P.W TAKT

Lublin

Opinie o P.W TAKT

firma takt jerzy pisula 2011-12-08 17:06:18
mam bardzo złe zdanie na temat ej firmy własciciel wcale nie interesuje sie osobami ktore zatrudnia np w dekatlonie na oczy go niewidzałam (usunięte przez administratora) a nas wykorzystywała nie mozna bylo rozmawiac wogóle z prezesem zarobki marne apracy duzo nie polecam
rtf 2012-12-14 23:08:56
Jeśli chodzi o tą firmę to jest to mała firemka na ulicy Czeremchowej , szczerze powiedziawszy nie powala , byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej kiedyś , warunki na przedstawiciela raczej słabe bo musisz sporo wyłożyć kasy najpierw sam tak naprawdę , paliwo swój samochód itd , dla kogoś kto może zainwestować - czego nie , produkty myślę lepiej bądź gorzej zbywalne ale da rade , ale żadnej umowy tylko co prowizja od sprzedaży. Nie przekreślam firmy ale warto się zastanowić czy opłacalna jest ta praca. Dla kogoś kto ma już swoją grupę odbiorczą i nie musi specjalnie szukać to na pewno okej
luiza 2013-07-12 14:06:26
Solidna i rzetelna firma. Wysprzątali mi działkę po budowie i jestem bardzo zadowolona.
Cela 2013-07-18 09:33:03
Oferują pasty do mycia rąk w rewelacyjnej cenie.
Ewelina 2013-11-26 12:32:23
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy, świetnie się spisują jeśli chodzi o sprzątanie biur, to profesjonaliści w każdym calu, zachęcam do skorzystania z ich usług
zuzia 2014-03-06 12:40:21
Na rozmowie kwalifikacyjnej i powiedziano mi, że na początek cała prowizja jest dla PH, z tym że dopiero, po odtrąceniu 30% tzw kosztów. Potem jak się będzie lepiej zarabiać to prowizja idzie do podziału 50/50. Z tego wynika, że po odtrąceniu kosztów i podziale prowizji, wychodzi dla PH 30% z całości. Raczej marna oferta. Dodać trzeba, że mają być zwracane koszty paliwa ale jak, na jakiej zasadzie? chyba z sufitu ("bo ja wiem jak się jeździ").
rtf2012-12-14 2014-05-07 19:11:23
a czy godnie traktuj osoby niepełnosprawnie jakie składki są odliczane na skarbówkę
bumcyk 2015-03-04 01:50:30
Firma takt jakoś utrzymuje się na rynku już od 1992 roku , a więc nie można zrzucić ich funkcjonowania na to , że mają fart. Działają w usługach związanych z utrzymaniem czystości w budynkach i otoczeniu oraz wyposażeniu w kompletny system artykułów do utrzymania higieny na najwyższym poziomie tych własnie miejsc.
zainteresowany 2015-06-21 13:59:03
Witam, czy jest to Praca z normalną umową o pracę czy Zlecenia,jakieś prowizje ?
Interesuje mnie to czy to Stała praca czy na Chwilę ?

werfrfgvb 2016-05-11 18:06:25
@tinga wiesz co @filon za pewne pisal wtedy o aktualnych ofertach pracy ktorych teraz juz nie ma zreszta nie ma sie co dziwic skoro oferta byla dobra to i szybko sie to wszstko jednak rozeszlo jakos..
Zostaw swoją opinię o P.W TAKT - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W TAKT