Rada Sp. z o.o. sp.j.

Opinie o Rada Sp. z o.o. sp.j.

Ustronna

Suplementów diety i innych ziółek jest tyle na rynku , że tylko te reklamowane w TV mają szanse się przebić . Mieliście Vitabiotics nr 1 w UK i co ? i lipa wyszła . Teraz myślicie ze zwojujecie swiat z jakąś nikomu nieznaną firmą ze Szwajcarii produkującej nikomu nie znane specyfiki , śmiem wątpić .

Xana

Hej, Mam pytanie do tych co w firmie Rada pracują. Czy wy macie może jakiś target na wypisanie listów pochwalnych o firmie na goworku? Pytam bo jakiś czas temu byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i dowiedziałam się, że pięcioro kandydatów to obecni pracownicy działu handlowego z Rady?

Xan
@Xana

Mie mammy niestety. Mijasz się z prawdą, pisząc, że to obecni handlowcy. Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Werso

Pracuję i oceniam ich pozytywnie. Bardzo porządne podejście do pracowników, dużo obowiązków, ale i dobre pieniądze.

Kamil

Startuje na PH. Jakieś opinie? warto/nie warto?

Migot
@Kamil

wg mnie warto, dobre warunki oferują

mgła
@Kamil

Rada to dobre miejsce do pracy, ale raczej dla osób z doświadczeniem już jakimś. Kasa fajna ok

@Kamil

Jak najbardziej tak. Dobre warunki. Praca na celach. Ale do realizacji.

optimistic
@Kamil

Warto, fajna ekipa, dobre pieniądze, a teraz też taki czas że takie rzeczy się szczególnie docenia.

@Kamil

warunki pracy na plus, pieniądze też

@Kamil

Próbuj. Dobre miejsce do rozwoju, sporo roboty, ale to według mnie akurat plus, bo człowiek nabiera doświadczenia i poznaje branżę. Mi praca dużo daje, zdobyłem sporo doświadczenia.

Magda
@Kamil

Też będe wdzięczna za wszelkie opinie, również chciałbym spróbować swoich sił

Bieniek
@Kamil

Firma z opinia dobrego pracodawcy zapracowała sobie na taką opinię!

Jordi
@Kamil

przyzwoicie, nie ma też co cukierkować, ale jest w porządku, na rozmowie się dowiesz to sam zdecydujesz czy Ci to pasuje

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Rada Sp. z o.o. sp.j. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Bieniek

Super miejsce pracy, na pewno każdy się tu odnajdzie. Rada daje duże mozliwości rozwoju i korzystne warunki pracy

szadok

Świetne miejsce żeby nabrać duuużo doświadczenia. Jak ktoś lubi mocne tempo to na pewno będzie zadowolony i się odnajdzie.

@szadok

Co oznacza w tym przypadku mocne tempo? Chodzi o targety do wyrobienia?

Sloan

Z tymi targetami nie ma co przesadzać. Wszystko jest do wyrobienia jak się tylko chce. Produkty dobre w ofercie, to i wynik do zrobienia.

szadok

Targety ok, z początku może się człowiek przejmować, ale szybko wpada w odpowiedni rytm.

Sloan

Początek może i mialem nie najlepszy, ale jakoś się polepszylo i już leci 12 rok tutaj. Ogolnie polecam

@Sloan

Jak ogólnie wygląda sytuacja ze stażem pracowników w firmie Rada? Po komentarzach widać że raczej pracownicy pracują długi czas.

No przedstawiciele handlowi to mają baaardzo długi staż - ponad 10 lat

wk

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Polecam

optimistic

Ludzie ok, zespół jest zgrany, a praca z pozytywnymi ludźmi zawsze idzie przyjemniej :)

Artur

Pracowałem kawał czasu temu ale sporo tam doświadczenia zdobyłem.

Migot

Ja już jestem w Radzie prawie 11 lat, bywało i lepiej i gorzej, jak to w robocie, ale mi pasuje.

Tomasz

Nie narzekam na współpracę, a już współpracuję z nimi prawie 10 lat. Nie ma żadnych problemów w kwestii dogrania szczegółów.

skawa
@Tomasz

U mnie to samo, współpraca trochę krótsza, ale również bardzo dobra.

skawa

W tej branży jedni z lepszych. Polecam!

Widzę sporo pozytywów, no i też sporo dobrego o nich słyszałam. Szukają teraz kogoś na przedstawiciela handlowego?

nick

Z tego co wiem to tak.

jest ok
@Marta

Tak, prowadzona jest rekrutacja.

@Marta

Nie dziwne że są dobre opinie. Pracownicy z długim stażem więc raczej jakby ktoś narzekał to raczej jakiś hejter lub ktoś kto się nie dostał. Co do rekrutacji to tak, teraz jest prowadzona.

Biały

Czy RADA to dobre miejsce na start? Czy osoba bez doświadczenia sobie poradzi, a przynajmniej otrzyma wsparcie od firmy na start?

Migu
@Biały

Lepiej mieć jakieś doświadczenie, ale też od czego trzeba zaczynać. Tutaj i osoby z dużym doświadczeniem są, ale też tacy którzy przychodzili jakoś świeżacy.

okok
@Biały

ja zacząłem praktycznie z zerowym doświadczeniem, szybko złapałem o co chodzi i dobrze mi idzie

Łukasz
@okok

Ale jaja , serio ? To jakie ty papiery przedstawiłeś , jakie referencje ?

okok
@Łukasz

No nie wiem? Dobra uczelnia skończona, praca na innych stanowiskach ale w dużych, znanych firmach?

Altair
@Biały

Tam zdobyłem doświadczenie które procentuje teraz. Bez doswiadczenia to nie wiem, ale wazne to chcieć sie rozwijać. Ja już troche doswiadczenia mialem i dzięki temu troche latwiej było

@Łukasz

Ha ha Dobrze, pytasz jakie referencje miałeś a @okok odpowiada No nie wiem. To co on wie jakie referencje miał

Okok
@Marek

Ty tak serio czy udajesz glupiego? Przeczytaj jeszcze raz moj komentarz

Ticos
@Biały

Czy na start to nie wiem powiem szczerze. Raczej przychodzą ludzie z doświadczeniem w handlu, ale też nie zawsze. Chociaż wiadomo, że jak trochę pracujesz już na stanowisku to od razu łatwiej wdrożyć się w pracę.

Mago
@Biały

Ogólnie ja pracowałam w biurze. Więc też nie było jakieś doświadczenie. Co do samej umowy to była podstawa plus premia.

@Biały

Raczej ludzie z doświadczeniem, ale powiem szczerze, że ja jakiegoś dużego nie miałem jak tutaj zaczynałem, tylko że to było ponad 10 lat temu.

Obecnie jest dobrze. Raczej nie zanosi się żeby coś się popsuło.

Sweeet

praca jest w porządku, raczej nie planuję jej zmieniać

Gol

Ja nie narzekam. Ludzie w porządku, pieniądze płacone na czas i w takiej wysokości jak było to ustalane.

jest ok

Pracuje od końca 2009 roku i w tym czasie bywało i lepiej i gorzej, ale praca jest stabilna, nie ma co się martwić o zatrudnienie i kasę. Warunki na tyle dobre że nie planuję zmiany pracy.

shotgun

Porządna firma, dobrze płacą, pewna umowa i dobra stabilna praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Rada Sp. z o.o. sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Rada Sp. z o.o. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rada Sp. z o.o. sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rada Sp. z o.o. sp.j.