Pensjonat Park

Piła

Opinie o Pensjonat Park

Przemo 2010-07-21 14:38:22
Praca w pensjonacie jest beznadziejna, nikomu nie mozna nic powiedziec bo zaraz wszyscy beda o tym wiedziec i tylko pretensje do ciebie....
Kierownik bylby ok ale niestety pracuje tam ziec kierownikaq i to wszystko jest ustalane pod niego i to nie on bedzie mial przechlapane tylko ty, czy to jakas impreza czy cos...
Jak jest jakas impreza nawet na 15 osob a masz miec wolne to zapomnij bo przeciez ziec nie moze sie przemeczac i bedziesz w tym dniu w pracy[usunięte przez moderatora]
anonim 2011-09-02 19:45:59
może być zarobki małe, musiałem wyjechać za granice za robotą,ale atmosfera ok kiero ok, współpracownicy ok, jak się jest spoko inni też są
Karol 2012-01-23 17:08:26
Ogólnie Pensjonat-hotel to super!!!!!! Ale kuchnia....daje wiele do życzenia-jednym słowem poprostu OKROPNA!!!!!!!!! Radzę zmienic szefa kuchni-jeżeli taki wogóle tam jest-no chyba że nie zależy Wam na klientach.
aneta 2016-04-19 17:04:42
oczywiście zarobki zależą od stanowiska jakie się zajmuje, nie ma tak, że każda osoba zarabia tyle samo, tylko zależy to również od zakresu obowiązków, panuje tam miła atmosfera i chce się wracać, potwierdzone info od wielu moich znajomych, którzy tam wracają
Zostaw swoją opinię o Pensjonat Park - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pensjonat Park