Opinie o P.W TAKT w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.W TAKT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W TAKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W TAKT w Lublin

firma takt jerzy pisula

mam bardzo złe zdanie na temat ej firmy własciciel wcale nie interesuje sie osobami ktore zatrudnia np w dekatlonie na oczy go niewidzałam (usunięte przez administratora) a nas wykorzystywała nie mozna bylo rozmawiac wogóle z prezesem zarobki marne apracy duzo nie polecam

Grazia
@firma takt jerzy pisula

Pracowałam w tej firmie prawie 7 lat szef p,Jerzy to szef nad szefami nie ma lepszego.Wyrozumialy,szanujący pracownika, wypłata zawsze na czas.Nie mogę czytać steku bzdur jakie się pisze o tej firmie

firma takt jerzy pisula

Grazia Nowy wpis
@firma takt jerzy pisula

Łukasz Nowy wpis

Jak obecnie pracuje się w firmie? Bardzo dawno nikt nie wyraził swojej opinii o tej firmie i zatrudnieniu.

Michał K. Nowy wpis
@Łukasz

Polecam tę firmę. Byłem zadowolony z pracy. Pieniądze zawsze na czas. A każdy podpisując umowę godzi się na wymienione warunki pracy i płacy w niej zawarte. Niestety stanowisko na którym pracowałem się skończyło.

werfrfgvb Nowy wpis

@tinga wiesz co @filon za pewne pisal wtedy o aktualnych ofertach pracy ktorych teraz juz nie ma zreszta nie ma sie co dziwic skoro oferta byla dobra to i szybko sie to wszstko jednak rozeszlo jakos..

zainteresowany

Witam, czy jest to Praca z normalną umową o pracę czy Zlecenia,jakieś prowizje ? Interesuje mnie to czy to Stała praca czy na Chwilę ?

Przedstawiciel Handlowy

Raczej było brak zainteresowania ze strony właściciela firmy, jakby chciał powiedzieć, że mu nie zależy.

Żadnych pytań nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
bumcyk

Firma takt jakoś utrzymuje się na rynku już od 1992 roku , a więc nie można zrzucić ich funkcjonowania na to , że mają fart. Działają w usługach związanych z utrzymaniem czystości w budynkach i otoczeniu oraz wyposażeniu w kompletny system artykułów do utrzymania higieny na najwyższym poziomie tych własnie miejsc.

rtf

Jeśli chodzi o tą firmę to jest to mała firemka na ulicy Czeremchowej , szczerze powiedziawszy nie powala , byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej kiedyś , warunki na przedstawiciela raczej słabe bo musisz sporo wyłożyć kasy najpierw sam tak naprawdę , paliwo swój samochód itd , dla kogoś kto może zainwestować - czego nie , produkty myślę lepiej bądź gorzej zbywalne ale da rade , ale żadnej umowy tylko co prowizja od sprzedaży. Nie przekreślam firmy ale warto się zastanowić czy opłacalna jest ta praca. Dla kogoś kto ma już swoją grupę odbiorczą i nie musi specjalnie szukać to na pewno okej

rtf2012-12-14
@rtf

a czy godnie traktuj osoby niepełnosprawnie jakie składki są odliczane na skarbówkę

zuzia

Na rozmowie kwalifikacyjnej i powiedziano mi, że na początek cała prowizja jest dla PH, z tym że dopiero, po odtrąceniu 30% tzw kosztów. Potem jak się będzie lepiej zarabiać to prowizja idzie do podziału 50/50. Z tego wynika, że po odtrąceniu kosztów i podziale prowizji, wychodzi dla PH 30% z całości. Raczej marna oferta. Dodać trzeba, że mają być zwracane koszty paliwa ale jak, na jakiej zasadzie? chyba z sufitu ("bo ja wiem jak się jeździ").

Ewelina

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, świetnie się spisują jeśli chodzi o sprzątanie biur, to profesjonaliści w każdym calu, zachęcam do skorzystania z ich usług

Cela

Oferują pasty do mycia rąk w rewelacyjnej cenie.

luiza

Solidna i rzetelna firma. Wysprzątali mi działkę po budowie i jestem bardzo zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W TAKT - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.W TAKT?

Kandydaci do pracy w P.W TAKT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.W TAKT
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Cisowa 1
    20-703 Lublin
  • NIP: 7120251777 REGON: 430071547

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042