Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Atrezjan

Kazda woda wydobywana z ulicznych ujec jest woda bez zabezpieczen . Brak odpowiednich filtrow oraz użycia technologii pozwalajacej na usuniecie lub redukcje szkodliwych zwiazkow, pierwiastkow.Oligocenska produkowana w profesjonalnych rozlewniach ma te procesy zapewnione. Porownanie w atrykule wody oligocenskiej prosto ze zrodla z kranowka ktora jest po procesie uzdatnienia nie dotyczy Rozlewni wiec artykuł jest nie na temat jesli uderzasz w jedna ze źrodel Edenu. A moze porownac wode z rozlewni z woda wodociagowa przed uzdatnieniem?

klient
@Atrezjan

Byłem wieloletnim klientem firmy eden do puki nie zmienili rozlewni.Nie oriętuję się w tych wszystkich technicznych sprawach ale faktem jest ,że woda z nowej rozlewni ma inny smak i inny kolor.Poprzednia była przezroczysta ,a ta ma zabarwienie zielonkawe.Na samym początku było to doskonale widać gdy stały obok siebie dwie butelki wody.Może woda oligoceńska z kranu nie jest najlepsza ale gdy mam płacić za wodę ,która jest fabrycznie zielona to wolę darmową. Na infolini próbowali mi wcisnąć kit,że to butla ma inny kolor.Bzdura sprawdziłem nalewając wodę z Częstoniewa do pustej butli po wodzie z Kotunia.Kolor wody jest zielonkawy i to fakt.Nikt nie potrafił mi wyjaśnić dlaczego.Skoro tylu pracowników jest obecnych na tym forum to może ktoś mi to wyjaśni?

Były...
@Atrezjan

Nie obrażaj wód oligoceńskich porównując je do tego śmierdzącego i mętniejącego syfu z częstoniewa!!!!! Ta "nowa" woda Eden ze źródła w częstoniewie, to jedna, wielka tragedia. niedobry smak, zapach, kolor, a po przegotowaniu dodatkowo jedna, wielka, MĘTNA paciara!!!! Co za tupet trzeba mieć, żeby klientom wmawiać, że ta woda jest "najlepsza" i najzdrowsza??!!!!! To dlaczego Eden podaje kilka sposobów na odkamienianie, usuwanie osadów i innych wydzielin powstałych z tej ich "super" wody, z naczyń oraz urządzeń, w których się ją przyrządza, gotuje. Jak usuwać te substancje z naszych organizmów???!!!!! tego nie podają!!!!! Poziom rezygnacji klientów z usług Edenu jest porażający i narastający, ludzie jak widać nie dają sobie wciskać takiego szajsu, w dodatku za wygórowane ceny... ludzie nauczyli się dbać o zdrowie i o swoje portfele również.

Rocky

Komuś nie spodobał się wpis z linkiem więc teraz ja go umieszczę. "Woda oligoceńska z ulicznego źródła, trzymana w domu w plastikowym kanistrze już po kilkudziesięciu godzinach nie nadaje się do picia. Dlatego szczególnie latem radzimy przestawić się na picie wody mineralnej" http://m.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/Zamiast-wody-oligocenskiej-pij-wode-mineralna_36903.html

prac

Firma ma już tak złą opinię,że nie wystarczy jej ogłoszenie w poszukiwaniu pracowników lecz musi robić całą kampanię marketingową.Okleili wszystkie samochody z ofertą pracy.Cały rok zwalniali masowo pracowników nie patrząc na ich kwalifikacje ,a tych którzy zostali obarczali nadmierną ilością pracy.Skończyło się tym,że nikt nie chce zacząć pracy w firmie która z pracownikami robi co chce.Nie ma gwarancji stałego zatrudnienia.Kilka lat temu zrobili to samo ,zwolnili kilkadziesiąt osób by po roku zatrudnić więcej.Zarząd tej firmy lubuje się najwyraźniej w wymianie pracowników co jakiś czas,nie kierując się przy tym dobrem firmy ,doświadczeniem pracownika lub przynajmniej zdrowym rozsądkiem.Pewnie dlatego firma z roku na rok sprzedaje coraz mniej,klienci masowo odchodzą.kto przy zdrowych zmysłach klientowi któy płaci 100zł.za dwie butle wody daje jeszcze podwyżkę?A z drugim podpisują umowę za 60zł za tą samą ijość wody?z tego co wiem spora ilość obecnych pracowników szuka powoli innej pracy.Smak wody rzecz gustu.Jeśli chodzi o traktowanie pracowników firma jest jedną z gorszych.I to nie jest tylko moja opinia.

kierowca juz na swoim
@prac

moim skromnym zdaniem to już definytywny koniec edenu oszczednosci mozna szukac. fakt, ale zaczeli nie od tego dzialu co trzeba jak zwykle:/ szukaja kasy u kierowcow dzieki ktorym defakto jest tam jakis przychod ,,bo z tego co sie orietuje towar sam sie nie teleportuje do kl o pozostalej obsludze nie wspomne" teraz sobie wymyslili ze sk bedzie pracwal po 12h ciekawe jak dlugo... hehe 20 kilowa butelka to nie to co paczka kurierska (zostaną tylko hard kory) Z CALEGO TEGO POLACZENIA TYLKO EDEN STRACIL WYWALIL TYLE KASY na ta zjbną baze kl ze ciezko bedzie na tym nie stracic a zyskuja tylko te male firmy z ktorych eden tak sie nasmiewal

Robert

Jakies podwyzki rzuci zarząd od nowego roku dla wszystkich a nie tyllo wybranych przez jego wysokosc?

Lopez
@Robert

Tak podobno w Grodzisk dają kasę bo ludzie uciekają

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kris

Ludzie moi kochani pracowałem w edenie 18 lat,około .zarząd dalej nie rozumie że woda źródlana której nawet nie wolno filtrować filtrami poniżej 0,5 mikrona a o lampach uv niema zupełnie mowy i wracając do tematu woda z każdego ujęcia,,źródła“ ma inną charakterystykę jaki pod względem składu chemicznego i mikroorganizmów . Dlatego też wprowadzają wode z nowych lokalizacji i nie myślą o konsekwencji liczą się tylko statystyki i zyski bo będzie taniej dojechać do klienta tylko jak ktoś pił pięć czy nawet dziesięć lat ,,mleko tłuste a teraz wciska się mu chde lub na odwrót“ klient się poprosu wkrótce wycofuje jak niema tego do czego był przyzwyczajony. Nara pozdrawiam serdecznie i przepraszam za błędy.

Bobo

To co zamykają Grodzisk?

bob

już nie długo będzie wielkie boom boom ... CI już wiedzą ...

Gosc
@bob

Jakie boom? Albo pisz konkrety albo nie zasmiecaj forum. Ludzie tu chca się czegoś dowiedzieć ofirmie a ty piszesz tylko jakies brednie

@bob

Jakie bum bo sie zaczynam bać o robote .

abecadło

już blisko wielkie boom

Lech

Czy to prawda ze kierowca placa od sztuki sprzedanej butelki + podstawa i jakas premia? Ile za butelke

@Lech

10 złotych

Gosc

Czy ktos moze mi powiedziec jak sa wyliczane wyplaty w edenie? Czy to jest stala pensja? Czy podstawa i dodatki?

kierowca
@Gosc

nikt tego z kierowców do końca nie wie.

@Gosc

płacą jak za prezydenta przerzucisz 5 ton + 4 etaty to zarobisz i sie dorobisz garbahello

ciekawy

Coś z Grodziskiem? ?

Cichy

Co jeszcze może się stać jak juz wszystko było

nick

Już niedługo stanie się o czym większość mówi

@nick

A co takiego ma się stać jak juz chyba wszystko było

hehe
@nick

czyli co?

Pracownik roku

Nie ten ma racje kto ma racje ale kto jest blizej szefa. Pozostalym zycze powodzenia w znalezieniu nowej pracy.

hello

EDEN TO CHYBA NAJGORSZA FIRMA NA JAKĄ MOGŁEM TRAFIĆ STRACONE 7 LAT PRZYZNAJĘ SIĘ JAKI JA BYŁEM GŁUPI BO MŁODY JAK SIĘ TAM ZATRUDNIAŁEM TYLE ZDROWIA CO STRACIŁEM TO TEGO NIKT MI NIE ZWRÓCI A TA SUPER KASA ZA SUPER PRACĘ W RAJU JAKĄ OFERUJĄ I OTUMANIAJĄ LUDZI JUŻ SIĘ ROZESZŁA( PIENIĄDZE TO NIE WSZYSTKO) DLATEGO PISZĘ TĄ PRZESTROGĘ ZANIM ZATRUDNISZ SIĘ TAM NIE STRASZĘ KAŻDY MA SWÓJ ROZUM ALE MOŻE TEN WPIS POMOŻE PODJĄĆ ODPOWIEDNIĄ DECYZJĘ POWODZENIA.BYŁY KIEROWCA-SPRZEDAWCA-HANDLOWIEC-SERWISANT FIRMY EDEN SPRINGS CZTERY ETATY A PŁACĄ ZA JEDEN.

BYŁY

Kazik

Woda z grodziska to też Wielki znak zapytania coś się z nią dzieje dziwnego chyba coś majstrować zaczęli przy ujęciu bo klienci zaczęli bardzo narzekać .

Edeniak
@Kazik

Kazik a co kombinuja? Tak z ciekawosci pytam.

Bolek

tak jest pieniędzmi uciszyli ludzi , ale wszystko leci tak więc i kasa poleci

kierownik

Zwalniają znowu?,bo coś mi się obiło o uszy

Polek
@kierownik

Tak może wkońcu zwolnią tych którzy zarabiają zbyt dużo a mało robią i podzielą to na kierowców .

Banan
@Polek

Kierowcy już mają za dobrze siedzą cicho bo dostają extra pieniądze! ale zobaczymy jak długo przy tak marnej sprzedaży

PeRlA
@Banan

Stawuj,nie bądź zazdrosny,zawsze możesz zamiast wciskania tych swoich śmiesznych historyjek o złotych strzałach na budowie,zrobić prawko na C i zostać POMOCNIKIEM SPRZEDAWCY KIEROWCY.I wtedy będziesz żył jak pączek w maśle haha

BYŁY
@Banan

Kierowca

Ponoć te osoby co przechodza do Dąbrowy Górniczej, po zamknięciu Krz, też zostaną docelowo zwolnieni, śmiać mi sie chce a tacy byli pewni....

Hu
@Kierowca

Naiwni

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.