Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

aldik

Restrykcyjne zachowania dostawców? A ile czasu można czekać na płatność za towar dostarczony poł roku temu i już dawno sprzedany, np. nabiał, gazety, papierosy. Jeszcze tylko kilka hurtowni jakiś czas litowało się i dostarczało za gotówkę pomimo niezapłaconych faktur przelewowych. Za darmo tego towaru od producentów nie dostali...

Podgórze79

Jest doskonale? Dlatego bo zwalniają pracowników ? Doskonale to będzie jak nowym właścicielem stanie się Piotr i Paweł.

@Podgórze79

Nie, Alma i PiP to zupełnie inne sklepy. Alma ma bardzo eleganckie wyposażenie, specjalne stoiska z serami, ekskluzywne wina i zero pudeł z towarem w przejściach.

Realista
@Gość

Tak zupełnie inne jeden kwitnie a drugi upada

@Gość

Ekskluzywne towary? Jak to Polakowi łatwo wszystko wmówić. Cena nie powoduje że coś jest lepsze

@Klient

A pudła w PiP powodujące, że nie da się przejść i bardzo wysokie ceny popularnych produktów chemii gospodarczej tak?

Oszczędna
@Gość

A konkretnie co mają tak bardzo drogie? Daj jakieś przykłady. Bo jak nie masz przykładów to jest tylko propaganda.

Mati

Głupie przykłady gdyż teraz nivea w almie jest w obniżonej cenie, szkoda że nie podałeś w jakiej cenie była sprzedawane wcześniej

A sprawdzałeś osobiście dostępność tego produktu w almie ?

Klient

W Almie są np. rewelacyjne belgijskie czekoladki Noble. W PiP ich nie ma.

aaa
@Klient

Ale klienci potrzebują też wedla, wawla, ...i innych podstawowych produktów, których brakuje

mmmm
@Klient

Chyba były...moja Alma od 3 miesięcy ich na oczy nie widziała....

Moim zdaniem dobry program sanacyjny, mniejsza ilość sklepów i świetny sklep internetowy uzdrowią sytuację. Wkrótce okres świąteczny, czyli znaczący wzrost zakupów. Alma to naprawdę świetny sklep. Zaczyna się już rewelacyjnych koszyków, poprzez elegancki wystrój, aż po wybór serów, słodyczy, bardzo dobrych i ekskluzywnych.

aaaa
@Gość

Pożyjemy, zobaczymy jakie będą efekty postępowania sanacyjnego, jakie w rzeczywistości są plany spółki. Jedno jest pewne- muszą znaleźć się dostawcy, którzy po tych wszystkich zawirowaniach będą mieć gwarancję płatności za towary.

Mati

To nie pesymizm tylko realizm. Ty nie wiesz o czym piszesz, szukanie rozwiazania? Tylko trzeba spłacić milionowe zadłużenie, ale spoko pewnie się ktoś dobry znajdzie i wyłoży te pieniądze. Jesteś chętny ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Ktoś

W warszawskim Klifie poprawia się zatowarowanie i to produktami luksusowymi, typu kawa, bombonierki, czekolady.Nadal są nowe warzywa świeże F&J, podobnie z jajkami przepiórek. Będzie zatem dobrze. O jakim magazynie centralnym mowa?

@Ktoś

Dobrze to już było. Nie ma co ściemniać. Po prostu ten koncept się przeżył a błędy właścicielskie są takiego kalibru, że nie ma szans na odrodzenie marki Alma.

Alma1

Między wierszami trzeba czasami słuchać. mam nadzieję że to nie upadnie ale za dużo długu i czy się podniosą to nie wiem .magazyn centralny który współpracował z Alma ogłosił upadłość.to dzięki niemu był towar włoski i nie tylko.F&Y to była marka własna też zamknięta.to co dojeżdża do alm to towar z zamykanych placówek. Lublin oddaje towar na Warszawę.zycze wam jak najlepiej może chociaż część z was utrzyma pracę.dostawy za gotówkę.pozdrawiam i powodzenia.

aldik

kredyty obrotowe i inwestycyjne do spłacenia do końca roku , zalegle płatności fv dla dostawców i długi rosną, bo sklepy od kilku miesięcy nie zarabiają jak dawniej-miliony złotych.

Alma1

Firma ma kłopoty.owszem marka jest.ale problemy bardzo duże i stąd zamykanie oddziałów.

Pracownik z Pilotów

Co to ten Action? Tyle widać ze nie płacili VATu? Jaki to ma związek z Almą?

@Pracownik z Pilotów

Nie ma związku. To tylko przykład postępowania sanacyjnego, opis jak ono wygląda.

.N

Bez złudzeń, zarząd skutecznie utopił Almę -Karmicielkę i nie ma co snuć teorii, że Święta idą i będzie popyt. Dostawcy zostali już zaatakowani kilka lat temu gdy z ust dyrektora finansowego dowiedzieli się, że faktury nie będą płacone bo Alma buduje biurowiec i potrzebuje finansowania. Taki brak etyki biznesowej musiał wydać zatrute owoce i trudno się dziwić, że dostawcy składają wnioski o upadłość.

k
@.N

Wiadomo ile jest wniosków o upadłość ?

gdgd

A wiadomo co z sklepem internetowym ?? Samych A24 w Krakowie jest 3.

Pracownik Almy.

Niektórzy pracownicy Almy to tutaj faktycznie nie mówią prawdy! Są 2 plany na Almę albo zostaje 15 sklepów albo 11 i na tej liście jest Alma na Pilotów, więc nie ma się czego bać. Sklepów już jest ze 40, a 50 to było kiedyś... Ze 40 zostanie 15 lub 11 sklepów. I tutaj informacja dla pracowników, którzy mają umowę na czas określony, bo im umów nie będą przedłużać, a jak Almy w Krakowie się zamkną to wszyscy z umowami na czas nieokreślony przejdą na Pilotów. Szukajcie pracy i najlepiej wypowiadajcie umowy, bo szykuje się najgorszy okres Almy.

@Pracownik Almy.

" i najlepiej wypowiadajcie umowy" - a ... dlaczego ? "szykuje się najgorszy okres" - wręcz przeciwnie - zbliżają się Święta i będzie popyt na artykuły importowane dostępne tylko w Almie.

@Ktoś

Tak mógłby być gdyby one się znalazły w ofercie ale kto wam je sprowadzi.

Nikita

Ludzie!!!Powiedzcie mi,po co JM zatrudnił tych "speców z warszawki"?Przecież odkąd się pojawili,to Alma zaczęłą tonąć.Nic dobrego nie wprowadzili,żadnych innowacji,żadnego progresu w zakupie,czy w sprzedaży!A spec operacyjny "Biedronka"?Gdzie ten pana "trend convenience"? Kompromitacja!!! Miał pan prezesie ludzi kompetentnych i oddanych pracowników wokół siebie, ale ich pan nie doceniał,dlatego odeszli...Może i zna się pan na luksusie,ale kompletnie nie zna się pan na LUDZIACH,a ONI są zawsze najważniejsi...!

przcownik lubin

Przykro nam, witajcie w drużynie....chyba wszyscy nasi do nas dołączą....pozdrawiam wszystkich jeszcze pracujących i tych co już zakończyli pracę w Almie , głowa do góry będzie dobrze..

Lublin Olimp i Tarasy Zamkowe dziś zamknięte ....................... Przykre ale prawdziwe.............

@pracownik

A co z towarem w sklepach? Pracownikom zaproponowano przeniesienie do Warszawy, Krakowa?

@Gość

Towar przerzucony świeże na Warszawę , reszta na Kraków , pracownicy wypowiedzenia zgodnie z prawem, potraktowali nas nawet z szacunkiem , suma -sumaru jest ok , trzeba tylko nowej roboty szukać.

sternik

Alma Nowy Targ już koniec, modlniczka dycha jeszcze?

Pracownik Alma

28.09 zlikwidowali Piaseczno i Pruszków

ktos

Kiedy Sobczyk...? jak kiedyś podczas rozmowy z nim mówiłem że braki kadrowe powodują spadek poziomu zatowarowania = spadek obrotów i zadowolenia klientów usłyszałem: to zapier...j sam a rządzeniem zajmę się ja ... toś pan porządził-powinien sam podać się do dymisji! ale honoru dobrego menadżera brak. jm już czas bo inwestorów brak działań odstrasza !

gosc

wreszcie JM wyrzucił wojciechowicza, czas teraz na kudryckiego i sobczyka

Zofija
@gosc

Tylko czy jemu kończył się kontrakt, czy rozwiązała z nim umowę? Dostał odprawę? Ile? czy dlatego roluja pracowników? A co na to nasze związki zawodowe? Coś wiedzą? :-)

Pracownik Alma

Alma na Pilotów w Krakowie ma zostać zamknięta ostatnia,Pan B.tak poinformował pracowników

@Pracownik Alma

Czy to oznacza, że uprzednio mają zostać zamknięte wszystkie inne sklepy, czy też, że jest to ostatni sklep z 10 zamykanych lokalizacji?

@Pracownik Alma

A kto to jest pan B.?Można cos blizej...?

@Ktoś

Zostaną zamknięte wszystkie sklepy(nie tak jak piszą że tylko 10 ma zostać zamkniętych, bo wszystkich Alm jest koło 50 w całej Polsce)a na końcu Alma na Pilotów

@Nikita

Pan B.to Pan Sobczyk

Zofija

A dlaczego haslo p.B ?

Ach,faktycznie!Dziękuję za odpowiedz:)Biedronka...

To smutne :(

sernik
@Pracownik Alma

A może pan B działa na korzyść biedry?

@sernik

raczej nie, z biedr. wyleciał prawdopodobnie za mobbing.

mmm

No rzeczywiście skandal !!! coli nie ma!! Pozwij ich za to

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.