Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

tom

Rzeczywiście jest dramat nie ma kto pracować a ci pseudo koordynatorzy nie mówiąc już o konusie z wąsem którzy biorą dużą kase nie wiadomo za co! oni zarabiają a nami tyrają! czy ktokolwiek jest w stanie z tym coś zrobić

Jarząbek

Matko... Tu sie przewija gromada przydupasow zarządu..czytam i nie wierze.. Fakty w kilku słowach: rzniecie z kasy,niekompetencja zarządzajacych,brak docenienia pracownika. Róbcie tak dalej drogi zarządzie,a zostaniecie z ręka w ,minibarze' ;)

lucjan

No tak bo żyjemy w Afryce i u nas nie ma opieki zdrowotnej ja i tak korzystam z narodowego funduszu raz na rok a to co najważniejsze w ten pakiet nie wchodzi i za wizytę u stomatologa płacę z własnej kieszeni więc psu na budę to potrzebne tylko kasę bioro za to co płacę co miesiąc to 3 razy w roku mogę iść do specjalisty więc przestań tu promować ta żenującą firmę przydupasie.

Kuchy

A coz to za benefity socjalne? Chodzi o ten pakiet medyczny za ktory ci pobieraja 20zl? Wow no doprawdy zyc nie umierac,bo w innych korpo nie maja zadnej opieki zapewnionej hehe.Eden moze i cos daje za to na pewno zabiera.zabiera co miesiac uczciwie zarobione pieniadze.no ale w koncu prezesiulki musza miec z czego na koniec roku przyznawac sobie premii po 50 kola na lebka...a zwyklemu pracownikowi zaluja pare zlotych.Eden - jak juz ktos powiedzial,im wiecej robisz tym bardziej cie rzna na kase.porazka nie polecam ABSOLUTNIE pracy w tym kołchozie.A koordynatorzy to mientkie faje,nic nie potrafia zalatwic i nie znaja odpowiedzi na zadne pytania.Za to sa miszczami w sciemnianiu i unikaniu trudnych tematow.to opanowali do perfekcji.Szczerze nie polecam tam pracy,na szczescie juz tam nie musze sie meczyc i patrzec na zaklamane oblicza szefow.

zibi
@Kuchy

kolega ma racje opieka medyczna to już standard większość firm to ma ,ale tak wyjątkowej rzeczy jak totalny BRAK SZACUNKU dla najciężej pracujących w tej firmie to faktycznie jest wyjątkowa wszystkie przydupasy są tak bezczelni ze brak słów.

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Bartosz

Ty tymoteusz to od razu na polibude wal i rozpracuj ten system.... ciebie glabie dopytamy

Maniek

System wynagrodzeń jest nieczytelny i taki pozostanie bez wzgledu na to jaki aneks dadzą do umowy. To jest założenie podstawowe - dać tyle ile mają do podziału na dany oddział. Komuś zabiorą innemu dodaja. Rozrachunek końcowy musi sie zgadzać z tabelka do podziału bez wzgledu na tony wody rozniesione rękoma danego kierowcy. To taka loteria koordynator odejmuje temu a da tamtemu. Tego lubie tego nie. Ten pyskuje ten jest zadowolnym z siebie oslem. Nie chce oceniac koordynatorow ale sami pomyślcie kim trzeba byc aby...... taaaaaak. Współczuję tym co tam nadal tkwią, jestem z tymi co odeszli z raju.

Mały członek Felisiok

Dziwne to są imiona Twoich rodzicòw - Roman i Marek. Sprzedawca-kierowca czyli im więcej sprzedasz tym mniej zarobisz.Takie rzeczy tylko w Edenie!!!!! A za te pensje za czerwiec to zycze tym co je naliczali,aby spadły na nich wszystkie mozliwe plagi egipskie - jestescie wiekszymi zlodziejami niz nasz rzad,ZUS i providenty i vivusy razem wzieci!!!!Od poniedzialku nie wyjedzie znow kilka tras,no ale widocznie zarzadowi firmy jest wszystko jedno czy klienci dostana wode czy nie...

Firma

Nie polecam. Brak dostaw. Nie odpisują na wiadomości, nie dostarczają wody od dwóch miesięcy, nie odbierają telefonów. Ogólnie brak obsługi. Nie wywiązują się z umowy. Wcześniej Dar Natury była ok.

Zibi

Kierowca jakieś 10.tys zarabia .....

Trew
@Zibi

Chyba Twoj osobisty :-P

elam1
@Zibi

10 tyś - chyba na 4 sk

Kaziu

Teraz jest nowy system wynagrodzeń a w nim im więcej sprzedaż produktów dodatkowych tym mniej dostaniesz za sztukę więc proponuje kierowcom przestać sprzedawać przez cały sierpień kubków niech ocenia ile stracili bo może nikt tam liczyć nie potrafi wydaje tym bardziej że zarabiają na nich 150% a nasza prowizja to jakieś 6% pomyślnie o tym.

kromek

Te,gamoniu,jak szukasz ofert pracy to sobie poprzegladaj internety albo kup gazete,anie ze tu ludzie ci maja mowic czy sa czy nie ma ofert pracy.Jestes glupszy niz poslanka Pawłowicz i Minister ds Brzozy razem wzieci. Albo nie,w sumie ilorazem inteligencji dorownujes z prezesom Edka wiec obstawiam,zes tez jest jednym z nich. I do kazdego nastepnego gamonia co sie pyta o oferty pracy,warunki,atmosfere,zarobki itp - wystarczy przeczytac sobie te ponad 900 wpisow na tym forum zeby miec jasny obraz o firmie Eden.A jesli komus jeszcze nie rozjasnil sie umysl po tym co tu przeczytal to coz....Niech ino szybko wstepuje w szeregi Edenu,bo Eden potrzebuje takich ludzi z lekkim skrzywieniem umyslowym :-)prezesi was pokochaja jak swoje dziatki :-)

Prezes

Następny osioł jak ktoś ma choć trochę oleju w głowie a przede wszystkim umie czytać to nie drąży ,tylko z góry oleje taki syf a te prowokacje wypytywanie to przy głupy z zarządu wypisują lub ich przydupasy typu stawuj.

Prezes

Zibi.f

Jak cie gościu interesują szczegòły to sie zatrudnij w Edenie a nie drążysz temat jak osioł.Jesteś jakinś ważniakiem z zarządu i myślisz,że koledzy ci tu może będą nazwiskami sypać buahaha nie rozumiesz co tu kazdy pisze?Że jest r...any na siano na każdym kroku?Jak tego nie pojmujesz to wyłącz komputerek i idź spać,bo już dawno po dobranocce.Ja pierdziu.skąd siě biorą takie melepety jak kamil, chyba rodzice znaleźli cie za tapczanem wśród pająków....

regfwe

kamilu drogi,firmie sie lepiej wiedzie bo rżnie jak tylko moze swoich pracownikow na wyplatach.a to ze widzisz wode eden w kazdym biurze....tak,to zapewne wyznacznik tego,ze firma wspaniale prosperuje.zreszta,moze i tak jest w rzeczy samej,tylko tu koledze wyzej chodzilo chyba o wynagrodzenia dla dostawcow,czyli jakby nie patrzec tych najwazniejszych osob w calej tej piramidzie bo to od nich zalezy,czy nadal bedziesz widzial w kazdym biurze wode eden.a eden nie docenia kapletnie pracy jaka wykonuja.i to sie moze na firmie zemscic,a wystarczy przecierz tylko godnie placic.tylo tyle i z tylle.

klakier

Tysioncpińcsetdwadziewieńset. Oj coś w trawie piszczy,że po dziesiątym może być znowu problem z kierowcami jak nie zostaną należycie docenieni za ciężki czerwiec....Zarząd chyba jest świadomy tego,że jak znowu poleci w kuleczki z nosiwodami,to nie będzie przebacz.

Tomko

Boże...oni (zarząd) nadal jak dzieci we mgle..... czy tak ciężko jest im popatrzeć na to co się dzieje... banda nie powiem czego....

qwertypio

Jest taki porządek, że wynagrodzenia za czerwiec ludziom pozaniżali bo jakaś zewnętrzna firma je ogarnia. Po co było DN kupować jak potem zwolnili większość przejętych pracowników, sporo swoich a cierpią na tym klienci?? Słyszałem że sam ES został sprzedany komuś innemu przez fundusz, który tyle lat dawał kasę. No raj normalnie ;)

Zbuj

Chyba w okolicy twojego Wypiździejewa Dolnego nie dają umow o prace,bo gdzie indziej dają.widzisz synku,w dzisejszych czasach potrzeba pracownika skusić czymś wiècej niz tylko umowa o prace a niestety Eden jak widac po pijarowskich wpisach niczego wiecej zaoferowac nie moze...A moze sie myle?Niech mnie sprostuje jakis oplacany przez Eden internałta.

były Edeniak

nie polecam tej firmy. pracowałem jakiś czas. bardzo mizerne podstawy i prowizje nie wiele większe. kierowcy też cudów nie mają. bawi się zarząd i kierownictwo. szerzy się kolesiostwo. ciągle rekrutacje to codzienność do działu handlowego czy dystrybucji... sami sobie odpowiedzcie o czym to może świadczyć.... wszyscy starzy pracownicy co byli solą tej firmy prawie już nie pracują. ostali się tylko nieliczni, ci co wiedzą jak dobrze pracować i dalej rozwijać ten biznes. jednak nikt ich nie docenia i nawet nie próbuje zatrzymać w firmie.... pzdr dla tych co jeszcze pracują.

KUUL

Chlopcze,chcesz wiedziec ile to wstap w szeregi edenu a nie trollujesz tu to forum swoimi dennymi pytaniami i domysłami.szukaja nosiwodow,szukaja PH,szukaja jakis tam innych specjalistow od wszystkiego i niczego wiec na pewno cos by sie znalazlo i dla ciebie trollu.i wtedy pierwszego albo dziesiatego zalogujesz sie tu i pochwalisz jakie to kokosy zaplacil ci edek za twoja harowke.na pewno inni beda pękać z zazdrości jak rzucisz cyfrą buahahaha

ed
@KUUL

Dzobrze Trolowi powiedziałeś

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.