Emtor Logistyka

Toruń

Opinie o Emtor Logistyka

anonim 2010-06-10 23:12:23
powoli firma wymyka sie spod kontroli wlscicielom takie odnosze wrazenie bo serwisanci kradna jak popadnie i nikt tego juz nie wychwytuje, jakosc uslug pozostawia wiele do zyczenia
Benek 2010-07-08 19:41:16
anonim - 2010-06-10 23:12:23

czy może ktoś powiedzieć jak wtglada praca doradcy techniczno-handlowego, jakie warunki, jaka płaca ?
wania 2010-07-15 16:20:09
Kolego jak mówią "motywacyjny system wynagrodzeń" maja na myśli minimalna brutto plus jakieś małe prowizje, więc jak wyjdziesz 2000 zł miesięcznie na rękę to jesteś gościem mającym duże doświadczenie w podobnej firmie. Atmosfera masakryczna
anonim 2010-08-22 21:43:57
firma w firmie tylko pana brak
anonim 2011-03-31 17:02:43
Ta Firma jest pomyłka logistyczną jest nastawiona tylko na zysk i nie interesuje się pracownikami tylko zysk i dba o swoje wózki a nie o pracowników...Nie wiem po co oni wygrywają przetargi i wchodzą do dużych Firm i tak dręczą pracowników???A sprzęt jaki mają i na którym trzeba pracować to masakra,takim sprzętem pracowano 20lat temu i tak samo jest wadliwy!!!!!!!
ordynator 2011-06-16 23:19:05
Brawo za wypowiedź. Dysleksja czy analfabetyzm???
Zen 2011-11-24 20:12:48
A jak jest teraz?
Znajomy pracuje juz kilka lat i sobie chwali - ile w tym prawdy?
Czy warto rezygnowaej,ale sabo patnej posady dla 2000 w EMTOR?
Zen 2011-11-24 20:17:24
Zen - 2011-11-24 20:12:48

A jak jest teraz?
Znajomy pracuje juz kilka lat i sobie chwali - ile w tym prawdy?
Czy warto rezygnowaej,ale sabo patnej posady dla 2000 w EMTOR?

[usunięte przez moderatora] mialo byc "Czy rezygnowac ze stalej,ale slabo platnej posady dla 2000 w EMTOR"? "
Oszukany 2012-08-13 16:29:04
Ta firma to jest jeden wielki przekręt nadgodziny wypłacane na umowe zlecenie a firma wypłacająca nadgodziny jest zarejestrowana na pana od BHP, idąc na zwolnienie masz zabieraną premię obecnościową kto kiedykolwiek słyszał o takiej premi, gdzie są nasze składki na fundusz socjalny co się z nimi dzieje bo 2 koszulki na rok i para spodni na 2 lata nie kosztują 1035 zł, a następnie dlaczego nie dostajemy dodatku urlopowego przecież nam się to należy mam nadzieję że ta firma jak szybko wygrywa przetargi tak szybko je potraci jak nie zaczną dba o pracowników.
Kamil 2012-12-04 12:28:09
Siema, może ktoś napisać więcej szczegółów dotyczących stanowiska wózkowego w firmie emtor. Od marca będę zmuszony u nich pracować bo wygrali przetarg u mnie na magazynie. Chciałem poznać jakie dają umowy, stawki, jak jest z nadgodzinami i czy wózki są dobre? Może warto szukać czegoś innego. Z góry dzięki
Olenka 2012-12-13 09:02:17
Firma z której BHP-owiec nie broni swoich pracowników tylko utrudnia im życie. Dlaczego ludzie dostawali wynagrodzenie za nadgodziny od firmy EMTOR, a teraz od innej? Mozę to firma BHP-owca? Poza tym dyrektor oddziału Świecie wmawia Nam, że serwis jest bezbłędny i to my psujemy sprzęt, a prawda taka, że pracuje tam jego rodzina i zawsze będzie ich bronił, a robią błędy.
Folek 2013-01-11 13:01:18
Powiem tylko tak : szkoda na ten temat rozmawiać, wyzyskiwacze i oszuści . Nie moża ich ufać, żadne ustalenia nie są później dla nich wiążace.
Pamiętaj walcz o wszystko na papierze i podpisem. Pracowałem w innej firmie gdzie też nie było wesoło z kasą . Teraz po przejęciu zaczynam za nimi tęsknić .

Proponuję szukać pracy
pinio 2013-02-24 13:46:14
Stanowczo odradzam!!!
Słabe zarobki. Nie dbają o doświadczonych pracowników. Wszystko tylko jest na „gatke” a jak przychodzi co do czego to nie pamiętają. O wszystko trzeba walczyć samemu ubrania itp. 3-zmianowa praca weekendy i święta. Zero perspektyw i rozwoju tylko znajomki maja dobrze.
drajwer 2013-04-17 09:48:46
witam od niedawna u nas wygrali przetarg powiem tak ta firma to wielka [usunięte przez moderatora] nie dosyc ze umowa zlecenie jak narazie to jeszcze odciagają tyle kasy ze nie wiiadomo o co tu biega mielismy ponad 260 godz w miesiacu i dostalem niecale 2200 co to jest a gdzie reszta tez tak macie pozdro
Babinicz 2013-04-23 18:34:39
Olenka - 2012-12-13 09:02:17

[usunięte przez moderatora] zastanawiam się dlaczego tak długo pracujesz u tego pracodawcy skoro tak ci źle...poszukaj szczęścia gdzie indziej, rynek poszukuje fachowców, a może poszedłbyś w kierunku własnej działalności, no chyba że Twój jedyny talent możemy zaobserwować tylko poprzez to forum
Pozdrawiam
bronek 2013-05-10 20:09:30
Emtor wygrał przetarg w Łodzi i od razu zaniżył pracownikom pensje o 300 zł. Do pięt nie sięgają Suretowi z Dębicy.
hmm 2013-05-19 18:04:47
bronek - 2013-05-10 20:09:30

Ponadto Rozliczaja sie w sposob niemozliwy do odczytania dla pracownikow to raz
dwa Koordynator calkowicie niewie na czym polega jego praca i utrudnia jej wykonanie pracownikom ktorzy pracuja tam juz dlugie lata.
Potrafia zwolnic czlowieka z 20-letnim stazem z dnia na dzien twierdzac iz niepasuje do wizerunku ich firmy(oczywiscie prawda jest inna)
xnd 2013-09-11 16:24:59
Powiedzcie mi jak jest w oddziale w Dębicy z pracą na Stomilu, bo pracuje od niedawna, ale coś czuje że kręcą tam wała.
gangrena1 2013-09-14 09:01:28
prawda
don diego 2013-09-23 15:30:49
Oddział w Dębicy to jedna wielka patologia!!! Za marne grosze [usunięte przez moderatora] pracownikow jak tylko mozna...nadgodziny za marne 90pln bez względu czy to nocka czy praca w niedziele...tylko koordynatorzy maja bułę bo to znajomi i [usunięte przez moderatora] Pana [usunięte przez moderatora] W sumie nie wiedza co nalezy do zadań ich pracowników, siedze tylko na d
.. W biurze i nic ich nie interesuje!
Jonny 2013-09-29 19:12:32
Tak zgadzam się, zatrudniają każdego młodego za psie pieniądze bo taki wiadomo żuci się mu 90 zł za zmianę to leci na drobne a robi jak za 5 tys miesięcznie, trzeba szukać szczęścia gdzie indziej bo w Polsce a szczególnie na Podkarpaciu większe firmy nie dość że dają z wielkiej litości najniższą krajową + 150 zł nędznej premii a w zamian żądają chorej niewolniczej pracy
Jonny 2013-10-04 16:00:29
Ha teraz to się zwie inaczej, Seico czy coś, możliwe że to firma córka, teraz mogą nas pracowników ruchać w zad jak chcą (bo zapewne wykonują tylko usługi EMTOR).
pracownik 2 letni 2013-11-21 08:51:26
porazka szkoda czasu wypłaty sa na termin ale w wysokości 1460zl nadgodziny nie wyplacane problem z dostaniem wolnego ogolnie lepiej tam nie zaczynac
al capone bt2 2013-12-12 18:00:58
jak do emtora do tc to tylko na zime bo ta firma to porażka po całosci (usunięte przez administratora) płacą marne 1400 na ręke system czterobrygadowy życie ucieka antyludzki system troszcza sie o wózki a nie o ludzi zarobki,posiłki (usunięte przez administratora) zero kaloryczne goście szkielety itd.ja pracuje jako stomilowiec to szkoda mi chłopaków ze nie stana i tyraja za grosze
Franek 2013-12-17 22:22:26
W D-cy nie jest aż tak źle, to że marne grosze to fakt, ale kto teraz płaci więcej? Pojeździsz 8 h, zrobisz swoje, a w dodatku nikt ci się nie miesza do tego co robisz, jeśli robisz to dobrze. Idzie wytrzymać.
vsh 2014-04-16 21:54:41
dupa
luidzi 2014-05-19 09:08:04
tylko uklady i ukladziki ludzie to robitniki nie liczy sie nikt tylko sprzedawczyki
stach 2014-05-28 11:09:55
Emtor tylko zmienił nazwę na Seito. To dokładnie ta sama firma.
macek 2014-08-12 13:07:20
pracowałem w dębicy w tej nieszczęsnej firmie jaką jest emtor co do racy tam moge powiedzieć tyle że jest dobra a kasa beznadziejna wszystkie świątki piątki no i nocki pracuje się za niecałe 1500zł :). Pracowałem tam 3 lata i jak obiecywali podwyżki jak się zatrudniłem tak przez te 3 lata to ani grosza nie podnieśli w biurze same cwaniaczki którzy twierdzą że najwięcej wiedzą. Nie polecam tej firmy nikomu
macek 2014-08-17 15:29:50
do biur to przyjmują chyba,ale z tego co mi wiadomo to trzeba mieć znajomości ale spróbować można
monik 2014-09-29 15:28:42
do firmy faktycznie głównie po znajomości...ofertę znalazłam na PRACUJ.PL, wysłałam cv i list odbyła sie pierwsza rozmowa, wybrano mnie na drugą, kierowniczka baaaardzo była mną zachwycona i chciała mnie do swojej"brygady". jak sie okazało za duzo do powiedzenia nie miała a cały ten casting...rozmowy...były tylko formalnością bo na to stanowisko zgóry była już konkretna osoba...druga rozmowa była bezsensowna z nadąsaną jak się okazało córką szefostwa-przypadkiem dowiedziałam się, że na stanowisko umówiona zgóry była ciotka kolegi męża :)pozdrawiam...a szkoda bo kierowniczka super i ponoć dobrze płacili...
monik 2014-09-29 15:30:36
staż........a zatrudnienie na etat to dwie różne sprawy!!!
potwierdzam, że znajomości w tej firmie to droga pierszeństwa
eryk 2014-09-29 15:33:29
...oczywiście że głownie znajomki dostaną się z pierszeństwem ja już tez byłem na owym kastingu i lipa wogóle cała ta rekrutacja to ściema pozdr
benek 2014-10-31 10:27:03
w warszawie z ta firma tez poraszka wymagaja i wymagaja kolesiostwo straszne chetnie bym napisał co mysle o tej firmie ale na pewno nie przejdzie cenzury
szkoda pisac nic tylko sie zwalniac z tej firmy
macek 2014-11-10 02:33:25
ta firma to wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dębicy wszyscy kierownicy chcieli by rządzić a pracownikowi dać marne grosze wiem coś o tym robłem w tej firmie pare ładnych lat i jak obiecywali podwyżki tak do dzisiaj obiecują nie polecam nikomu tej firmy
anonim 2014-11-21 10:21:13
Od 6 do 14; od 14 do 22 i od 22 do 6. Ogolnie przyjecia sa ale pracy tam nie polecam. Jedno wielkie dziadostwo. Panuje tam obraz nedzy i rozpaczy. Ktos kto nie widzial normalnej pracy, albo bedzie to jego pierwsza praca to niezle sie udupi na kilka lat lub miesiecy az nie zmadrzeje. Mozliwosci rozwojowe - ZADNE.
prezesemtor 2014-11-21 17:26:23
Ta firma to jest to samo co SEITO Polska. Zapraszam na stronę seito gdzie obsmarowałem tę firmę tak jak jej się to należy.
Now 2015-02-12 04:15:07
Witam pracuje w seito warszawa pampers chcialbym opisac prace na mojej zmianie c na poczatku wysylaja cie na foliowanie bac na skladanie kartonow co mnie zdziwilo to ze tu trzeba za wszystko placic liderowi zmiany c karakanowi wszystko przelicza na butelki bac np za to ze lider przekazal mi licencje na wozki uprawnienia do jazdy to chcial za to 2kole i 2 batoniki albo pieniadze i trzeba mu dac bo inaczej sie uprze na ciebie i bedzie ci premie zabieral za zostawienie kluczykow w wozku trzeba mu pul litra do pracy przyniesc nie mozna nic z tym zrobic bo firma zrobila go liderem roku to kierownictwo takie sytuacje akceptuje zecz sie dzieje podobno od czasu jak tylko go liderem zrobili za wszystko chce premie zabierac albo polowka wodki dla niego i sprawy nie bylo . Za odbiur dnia wolnego ze lider zalatwi wolne, ten dzien mi sie nalezy ,terz chce pol litra wodki czy na innych zmianach liderzy tez wyludzaja pieniadze od pracownikow?
felek obserwator 2015-07-27 23:26:17
Dajcie spokój ale u Was bajzel .Ordery dla tych, co tam wytrzymuja pracować.
A tak z ciekawosci?? nikt z Dyrektorkow tych stron i wpisow nie czyta????????
Przecież to jawny mobbing ,a co inspekcja pracy też nic .
Kodeks pracy w koszach , a chłoptasie rządzą jak PO teraz
Wstyd dla kierownictwa, patrzcie dalej na własny porfel .

wenek 2015-10-03 04:06:36
tyle błędów w jednej wypowiedzi... ale chociaż wiesz jak "wódka" napisać
Bocian 2016-04-13 09:11:21
Ogólnie jest u nich spoko. Zarobki są albo przyzwoite albo bardzo wysokie. Wszystko zależy czy się spodobałeś Prezesowi. Doceni jak widzi, że ktoś się wykazuje. Niestety jak nie widzi, że ktoś zapitala to ciężko o podwyżkę. Kiedyś była tam fajna atmosfera, taka rodzinna. Teraz trochę gorzej niż w korporacji.
stary mechanik 2016-04-21 20:52:35
Pracuje w kielcach,w konkurencyjnej firmie ,serwisującej wózki,mam 2,5 na rekę .Warto do nich się pchać na mechanika,czy siedz na du...ie, lepiej, możecie doradzić ,hej.
rafal 2016-07-29 10:36:33
ludzie takiego syfu jak seito niema nigdzie
Ciastek 2016-08-29 18:24:12
Jestem dość wybredny jeśli chodzi o zarobki. Pracuję jako serwisant i powiem szczerze, że zarobki są dobre. To co pozytywnie mnie zaskoczyło - to terminowość wypłat wynagrodzenia. Zawsze przed czasem. W pracy jest duża tolerancja, ale wymaga się samodzielności. Jeśli ktoś jest nygus, kombinator i cwaniaczek - nie popracuje długo..
Ja oceniam tę pracę 4/5.
Pracownik Toruń 2016-11-25 00:56:23
2000 tys za 3 zmiany kpina brak słów banda poprostu nie polecam
Zostaw swoją opinię o Emtor Logistyka - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emtor Logistyka