Opinie o PHU CARO w Gostynin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PHU CARO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PHU CARO o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU CARO w Gostynin

Marek Nowy wpis

Faktycznie jest (usunięte przez administratora) ?

Nie polecam tej firmy. Praca to ciągły mobbing.. Ludzi mają za nic. Fochy i dąsy w najlepszym przypadku. Wyzwiska krytyka. Praca Max. 3 lata albo sam się zwolnisz albo wyrzuca. Obsesja na punkcie spisku i zdrady to im wychodzi bokiem. Prezes starszy oszukany przez najbardziej zaufanych osób. Raz rodzina drugi raz ala biznesmen z narogowa. Drugi szuja i oszust dopóki korzyści. Osoba która podkradła klientów i dostawców z Caro a tak biznesu się nie robi. Nie wiem co lepsze Caro czy nagodow jedno i drugie wcześniej czy później wyjdzie bokiem

też piotr Nowy wpis
@Piotr

Te, znawca biznesu - w CARO ciągle ludzi szukają, jest duża rotacja, czy może raczej była, bo teraz już chyba nikt tam nie pracuje. We wspomnianym przez ciebie nagodowie ciągle ci sami ludzie. O czymś to chyba świadczy?

Patrycja Nowy wpis

@Michalco sprawia, że nie polecasz PHU CARO jako pracodawcy. Mam nadzieję, że będziesz mógł rozwinąć swoją wypowiedź. To co sprawia, że praca w firmie nie była dla Ciebie, czy też coś Ci w niej nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego merytoryczny komentarz będzie bardzo przydatny dla osób, które szukają informacji o firmie właśnie na tym wątku.

Michal Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w PHU CARO się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Bubu

Ktoś może coś więcej powiedzieć na temat prac u nich - interesuje mnie ogłoszenie - Specjalista ds. importu/exportu . Jak to u nich wygląda z wysokością płac - czy warto będzie dojeżdżać z Płocka ?

Rikson

Mam pytanko. Czy wypłacają kasę na czas?

Kevin
@Rikson

Płacą na czas ale jeśli starasz się do biura to pracujesz w soboty tzw dyżury za darmo ani kasy i nie ma odbiorów. Tak swoją drogą trzeba komuś pomóc aby się tym zainteresował.

dyrektor

Rozpad firmy i po zamiatane !Żal

lubmar

A ja dzwoniłem dziś do Gostynina i dowiedziałem się ze Jawor otwierają,więc plotki ze upadają są chyba wyssane z palca.Mnie to bardzo cieszy bo wraca też Jarek,a koleś zna się na handlu,kilka razy doradził mi naprawdę fajne wzory które kupuję do dziś,a których pewnie bym nie kupił.Szkoda że mają ten poślizg z zimowych zamówień,ale jakoś trzeba wytrzymać,mam nadzieję że niedługo dostarczą mi towar.

Daro

HAHAHA samochody są ale kierowców nie ma.....bo nikt nie chce tam jeździć....i wcale się nie dziwię.

piotr

Ile oni mają samochodów bo widzę że ciagle szukają kierowcy CE?

edo
@piotr

haha

Nie widzisz Marka to przetrzyj oczy i zmień leki to zobaczysz kilka wpisów wcześniej.

Konin

Zawracacie głowę jakimiś mozaikami czy krzyżami a to tylko tło.Co mają ładnego 190/90 w dobrej cenie bo coś miało teraz przyjechać

Nie wiem co w Jaworze ale byłem w Gostyninie i zrobiłem naprawdę fajne zakupy. Wie ktoś jak spisują się te ich mozaiki granitowe na podłogę bo widziałem że są naprawdę ładne ale musiałem brać najpierw nagrobki bo fajne znalazłem i na nich napewno zarobię.Mozaiki czy te zlewy mogą przecież poczekać.

fdytfbjjknmnjk
@Andrzej

Mozaiki,donice i inne pierdoły może i ładne ale na szczęście mają ciekawy wybór nagrobków na placu.Pozytywnie mnie zaskoczyli również cenami.Te całe mozaiki na centrum podłogi nadają się tylko do dużego pomieszczenia bo w małych nie ma efektu i wyrzucone pieniądze.

bolesławiec

A co z Jaworem?widziałem tydzień temu kartkę że przerwa zimowa otwarcie w marcu?wie koś coś na ten temat?bo widziałem że plac pusty?a przydało by się coś kupić na nowy sezon?

Jkj

Dla mnie ok pracodawca

HHHHHHH

Zależy o jakie stanowisko się starasz i kto będzie przeprowadzał rozmowę.Myślę że powinieneś się przygotować do tej rozmowy tak jak do każdej innej w dużej poważnej firmie.Warto jeszcze żebyś coś więcej dowiedział się o kamieniu bo to jednak na pewno się przyda.Mają duży wybór towaru więc warto dowiedzieć się czegoś więcej o kolorach,wykończeniach czy trendach.

Grzegorz

Czy ktoś się orientuje jakie mogą być u nich pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej i na co szczególnie zwrócić uwagę Z góry dziękuję

tyhgghghbbnnn

Co ten gość się tak piekli.Skoro zapłacił to napewno mu przywiozą bo też współpracuję z nimi i mimo czasami spóżnień zawsze dostawałem to za co zapłaciłem.Znając jednak życie i czasy to zapewne typowe hejtowanie konkurencji.Im poważniejszy przeciwnik tym więcej bzdur i hejtów.

Marek Wielkopolska

Ja współpracuję z nimi 8 lat i muszę przyznać że zawsze dostawałem towar na który się umówiłem chociaż bywały poślizgi czasowe jak wszędzie w tej branży.Brałem towar w różnych miejscach i bywało różnie bo kilka razy się mocno oparzyłem więc Caro odbieram naprawdę dobrze.Mogli by jednak czasami szybciej obsługiwać ale towar naprawdę dobry.Jeżeli chodzi ogólnie o kontakty i współpracę to chyba leży w kwestii człowieka bo widziałem sam skandaliczne podejście kamieniarzy na miejscu.Jeśli ktoś jest normalny to zawsze i wszędzie się dogada :-)Towar i ceny mają dobre a to najważniejsze. Ja nawet lubię tam jeżdzić i pozdrawiam wszystkich na miejscu.Poszukajcie mi coś fajnego na placu bo na dniach będę.Tylko teraz postarajcie się szybciej przygotować mi wybrany towar ;-) Pozdrawiam serdecznie Marek

haha
@Marek Wielkopolska

Marek czy jak ci tam poślizg w tej branży nie jest wskazany bo po sezonie to wtedy możesz sobie podetrzeć d.pę z poslizgiem.handluj z nimi dalej jak ci taki układ odpowiada.

o nie

Mnie też oszukali nie mogę się doczekać na towar za który zapłaciłem. Ludzie 100% zapłaciłem nie mam towaru!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PHU CARO - Gostynin

PHU CARO