Opinie o Emtor Sp. z o. o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Emtor Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emtor Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emtor Sp. z o. o. w Toruń

Po komentarzach widzę, że co jakiś czas szukają mechanika. Czy rotacja na tym stanowisku jest wysoka? Pytam, bo teraz na olx też jest takie ogłoszenie i się zastanawiam czy dużo zwolnień w firmie jest na ten moment. Może ktoś wie? I czy w przypadku nie posiadania uprawnień UDT firma jest w stanie je dofinansować po zatrudnieniu?

@KOV

No w tym ogłoszeniu dla mechanika jest spory przedział, bo 5800 - 9999 brutto i gdybym chciał się załapać na tę górną kwotę, to co trzeba zrobić? Oprócz samej podstawy dają jeszcze jakieś świadczenia socjalne, co nimi jest i jakie to mniej więcej kwoty?

Czy zdarzają się nadgodziny w Emtor Sp. z o. o.?

KOV

Oczywiście , standardowo 8 godzin . System jednozmianowy . Weekendy wolne.

Nieduży serwisant Nowy wpis

Moja opinia jest bardzo pozytywna pracuje już 6 lat i jestem zadowolony. Uprawnienia i szkolenia robi firma, auto słuzbowe w miarę nowe. Dobry kontakt z kolegami/pomocni. pensja dobra nie narzekam.

KOV

Są oferty pracy ale z powodu mocnego rozwoju na rynku logistyki a co za tym idzie wzrosło znacznie zapotrzebowanie na wózki. Dlatego szukamy do pracy ludzi . Sprzętu coraz więcej więc rozrasta się zaplecze serwisowe . Jak nie masz uprawnień UDT to firma robi szkolenia , przygotowuje i organizuje egzaminy.

Mechanikzemtoru

Rotacja jest potęzna, pamietaj to jest firma prywatna!Zarobki są przeciętne, roboty masę,warunki pracy cięzkie (pod chmurką, duzo pracy w pozycji "na kolanch")Praca przy wozkach ,a przy samochodach to przepasc,na korzysc naprawy aut.Wozki pracują w róznych firmach w róznych warunkach...Zgodnie z przepisami ,musisz miec uprawnienia UDT do obslugi , konserwacji, .Posiadać uprawnienia gazowe i energetyczne.Firma Ci te szkolenia sfinansuje w zamian za lojalkę. Jak nie masz tych uprawnień, nie wolno pracować Ci przy wózkach i innych maszynach objetych dozorem UDT. Przy takich wymaganiach zarobki są smieszne,lepiej naprawiać samochody.Dochodza jeszzce tematy magazyny, pisanie zlecen, gps w aucie,katalogi czesci , po angielsku. Konczą przemysl na chlodno i zastanów się porządnie ,czy widzisz się przy wozkach? Ja chętnie bym zmienił te prace ,tylko mnie pesel ogranicza...i muszę tkwić w tym grajdole. Bo za tyle obowiązkow ,te pieniądze co się dostaje ,to kpina!

@KOV

To egzaminy na wózki są przeprowadzane na terenie firmy? I czy w takim razie uprawnienia są ważne też na jej terenie, czy wszędzie? Wydawało mi się, że kiedyś było takie rozwiązanie, ale po zmianie przepisów były tylko uprawnienia "uniwersalne".

KOV Nowy wpis
@Mechanikzemtoru

O jakiej Ty piszesz lojalce ? co to za bzdury . Tyle lat pracuję , porobionych uprawnień i nikt nigdy nie kazał mi podpisywać jakiejś lojalki . Co do zarobków , no proszę Cię , są całkiem przyzwoite.

@KOV

Jaka jest kultura pracy w Emtor Sp. z o. o.?

Czy zdarzają się nadgodziny w Emtor Sp. z o. o.?

KOV

Zdążają się , czasem trzeba naprawić urządzenie i oddać klientowi w danym dniu , czasem dojazd daleki . Oczywiście wszystko płatne.

@KOV

A czy te nadgodziny są zawsze dobrowolne czy jednak jest przymus, aby je wyrabiać? Bo ja nie zawsze miałbym niestety taką możliwość, więc ciekawi mnie jak byłoby to widziane przez przełożonych. Na plus, że wszystko płatne, tylko czy stawka jest w takim przypadku wyższa czy podstawowa? Są dodatki za pracę w weekendy, jeśli się zdarzają?

@Gość

Nadgodziny są dobrowolne , ale są też sytuację że trzeba wózek uruchomić bo jest taka konieczność i czasami się zdąża że z tego powodu trzeba zostać po godzinach , ale to raczej rzadko.

@KOV

Rozumiem. Z reguły więc, jakie są godziny pracy? Jest jakiś system zmianowy, praca w weekendy?

KOV

Oczywiście , standardowo 8 godzin . System jednozmianowy . Weekendy wolne.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Emtor Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Marcela

Jak wygląda kasa na etacie mechanika, firma w ofercie pracy zapewnia, że jest ono atrakcyjne? Skoro zapewniają wszystkie szkolenia to czy okres szkoleniowy jest normalnie objęty pensją czy dopiero jak się zacznie normalnie pracować?

@Marcela

Wynagrodzenie to indywidualna sprawa negocjacji . Normalnie pracujesz , szkolisz się i dostajesz pensję.

@KOV

10 tyś zł netto też wynegocjuje, czy jednak jest jakiś zakres od-do, w którym można indywidualnie się dogadywać? I ile on w takim razie wynosi dla mechanika?

KOV

Nie mam pojęcie czy aż takie pieniądze da się wynegocjować . Przypuszczam że żadna firma zajmująca się serwisem nie płaci takich pieniędzy.

@KOV

No to faktycznie chyba nawet bym tyle nie zaproponował :D Ale z tego co mówisz to kasa całkiem niezła musi być, wszystko od doświadczenia zależy? A jak później z podwyżkami, firma jest skłonna raz w roku renegocjować warunki?

Magda

W ciągu roku kolejny raz szukają kogoś do zakupów/zaopatrzenia. Warto? Czemu tak często to ogłoszenie? Rozwój firmy czy ludzie decydują się odejść?

Czy firma Emtor Logistyka w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie ma już firmy Emtor Logistyka. Emtor Logistyka przekształciła się w Seito Polska (oustourcing) Jest jeszcze firma Emtor Sp. zo.o. - sprzedaż/wynajem wózków widłowych, serwis, części

Katarzyna

Ale z tego co rozumiem to dalej jedna firma jedynie pod inną nazwą. W takim razie może powiesz coś więcej o współpracy z nimi? Nowo zatrudniony może liczyć na jakieś dodatki, benefity wchodzą w skład zatrudnienia? System premiowania pracowników jakiś się znajdzie?

Agnieszka

O matko, to co takiego robił pracownikom?

Kuku

Czyli pan kierownik pójdzie siedzieć .a wieczorem wszyscy spotykają się pod prysznicem. A co na to szanowny Pan Prezes

Lidia
@Kuku

Aż tak? Co się działo tam w takim razie?

Kov

A powiedziałeś mu to czy tylko anonimowo ? Może ty też jesteś szczoch.

Maja
@Kov

Każdy pracownik tutaj w ten sposób okazuje kulturę w wypowiedzi? Ale ogólnie to jego wypowiedź ma jakieś uzasadnienie w sobie czy niekoniecznie?

Niko
@Maja

Nie Maja , to piszą frustraci którzy już nie pracują a nie mieli odwagi powiedzieć tego w oczy więc teraz wypisują swoje żale anonimowo .

Jan
@Niko

Tak właśnie myślałem. A ty nadal pracujesz? Powiesz jaka jest naprawdę atmosfera i czy można dogadać się z ludźmi? Jak oceniasz?

Niko
@Jan

Oczywiście pracuję . Atmosfera jest ok , zawsze to zależy od ludzi ale można się dogadać . Kierownik .. jak to kierownik czasem opierniczy ale jak trzeba to zawsze pomoże . Jak każda praca ma swoje plusy i minusy , uważam jednak że firma jest jak najbardziej Ok.

Agnieszka
@Niko

Minusy jakie możesz wymienić? Zarobki są zadowalające, da się spokojnie wyżyć za to?

Ludzie są w porządku.

Nicko
@Agnieszka

Misy , jak zawsze są w każdej pracy , nie ma ideałów . Zarobki są ok , nie ma problemu z wypłatami i tu raczej trzeba przyznać że firma dba w tej kwestii o pracowników .

Maja
@Nicko

No to, że dbają to już jakieś info tyle, że faktycznie skoro jakieś wady zauważasz to możesz je jakoś bez złośliwości przybliżyć? Fajnie byłoby znać już całokształt

Nicko
@Maja

To jest subiektywne , dla jednych to będą minusy dla innych plusy. Ogólnie praca jest dobra , całkiem dobrze płatna , ludzie też są OK

Kk

Czy ktoś coś może napisać o pracy w księgowości

nick
@Kk

spoko ludzie i fajna atmosfera

Ll
@nick

Chciałam się dowiedzieć jakie są warunki w biurze w dziale księgowości? Jak z płacą? Jak relacje z pracownikami? Czy kobiety na urlopie macierzyńskim tracą pracę z dniem zakończenia umowy czy pracodawca przedłuża umowę i czeka za pracownikiem?

@Kk

duża rotacja

Jan
@pracownik

Co jest powodem tej rotacji? Słabo płacą i nikt nie zagrzewa miejsca, czy po prosu zwalniają ludzi jak im coś nie pasuje?

@Jan

małe zarobki i brak wsparcia ze strony zespołu

Karol
@pracownik

Bzdura , wsparcie jest i to spore a zarobki całkiem niezłe .

Jolanta
@Karol

w jaki sposób pracownicy są wspierani?:))) i skoro zarobki całkiem niezłe to czy dużo więcej niż najniższa krajowa?:)))

Cezary

Firma dobra pod warunkiem, że samemu jest się dobrym i solidnym pracownikiem.

@Cezary

firma dobra pod warunkiem że jesteś spokrewniony

Jerzy
@pracownik

Bez tego nie ma opcji na jakieś awanse w strukturach firmy?

Olek

Liczyłem, że na forum pracowniczy to będzie dużo informacji o pracy a tu taki spokój? Przymierzam się aplikować może podpowiecie coś istotnego?

zainteresowany

witam serdecznie, czy warto aplikować na stanowisko specjalista ds. logistyki w Toruniu? jak atmosfera i zarobki?

Wojtek
@zainteresowany

Masakra,nie polecam,słaba kasa,dużo obowiązków

zainteresowany
@Wojtek

ok, dzięki za info. - daję sobie spokój z aplikowaniem

Natalia

@mietek o jakich ofertach mówisz ?

Mietek

Ciągle do was te same oferty pracy wiszą. Portal "pracuj" aż pęka od nich. Był ktoś u nich na rozmowie czy są one fikcyjne i tylko zbierają listę kandydatów, ewentualnie liczą, że trafią na kogoś za miskę ryżu ??

Jakim firma Emtor Logistyka jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Emtor Gdańsk syf

Nie polecam, pracowałem 6 miesięcy, jedna wielka gonitwa, dostajesz po głowie za to że jesteś sam na nocnej lub popołudniowe zmianie i nie zdążysz zrobić wszystkiego. Naprawa wózków, wyjazdy na awarię na magazynie bądź zmiana baterii w wózkach. I jak to wszystko zrobić samemu? Atmosfera między kolegami też nie za ciekawa.

Kotradministrator
@Emtor Gdańsk syf

Albo porostu nie dałeś rady i teraz wylewasz swoje żale :)

Praca - OK Atmosfera - OK ( luźna, a nie korposzczurowata) Terminowość wypłat- nigdy nie ma opóźnień Wysokość zarobków....... Nie adekwatna do wykonywanej pracy , godzin pracy . W pracy można się wiele nauczyć jeśli tylko chce .

Hej, na jakie zarobki może u was liczyć inżynier serwisu ? Będę wdzięczne za informację

Pietrek
@Michał

Może ktoś, coś ? :)

Robert

Z całą pewnością nie każdy może podjąć pracę w tej firmie. To dobry, ale i wymagający pracodawca, polecam!!

Bery

tragedia, wiedza mierna jakość średnia, obietnice chyba największe, ogólne szkoda czasu i komentowania

Skun

Dlaczego wasi pracownicy parkuja na parkingu osiedlowym jeżeli maja opłacane parkingi a auta prywatne parkuja na za płaconych przez firme

Była

Pracowałam w firmie Seito (Warszawa Pampersy) i to co zaobserwowalam to po 1 : Jeśli jesteś pupilkiem shift lidera to masz super a jeśli masz swoje zdanie to możesz zapomnieć o premii. 2. Duży nacisk na pracowników. ( zapomnij założyć spodni pracowniczych już masz obserwacje wystawiona ) 3. Biuro i koordynatorzy myślą tylko o sobie i swojej wypłacie a koordynatorka splice to już w ogóle jakaś pomyłka i nie wiem co ta kobieta robi na tym stanowisku. Praca nie jest ciężka, chociaż trzy zmianowy system pracy potrafi zmęczyć. Jest palarnia co nie w każdej pracy się zdaża. Pieniądze są przeciętne szczególnie że pracuje się w święta, weekendy i noce za normalną stawkę nawet o 1 zł nie podwyższają godzinowki. Pozdrawiam była pracownic tej jakże wspaniałej firmy

Darek
@Była

Najwidoczniej nie byłaś dobrym pracownikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Emtor Sp. z o. o. - Toruń

• Jak się pracuje w Emtor Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emtor Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emtor Sp. z o. o.?

Emtor Sp. z o. o.