Pizza Express

Poznań

Opinie o Pizza Express

afka 2014-01-19 17:50:37
Masakra - chyba, że ktoś lubi za 5 zł na godzinę pracować 10 godzin bez przerwy, a poza obsługą klientów jeszcze sprzątać cały lokal (łącznie z toaletami, oknami itp.) oraz zmywać wszystkie naczynia a jeszcze na koniec nie dostać ani złotówki z obiecanej premi
Kalinka 2015-03-08 22:41:18
haha, dokładnie potwierdzam, choć by się nie wiadomo jak starać to za coś Ci tą premię zabiorą, chociażby za opuszczenie co miesięcznego, nieodpłatnego spotkania ;] a praca owszem sprzątaczka, kelnerka, kierownik w jednym.
Ośka 2015-03-21 00:09:36
Nie wiem, co zrobiłaś, że nie otrzymałaś premii. Pracuję tu już ponad rok i jakoś nigdy nie było sytuacji, żebym nie otrzymała premii. Jeśli ktoś zachowuje się nieprofesjonalnie, to nie ma się co dziwić, że taki los go spotyka. Jeśli nie przyjdziesz do pracy bez uprzedzenia, albo źle potraktujesz Gościa i oczekujesz za to premii, to chyba sama musisz się zatrudnić. Nie znam szefa, który by na to przyklasnął. Zasady współpracy są bardzo przejrzyste od początku. Stawki, o których piszesz, są nieprawdziwe. Praca stabilna, płaca zawsze na czas.
Milena 2015-09-09 17:10:32
Miła atmosfera, zgrany zespół, premie za sprzedaż. Zgadzam się z Ośką. Nie wiem, kim są Afka i Kalinka, ale ja mam 10 zł/h + od czasu do czasu premie za sprzedaż. Interesuje mnie tylko lokal i Goście.
Ola 2016-01-05 12:17:36
@milena - to chyba jako dyspozytor/kierownik zmiany pracujesz. Bo kelnerki pracują między innymi jako sprzątaczki toalet, pomywaczki i pomocnice na zapleczu za oszałamiające 5 zł na godzinę, bo premia jest uznaniowa i obcinana za wszystko co się da. A na rozmowie obiecują złote góry i wysokie stawki. Wyzysk i tyle
driver nr 1 2016-08-23 16:20:34
nie ma już stawek nocnych, bo nie ma nocek :) pracuje się do 22, więc macie jakieś stare wiadomości :) praca jest jak w każdej gastronomii, płacą na czas (dwa razy w m-cu), nie ma żadnych niespodzianek typu że kierowca musi kroić cebulę, albo roznosić ulotki po blokach, nie ma że jednego dnia dowiaduję się jak pójdę jutro do pracy, wszystko opisane, konkretne zasady, praca może tylko nie pasować marudom i pierdołom ;)
Zostaw swoją opinię o Pizza Express - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizza Express