Tantus sp.z.o.o.

Myślenice

Opinie o Tantus sp.z.o.o.

KAZIU 2016-10-21 19:52:23
firma biedna, pracownicy pracujący po wiele lat w tej firmie otrzymują ciągle te same najniższe wypłaty, ciągły brak pracowników , stale wisi ogłoszenie o przyjęciu do pracy , ktoś wypisuje na info Myslenice że bogaty pakiet socjalny , totalna bzdura , zresztą przewiduje rychły upadek tej firmy, właściciel i osoby pracujące w biurze porażka
MAT 2016-10-25 19:08:25
Pracowników brakuje teraz w wielu sklepach - wystarczy popatrzeć na ogłoszenia, zarobki jak wszędzie, ale przynajmniej pensje wypłacane w terminie i ZUS opłacany czego o wielu pracodawcach obecnie nie da się powiedzieć. Czym objawia się "porażka" pracowników biura ? - trochę mało precyzyjna wypowiedź....ja nie mam im nic do zarzucenia.
Maniek80 2016-10-25 21:05:19
A skąd wiesz,że ciągle to samo wynagrodzenie czyżbyś miał dostęp do list płac, może warto zapytać dziewczyn w sklepie czy i kiedy miały jakąkolwiek podwyżkę. Co do biura nie mnie się wypowiadać, nie wiedząc o co Ci chodzi.
Zostaw swoją opinię o Tantus sp.z.o.o. - Myślenice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tantus sp.z.o.o.