logo First Data Polska S.A.

First Data Polska S.A.

Opinie o First Data Polska S.A.

admin 2015-07-11 21:42
Mieliście styczność z firmą First Data Polska S.A. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
dba 2016-07-08 09:48
Byłem u nich na rekrutacji parę lat temu. Z opinii na forach wynika, że od lat tam się nic nie zmieniło. Mają słabe wynagrodzenia, więc zatrudniają ludzi bez doświadczenia. Jadą na starych projektach pochodzących z "lepszych czasów". Trudno znaleźć argument, żeby wysłać tam CV - nie da się zarobić i nie ma się od kogo uczyć.
Masza 2016-08-29 08:21
dba - skoro wiedzę o firmę czerpiesz "bo byłeś kilka lat temu na rekrutacji" to gratuluję. Opinia na forach? równie dobrze, czytaj pisowskie badziewo.... Tam też dowiesz się tylko "prawdziwych" rzeczy...
żenada....
kebabq 2017-07-26 12:15
Dalej nic sie nie zmieniło. Stawka gwarantowana umowa o pracę 2700 br + prowizje. Wszystko ładnie, ale umowę dostajesz tymczasową-agencyjną, z nic niewartą stawką godzinową 16zł/br. Prowizje, za trudne w realizacji cele 1 000 brutto oczywiscie. Szefowa nie ma pojęcia o prowadzeniu zespołu ( a zostały 2-3 osoby...). Co miesiąc demotywujące lincze na oczach innych pracowników. Nic dziwnego, że nikt nie chce pracować.
bo 2017-08-14 21:07
ale
Zostaw swoją opinię o First Data Polska S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Data Polska S.A.