logo Hipermarket REAL

Hipermarket REAL

Bytom

Opinie o Hipermarket REAL

anonim 2011-07-31 12:48:53
najbardziej dziadowski sklep jaki widziałam. nigdy nie ma w sprzedaży towarów z gazetki promocyjnej , gazetka słuzy tylko ściagnięciu klientów , aby kupili inne towary , gdyż tych z gazetki najatrakcyjniejszych na pewno nie kupią , tak jest zawsze , daremna wyprawa.
anonim 2011-09-01 22:07:02
bylem dzisiaj i chcialem kupic napoje-wody z gazetki oczywiscie nie bylo ani jednej dostepnej z gazetki paranoia po co są te gazetki??? skoro nie ma produktów. nie polecam tego sklepu!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-09-02 16:28:19
Nikomu nie polecam tam pracy!!(usunięte przez administratora)Kadry niewykształcone nie potrafiące niczego do porządku policzyć mam na myśli szefostwo!! wszystko (usunięte przez administratora)żałosne
życzliwy!! 2012-01-17 15:33:29
Witam,nikomu nie polecam pracy w realu Bytom.Pracowałem tam w ochronie po prostu jakaś masakra.Notorycznie łamano prawa pracowników...a co do kadr to się zgadzam że tępaki tam pracują(słyszałem nawet że kierownictwo kadr nie posiada nawet matury) co za wstyd żeby w tych czasach nie mieć matury-hańba dla zarządu ...odradzam z cała stanowczością...
bbbbbb 2012-02-10 15:04:02
A kolejki? Od kilku dni stoi się nawet po 30-40 minut, na tyle kas 4 otwarte:(
krzygow67 2012-07-11 21:13:16
real bytom to totalna porażka.zwolnić dyrekcję bo jest niekompetentna . więcej tam nie pojadę
tracjan 2016-04-19 20:29:23
zależy oczywiście od stanowiska, które ewentualnie byś zajmował, natomiast z tego co wiem to np. kasjerzy sprzedawcy mają tak koło 2500 zł miesięcznie, co jest całkiem ok patrząc na zarobki w innych sieciowych marketach ;) są też szanse awansowania np. później na kierowników działów
Zostaw swoją opinię o Hipermarket REAL - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipermarket REAL