Opinie o Pizza Express w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pizza Express. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizza Express o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizza Express w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w Pizza Express możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Bylypracownik

Właściciel to zwykły (usunięte przez administratora). Pracujesz 200 godzin albo i więcej a składki odprowadzenie są za 1/3 bo reszta idzie pod stołem. Nie ma szans na uczciwą umowę jak zachrujesz to nie zarabiasz bo l4 tu nie obowiązuje. Grafik zmiwniany bez konsultacji kilka razy w miesiącu. Patrzą tylko gdzie tu obciąć bejmy

@Bylypracownik

Sugerujesz, że wynagrodzenie w Pizza Express nie jest wypłacane w prawidłowy sposób, zdecydowanie nie powinno tak być. Czy zgłosiłeś gdzieś tę sytuację? Zamierzasz jakoś rozwiązać ten problem?

Anonim Nowy wpis
@Bylypracownik

Wszystko w punkt napisane. Można by dodać jeszcze pewien system kar np tzw rezerwy, i parę innych.

olaola321 Nowy wpis

Pizza do (usunięte przez administratora) miała przyjechać duża pizza a przyjechała mała była zimna i pachniała jak ścierwo sos czosnkowy obrzydliwy, rozwodniony nie polecam pizza z najniższej pułki już nigdy stamtąd nie zamówię i wam tez nie polecam.

Xxx Nowy wpis

Pizza kebab jadłam wczoraj byla pyszna dużo mięsa oraz peperoni dużo składników :-)dzis ponownie zamówiłam to pizza kebab to była raczej wegeterianska niż kebab :-( a peperoni to praktycznie samo ciasto a i jeszcze wspomnę ze były zimne.Wczorajszy kucharz super dzisiejszy to chyba na kacu

Firma Pizza Express poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
bbbb

w piccy na ul sianowskiej 74 latają szczury picca jest produkowana na starych olejach wszystko ż śmierdzi na odległość życzę smacznego konsumentom ale zastanówcie się przed zakupem gdyż możecie się zatruć właściciel jest pazerny interesuje go tylko kasa jaką może zatrzymać w kieszeni

Modest
@bbbb

To ciekawe, że ktoś, kto pracował w pizzerii nie wie, jak się pisze słowo "pizza". Gorące życzenia, przede wszystkim zdrowia. Zamawiam od lat.

Radas
@Modest

Aż tak źle u konkurencji?

Magdalena
@bbbb

Ahahaha, musiałam to przeczytać kilka razy żeby się zorientować co znaczy picca :D Kolego, skąd masz taką opinie o nich? Jesteś klientem, byłym pracownikiem czy może jakimś zazdrośnikiem że biznes idzie, co?

Paulina
@Modest

słuszna uwaga, brawa za spostrzegawczość :) piszesz że zamawiasz... a chodzisz też do lokalu? jak z obsługą? szukam pracy w kuchni.

robert

Dzisiaj zamowilem spageti po cygansku/ rzeznicka pizza cos okropnego nie jadalne spageti brak kabanosa i ogurka konserwowego skandal cena miala byc 61zl wyszlo 63 nigdy wiencej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martyna

Smaczna pizza, zamówiliśmy na wynos, smaczne jedzenie dobre produkty i do tego super zniżki.

martyna

Ogólnie jestem zachwycona, pizza najlepsza, smaczna chrupka i naprawdę zrobiona z rewelacyjnymi dodatkami. Uwielbiam tutaj jeść.

Julia

Zamówiłam pizze gdy kierowca wychodził trzasną furtką aż klucz wypadł

Czy jako kelner można złapać fajnie napiwki?

Żal

Zamówiłem ostatnio pizzę jako niespodziankę dla dzieci. Do drzwi przyszedł śmierdzący papierosami i niezadbany kierowca który tylko burknal chamsko w stronę mnie i moich dzieci. Mimo braków w chigienie osobistej osoby pracującej z ludźmi, miałem nadzieje ze pizza pasuje. Brak sosów które zostały opłacone w zamówieniu, na pizzy salami ledwo tego salami było - z reszta całe spalone i NIEJADALNE. Na prośbę o dowiezienie sosów i wymienienie pizzy kierowca zrobił awanturę, był agresywny i przeklinał. Sosów ani reklamacji się nie doczekałem. Zdecydowanie NIE POLECAM.

dupapawiana

Katastrofa. Kelnerki robią za sprzątaczki i do ich głównych zadań należy mycie toalet, okien a nawet wiatraków gdy nie ma gości na sali. Do pewnego czasu za przepracowana godzinę trzeba było płacić złotówkę. Chore. Na napiwki na sianowskiej nie było co liczyć, bo jak wiadomo klientów brak (skoro jedzenie jest beznadziejne to na co można liczyć?). Jedzenie bardzo słabej jakości burgery to chyba obok burgerów nie przechodziły, a tym bardziej nie stały. Wołowina? Dalekie „TEMU” do wołowiny. Pizza słaba. Małej nie opłaca się w ogóle kupować. Agnieszka z kuchni to jakaś katastrofa tylko dyktuje każdemu, co ma robić bo sama wszystkie rozumy zjadła, bo kręci tam pizzę już 15 lat wiec myśli, ze jej wszystko wolno. Kierowcy w miarę ok. Kierownik, a głównie Andrzej to jakis żart. (usunięte przez administratora) jakich mało i współczuje każdemu współpracy z takim prostakiem. Zero pomocy tylko wieczny problem do każdego oczywiście w sposób chamski. Każda kelnerka idzie na rezerwę i gdy nie przyjdzie płaci firmie za to, że nie może zastąpić innej kelnerki. Śmiechu warte. Kelnerka cały dzień stoi i patrzy się w drzwi albo sprząta bo klienci praktycznie nie przychodzą może jest 1/2 konsumpcje na dzień. Odbieranie telefonów - zawsze pan Andrzej doszuka się jakiegoś błędu i oczywiście zwróci uwagę;) problem nawet potrafi mieć gdy kelnerka pójdzie do toalety bo przecież ciezko jest wstać zza szyby i przyjąć zamówienie. Jednym słowem katastrofa, a budynek to nie budynek tylko zwykła szopa.

Luidzi

Powiedzcie czy sa jakieś szanse na pracę, mam spore doświadczenie wyniesione z Włoch

Daw

Witam! Jestem po półrocznej współpracy z Pizzą Express, także postanowiłem podzielić się moją opinią na temat tejże firmy. Byłem kierowcą i nie miałem żadnych zastrzeżeń co do głównego szefostwa oraz kierownictwa danej restauracji. Każdy wykazał się rzetelnością i uczciwością. Pracowałem w dwóch oddziałach na Sianowskiej oraz Stróżyńskiego i współpraca z personelem (tzn. inni kierowcy oraz kucharze, kelnerki) nie sprawiała żadnego problemu, można było często podyskutować o ciekawych sprawach i pośmiać się z głupot, także atmosfera jak najbardziej luźna. Wypowiedzenie dostałem od razu, a kaucję za oddany ubiór dostałem błyskawicznie. Współpraca zakończyła się w miłych relacjach. Praca w gastronomii, jak w gastronomii - trzeba być przygotowanym na mnóstwo pracy, bo nigdy nie wiadomo kiedy przywali tzw."fala zamówień". SZCZERZE polecam Pizzę Express jako pracodawcę, ponieważ dobrze wspominam czas spędzony w tamtym miejscu. Gdyby nie sprawy wyższe i zrezygnowanie z pracy w weekendy, na pewno zostałbym na dłużej. :)

Kelnerka

Pracowałam jako kelnerka w wakacje, może zostałabym na dłużej gdyby nie ilość obowiązków za przeciętne pieniądze. Stawka standardowo najniższa, a obowiązków masa, łącznie z myciem naczyń (ręcznie). Dużym plusem są ludzie, ale akurat trafilam na ten oddział z najlepszą ekipą. Napiwki - zlotowka za godzine pracy idzie do kieszeni firmy, więc nieraz trzeba dopłacać za to, że się pracuje (napiwki są tylko na Półwiejskiej a dobrą sprawę). Zmiany po 10h, kelnerka przeważnie jest tylko jedna. Z benefitów - posilek pracowniczy za 1/3 ceny (a praca od 12 do 22). Grafik ustalany w taki sposób, że zamiast wolnego jest rezerwa - w ten dzień kierownik może Cię ściągnąć do pracy, choćby była 9 rano. Za nieprzyjście z rezerwy kara 100zł, za nieprzyjście z grafiku 200zł. Premie ciężko osiągnąć, bo obroty są nierealne, a na sosy i napoje trzeba się naprawdę nagimnastykować. Umowy tylko zleceniówki, nawet jak ktoś tam pracuje 20 lat (a są tacy). Generalnie praca raczej nie na długo, bo na dłuższą metę nie da się tam wytrzymać.

Iza
@Kelnerka

Jak niskie muszą być tam utargi, że kelnerka nie ma 10 zł napiwku przez 10 h? 100 zł? Gdziekolwiek nie pracowałam, napiwki miałam od 5 do 10% utargu. Z jednej strony piszesz, że nie da się wytrzymać na dłuższą metę, a z drugiej, że pracują tam po 20 lat?

@Iza

Iza, pracujesz w Pizza Express? Widziałam, że nadal szukają kelnerek. Chciałam już składać CV, ale dopiero później zauważyłam, że w tytule trzeba wpisać "studentka dzienna" lub "studentka zaoczna". Ja już nie studiuję. Czyli nie ma szanse na pracę?

@kelnerka a możesz dokładnie napisać, ile zarobiłaś w firmie?

Norbert

Szkoda, że nikt z pracowników nie napisał jak się pracuje. Można próbować swoich sił jako pracownik?

Ogólnie jestem fanką pizzy express,uwielbiam Wasza pizze,ale zależy jaki kucharz ja przyzadza.Mega pochwala dla kucharza Macieja M.zawsze mam mega pyszna i gorąca pizze ????i naprawdę zamawiając pizze upewniam się że to właśnie ten kucharz będzie ja dla mnie i mojej rodziny przyrzadzal ????nic dodać nic ująć w 100%pyszne???? Moje sugestie dla Pizza Express: Serwować taka pizze jak dziś otrzymałam na poziomie 100% zadowolenia klienta???? Lubię atmosferę w Pizza Express za: Mega dobra pizza

Urszula

Widziałam, że Pizza Express poszukuje obecnie dostawców oraz kelnerek/kelnerów do pracy: https://www.pizza-express.pl/pl/page/kariera. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tej firmie? Jak wygląda kwestia napiwków, ewentualnych premii? Czy pracownikom przysługują dodatkowe benefity, jak np. posiłek pracowniczy? Czy firma zapewnia środki transportu (w przypadku dostawców)?

PIZZOŻERCY

UWAGA NA TĘ PIZZERIĘ ! Obsługa wyjątkowa chamska , są na tyle bezczelni , że potrafią wkładać w usta klientów słów , które nie wypowiedzieli , np że klient zamówił coś a dostał coś zupełnie innego lub też , że zamówił w ramach jakiejś opcji, a tak nie było , a gdy pójdzie się na skargę do szefa na panią która obsługuje - okazuje się że dmuchają w tę samą trabkę , parząc na wredne podobne gęby najprawdopodobniej rodzinka . NIE POLECAMY !

Zostaw merytoryczną opinię o Pizza Express - Poznań

• Jak się pracuje w Pizza Express?

Zobacz opinie na temat firmy Pizza Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizza Express?

Pizza Express