Faktoria Kreatywności Anda

Opinie o Faktoria Kreatywności Anda

accountka 2010-01-20 14:22:40
Pracowałam w fk andzie prawie pół roku... Na szczęście zmieniłam pracę :)
Miś O! 2010-03-31 14:35:47
Duża rotacja pracowników, dziwna atmosfera, nudne projekty. Jedyny plus to lokalizacja na Mokotowie.
abe 2010-06-21 14:44:22
Zdecydowanie nie polecam i to nie tylko handlowcom, ale również grafikom i i informatykom. Płaca nieproporcjonalnie niska do ilości obowiązków, niepłatne nadgodziny, atmosfera presji i wzajemnych fochów. Ponadto[usunięte przez moderatora] zdarza się zapomnieć zapłacić ZUS pracownikom. Dopiero po roku od opuszczenia firmy urząd poinformował mnie, że boss'owi się zapomniało...
Hefalump 2014-10-27 10:49:50
Również nie polecam. Pracowałam w Andzie jako grafik przez rok. Wynagrodzenie faktycznie bardzo niskie, a obowiązków ogrom. Pracodawca także w moim przypadku zapomniał zapłacić ZUS... Dowiedziałam się o tym dopiero odchodząc z pracy.
Poza tym atmosfera w firmie nieszczególna. Za każde potknięcie dywanik i przesłuchania rodem z czasów głębokiego socjalizmu.
goleń 2016-05-20 23:21:29
teraz, to znaczy kiedy @fr? praca w komunikacji marketingowej czy marketingu w ogólnym ujęciu, była od dawna bardzo opłacalna. Nie sądzę, by to się zmieniło znacznie w ostatnich latach.Chyba, że pod względem finansowym.
Zostaw swoją opinię o Faktoria Kreatywności Anda - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faktoria Kreatywności Anda