OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Gregorek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 godzin.

Witam. Mam pytanie czy ktoś pracuje w miejscowości Barendrecht koło Rotterdamu w Albercie?? Wiem że tam powstał nowy AH i być może będą przyjęcia. Interesuje mnie kwestia zakwaterowania czy jest blisko a jak daleko to czy firma wypożycza rowery itp.?? Pracowałem kiedyś w AH Rotterdam i było spoko w kwestii pracy i zakwaterowania...

Droga sądowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Ciekawi mnie, czy Otto odpowiedziało już za swoje poczynania – czy np. ktoś zgłosił ich do sądu? Jeśli tak, to jak to się skończyło?

Agencja notorycznie łamie prawa pracownika. Pracownikom zabierane są niemieckie karty ubezpieczenia zdrowotnego aby czasem ktoś chory nie poszedł do lekarza. Rozliczenia miesięczne z dużym opóźnieniem bez możliwości korekty. Brakujące godziny przepadają pomimo iż firma Lidl dla której byliśmy podwykonawcą płaciła za wszystko. Koordynatorzy ignorują problemy, aby czegokolwiek dochodzić musieliśmy prosić o pomoc firmę dla której pracowaliśmy. Jak kordynator nie trafi się pijany to lata nafukany amfetaminą.

Gosia Nowy wpis

Oczywiście, że Otto łamie prawa pracownika. Pani z księgowości wrzuca ludzi do grup podatkowych wedle swojego widzimisię, nie jest kompetentna w żadnym temacie. Koordynatora,którego miałam posłała bym do szkoły,żeby nauczył się czytać ze zrozumieniem i nauczył się kultury i obycia wśród ludzi... Masz problem? To Twój problem - na zakwaterowaniu masz grzyba na ścianie i chorujesz - Twój problem,ale kasę za zakwaterowanie biorą...chorujesz- chcesz iść do lekarza? To masz problem, ponieważ nie masz karty ,prosisz o nr ubezpieczenia,dostaniesz,ale niepoprawny.... Prosisz koordynatora o dzień wolny,żeby iść do lekarza - słyszysz, że to zły pomysł i może cię zwolnić....dramat! Jak macie możliwość znaleźć pracę w innej agencji to szukajcie, na Otto decydują się desperaci tacy jak ja, ale mimo wszystko za 700 euro za miesiąc pracy to i desperat ucieknie. Chcesz starać się o kindergelt? Koordynator proponuje zapłacić 100 euro księgowemu to będziesz miał załatwione, Otto jedynie co to wystawi zaświadczenie o zatrudnieniu.Omijać szerokim łukiem!!!

Grzybobranie Nowy wpis
@Gosia

Ludzie, nie pakujcie się w to, broń Boże! Chcesz się czegoś dowiedzieć, prosisz o coś – koordynatora nie ma, natomiast jeśli sami chcą np. przejechane kilometry w służbowym samochodzie, są pierwsi... Chcę dodać, że w jednym z punktów w umowie napisane jest, że, cytuję: ,,stosunek pracy kończy się bez konieczności wypowiedzenia". W innym natomiast punkcie są określone kary: ,,Jeżeli pracownik w sposób zawiniony rozwiąże stosunek pracy bez podstawy prawnej i bez zachowania okresu wypowiedzenia, zobowiązuje się zapłacić karę umowną w wysokości wynagrodzenia, które otrzymywałby do czasu zwykłego rozwiązania umowy o pracę , dj wysokości maksymalnie jedno miesięczne wynagrodzenie brutto". My zrezygnowaliśmy z pracy z dnia na dzień i otrzymaliśmy karę w wysokości prawie pięciuset euro, plus liczono nam za mieszkanie, wówczas gdy już nas w nim nie było. W związku z tym dostaliśmy niecałe 400 euro wypłaty za cały przepracowany miesiąc (!). Wychodzi więc na to, że nie możesz zrezygnować z pracy, bo naliczą ci kary! Mieszkaliśmy przez 3 tygodnie w pokoju z grzybem, który przeistaczal się aż w kłęby. Odczuwaliśmy na własnej skórze skutki przebywania w tych warunkach. Zgłaszając to koordynatorom, usłyszeliśmy tylko ,, dlaczego nie mówiliście o tym na samym początku?", gdzie było to zgłaszane również przez inne osoby. Należy podkreślić , że za takie okropne i nieludzkie warunki płaciliśmy niemałą kwotę za mieszkanie (390 euro). Kiedy byliśmy chorzy, koordynator kazał nam zostać w domu, bo ani nie chciał nas umówić do lekarza, ani podać nam namiarów na kogoś, kto by nas wyleczył. Kazał nam jechać na sor bądź zostać w domu. Jedną koleżankę natomiast zwolnili z pracy, gdy była na zwolnieniu lekarskim. Byłam pierwszy raz za granicą i okropnie się zniechęciłam przez Otto, a praca na magazynie jako komisjoner generalnie mi się podobała. Jednak co z tego, jak Otto ci wszystko zabiera – nadgodziny, premie. Pieniądze z zeitkonta też nie wiadomo gdzie są. Proszę omijać szerokim łukiem, a ja tak tego nie zostawię, bo więcej straciłam niż zyskałam przez ten wyjazd.

Magdalena

Hejka. ;) czy jako młodszy specjalista ds. controllingu ktoś już pracował? jest teraz oferta i liczyłabym na opinie względem atmosfery i oczywiście zarobków, bo nie zostały niestety podane

Operator Wózka Widłowego

Spoko

Brak

Hej, jedziemy z mężem za tydzień do pracy w Rijnsburg Heemakerk. Dajcie znać, jak warunki zakwaterowania?

Piotrek
@Anna

Witam też tam jadę za 2 tygodnie można coś napisać o pracy i o zakwaterowaniu ?

Zośka

Hej, za niedługo tydzień minie, sama ciekawa jestem bo może z koleżanka będę się wybierać. :) wiecie na ile pokoi w mieszkaniu jedziecie i jak daleko będzie ono od zakładu? Ciekawa jestem jak z dojazdem się sprawy teraz maja

@Piotrek

Hej, trochę spóźniona, ale może komuś innemu się przyda. My mamy zakwaterowanie w miejscowości Noordwijk. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo nie jest to luksus, budynek ma swoje lata, ale jest całkiem czysto, mamy swoją łazienkę. Kuchnia jest wspólna, ale nam to nie przeszkadza, jest bardzo duża. W pokoju jest lodówka, więc zawsze można sobie jakąś kanapkę zrobić. Szkoda jedynie, że czajnika nie ma w pokoju. Jak przyjeżdża się ze świadomością, że jedzie się do pracy, a nie na wakacje to da się żyć. ????

@Anna

Aktualizacja: dostaliśmy czajnik do pokoju, więc super :D

Róża

Nie polecam firmy, nie przekazują wszystkich istotnych informacji odnośnie pracy za granicą, oferują stawki godzinowe a na miejscu okazuje się że praca na akord. Warunki płatnego zakwaterowania okropne (usunięte przez administratora) Firma nie uczciwie rekrutuje ludzi obiecując super pracę a na miejscu okazuje się że zarówno praca jak o zakwaterowanie jest na tragicznym poziomie, źle traktują ludzi co mają coś do powiedzenia,(usunięte przez administratora) Nie polecam!!

Dobry chłopak
@Róża

Dokładnie tak robią. Ja pracowałem przez nich 2 lata temu ... Szczerze nie polecam. Pojechałem niby jako pracownik magazynu GXO, po przyjeździe okazało się, że nie dostałem się na listę rezerwowa i trzeba czekać na hotelu na inne opcje. Okazały się takie, że trzeba było do 4rech różnych magazynów dojeżdżać rowerem, a mialbyc transport samochodowy. Kwatera też dramat.... Uważajcie na ta firmę

Dobry chłopak

Z nimi ktoś jeszcze do pracy jeździ. Jest sporo dużo lepszych agencji. Na pewno bardziej słownych. Się zastanawiam kto im dał ta ocene 3.5 gwiazdki.... Chyba pracownicy biur tutaj głosują ;D

Dusiek

Hej z narzeczonym chcemy wyjechać przez otto do pracy do holandii. Wysłaliśmy aplikacjie , była też rozmowa , mamy czekać na info co dalej, czekamy już półtora tygodnia a wyjazd miałby być za tydzień. Czy ktoś wie ile to procesowanie aplikacji jeszcze potrwa ?

Aleksandra
@Dusiek

Najlepiej jest dzwonić co kilka dni się przypomnieć lub co dwa dni pisać sms, że nadal są Państwo zainteresowani

Pepe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam czy pracuje ktoś lub pracował w Niemczech miasto Unna,jako pracownik magazynu z ubraniami znanych marek? Jakie są warunki mieszkalne ? Jak z wypłatą ? Proszę o napisanie do mnie na e-maila :gaborskij@gmail.com

Pepe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy pracował ktoś w Niemczech miejscowość Hamm sklep Picnic ? Prosiłbym o opinie

Jak wygląda praca komisjonera, warto w to iść? Mam na myśli ofertę na Coesfeld. Szukają ktoś na widełki 12 – 13 tys. zastanawiam się jaki podział pracy maja tam na miejscu, więcej lata się ze skanerem czy jednak stoi na taśmie?

Stefan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy przy rekrutacji wysyłacie skan dowodu osobistego przez tą stronę secureidlink@datachecker.nl do otto

Arek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Po jakim czasie tak dokładnie przychodzi rozliczenie koncowe

M
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Witam wszystkich. Czy ktoś ma jakieś zdanie o Vepo Cheese BV w Oudewater? Jak wyglądaja lokacje, czy są odpowiednie godziny (usunięte przez administratora) jak atmosfera i oczywiście zarobki? Pozdrawiam

M
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was pracuje już lub wybiera się w okolicach 15 kwietnia do pracy przy produkcji serów w firmie Vepo Cheese BV w Oudewater? Mam pytanie o ogólnie warunki pracy, ilość godzin, zarobki oraz lokacje. Na jakie tygodniówki można liczyć, jak wyglądają lokacje oraz jak daleko od miejsca pracy się znajdują - tu pytanie też o to, czy dojazd odbywa się samochodami czy rowerami? Pozdrawiam.

kkkk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Pracuje ktoś w magazynie ceva Roosendal przez otto? Gdzie są zakwaterowania? Jak warunki?

Zły

Powiem jedno ten pośrednik wykorzystuje dane osobowe i bawi się psuciem opini u obcych,czyli zamówiłem busa i musiałem odmówić wyjazd przez otto.Albo dostałem namiary od otto namiary nz busa,a Pan z busa mówi ,że nie ma miejsc,a pani z otto oburzona ,że nie przyjadę.Jak mówię jaką chcę ofertę,to byle co wtryniają człowiekowi.

Patryk

Komunikacja z tą agencją to jakieś nieporozumienie... Najpierw dzwonią z rekrutacji, rozmawiają normalnie, potem dzwonią z propozycjami pracy (nie jedną a co najmniej dwie propozycja, jakby pierwsza nie wyszła), a potem dzwoni koordynator z jeszcze innymi propozycjami i "wysyłam CV i odezwiemy się do Pana". Tydzień czasu czekam na odzew. W poniedziałek mógłbym jechać do pracy, ale pozostało mi szukać innej agencji. Nie polecam!

Magdalena

Witam. Jako były pracownik Otto mogę powiedzieć kilka słów na ten temat. Jako agencja pośrednictwa pracy Otto jest jedną z najbardziej prężnych i wiarygodnych agencji. Jeśli chodzi o samą strukturę działania firmy, nie mam zastrzeżeń. Natomiast jeśli chodzi o poszczególne biura , tutaj mogę się wypowiedzieć. Pracowaliśmy ja i mój partner przez rok czasu pod agencję Otto. Wypłaty, lokacje, wszystko było na super pięć. Natomiast współpraca z naszym biurem na zakładzie, totalna porażka! Partner był kierowcą, dostawał kluczyki bez auta albo auto bez kluczyków. A był odpowiedzialny za dojazd ludzi do pracy. Sytuacja z Covidem: o godzinie 8:00 , będąc już w pracy, dostaliśmy informację, że jedna osoba z naszego busa jest zainfekowana, przez co byliśmy zmuszeni wrócić na lokację, a w aplikacji Otto mieliśmy z marszu wstawioną nieobecność! Dziesiątki sytuacji z biurem, nie z pracodawcom, którym było Jumbo, bo do dziś mamy rekomendacje od naszych teamleaderòw. I po wypowiedzeniu umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia, jak prawo nakazuje, otrzymaliśmy informację, że jesteśmy zablokowani! Mało tego, nie tylko w Otto, bo pracownicy z biura zapewnili nam super blokadę na każde Jumbo w NL! Prośby, skargi, próba zatrudnienia się w naszym miejscu pracy, nie przyniosły skutku! Dziesiątki telefonów na infolinię, próba zatrudnienia przez inną agencję w tym samym miejscu, zero szans! A w międzyczasie zadzwonił do mnie pan, by wyrazić opinię na temat agencji, która rzecz jasna, była pozytywna! Zawistne działania pojedynczych jednostek, nie zważywszy na poparcie ze strony naszych teamleaderòw zablokowało nas na nasze miejsce pracy, zarówno ze strony Otto jak i innych agencji! Nie mam już siły walczyć z tym, wiem tylko jedno: jak cię zatrudnia Otto to musisz się godzić na przeprowadziki z dnia na dzień, 4 razy w ciągu roku, nie twoje mandaty z nakazem zapłaty bez jakichkolwiek dowodów przewinienia, nieobecności spowodowane nieudolnością twojego biura on-side i inne. Sama agencja fantastyczna, tylko do biur zatrudnienia nieodpowiednich ludzi:((

Aga

Hej planuje wyjechac w kwietniu z chlopakiem do holandi na stanowisko order picker chcialam zapytac jak u was wygladala sprawa z zakweterowaniem

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1645.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 453, z czego 169 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.