Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

pokemon

Wstąp do edenu to sie przekonasz jak tu pieknie i kolorowo.i daja umowe o prace.i pakiet medyczny.i karte multisportu.i telefon nawet daja.Tylko szkoda,ze zabieraja ci resztki godnosci. Dalej,nie boj sie tylko sprobuj.Eden czeka na takich jak ty.

xyz

również pracowałem ale w dziale handlowym i nie polecam tej firmy

DDTV

Pracowałem,NIE POLECAM.Cięzka atmosfera,ogólny bałagan,koordynator ktory o niczym nie ma pojecia i nigdy w niczym nie pomaga,zawsze kierowca wszystkiemu winny,pozatym ciężka fizyczna praca po 12h w sezonie biegania po pietrach która niszczy zdrowie i fizyczne i psychiczne.Za 3 tysiace na reke jest do wyboru do koloru pracy na kat.C. Eden albo zdrowie,wybór należy do ciebie!!!!

Bartek

To jest super firma. Ja polecam!

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
klawy ksiąze na kucyku

Maciek - kolejny piesek edeniku - są ciągłe rekrutacje bo ludzie się SAMI ZWALNIAJĄ człeku mizerny. SK, PH, KAM etc DOKŁADNIE NIE MA CO SIĘ dziwić jak się ludzi NIE SZANUJE buhahahaha inwazja ofert pracy

złoty EDEK

inwazja ofert pracy do DZIAŁU SPRZEDAŻY - biją tabuny chętnych - jest GRUBO - KOKOSOWE WYPŁATY - złote samochody - WCZASY pod GRUSZĄ - Eden wszystko DAJE jak ZŁOTO - praca w DZIALE SPRZEDAŻY jak BŁOTO heeeej ZAPRASZAMY

Gosia

O srakich dobrze wiesz to po co pytasz.

Gosia

Co z tego że dopłaca do multisporta jak wynagrodzenie jest żałosne a wymogi kosmiczne kierownictwo Masakra...

Cichy

No to super ze dają lapka i tel i auto he wielkie halo to jak znaleźć ogłoszenie ze firma poszukuje pracowników do kopania rowów i nawet łopate daja he ku..a

Aga

Nie jest.co miesiac trzeba sie prosic o swoje

elam1

Praca w EDEN powinna być liczona jako w szkodliwych warunkach.

JULek

Nie produkuj sie tu wiecej przydupasie edenu bo i tak cie zaraz zwolnia hehe CHCESZ MIEC GARBA I ZSZARGANE NERWY?W TAKIM RAZIE OFERTY PRACY W EDENIE CZEKAJA NA CIEBIE!!!!!! I nie czytajcie tych wpisow jak to jest w tej firmie pieknie - to sa wierutne klamstwa niepoparte zadnymi faktami!!!!!! Obstawiam ze zaraz pojawi sie kolejny wpis typu "a widzieliscie taka a sraka oferte?to na pewno dobra opcja bo daja umowe o prace i w pakiecie to i tamto ale i tak co msc was oszukamy na sianko" EDEN ALBO ZDROWIE - WYBIERAJ

ed

Idź do psychiatry i przestań pisać bzdury pajacu

Tomi

Jest źle zarząd nie potrafi poprawić atmosfery a to źle świadczy o ich kompetencji. Ale siedzą i udają że jest dobrze bo zarabiają duże pieniądze a cała reszta jest słabo opłacana.

próbowałeś i co? gimbazy nie biorą?

Big1

Sledze ten czat z zaciekawieniem i faktycznie jedynym wnioskiem z calej tej wymiany informacji jest to , ze "ktos" zenujaca i naiwnie stara sie wybielic faktycznie nieciekawy obraz sytuacji. Ale ludzie inteligentni sie i tak na to nie nabiora.

Qwerty099

Skoro wiesz lepiej to prosimy o szczegoly.Ja wiem ze jest tragedia z wyplatmi,robia wszystko,by np sprzedawca kierowca dostal jak najmniej co moesiac i co miesiac dziwnym trafem za cos zapominaja doliczac.Tak wiec Bartku w stu wcieleniach na tym forum - nie pisz bajek jak to jest dobrze w Edku bo jakby tak dobrze bylo to by nie bylo tu.po 10 negatywnych wpisow dziennie i zaraz ripost napisanych przez barankow oplacanych przez Eden jak to jest cudownie.ZLE SIE DZIEJE W PANSTWIE RAJSKIM!!!!

Tyler ma racje.Nagminnie czegoś niepłacom ludziom.Pytasz to ludzie odpowiadają,takie to dziwne jest dla ciebie?

tyler

Nieterminowa.I nie masz za co dziękować.Jeszcze masz jakieś konkretne pytania?Chętnie ci tu odpowiemy/

Ruy

Stac na co? Podstawowe oplaty a za reszte lecisz do providenta.Takis madry to napisz DOKLADNIE ile sie zarabia na tym stanowisku

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 0 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.