logo Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o.

Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o.

Opinie o Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o.

Pracownik 2011-06-09 16:13:52
Zdecydowanie nie polecam tej firmy.
Zarobki jak na Warszawę bardzo niskie, czasami jedna osoba musi pracować na 2 lub 3 etatach za marne grosze.
Kompletny brak umiejętności zarządzania firmą.
Pani Dyrektor, która ma pełną i nieograniczoną władzę niszczy ludzi psychicznie, którzy sami się zwalniają. (usunięte przez administratora)Strzeżcie się i zróbcie wszystko, by tam nie pracować.
gall anonim 2011-10-06 15:00:42
Rotacja w firmie spowodowana jest bardzo złym traktowaniem pracowników, zastraszaniem ich. Toksyczna AP niszczy każdego kto staje na jej drodze. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi pracy w ww firmie.
Romana 2012-05-16 12:15:37
Potwierdzam(usunięte przez administratora) ma spore zaburzenia psychiczne. Pracowałam z wieloma dyrektorami finansowymi i mieli różne swoje odloty, jak każdy ale z AP jest tak, że ona codziennie upatruje sobie jakąś ofiarę i po niej jeździ - no nie rozdwoi się. Dodatkowo przy okazji kopie na lewo i prawo.
Kula 2012-06-01 18:00:15
Nie polecam pod zadnym pozrem, dzial diagnostyczny tazke ubolewa
lola 2012-07-13 22:37:54
beznadziejna firma i niekończąca się praca....takie COŚ powinno się zamykać
Roman 2014-05-06 15:07:28
Oj AP jest niesamowita. Przychodzą czasem ludzie tacy bardzo asertywni, "wyszczekani" i łamią się po tygodniu. Niewątpliwie ma zaburzenia psychiczne,niemniej firma to toleruje i nagradza mimo że traci dobrych ludzi. Kiedyś jednak AP "podejdzie pod kopyto".
hanka 2016-05-17 22:32:23
a dlaczego takie same negatywne opinie, co jest nie tak w firmie? Wczensiej widzialam ze przyjmowali na stanwoiska Laboranta i chcialam sie dostac jednka bylam podczas studiow i nie przyjmowali bez dosiwadczenia
Zostaw swoją opinię o Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpha Medical Laboratoria Sp. Zo.o.