Opinie o Oemeta Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Oemeta Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oemeta Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oemeta Polska Sp. z o.o. w Toruń

ciekawy janek Nowy wpis

a maryśka jeszcze żyjeee?

samo sedno

typowy niemiecki mały kołchozik na polskiej ziemi, zarobki jak w bangladeszu, wymagania japońskie, a produkt radziecki

jasiu śmietana Nowy wpis
@samo sedno

produkt zdradziecki haha

Jacek Nowy wpis
@jasiu śmietana

Możecie napisać precyzyjnie ile można dokładnie zarobić za pracę w firmie Oemeta Polska? Nie ma w wątku żadnej konkretnej informacji w tym zakresie, dlatego też mam nadzieję, że za Waszym pośrednictwem uda mi się coś ustalić. Jest tu może ktoś kto zechce mi w tym zakresie pomóc? Będzie mi bardzo miło.

Henryk Nowy wpis

Proszę o informacje na temat pracy i płacy w firmie.

Daria

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum? Tak dobrze pracuje się i nikomu nie chce się?

jasiu śmietana
@Daria

dora podobnież zaciążyła i już po firmie haha

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Oemeta Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
znawca firm

łometa teraz w toruniu działa u łojca rydzola haha

Pedro

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

helmut z hamburga

gruby folksdojcz ateista jeszcze żyje?

Chętny do pracy

Jak ktoś nie ma chęci do pracy to nie wypowie się pozytywnie!!

Iwona

@maly otik rozumiem, że według Ciebie firma nie oferuje możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników. Dalej pracujesz w Oemeta Polska? Chętnie usłyszymy więcej o warunkach pracy i wymaganiach na Twoim stanowisku.

@Iwona

nie juz nie pracuje. Ja bylam handlowcem .. jak pisalam najwiekszym minusemjest produkt :( W mniejszych stawkach mozna bez problemu znalezc produkty o wiele lepsze i mniej problemowe.. a mowi sie " niemiecka jakosc " ... w tym wypadku zdecydowanie nie :D

Jakub

Zastanawiam się jaki jest powód takiej ciszy na forum. Jest tak dobrze w pracy czy przeciwnie?

Iwona

@obserwator - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Oemeta Polska? Co konkretnie masz na myśli pisząc, że po roku zatrudnienia pracownicy są zwalniani? Czy to dotycz wszystkich pracowników? Możesz opisać konkretne sytuacje, gdzie takie działania firmy miały miejsce? Mam nadzieję, że będziesz mógł uzupełnić swoją wypowiedź.

Iwona

Czy w Oemeta Polska Sp. z o.o. jest jasno zarysowana ścieżka rozwoju i kariery? Czy każdy z pracowników ma poczucie, że jego praca może skutkować awansem? W dzisiejszych czasach możliwość rozwoju jest bardzo ważnym kryterium podjęcia zatrudnienia w danej firmie.

obserwator
@Iwona

taaa, jasno jest zarysowana, 2 tysie netto i orka, a po roku wylot i nowy zawodnik i tam w koło macieju haha

ciekawa

jaro konfabulator jeszcze żyje czy w końcu padł na zawał spaślak poznański?

Iwona

@dealer a Ty pracujesz w firmie? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie.

koneser

jaro które zioło jest teraz najlepsze?

weroi

Skoro stawki zaczynają się od 9 euro za godzinę, to rzeczywiście warto się do nich załapać. Przecież o takie zarobki jest teraz dość trudno, a bardzo by mi zależało na zatrudnieniu się u nich właśnie.

maly otik

nie można narzekać na pensje oraz uczciwość pracodawcy. Minusem jest brak możliwości rozwoju zawodowego, atmosfera w pracy średnia ( chociaż też zależy lepiej się nie wczuwać i robić swoje ) , największym minusem jest produkt - cena niekonkurencyjna, jakość przeciętna, długie okresy dostawy....zdobycie nowego klienta graniczy z cudem ...

tak mówią , rzeczywistość inna

maly otik

nie trzeba mieć żadnych umiejętności :) również nie nauczysz się niczego nowego - brak szkoleń chyba ,że na własną rękę i masz duże chęci- ale uwaga i tak nikt tego nie doceni ;) zwłaszcza finansowo nie ma na co liczyć . Największy problem jest taki ,że produkt nie jest konkurencyjny cenowo więc mała szansa na zdobycie dużego klienta. jeżeli jednak się uda na premie narzekać nie można. Na DŚ duże firmy do obsługi.

znam temat

2 tys netto za taka wymagającą prace specjalisty ds. sprzedazy w niby niemieckiej firmie to kupa śmiechu

jajaaa
@znam temat

na DŚ są dobre premie- duże firmy do obsługi więc polecam aczkolwiek bardzo średnia atmosfera, ograniczone zaufanie plus użeranie się ze szczeblem wyżej ( sami nie wiedzą jakie mają oczekiwania byle nachapać się kosztem handlowców ) ....zdobycie nowych klientów graniczy z cudem ze względu na mało konkurencyjne ceny oraz średnią jakość.

Zostaw merytoryczną opinię o Oemeta Polska Sp. z o.o. - Toruń

Oemeta Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Przeskok 6 lok. 2
    50-319 Toruń