EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej

ELEKTRYK 2009-07-28 08:56:00
TAK PRACOWAŁEM DLA NICH ,ALE SĄ FIRMĄ BARDZO NIEKOMPETENTNĄ .POTRAFIĄ Z DNIA NA DZIEŃ POWIEDZIEĆ ŻE NIE MA PRACY I JUŻ . A POZA TYM TO UBEZPIECZENIE RÓWNIEŻ Z DNIA NA DZIEŃ TRACISZ - ŚMIESZNE PRAWDA . DZIŚ NIE PRACUJESZ JUTRO DO LEKARZA NIE PÓJDZIESZ!!!!
Panelowiec 2009-12-17 15:07:45
Niestety trudna we współpracy firma. Podejście mają typu:
"Jak im za dobrze, to się zmieni żeby było gorzej".
Często ściemniają pracowników co do spraw organizacyjnych. Zdażają im się wpadki. Częste przeprowadzki - gwarantowane. Dużo wymagają, ale mało z siebie dają. Nigdy nie można być pewnym jak długo się tam popracuje - jednego dnia zadzwonią że nie ma pracy i "wracaj do domu".
Dla odważnych i zdesperowanych - będzie ok :)
lion23 2010-08-14 11:10:18
Cześć
Znacie może agencję pracy Best z Katowic która werbuje do pracy w Anglii za wpłatę 700 zł.i ich ogłoszenia z gazeta praca pakowanie bez umiejetności angielskiego ogłaszją pod numerem[usunięte przez moderatora] jesli coś wiecej dajcie znać borsuk74@poczta.fm czekam
Adam 2016-04-22 15:54:28
Witam, chciałbym zasięgnąć informacji o firmie EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej, jak wyglądają warunki współpracy z nimi?
Zostaw swoją opinię o EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EASTTECH Agencja Pracy Tymczasowej