trast

Gdańsk

Opinie o trast

anonim 2010-04-16 20:27:48
firma która w ogóle nie szanuje pracownika i robi jaja z sposobem w jaki zarabia się kasę!!
glowienka 2011-12-28 21:21:29
tragedja protokul
Arek 2011-12-29 13:42:50
Jaka firma takie protokoły!
Oszukany 2012-02-24 01:11:45
[usunięte przez moderatora] !!! Nie płacą pracownikom za ich pracę !!!
KASA 2012-02-28 16:11:04
Każdy elektryk i nie tylko , bo już zatrudniają byle kogo , niech omija tą firmę szerokim łukiem. Samym pracownikom od ponad pół roku zalegają z wypłatami na ponad 100 tyś. zł . Znając szefów tej firmy, nigdy ona nie powstanie spowrotem na nogi . Pracodawca nakłania ludzi do pracy u niego a po pewnym czasie przestaje płacic. Zatrudnia ludzi na ,,CZARNO,, ! Życzę wszystkim żeby nawet w najgorszej desperacji nie trafili do tej firmy. Pozdrawiam życzliwy wszytskim szukającym pracy.
jacek placek 2012-05-15 09:56:27
z tego co wim mają zajęcia komornicze w Hossie. Nie wywiązują się z umów. Zalegają z płatnościami.
pracownik 2013-04-13 13:03:40
Płacą grosze, nieterminowo, oszukują na przepracowanych godzinach,
Robią popelinę (tzn. karzą pracownikom) .Generalnie dziwie się, że ktokolwiek zleca im robotę.
DiDi 2016-04-30 22:31:34
TRAST - Jeżeli chodzi o firmę, której właścicieem jest Damian Szwaracki to stanowczo odradzam. Człowiek, który jest hipokrytą i jest z tego dumny. Obieca Ci umowę i socjal, ale najpierw przepracujesz kilka miesięcy za półdarmo, w drugim miesiącu zacznie Ci płacić część tego na co się umówiliście, tłumacząc, że ma problemy z płynnością finansowa. Po kilku miesiącach kiedy przyjdzie czas na obiecaną pensję dowiesz się, że obiecane pieniadze są brutto i albo zarabiasz na śmieciówce (na czarno) 2600zł, albo na umowie o prace 1700zł do ręki. Pomijam, że juz od paru miesięcy masz niepłacone. podsumowując Damian Szwaradzki to jak go określają byli współpracownicy i PARÓWA i ja jako były kilkumiesięczny pracownik w jego biurze w 100% to potwierdzam.
jhk 2016-05-22 21:22:31
@DiDi uważam, ze wymienianie nazwiska na takim forum jest niestosowne, cokolwiek do tej ososby masz. Taki madry jestes a sam podpisałeś sie nickiem...
Zostaw swoją opinię o trast - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trast