Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Makapaka

Kto teraz szefuje na produkcji?

Jurand ze Spychacza

Jurand ze Spychacza
@Kot

Napisał ;)

Bambam

Ten pan że złotym sygnetem?

Sralutan

Ta firma to dramat, wyplata do żart, ledwo 2000 za prace na trzy zmiany, za dzwiganie. Kierownik za kazdy blad zabiera 150 zlotych, a zaloga to chyba ludzie ktorzy siedza tam od 30 lat. Gdyby na nich pluli to i tak by sie cieszyli. Stanowczo odradzam prace w tym smietniku.

@Sralutan

Stawka, którą podałeś, rzeczywiście nie jest zbyt atrakcyjna, jeżeli mówimy tu o pracy na trzy zmiany. Zastanawia mnie, czy pracując w firmie SANHA Polska można liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Może pracodawca oferuje nagrody i premie, które sprawią, że pensja stanie się bardziej atrakcyjna? Wyjaśnij, proszę, jak to wygląda.

Mikołaj
@Jerzy

Jureczku jest premia 150zł brutto na święta :-)

@Mikołaj

Prócz premii nie ma innych benefitów, ani możliwości dorobienia? Mam tu na myśli pracę na akord lub płatne nadgodziny. A szkolenia branżowe, które także dla pracownika są wartością dodaną. Możesz napisać kilka słów na ten temat?

Ziuuuuta
@Jerzy

Była premia świąteczna, pewnie będzie znowu. W wielu działach są premie miesięczne. Jest premia w rodzaju "wczasy pod gruszą" dla pracowników z co najmniej dwuletnim stażem. Są różne inne rodzaje wsparcia pracownika. Są szkolenia branżowe. Kto choć trochę się zainteresuje, zapyta gdzie trzeba zamiast paplać pod nosem, ma dużą szansę na szkolenie indywidualne lub grupowe co najmniej 1 raz w roku. Także głowy do góry, malkontenci! Wykażcie trochę zainteresowania, to nie przedszkole!!! Nikt Wam benefitów pod nos nie przyniesie ;)

@Ziuuuuta

Dziękuję za to, że wymieniłeś premie, które można uzyskać w firmie SANHA Polska. Chciałbym poruszyć jeszcze jedną w moim odczuciu ważną kwestię. Mianowicie ciekawi mnie, czy pracując w tej firmie, są duże możliwości, aby otrzymać awans na wyższe stanowisko? Jak oceniłbyś tę kwestię?

MARTA
@Jerzy

Zeby zarobic kolo 3 musisz 32 nad godziny .Ludzie sa fajni,ale zarobki niskie. Jezeli wyrobisz norme plus dodatek.za nocki 2200 -2300 za robisz. Ale jak polenisz blad,spakujesz bubla minus 150 do wyplaty.

MARTA
@Ziuuuuta

Dobry żart. Jestes zadowolona z kwoty wczasy pod grusza?Dziwi mnie ze ludzie godzą się na te grosze .Jedyny plus to super atmosfera;)

@MARTA

To fajnie, że w SANHA Polska Sp. z o.o. panuje dobra atmosfera. To ważny element pracy. Wczasy pod gruszą to dodatek, więc pracodawca wcale nie musi go zapewniać, a jak oceniasz wynagrodzenie?

Ziuuuuta
@MARTA

Zawsze możesz napisać rezygnację z bonusu, jeśli Ci nie odpowiada :)

Spokoloko
@Jerzy

Firma też nie bardzo atrskcyjna

Leszek
@Spokoloko

Dlaczego ,Twoim zdaniem ,firma Sanha nie jest atrakcyjna? Napisz bardziej szczegółowy komentarz.

Bo jak co
@MARTA

Opinia z montazu. A jak na tokarni?

@Mikołaj

O kurde...całe 150 zyliona szok...na strefie na 600 i pąki dla dzieci gdzie indziej 400 a tu całe 150. Żyć nie umierać. Alleluja i dzida do przodu

Uno
@Sylwia

Oczywiście że gruszki nie musi. Ale przy tak cienkiej placy powinien choć i sama gruszka też cienka. Zawinalem się z tego zakładu i każdemu kto chce zarobić też radzę. Na strefie na start można więcej zarobic niż tu po roku.

Elżbieta
@MARTA

Czy sytuacja o której piszesz, czyli że za popełnienie błędu ponosisz konsekwencje pieniężne jest wpisane na umowie? Jak to wygląda?

Mol
@Bo jak co

Tnom premiem

Demostenes
@Sralutan

Nie przesadzaj, nie wiem kogo masz na myśli pisząc załoga ale wydaje mi się że na produkcji to wporzadku ludzie koleżeńscy itp. A z tym pluciem to nie na miejscu........

Kazik

Napiszcie coś o firmie jakie zarobki atmosfera głównie na tokarni itp.

Co wchodzi w socjal SANHA Polska Sp. z o.o.?

W co?

Ekwilibrystyczny

Czy są obecnie przyjecia ? Mozna zarobić powyżej 2000zł ????

Wtajemniczony.
@Ekwilibrystyczny

Spokojnie można zarobić więcej.

Ekwilibrysta
@Wtajemniczony.

Gdzie mozna aplikowac?

Kazimierz
@Ekwilibrystyczny

Obecnie firma SANHA Polska szuka operatora maszyn i kierownika kontroli jakości. Przy pracy na produkcji konieczna jest gotowość do pracy trzy zmianowej. Pracodawca oferuje szkolenia i bogaty pakiet socjalny. Może zainteresują Cię te ogłoszenia i będziesz mógł za jakiś czas napisać o warunkach zatrudnienia w firmie?

kijek
@Kazimierz

bogaty pakiet socjalny? czyli co? 150 peelenow na swieta i po zawodach?

@kijek

Ciężko odpowiedzieć na tak szczegółowe pytanie, szczególnie, gdy nie jest się pracownikiem danej firmy. Może warto spróbować swoich sił, aplikować do pracy w tym miejscu i wtedy dopytać o wszystko potencjalnego pracodawcę. Czemu uważasz, że w pakiecie socjalnym w SANHA Polska miałoby się zawierać tylko to, co piszesz?

Ukasz
@Sylwia

No i plus nerwica z ukrami i tępy.i babka mi które robią po parę lat i wykańczania świeżych ogólnie mijać ten zakład jak największym łukiem byłem widzialem

@Ukasz

Z tego co widzę po wątku, na forum znajdą się osoby, które posiadają pozytywną opinię na temat pracy w SANHA Polska, jak i negatywne. Najlepiej będzie jeśli każdy z Was poda argumentację dla swoich przekonań o tej firmie. Czy zechce ktoś zestawić plusy i minusy związane z pracą w Sanha?

Srulan
@Ekwilibrysta

Do Torunia

Toytoy
@Ukasz

Też bylem widziałem po 6 miechach dałem se na luz i się zwolniłem. Kasa 2100 do 2300 na łapę maks ze zmianami dźwiganiem....ogólnie lipa

Kij

Można i mniej zarobic

Elżbieta
@Kij

Słuchajcie, widziałam, że w SANHA właśnie szukają Operatora automatów tokarskich/ pracownika produkcji. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, jaki jest konkretnie zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Jak wygląda podstawa w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Korkociąg

Nie wyglada

Czy we firmie znajduje się nowoczesny park maszynowy ?

@Adam

Na stronie firmy https://www.sanha.com/pl/ znajdziesz wiele informacji na jej temat. Interesuje cię praca w SANHA Polska Sp. z o.o.? Napisz, czy zamierzasz tam aplikować.

Srulan
@Adam

Noooo normalnie Japończycy takiego nie mają...na jednej hali pamięta czasy wojny secesyjnej

Urszula

Dawno nie wspominaliście, co dzieje się wewnątrz firmy. A warto wspomnieć, że SANHA Polska poszukuje obecnie kandydata na stanowisko Elektromechanika w Legnicy. Do obowiązków osoby zatrudnionej na nim będzie należało usuwanie bieżących awarii i usterek oraz kontrola prawidłowości funkcjonowania maszyn bądź urządzeń. Czy ktoś z Was pracuje już na takim stanowisku i mógłby powiedzieć nam coś na ten temat z praktycznego punktu widzenia?

niczek
@Urszula

dziadostwo jakich mało,stwierdzam z całą pewnością,że to najgorsza fima w Legnicy pod względem zarobków i socjalu!!!

Unijny robaczek
@niczek

pono ludzi szukaja....taka rotacja czy chetnych brak? A moze za duze wymagania i za malo placa....?

@niczek

Pracowałeś we wszystkich firmach w Legnicy? Czy po prostu zostałeś zwolniony i teraz opowiadasz tu bajeczki?

wolny
@Unijny robaczek

bardzo mało !!!

NoName

Jakiś czas temu wysłałem podanie na magazyniera. Mimo, że niby nie prowadzą rekrutacji, to dzisiaj dzwonili i w środę idę na rozmowę. Ciekawe jak wyjdzie, koleżka pracuje ale na produkcji i twierdzi że miodu nie ma ale też nie jest źle. A z komentarzy wynika, że może być lipa...

@NoName

Trochę czasu minęło od Twojego wpisu, możesz powiedzieć, jak potoczyła się sytuacja? Czy podjąłeś pracę w firmie? Co sądzisz o tym pracodawcy? Napisz proszę coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej- jakie pytania padły? Czy przedstawiono Ci dobre warunki i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę?

NoName
@Weronika

Po okresie próbnym dostałem umowę o pracę. Jak na razie nie narzekam. A tym lamusom co im wszystko źle powiem jedno, zamiast wypisywać śmieci na forum weźcie się do roboty!!!

bella

Weronika cenne pytania, proszę aby ktoś odpowiedział jak tam z zarobkami i benefitami

jogpbell
@bella

benefitów nie ma i nie bedzie, a kasa jak wszedzie, koty rządza to nie uznaja świąt,tylko przewodniczacego zborutylko zdrowia szkoda bo (usunięte przez administratora) straszny i hałas

Zośka
@bella

Benefit to jak chcesz zajść to wpadaj jest taki (usunięte przez administratora) zamiast robić swoje to ganiają za chetnymi

Oni

Hahaha

kij
@bella

zarobki cienkie jak (usunięte przez administratora) weza a benefitow ni ma....w innych firmach daja kase i prezenty dla dzieci a tu kicha

@kij

Była świąteczna dopłata do podstawy w grudniu. Już się o tym zapomniało?

kij
@Prosper

kazdy dostal? czy trzeba bylo przepracowac rok?

@Prosper

A czy dodatek jest wypłacany tylko na święta, czy może pracownikom przysługują także jakieś inne premie? Widzę, że dla wielu osób zarobki są największą wadą zatrudnienia - a dostrzegasz też jakieś plusy? Może w firmie panuje rodzinna atmosfera?

@Weronika

Premie miesięczne też są. Atmosfera - nie narzekam, inni też z tego co wiem :)

rozgoryczony
@Prosper

ha ha ha też mi dopłata to raczej jałomużna bo jak inaczej nazwać 150 zł brutto !!!!

Mikołaj
@Prosper

Mógłbyś sprecyzować, jakie warunki należy spełnić, aby móc myśleć o otrzymaniu miesięcznej premii, którą oferuje firma SANHA Polska? Zastanawia mnie jeszcze, czy wraz z nowym rokiem nastąpiły jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia? Zachęcam do dalszej aktywności.

Fabian

jak długo firma będzie utrzymywać tego lesera na magazynie? tylko pączki, kawa i papieros co 15 minut. i ludzi (usunięte przez administratora) bo chodzi i pieprzy ze piątkę zarabia.

Lemur
@Fabian

Romana nikt nie zwolni ????

Nijaki

Iza otwórz oczy w końcu.

Weronika

@Zośka, Twój wpis jest dość niejasny i nie wnosi wiele do dyskusji. Czy możesz w bardziej szczegółowy sposób wypowiedzieć się na temat pracodawcy? Jakie stanowisko zajmujesz? Czy jakieś aspekty szczególnie Ci się podobają? Wszelkie wskazówki przydadzą się osobom szukającym pracy.

Weronika

@MARCIN, czy pracodawca pomógł Ci rozwiązać nurtujące Cię kwestie? Może ktoś z forumowiczów mógłby Ci pomóc? @Janusz, warto zaglądać na stronę internetową firmy i śledzić zakładkę kariera: https://www.sanha.com/pl/o-nas-sanha/kariera/ Obecnie nie ma żadnych rekrutacji, ale może coś wkrótce się pojawi.

Janusz

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

MARCIN

Ma ktoś namiary do działu kadr?

nowy
@MARCIN

Dalej potrzebujesz namiaru?

Korek
@MARCIN

Dzwonisz na byle jaki telefon firmy i prosisz z kadrami. Trudne?

Weronika

@bella, chciałabyś się zatrudnić w Sanha? Jakie stanowisko Cię interesuje? Może wzięłaś już udział w rekrutacji? Czy ten proces jest wieloetapowy? @jogpbell, rozumiem, że obecnie nie ma benefitów, ale dlaczego uważasz, że pracodawca ich nie wprowadzi? Myślę, że warto porozmawiać na ten temat. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są też wypłacane premie?

Waldi

Rzadko piszecie na forum, tak dobrze się pracuje?

Jork
@Waldi

Super firma. Polecam. Co ty pisać więcej.

wyseksuowany opertor
@Waldi

pewnie masz tak, jak na wczasach. Zapinają Cie koledzy po fachu po robocie pod prysznicem.

Weronika

@Jork chętnie jednak przeczytamy coś więcej. Podziel się proszę informacjami dotyczącymi warunków zatrudnienia w SANHA Polska. Czy zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę? Można liczyć na jakieś premie lub dodatkowe benefity, takie jak na przykład prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej? Jak wygląda kwestia ścieżki kariery? Są wypracowane i jasno określone zasady awansu? Te i inne merytoryczne i konkretne informacje będą cenne dla użytkowników, którzy rozważają aplikowanie do SANHA Polska.

Wiki

Niestety nie zawsze odpowiada nam praca a to przekłada się na ogólne zadowolenie!!

@Wiki

No i

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica