Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku

Różanystok

Opinie o Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku

pablo 2013-01-20 21:32:56
Onufry... kontrola przyjechał o 10,20.... o godz. 11,07 pojawiły się informacje o 'wynikach' kontroli...czy zatem chodzi o kontrolę, czy o sensacje?

Po trzech miesiącach 'ciężkiej pracy' służby wyjechały bez żadnych negatywnych wniosków... ale po co o tym pisać? NIE MA SENSACJI!!!
Kasia 2015-11-08 20:31:57
Rotacja pracownikow bardzo duża zero wsparcia liczą sie tylko bliscy księdza dyrektora chociaż na niczym sie nie znają a sam ksiądz (usunięte przez administratora) .... No cóż minął sie z powołaniem .... Jedyne co ma w głowie to swoje biznesy zagraniczne wyjazdy i siłownia. Porażka.
Sługa 2016-01-16 16:57:04
Witam, pracowałem tam trochę to coś wiem.
Pracy nie polecił bym najgorszemu wrogowi, pracownicy traktowani jak powietrze liczą się tylko poplecznicy księdza dyrektora. Rotacja pracowników ogromna a prawo pracy w tym zakładzie nie istnieje, szkoda pisać bo to trzeba zobaczyć na własne oczy. Odradzam !!!
meag 2016-04-24 12:31:26
czyli wynika z tego co mówisz @Sługa że nie ma nic pozytywnego? Nawet jednej najmniejszej rzeczy? Może ktoś się jeszcze wypowie i ma inne doświadczenia? Nie ukrywam chciałam tam aplikowac, ale po tego typu komentarzach odechciewa się. Chce to zweryfikować
Zostaw swoją opinię o Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku - Różanystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym w Różanymstoku