobia pozamiatac a ci ktorzy sa tam z powoloania kariery nie zrobia ale osoby ktore donosza wprowadzaja konflikty a i owszem.
Tak naprawde szkolenie i szkola zycia przydalaby sie kadrze zarzadzajacej bo patrzac na CV niektorych osob wyzszej rangi nie maja sie czym pochwalic pokonczyc kilka kursow kazdy moze ale jak sprzedaz idzie w dol to juz zwalaja wine na nas.
Do tego co chwile powielaja sie informacje o sprzedazy hotelu co wtedy z pracownikami?

To samo w dziale sprzatajacym, sa osoby ktore w wiekszosci pracuja tylko na umowe na zlecenie i ile dni zasujwaja sa rekordzistki i rekordzisci ktorzy pracowali ponad 20 dni z rzedu i za co za te 5zl za godzine smiechu warte stawki a jak kierowniczka sie przyczepi z byle powodu to sa pensje obcinane to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero szacunku
Nie polecam
edzia 2016-06-28 15:17:26
Uwaga na aplikacje na pokojowke hotel bedzie zamykany na 3-5 miesiace od stycznia 2017, dadza wam umowe na zlecenie albo umowe o prace (pensja okolo 1300zl) osoby same odchodza jak wykarmic rodzine i oplacic rachunki za taka pensje? i jeszcze to zamkniecie
Zostaw swoją opinię o polonia palace hotel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polonia palace hotel