Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

Dyrektor w dziale handlowym w Krakowie t.k. nie lepszy… Ploteczki z kasjerką po kilka godzin a potem wyśmiewanie pracowników… Jak nie wpadniesz w jego gusta to polecam się zwolnić bo i tak nie wytrzymasz…. Resztę roboty robi jego asystentka która i tak podejmuje za niego wszystkie możliwe decyzje on jest tylko marionetka w jej rękach

Witek. K

Ja im wypowiedziałem umowę z dwóch sklepów, bo na alarmy jeżdżą po 60-80 minut. Żenada

Solid Security

Szanowni Państwo , jeśli komuś się nie podoba praca w naszej firmie to proszę się zwolnić... Jeśli nie ma wypłat to proszę iść pożalić się do PIP a nie wylewać żale w internecie... Proszę pamiętać iż na każdego miejsce są inni chętni więc nie ma to znaczenia czy chce ktoś pracować czy nie. Życzę miłego weekendu. Pozdrawiamy .

Montreal
@Solid Security

Faktycznie jeśli nie odpowiadaj praca należy poszukiwać innej nie płakać jak rozwalone dziecko!

R

a kierownik marcin wroblewski zwalnia osoby z grupami i bardziej interesuje się dziadkami oraz osobami które się nie nadają do pracy i co to ma być przez niego dużo osób jest bez pracy bo się msci i obraza niech to dojdzie wkoncu do kadr i niech się nim zajmie bo tak nie może być już miał swoje 5 minut w justusie i specjale skąd wyleciał bo juz na niego niemogli patrzeć

Solid arny
@Adam

Ooooo ale mi odblokowałeś wposmienia, Adam C., co za najgorszy (usunięte przez administratora), wstrzymywane wypłaty, tabelki, zero pojecia o czymkolwiek a wymagania jakby był jakimś pro gościem, a (usunięte przez administratora) jakich mało.

Unknown Nowy wpis

Jedna wielka (usunięte przez administratora) kadry i te inny dzialy przyjmuja ludzi z ulicy. (usunięte przez administratora)

***** Nowy wpis

Praca w Solidzie to najgorsza praca jaką miałem dostałem od kordynatora karę finansową za niby ,,nie przekazanie zmiany,, . W ogóle nawet nie przyszedł do BMS tylko siedział u siebie i głupkowato gadał z cycatą recepcjonistką.

Montreal Nowy wpis
@*****

Jeśli praca nie odpowiada należy odejść i szukać zatrudnienia gdzie indziej!

ADAM S.
@Solid Security

DOBRA ODPOWIEDZ NIEMA CO SIE ZALIC MARKOWI W ODPOWIEDZI Z 06-10-18 ,MARKU NIECH CI SIE PRACOWAC TO ZALUZ SOBIE BUTIK JA POLECAM FIRME SOLID SECURITY ZA SZCZEROSC I UCIWOSC W STOSUNKU DO PRACOWNIKA ,ZNAM WIELE OPINI NA TEMAT SOLIDU I TO ZRUZNYCH ZRUZEL I SA SUPER .TAK TRZYMAJCIE POZDRAWIAM ADAM SZYSZLAK

Grześ
@Solid Security

Takie odpowiedzi udzielają tylko inspektorzy.na twoje miejsce czeka 10 za brama...Kiedy się pytasz o podwyżkę.podkoszulek.buty.koszule.ewentualnie mówią że przy wypłacie potraca za brak koszuli.podkoszulka.nie wierzcie że im Warszawa takie polecenia wydaje na temat zatrudnienia.wyplat.itp.szantarze że jak nie podpiszesz to cie zwolnią.ze musisz przepracowac 240 lub 300 godz by zarobić 1500.Głowno prawda.wystarczy tyle ile ma dany miesiąc.jak ktoś nie wierzy niech dzwoni do wa-wy.a wtedy znowu dyro i kierownik dostaną po słupach.

Anonimus
@Solid Security

Jeżeli dyrektor p.Z.Pawel pozwala na takie traktowanie pracownika to pip tu nic nie zrobi .ale zawsze to warto najpierw z nim porozmawiać w cztery oczy a potem iść dalej.zycze wszystkim pracownikom Wesołych Spokojnych Świąt.byly pracownik.

Były PR.solidu
@Solid Security

Może są inni.tylko szkoda że ci inni to nie wiedzą co się dzieje po przyjęciu do firmy.jestem świadkiem rozmowy jak pewien Pan przyszedł i miał licencję oraz pozwolenie na broń.zaznaczam że stawka godzinowa to 11 na czysto Pani w rekrutacji oznajmiła że dostanie 9.50 na rękę za godz.wiec proszę nie mówić że solid nie okrada pracownika.i jest rzetelny do pracownika ochrony.lydzie boją się odezwać bo inspektor mówi że jak coś będzie nie tak to tak na-sea w papierach że nigdzie nikt nie przyjmie do pracy.ewentualnie zrobią dyscyplinarne z byle jakiego powodu .pozdrawiam.

Balon
@Solid Security

Tak ludzie wala oknami i drzwiami do solidu a szczegolnie z ksiazeczka na bron zenada nawet niejestescie w stanie przejac jednostki wijskowej bo nikt juz niechce robic w tej firmie taka jest prawda

Jan

Tak , tylko PIP .

Koniu
@Solid Security

Tak, w Solid Security jest /czeka 10 osób na miejsce jedno miejsce do pracy. Zejdźmy na ziemię ????????

Zenek
@Solid Security

dorabiałem kiedyś w tym czymś zwanym firmą... Cieszę się że tylko dorabiałem bo być skazanym na pracę w takiej firmie, masakra…. Wpis do którego się odnoszę pokazuję arogancję tych niby pseudofunkcyjnych osób... Nigdy nikomu nie polecę pracy w prywatnej firmie ochrony, szukajcie ludzie pracy w budżetówce, kasa mniejsza ale warunki o jakich w solidzie mogą wyłącznie pomarzyć, w solidzie to sobie można drobić w wolnym czasie z opcja że jak ktoś cos do ciebie będzie miał to rzucisz manele na ziemie i w każdej chwili powiesz cwaniakowi na funkcji... Spi….

J
@Koniu

Przy obecnym rynku pracy to raczej nie.

Heinz
@Solid Security

I co wyjdziesz na solówę synu (usunięte przez administratora)

stas
@Solid Security

czy takie jest również zdanie prezesa???

@Solid Security

Jesli macie tak dużo chętnych do pracy, to dlaczego wszelkimi siłami próbujecie zatrzymać pracownika który zamierza się zwolnić? I cały czas sie oglaszacie i prowadzicie nabór. Praca jest okey, każdy wie ile będzie zarabiał i wszystko jest zgodnie z umową. Problem jest w tym że inspektorzy są nienormalni, wydaje im się ze mają duża władze i próbują wszelkimi siłami nakładać kary za nic i cały czas straszą tymi karami. Zmuszają do podpisania zgody na kary 500 zł za byle blachostke. To jest chore.

Stach
@Solid Security

Plac uczciwie wyzyskiwaczu to nikt sie nie bedzie zalił.

Baba
@Solid Security

Tak walą do was drzwiami i oknami tylko co te wasze ogłoszenia że poszukujecie pracowników non stop na platformach robią skoro tylu macie chętnych a i o ile mi wiadomo patrol interwencyjny ma mieć składa dwóch pracowników ochrony a nie jednego tak jak to widzę u was !!! Tak więc nie ściemniajcie bo borykacie się z bardzo dużymi brakami kadrowymi a będzie jeszcze gorzej !!!

Ewelina Szlachta
@Solid Security

To samo dotyczy was.. nie chcę wam się robić to nie naciągajcie ludzi na abonamenty które nie chronią w żaden sposób. Pozdrawiam Wasz chlebodawca

Chopkins
@Solid Security

Serio??? To jest odpowiedź firmy funkcjonującej w XXIw???!!!??? Zatrzymaliście się chyba na latach 90 pisząc takie rzeczy na forum gdzie opinie o Was czytają nie tylko potencjalni pracownicy ale też i klienci!!!!!! To jest jakiś sandal!!!! Nie omieszkam zgłosić tej odp w odpowiednie miejsce bo nie wierzę w to co czytam!!!! Ps....droga osobo odpowiadająca.....dam Ci cenną radę... MILCZENIE JEST ZŁOTEM w niektórych sytuacjach a zwłaszcza....w biznesowych....

@Stach

Można by pomyśleć o lepszej płacy gdybyś coś sobą reprezentował :-)

Zorro
@Solid Security

po pierwsze nikt nie pójdzie do takiego pracodawcy , po drugie PIP broni pracodawców, nie wiem po co ta instytucja, która broni pracodawców a nie pracowników

Mariusz
@Zorro

No wiesz, PIP dba o interesy jednych i drugich. Co się dzieje w firmie ze aż trzeba dawać znać do PIP. Chodzi o za niskie wypłaty?

gizmo
@Mariusz

Dużo za niskie.

@Były PR.solidu

Jak ktoś jest niewygodny i chcą się go pozbyć to często dają go na obiekt który jest daleko od jego miejsca zamieszkania żeby się sam zwolnił bo w umowie jest że praca może być na terenie małopolski, ta firma stosuje ciosy poniżej pasa

Jasno
@Solid Security

Wasze poszanowanie pracownika który dla was pracuje jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, a wynika to właśnie z takich durnych komentarzy z waszej strony. Istnieje coś takiego jak wolność słowa i jeżeli ktoś może przestrzec inną osobę przed taką firmą to uważam że powinien to zrobić nie tylko na tej stronie ale również wszędzie gdzie ma tylko dostęp. Skoro 300 komentarzy osób mówi że traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora) i macie za nic ich czas. To znaczy że widocznie szefowie i menadżerowie nie nadają się na to stanowisko i pora zrobić selekcję we wszystkich placówkach. Może nowa młoda krew wprowadzi więcej szacunku do człowieka.

Robert
@Solid Security

Po takim wpisie, dziwil bym sie gdyby ktos chcial u was pracowac Buta, arogancja a profesjonalizm ......w buszu

Że co?
@Solid Security

To pokazuje,jak szanuje się pracowników. Powinni być ukarani ci,którzy mają takie podejście do ludzi od czarnej roboty

Pracownik SS oddział w PL

Dokładnie

Mr. Fantastic
@Solid Security

To z tego powodu po Krakowie jeżdżą patrole jednoosobowe czy jeszcze coś innego na to wpływa??

Benio
@Solid Security

prymitywna wiadomość... A nie lepiej popracować nad poprawą standardów pracy? - Żale same znikną. Życzę weekendu pełnego przemyśleń

@Solid Security

Wasza arogancja jest żałosna.Żyjecie w 21 wieku i nauczcie się wreszcie że istnieje coś takiego jak portale w internecie gdzie można wyrażać swoje opinie o pracodawcach ,i to jest bardzo dobre ,to nie "żalenie się w internecie" tylko wyrażanie swojej opinii do której ma każdy prawo.Bezczelnością są teksty typu "idździe się pożalić do PIP" ,i zaczną ludzie chodzić ,nie tylko tam, do sądu pracy też.Nauczcie się ludzi szanować bo pracownik nie jest waszym (usunięte przez administratora) ,nie "dajecie mu pracy" ,on wykonuje tylko usługę za którą waszym (usunięte przez administratora)obowiązkiem jest mu za nią uczciwie zapłacić ,i bez głupich tekstów "że na każdego miejsce jest kilku chętnych" ,tylko że się ciągle ogłaszacie bo już mało kto chce u was pracować, zawsze znajdą się barany i owce którzy dają sobą pomiatać ,ale przyjdzie czas że będziecie błagać ludzi o pracę u was.Bez wyrazów szacunku, z pełną pogardą, nie pozdrawiam.

@Solid Security

No nie podoba się bo jesteście zwykłymi (usunięte przez administratora)Przez 4 miesiące nie potraficie poinformować nikogo że został zwolniony . Oszukujecie na stawkach godzinowych od czasu podwyżek nie wypłacie zasilkow za opiekę to ma być praca i dobra firma żal pl

Montreal Nowy wpis
@Solid Security

Z dnia na dzień można zostać zwolnionym , bez przyczyny i powodu , tchórze karzą tylko jechać do biura nawet nie mają odwagi spojrzeć w oczy. Brak stabilizacji wszystko zależy od humorku inspektora.

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy E-learning Content Creator

W Solidzie pracują głównie ludzie z orzeczeniem stare dziadki , kulawi , bezzębni , śmierdziele, niewidomi. Tacy ludzie są poszukiwani przez inspektorów.

Niezidentyfikowany obiekt

Robiłem tylko miesiąc w tej firmie na jednym obiekcie Miła atmosfera fajni ludzie i z dnia na dzień kierownik do mnie zadzwonił że mnie zwalnia bez podania powodu Zostawiając mnie na pastwę losu Mimo ze starałem sie i wykonywałem obowiązki swoje Odradzam pracy w tej firmie

Reee
@Niezidentyfikowany obiekt

Tak jak mnie zwolnił bez podania przyczyny jedyna przyczyną to taka że p acownica cerfura dobrze mu dała i nie tylko jemu

PIOTR

INSPEKTORZY TO CHAMSTWO , NIE SZANUJĄ LUDZI , LICZY SIĘ TYLKO GRUPA TO MANIPULATORZY , NIE POLECAM.

PIOTR

NIE POLECAM INSPEKTORZY TO CHAMSTWO , NIE SZANUJĄ PRACOWNIKÓW, POTRZEBUJĄ TYLKO NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z GRUPĄ. ZA BYLE CO ZWALNIAJĄ. CZŁOWIEK SIĘ WOGULE NIE LICZY.

Ree

Nie polecam pracy w tej pseudo firmie ochrony kierownictwo do bani j do niczego koordynatorzy jakiś romanse z pracownikami sklepów w których jest ochrona wykorzystywanie pracowników na godzinach łamanie praw ustaw o placach zmniejszanie stawek godzinowych na rękę ustawowo podanych

Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy ktoś miał taką sytuację że został zwolniony i nie zostało mu wypłacone wynagrodzenie za przepracowany miesiąc?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Solid Security?

Myśliwy

Witam serdecznie czy ktoś z Państwa pracował na bramie w firmie u Jędrusia w Morawicy przez Solid Security? Czy warto ?

Patrycja
@Myśliwy

Pracowałam tam pół roku i stanowczo odradzam, inspektor pan Dariusz poniża pracowników, myśli że jest Bogiem i jeśli jest brak obsady to pracownicy mają pracować 24 godziny co drugi dzień bo on nie ma ludzi, podaje go do Inspekcji Pracy za karygodne łamanie kodeksu pracy, poza tym po odejściu z pracy w grudniu brak wynagrodzenia za listopad

Bezimienny

Brak odpowiedzi zwrotnej po pierwszej rozmowie o pracę pomimo złożenia takiej deklaracji. Uczestniczyłem w procesie rekrutacyjnym na stanowisko handlowe. Proponowany zwrot za użytkowanie własnego samochodu w mojej ocenie nieadekwatny do kosztów

R

Płomień
@R

Na TV w Krakowie sobie z nim poradzili ;)

@R

Coś wiem o wróblewskim ,miałem z nim zatarg ,przez niego odszedłem w 2015 roku, straszył mnie że mi pensje wstrzyma, dostał ode mnie (usunięte przez administratora),zbeształem go ,postraszyłem sądem i psiarnią, jego i tego całego cieślę co był wtedy inspektorem wszystkich inspektorów w solidzie ???? i wypłata przyszła cała.Wróblewskiego już raz wyrzucili z solidu i poszedł do justusa, a teraz się dowiedziałem że znów go przyjęli ???? typowy zakompleksiony typek.

Tu i tam
@Adam

Hm a ja na kierownika Wróblewskiego nie powiem złego słowa wystarczy robić co do kogo należy i szafa gra .pracowałem od ciesla /celowo z małej/parę lat i Wróblewski przy nim to jest równy gość i tyle w temacie

Solid arny

Klient

Pytanie bardziej do pracowników bo oni myślę że napiszą prawdę a odnoszę wrażenie że handlowiec nie jest prawdomówny.. ile patroli solid wystawia na Kraków? Pozdrawiam

Bbbbbyly pracownik
@Klient

Nie wiele. Uwierz mi na słowo. Jak nie jesteś klientem biznesowym tylko prywatna osoba to w przypadku dużej ilości alarmów u klientów biznesowych to osoby prywatne są obsługiwane na samym końcu.

Lotr1
@Bbbbbyly pracownik

Bzdury gadasz facet. Sam Solid wystawia więcej załóg GI niż reszta firm razem do kupy. Nie kłam

Służba dla agencji ochrony Solid Security oddział krakow moim zdaniem przebiega rewelacyjnie. W ciągu swoich ponad 10 lat służby w różnego rodzaju agencjach nigdy nie spotkałem się z takimi dobrymi warunkami jak w Solidzie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Solid Security? Chętnie zatrudniają?

Jola

Nikomu.nie polecam pracy w tej firmie ,zresztą firma sypie się pomału bo już nikt do niej nie chce się zatrudniać,wszyscy uciekają a w biurze w rekrutacji zatrudnili ukrainki

Janusz W

W Krakowie i okolicach Solid Solid to porażka. Tylko ilość się dla nich liczy. Potrafili do mnie zadzwonić, że patrol był i sprawdził a przecież byłem w domu i nikt nie przyjechał... Szkoda pieniędzy a jak ktoś jest głupi, to niech im płaci za nic.

Kandydat do pracy

Czy coś zmieniło się na lepsze przez ten rok ?

Witek. K

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042