Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opinie o Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Aktualność
Zobacz jak się u nas pracuje!

Nasze hasło „Technical mindset. Human approach.” doskonale oddaje atmosferę, jaka panuje w naszej firmie. Pokazuje też dwa najważniejsze aspekty naszej kultury: techniczny i czysto ludzki.

Pracujemy z produktami doskonałej jakości. Daje nam to ogromną satysfakcję zawodową i możliwość ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia kompetencji zawodowych. Dbamy o rozwój naszych zespołów, oferując nowoczesne narzędzia pracy i szkolenia.

Jednocześnie rozumiemy potrzeby innych, doceniamy zaangażowanie pracowników, stwarzamy dogodne warunki pracy, zapewniamy szerokie pakiety benefitów, a przede wszystkim - oferujemy stabilne zatrudnienie. Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest kluczowe, aby rozwijać się zawodowo.
Nie zapominamy jednak o atmosferze! Wspólne spotkania integracyjne i aktywności sportowe sprawiają, że nasz zespół jest świetnie zgrany.

Lidia Nowy wpis

Wczoraj pojawiła się oferta na stanowisko Product Manager Applied. Jeszcze do końca nie wiem jakich zarobków można się spodziewać, ponieważ nie ma wskazanych widełek płacowych. Czy warto pod względem finansowym byłoby aplikować?

Nowy wpis

@Lidia

poziom zarobków jest bezpośrednio związany z doświadczeniem konkretnego kandydata i zgodny ze stawkami rynkowymi na podobnych stanowiskach, dlatego zachęcamy do aplikowania i kontaktu z naszą rekruterką.

PPracownik Nowy wpis

Zespół ludzi z którymi mam okazję pracować w Mitsubishi jest fanatastyczny. Luźna atmosfera, ciekawi ludzie i chęć przyjazdu do biura, aby móc wspólnie pracować! To rzadkość.

PPracownik Nowy wpis

Największą zaletą pracy w Mitsubishi jest zespół. Ludzie są fantastyczni, panuje fajna atmosfera i można liczyć na wsparcie kolegów. Wbrew pozorom, to nie jest częsta sytuacja, aby mieć motywację i chęć przyjazdu do pracy, aby spotkać fajnych ludzi :)

Już widziałem te informację o tym, że zazwyczaj ludzie po przyjściu na staż już zostają. : ) mnie właśnie interesuje ten dla Junior Product Engineer’a na napędy elektryczne. Godziny pracy mnie ciekawią, piszą że trzeba być dyspozycyjnym minimum 30 godzin w okresie letnim, lecz normalnie można pracować na pełen etat? są przy tym nadgodziny?

z dumą możemy przyznać, że wiele osób, które zaczynają w naszej firmie karierę na stażach, zostaje z nami na dłużej. W przypadku stażu na stanowisku Junior Product Engineer, mamy elastyczne godziny, które ustalane są indywidualnie z przełożonym lub opiekunem stażu. Jednak ważne jest dla nas, aby osoby starające się o to stanowisko były dyspozycyjne w okresie letnim min. 30 godzin tygodniowo, a po przerwie letniej min. 16 godzin tygodniowo. Z uwagi na to, że współpracujemy z naszymi stażystami na podstawie stawek godzinowych, każda godzina powyżej wspomnianych 30, przekłada się automatycznie na wyższe wynagrodzenie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czytam te negatywne opinie i tak sobie myślę…really?!? Czy pracujemy w tej samej firmie? Który pracodawca pozwoli ci pracować zdalnie jak tylko masz taką potrzebę? Który (jeśli sam na to nie wpadł) zapyta cię co potrzebujesz,by lepiej ci się pracowało? Który da ci taki wachlarz benefitów,że nawet gdybyś chciał poprosić o kolejne,to nie wiesz o jakie? Ba! Który zaopatrzy szafki w niezliczoną ilość rodzajów herbaty czy mleka? Chcesz inne? Kupi jeszcze inne. Ludzie,to nie jest plac zabaw,to praca,tu nie przychodzi się pograć w szachy! Doceńmy to,że nie musimy pamiętać,żeby kupić sobie kawę czy herbatę i schować ją tak,by inni jej nie wypili ;) Wiem,że te niepochlebne opinie napisały osoby,które już tu nie pracują i które nie odeszły z własnej woli (choć takich osób w historii firmy jest garstka). Jeśli jeszcze nie pracujesz w Mitsubishi to spróbuj, nic nie tracisz,a sporo zyskasz! Nie spodoba ci się? Są inne firmy, w których możesz spróbować. Jedno jest niemal pewne-będziesz chciał wrócić :)

Pracuję w Mitsubishi wiele lat i przez te lata ani firma ani moja praca mi się nie znudziła. Firma stawia na rozwój pracowników (szkolenia sa dostępne dla pracowników na każdym stanowisku), zapewnia też komfort pracy pracownikom (większość tego typu wniosków jest realizowanych niemal od ręki), zapewnia szeroki pakiet różnorodnych benefitów dla pracowników i ich rodzin (od dodatku do dojazdów, przez wsparcie prawnicze i psychologiczne, karty lunchowe,kafeterię, darmowe przekąski i owoce, po standardowe pakiet medyczne,sportowe czy ubezpieczenie). Ale chyba to co najbardziej łączy ludzi to atmosfera w zespołach - pracownicy wspierają się nawzajem, dzielą wiedzą i motywują. Uważam, że Mitsubishi to godny polecenia pracodawca.

@romekatomek

W Mitsubishi Electric pracuję prawie 10 lat, jest to moja pierwsza „poważna” praca po studiach. Przez te 10 lat firma mocno się zmieniła, rozwinęła. Kiedy dołączałem do zespołu, było kameralnie, wszyscy się znali, atmosfera była naprawdę świetna. Wiadomo, że rozrost firmy, większa specjalizacja stanowisk, coraz więcej ludzi, wpłynęło na to, że już nie wszyscy się znają, że jest trochę mniej „rodzinnie”, a bardziej profesjonalnie, natomiast uważam, że ciągle ludzie to największa siła tej firmy. Cenię sobie to, że z kolegami i koleżankami z firmy mogę porozmawiać na prawie każdy temat, w większości ludzie są pomocni i otwarci, kreatywni i naprawdę zabawni. Kolejna rzecz, którą sobie mocno cenię w ME to to, że przynajmniej na moim stanowisku jest naprawdę duża samodzielność. Czuję, że moja praca ma wpływ na rzeczy, które dzieją się w firmie, mam też dużą swobodę w wyborze tego w jaki sposób mogę realizować zadania, co wg mnie jest bardzo ważne i pozwala mi wykorzystywać moje talenty i motywuje do pracy. To, co myślę zasługuje też na podkreślenie to to, że firma w moim odczuciu dba o pracowników – warunki pracy są naprawdę dobre, większość wniosków pracowników spotyka się z akceptacją. Na prawie wszystkich stanowiskach można liczyć na premię za wykonane KPI, zdarzają się dodatkowe bonusy w ciągu roku (np. na święta, czy pod koniec roku finansowego w przypadku dobrych wyników firmy). Uważam, że benefity są bardzo bogate i wydaje mi się, że dostępne są benefity, które nie są standardem w innych firmach: pracownicy na stanowiskach operacyjnych mają do dyspozycji samochody służbowe, inni mają dodatek na dojazdy do pracy, świetną sprawą są karty lunchowe z konkretną kwotą przelewaną każdego miesiąca, którą można wydać na posiłki w restauracjach czy kawiarniach. Klasykiem, który ja bardzo sobie cenię są prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie – dostępne również dla rodzin pracowników. No a to tylko najważniejsze z benefitów. To co w moim odczuciu wymaga jeszcze poprawy to jakość zarządzania przez niektórych managerów (nie wszystkich!). Myślę, że tu potrzebna jest trochę zmiana myślenia, że nie jesteśmy już małą firmą, gdzie wiele rzeczy uchodziło na sucho. Wymagania wzrastają i potrzeba więcej profesjonalizmu czy umiejętności szeregowania spraw na te najważniejsze i mniej ważne. Rozumiem to jako taką dbałość o to, że to ludzie są moim priorytetem i to o nich powinienem/powinnam najpierw zadbać, a dopiero potem o wszystko inne. Wydaje mi się, że sporo jest również do zrobienia jeśli chodzi o działkę HR. Zadbanie o to, by każdy pracownik miał równe szanse rozwoju i był do tego zachęcany. Dostrzeganie talentów, umiejętność zarządzania nimi. Umiejętność doceniania – myślę, że to trochę leży, mało jest nagród, czy form doceniania za konkretne projekty czy osiągnięcia. Nie zawsze można otrzymać konstruktywny feedback, co ja akurat sobie cenię. Niby są wprowadzane jakieś procedury czy nowe rozwiązania, natomiast ja nie mam poczucia, że to w jakikolwiek sposób wpływa na moją pracę czy perspektywy zawodowe. Minusem jest też taki brak obiektywizmu – mam wrażenie, że osoby, które najgłośniej krzyczą, czy narzekają mogą liczyć na dużo lepsze traktowanie, a Ci, którzy spokojnie robią swoje nie są doceniani, a jeszcze im się dokłada. Rozumiem, że jest to poniekąd naturalne zjawisko i ludzie z dużą siłą przebicia często zyskują więcej, natomiast uważam, że firma mogłaby choć trochę popracować nad obiektywizmem i wdrożyć narzędzia, które w jakimś stopniu to obiektywizują. Podsumowując uważam, że Mitsubishi Electric to dobre miejsce pracy. Są rzeczy, nad którymi trzeba popracować, natomiast z roku na rok jest coraz lepiej

Krk

Jako wieloletni pracownik muszę zainteresowanym przekazać, że firma, w której już tak długo pracuję, daje mi bardzo dużo możliwości. Moi współpracownicy, koledzy, koleżanki wytwarzają tak bardzo pozytywną atmosferę w pracy, ze to jest naprawdę Bardzo Ogromnie Duży Atut tej firmy! Sprzęt, z którym pracuję, daje cały wachlarz możliwości. Zawsze możemy coś klientowi zaproponować, realizujemy nawet najbardziej zwariowane i zawiłe pomysły Inwestorów czy Projektantów! Jeśli jesteś rozgarnięty, pomysłowy, kreatywny i pozytywny to jest to świetne miejsce dla Ciebie! : ))

Aktualność
Zobacz jak się u nas pracuje!

Ostatni Mohikanin

W @Pracodawca przepracowałem już prawie 8 lat i z mojego doświadczenia mogę jak najbardziej polecić karierę w tej firmie. Zaczynałem pracę jako student ostatniego roku. Firma elastycznie podeszła do mojego grafiku i nawet wspierała jak najszybsze ich zakończenie (usunięte przez administratora). Personalnie jestem wielkim fanem rozwoju i uczenia się nowych umiejętności. Mitsubishi świetnie weszło w mój mindset, ponieważ dostęp do rozwoju i szkoleń jest niesamowity. Firma wysyła na kursy doszkalające, organizuje szkolenia wewnątrz firmy, jak również dopłaca do studiów / po dyplomówek. Na duża pochwałę zasługuje również atmosfera w pracy. Zaczynając od zespołu, poprzez dział, aż do całej organizacji atmosfera jest niesamowicie przyjazna. Ludzie nie zamykają się w silosach i nie kiszą wiedzy dla siebie. Chętnie się nią dzielą. Czuć ,że gra się tutaj do jednej bramki. Dodatkowo, w pracy jestem traktowany jako partner. Nie czuć hierarchii i sztucznego wywyższania się. Każdy może podzielić się pomysłem i wziąć czynny udział w finalnym wyglądzie projektu/ aplikacji / procedury czy kampanii. Teraz coś z poza-pracowego boiska (usunięte przez administratora) Na uwagę zasługują benefity, które moim zdaniem są szerokie. Opieka zdrowotna, MyBenfit, Dostęp do psychologów, prawników, czy nawet ostatnio wprowadzona karta lunchowa. Firma ciągle się rozwija i z perspektywy 2-3 ostatnich lat widać duże zmiany. Moim zdaniem na plus.

Klarysa

Podczas pracy jako specjalista działu administracji sprzedaży jakie najczęstsze stresujące sytuacje mogą się przytrafić jak sobie podczas nich radzić? Napisano wprost w ofercie, że trzeba być na to odpornym. Zastanawiam się na jaka skale to się zdarza i jaka jest wtedy postawa współpracowników

@Klarysa

, osoby na tym i zbliżonych stanowiskach, poza procesowaniem zamówień, współpracą z magazynem i logistykami, często mają kontakt z klientami. Jak w każdej działalności sprzedażowej, mogą zdarzyć się opóźnienia w dostawach lub presja ze strony klientów potrzebujących produktów możliwie najszybciej, co może być stresujące. Jednak każdy pracownik przed przystąpieniem do obowiązków, przechodzi szkolenia, które pomagają w rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Dodatkowo, co jednak może wydawać się oczywiste, członkowie naszych zespołów mogą zawsze liczyć na wsparcie starszych kolegów i koleżanek, którzy w każdej sytuacji służą radą.

Aktualność
Roboty Mitsubishi Electric wpływają na branżę motoryzacyjną i skrócenie czasu oczekiwania na samochody

Statystyki sektora motoryzacyjnego z ostatnich lat, wskazują niezwykły rozwój produkcji i wzrost zainteresowania klientów nowymi samochodami. Według danych na sam rok 2023, wspomniany skok w produkcji miał sięgnąć dodatkowych 200 tysięcy sztuk ponad dotychczasowy pułap. Tu zaś, roboty Mitsubishi Electric odgrywają kluczową rolę w przyspieszeniu procesów, skracając czas oczekiwania na pojazdy.

Już w ubiegłym roku, Reuters donosił, że według prognoz zostanie wyprodukowana imponująca liczba pojazdów - 86,8 miliona. Oznaczało to wzrost o 200 tysięcy sztuk w porównaniu do roku 2022. W odniesieniu do ostatnich lat, kiedy rynek odnotowywał znaczny problem z dostawami komponentów, taki wynik był zdecydowanie imponujący. Co więcej, raporty wskazują, że w tym roku produkcja przekroczy 90 milionów sztuk.
W obliczu prognozowanego wzrostu produkcji samochodów na całym świecie oraz rosnącej konkurencji wśród dostawców części, automatyzacja procesów przy użyciu robotów odgrywa kluczową rolę w wytwarzaniu komponentów samochodowych. Obecnie to właśnie one są kluczowe w obszarach wymagających stabilności, precyzji i szybkości. Po latach doświadczeń w produkcji komponentów samochodowych, możemy śmiało stwierdzić, że roboty Mitsubishi Electric są ekspertami w tworzenie elementów bezpieczeństwa, oświetlenia, elektroniki, wyposażenia wnętrza oraz silników.

Dotychczasowe projekty wdrożenia robotów w procesach produkcyjnych w branży motoryzacyjnej zaowocowały osiągnięciem kilku kluczowych celów:

• Zwiększenie wydajności: Szybkie roboty kompaktowe oraz automatyczne linie montażowe znacząco zwiększyły tempo produkcji części samochodowych, funkcjonując non-stop przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co przekłada się na szybsze dostarczanie komponentów.

• Precyzja i jakość: Nasze roboty są zdolne do wykonywania precyzyjnych i powtarzalnych operacji, gwarantując wysoką jakość i dokładność produkcji części, co jest niezwykle istotne w branży motoryzacyjnej.

• Optymalizacja kosztów: Chociaż inwestycje w robotyzację mogą być kosztowne, długoterminowo przyczyniają się do obniżenia kosztów produkcji u wielu klientów poprzez zmniejszenie zatrudnienia oraz eliminację błędów ludzkich. Nawet w przypadku najprostszych zastosowań, jak przekładanie produktów, robotyzacja może być opłacalna, a proste programowanie blokowe wspomaga ten proces.

• Elastyczność produkcji: Roboty przemysłowe są łatwo reprogramowalne i mogą być dostosowane do różnych rodzajów produkcji, umożliwiając adaptację do zmieniających się potrzeb rynku.

• Bezpieczeństwo pracy: Roboty są w stanie wykonywać zadania, które są niebezpieczne lub monotonne dla ludzi, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa pracowników.

• Monitorowanie i analiza danych: Systemy robotyczne mogą generować dane dotyczące produkcji, umożliwiając analizę procesów i wdrażanie ulepszeń.

Dowiedz się więcej: https://pl.mitsubishielectric.com/fa/news/blog/roboty-skracaj-czas-oczekiwania-na-samochody
_pracownik

Zaczynałem(usunięte przez administratora) pracę w Mitsubishi Electric jako student - ogromnym plusem był dla mnie wtedy elastyczny grafik oraz praca w systemie hybrydowym, dzięki czemu mogłem(usunięte przez administratora) pogodzić pracę ze studiami i dokończyć je w trybie stacjonarnym. Ogólnie jestem zadowolony(usunięte przez administratora) z pracy w firmie oraz ze współpracy z przełożonymi. W zespole, w którym pracuję panuje miła atmosfera, mam wrażenie, że osoby spoza mojego działu również są przyjaźnie nastawione. Uważam, że aktualne warunki płacowe na moim stanowisku są na naprawdę niezłym poziomie. Bardzo dobrze wspominam rekrutację - w porównaniu do innych spotkań na których byłem(usunięte przez administratora), atmosfera była przyjazna, przede wszystkim to była rozmowa, a nie "przepytywanie". Dużym plusem są benefity, na szczególną pochwałę zasługuje wspomniana już niżej karta lunchowa. Prezenty urodzinowe to też miły akcent.

Mój staż w Mitsubishi wynosi niecały rok, jednak mając blisko 15 lat doświadczenia w branży i wielu pracodawców, z którymi miałem okazję pracować, moja ocena jest z dość dużej perspektywy. Uważam, że dobrze trafiłem. Współpraca wewnątrz mojego zespołu, jak i praca z innymi działami jest na wysokim poziomie. Można liczyć na pomoc innych, ale również na zaufanie. Niemal od samego początku zostałem obdarzony zaufaniem i dużą samodzielnością, co nie wszędzie jest standardem, mimo dużego doświadczenia. Na pewno, jak w każdej pracy bywają trudniejsze momenty, ale dotychczas nie spotkałem się ze złą wolą lub niewłaściwymi zachowaniami ze strony przełożonych czy współpracowników. Jeśli chodzi o warunki, to zarobki oceniam jako bardzo rynkowe, a benefity na znacznie powyżej standardu. Przyznam, że dotychczas nie miałem okazji otrzymywać innych benefitów poza zwykłą kartą sportową i opieką zdrowotną. Przychodząc do firmy otrzymałem dodatkowe środki na dojazd do pracy, kartę lunchową, z której korzystam w biurze, ale też w knajpach „na mieście”, dostałem również prezent na urodziny od firmy i jeszcze kilka innych dodatków z których rzadziej korzystam. Nie żałuje, że dołączyłem do firmy.

Aktualność
Nowoczesne pompy ciepła na czynnik  R290 już na polskim rynku!

Wysoka wydajność, pełen komfort akustyczny i dwie sprężarki obniżające ryzyko taktowania, to wszystko znajdziemy w najnowszej serii pomp ciepła PUZ-WZ Mitsubishi Electric. Nowe, monoblokowe jednostki na czynnik chłodniczy R290  już w 2023 r. otrzymały Złoty Medal Targów Enex 2023 w kategorii Najlepszy produkt.

Ich ogromną zaletą jest wysoka efektywność połączona z mniejszą szkodliwością dla środowiska. Czynnik chłodniczy R290 (propan) klasyfikowany jest jako substancja ekologiczna ze względu na jego ograniczony wpływ na środowisko, charakteryzujący się niskim współczynnikiem GWP (Global Warming Potential) równym zaledwie 3. Wartość ta oznacza niewielki wpływ czynnika na potęgowanie efektu cieplarnianego. Jest to doskonała alternatywa dla substancji o wyższym współczynniku, ponieważ znacząco przyczynia się do ograniczenia negatywnego wpływu na efekt cieplarniany w przypadku wycieku substancji. Porównując nową jednostkę na R290 do jednostki na R32, ekwiwalent dwutlenku węgla (CO2) został zredukowany 825 razy.

Co bardzo ważne, wszystkie jednostki działające na bazie czynnika chłodniczego R290 cechują się bardzo wysoką efektywnością energetyczną, osiągając klasę A++. Pozwala to na uzyskanie dotacji w ramach programu ‘Czyste Powietrze’ dla pomp ciepła o podwyższonej efektywności.

Dowiedz się więcej: https://mitsubishi-les.pl/produkty/pompy_ciepla_na_r290/

Pracując tutaj od kilku lat mam wrażenie, że obecna słaba ocena wynika jedynie z tego, że osób zadowolonych z pracy nie interesuje wypełnianie tutaj ankiet. Mógłbym się wiele rozpisywać, natomiast zamiast tego po prostu krótko wypowiem się na podstawie swojego doświadczenia z działu, w którym ja pracuję - świetna atmosfera, partnerskie podejście, stawianie na rozwój, uczciwość, transparentność i bardzo życiowe, elastyczne podejście. Dla osób szukających pracy - rotacja w naszej organizacji jest niska, nie sugerowałbym się więc negatywnymi opiniami, czy niską oceną w gwiazdkach - sprawdźcie sami, a wtedy ocenicie, czy te opinie były zasadne ;)

TechSpecialist

Dobrze pracuje się w Mitsubishi Electric. Zespoły są zgrane. Ludzie potrafią i chcą sobie pomagać. Pracuje tutaj ponad 10 lat i nadal to co robię jest ciekawe. Pojawiają się nowe wyzwania i nie ma nudy. Polecam zarówno na początek kariery w automatyce jak i osobom z doświadczeniem.

@TechSpecialist

Witaj. : ) ja akurat jeśli już to byłbym osoba początkującą. Wspominasz przy tym o wyzwaniach ale i tak polecasz. Możesz rozwinąć szczerzej ten temat? jak pierwsze miesiące pracy moa wyglądać? czego się nauczę i co będę robić?

TechSpecialist

Pierwsze miesiące pracy są mocno rozwijające. Wprowadzenie do obowiązków przebiega wedle ustalonego wspólnie z pracownikiem harmonogramu onboardingu. Na pewno można się dużo nauczyć. Zespoły techniczne maja dużą wiedze i chętnie się nią dzielą z nowymi pracownikami. Co roku kilku studentów przychodzi na staż i często zostają na długie lata.

@TechSpecialist

Ciekawi mnie jakie kolejne stanowiska po takim stażu mogą być w zasadzie oferowane? Do tego czy osoby po nim na start maja więcej oferowane niż kandydaci z zewnątrz?

Wieloletni pracownik

Pracuję w @Pracodawca od kilkunastu lat. @Pracodawca jest zdecydowanie stabilnym pracodawcom, dbającym o pracowników, z ciekawym pakietem benefitów pracowniczych. Sporo pozytywnych zmian w tym obszarze w ostatnich 2-3 latach i cały czas wdrażane i planowane nowe. Sama organizacja daje duże możliwości nauki i rozwoju nie tylko poprzez szkolenia, ale też dzięki ciekawym projektom, które są realizowane. Natomiast do tego jak wszędzie potrzebne są chęci, inicjatywa, zaangażowanie i wyjściu poza strefę komfortu. Pracodawca ma wspierać pracownika w rozwoju, a nie zmuszać go do niego - niestety nie wszyscy to rozumieją. W firmie panuje luźna, koleżeńska atmosfera nastawiona na współpracę. Pomimo spędzony wspominanych kilkunastu lat w firmie nie ma nudy, cały czas coś się dzieje i cały czas otwierają się nowe możliwości na stawianie kolejnych kroków na ścieżce kariery zawodowej. Zdecydowanie polecam!

Czy w firmie Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Inżynier Sprzedaży?

Łucja

Dzień dobry, czy praca na recepcji byłaby możliwa? najlepiej od wiosny? Przeglądam okolice za zatrudnieniem, posiadam już doświadczenie. widziałam te ostatnia opinie odnosząca się właśnie do recepcji, nie wiem tylko czy nie pracuje w niej stały zespół? w tym roku jeszcze nie pojawiła się żadna opinia, czy warunki pracy nie uległy żadnej zmianie?

@Łucja

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie i zainteresowanie pracą w naszej firmie. Aktualnie nie mamy ofert pracy na stanowiska recepcyjne, ponieważ pracuje na nich nasz stały zespół. Zachęcamy jednak do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania w momencie, gdyby interesujące Panią stanowiska się pojawiły. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Balice

• Jak się pracuje w Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce