Fiserv Polska S.A.

Opinie o Fiserv Polska S.A.

Hanka Nowy wpis

Zastanawiam się jak wyglądają zarobki w dziale obsługi klienta, bo firma szuka specjalisty i nie wymaga doświadczenia. Piszą, że wszystkiego nauczą przyszłego pracownika. Dla mnie super, bo nie mam doświadczenia, ale z drugiej strony podobno zarobki są od niego uzależnione. Czyli co, jeśli się dostanę, czeka mnie minimalna płaca?:)

Aktualny pracownik Nowy wpis
@Hanka

Zarobki nie są duże, biorąc pod uwagę fakt ile obowiązków należy do jednego pracownika. I najważniejsze, ta stawka, którą dostaniesz na początku zostanie z Tobą na długie lata:) Podwyżki w tej firmie są fatalne.

Anna Nowy wpis

Branża w której się ma doświadczenie ma znaczenie dla pracodawcy? Chciałam zapytać o opcje pracy jako manager sprzedaży e commerce, wcześniej pracowałam w branży fashion. Ogłoszenie było w 2022 ale już nie da się otworzyć nawet informacyjnie zobaczyć.

Nowy wpis

@Anna

Witamy, Ogłoszenie jest nieaktualne, było publikowane w 2022 roku , więc nie można go już otworzyć. Zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania, jeśli pojawi się adekwatne stanowisko. Dajemy szansę osobom z doświadczeniem z różnych branż, natomiast łatwiej jest wdrożyć się osobie, która pracowała w branży płatności. Jeśli chodzi o stanowiska w sprzedaży – dla nas jako pracodawcy liczy się doświadczenie w sprzedaży i kompetencje miękkie. Pozdrawiamy, Zespół HR

Jak wyglada kwestia wynagrodzenia w operacjach? Średnia krajowa, gorzej, lepiej? Jej wyglada kwestia podwyżek?

@Zainteresowany

Witam, Uprzejmie informujemy, że zarobki w Operacjach są rynkowo konkurencyjne i zależne od danego stanowiska zgodnie z naszymi wewnętrznymi widełkami płacowymi. W firmie działa system rocznych podwyżek uzależnionych od wysokości stopy inflacyjnej. Oprócz wynagrodzenia zapewniamy również szereg benefitów płacowych i pozapłacowych, m.in. prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie nauki z jęz. angielskiego czy świadczenia socjalne (np. „wczasy pod gruszą”). Pracownicy mogą korzystać z dostępnych miejsc parkingowych, oraz starać się o niskooprocentowane pożyczki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Pracowniczych. Pozdrawiamy, Zespół Fiserv Polska S.A.

@Fiserv Polska S.A.

Dziękuje za odp., trochę późno;( Ale widzę że cały czas pojawiają się jakieś wakaty u Państwa, więc może się zdecyduje. Benefity to raczej standard rynkowy, a wewnętrzne widełki niewiele mówią. Natomiast jak rozumiem podwyżki nadążają za inflacją, to dobra wiadomość ;) Ktoś z pracowników może to potwierdzić?

@Zainteresowany

Zapraszamy! Wszystkie oferty znajdują się na Pracuj.pl, lub na LinkedIn lub na naszej stronie Polcardu w zakładce Kariera. Więcej szczegółów zawsze można uzyskać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy, Zespół HR Fiserv Polska S.A.

@Zainteresowany

Jestem pracownikiem - nie potwierdzam.

@pracownik

Taka prawda

Pracownica
@Zainteresowany

Podwyżek inflacyjnych nie potwierdzam, chyba że są oparte o stopę inflacji sprzed pandemii i wojny w Ukrainie. Wtedy bym potwierdziła że faktycznie istnieją :)))

Czesław
@Pracownica

O, to nie zgadza się to z tym co pisał pracodawca ze podwyżki są co roku. W tym na początku coś było poza tym że rzad podniósł minimalną? A premie? Dostajesz jakieś za dobre wyniki?

@Fiserv Polska S.A.

Jako pracownik nie potwierdzam stwierdzenia, że podwyżki są uzależnione od stopy inflacyjnej. Jest to nieprawda. I nie mówię, że miałoby to być 18%.

kolo
@Fiserv Polska S.A.

cyt. "W firmie działa system rocznych podwyżek uzależnionych od wysokości stopy inflacyjnej" Moje pytanie zatem jest takie: O jakiej firmie mowa? Bo chyba nie o FISERV POLSKA O ile % pracownicy otrzymali podwyżki podstaw w 2023r. (inflacja jest ok.18%)?

@Zainteresowany

Niestety podwyżki w tej firmie to kpina. Nie mają nic wspólnego z inflacją, a w sumie wychodzi to jakieś kilka procent. Także nie ma co liczyć na docenienie pracownika.

OPS
@Fiserv Polska S.A.

"W firmie działa system rocznych podwyżek uzależnionych od wysokości stopy inflacyjnej." Chyba nie w Polsce... Od dwóch lat kiedy inflacja szaleje na poziomie 14-12% a podwyżki są maks 3-4%. Czyli jakby inflacja była na poziomie 5% to podwyżki byłyby 1%. Dobrze by było by dział HR zamiast wymyślać wyssane z palca odpowiedzi pisał prawdę.

@Zainteresowany

Tutejsza wysokosc podwyżek nie ma nic wspólnego z poziomem inflacji! czyli brak ekscytacji, ale za to wynagrodzenia są wyśmienite, tylko trzeba wiedzieć że pensja która sobie wynegocjujecie na początku to długo z wami zostanie bo po okresie próbnym lub okresie pracy na czas określony, podwyżki brak :) acha i jeszcze jedno, bonus roczny to niespodzianka :/ generalnie dopytajcie dokładnie na rozmowie jak korporacja to sobie wymyśliła, naprawdę świetny żart... a zatem najważniejsze, to zacząć z wysokiego C, bo potem to już nie oczekujcie cudow :) powodzenia!

@Zainteresowany

Podwyżki na poziomie inflacyjnym to największy żart jaki ostatnio słyszałam:) niestety zarobki są mocno niekonkurencyjne.

Zażenowana
@Zainteresowany

W tym roku w ogóle nie widać podwyżek, firmie nie przeszkadza, że najnizsza krajowa wzrosła o niemałą kwotę. Fiserv żyje swoim życiem i standardami ????

Jana

Tak pan jacek mi bardzo pomogl załatwic zpraw jak najszybciej sie da i za to mu bardzo dziekuje. Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fiserv Polska S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku IT Internal Audit Manager (M/W) wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Hej, widziałem wpis, że podobno płacą poniżej minimalnej krajowej, czy rzeczywiście tak było - a może jest? Z czego to może wynikać i dlaczego pracownicy się na to zgadzają? Piszę zgadzają, bo jeśli by się nie zgadzali, to nikt by chyba nie pracował? Jak to wygląda na ten moment?

Aktualnie

Wypłaty mocno się różnią między sobą. W tym samym dziale za te same obowiązki wynagrodzenia różnią się nawet o 1000 zł! Nie jest to prawda, że poniżej najniższej krajowej, ale już niewiele brakuje aby wyrównać tę kwotę ;) biorąc pod uwagę zakres obowiązków oraz system pracy niestety nie warto.

@Aktualnie

Mówisz że zarobki się nawet o 1000 zł potrafią różnić. Ale z jakiego względu? Bo rozumiem że mogą płacić doświadczonym np czy coś więcej. Pytanie czy o to faktycznie chodzi?

Przykra prawda

Oczywiście, że nie. To nowe osoby dostają większą stawkę aby wyrównać rynkowe standardy.

Yeti
@Aktualnie

Różnica stawki w tym samym dziale na identycznym stanowisku może wynosic 3k-6k brutto, do tego podwyżki uznaniowe, bonus roczny uznaniowy i nigdy nie wiadomo czy zasłużyłeś czy zbyt mało wszedłeś managerowi w tylek, i na dodatek te (usunięte przez administratora), to jest już obrzydliwe

Andy

Ta firma to porażka. Strzeżcie się przed nią i nie aplikujcie. Przez ostatni rok odeszło lub zostało zwolnionych wielu dobrych pracowników. Brak szacunku do ludzi, zwłaszcza ze strony HR. Towarzystwo wzajemnej adoracji zwłaszcza na wysokich stanowiskach. Firma gdzie nie wiedza i doświadczenie mają znaczenie.

@Andy

Z jakich powodów pracownicy zostali zwolnieni, a z jakich zaczęli odchodzić? W czym przejawia się ten brak szacunku, o którym wspominasz? Serio tak jest?

OP

Z jakich powodów zostali zwolnieni to nie wiem, bo nie znam takiego pracownika. Ale ci co odeszli to głównie z powodu tego, że bardzo się popsuła atmosfera w pracy, a wymagania nie szły w parze z zarobkami. Dorzucanie obowiązków, mało realne ramy czasowe. Niestety, ale nikt nie będzie brał na siebie obowiązków innych albo pracował po godzinach, bo firmie szkoda na dodatkowego pracownika.

&TRiuu
@OP

Atmosfera w firmie jest fatalna. Dużo ludzi narzeka na kierownictwo, ale nikt tego nie potrafi powiedzieć na głos. Zespół HR udaje, że nic nie słyszy i nie widzi. Jeżeli, ktoś myśli o zatrudnieniu w tej firmie, to nie polecam…

Lotek
@&TRiuu

Jako aktualny pracownik w operacjach to mogę potwierdzić, że nie jest najlepiej i chyba też nie polecę tego miejsca, można w tym czasie rozwijać się w firmie z lepszymi perspektywami. Bardzo zaściankowe podejście do pracy przede wszystkim kierownika działu. Na przyklad przy zmianie procesow i przejmowaniu ich z innego działu, były pytania czy wiąże się z jakimiś wyższymi pensjami to uznał, że nie rozumie, bo dalej pracujemy po 8h... mało rozwojowe. Trochę jak za starych czasów, że za sumienną pracę jestem nagradzany jeszcze większą ilością pracy.

@Lotek

To dotyczy chyba każdego działu, praktycznie każdy z kim się rozmawia szuka pracy. Aktualna sytuacja w tej firmie to porażka, więcej obowiązków, brak podwyżek. Do końca roku większość wartościowych pracowników odejdzie.

@Andy

Hej, widzę, że firma poszukuje teraz pracownika na stanowisko księgowej, jestem zainteresowana, ale zastanawiam się, czy praca na tym wakacie jest po prostu bezpieczna, czy również trzeba liczyć się ze wspomnianymi przez Ciebie zwolnieniami... W ogłoszeniu napisali, że jest to praca na umowę o pracę ale na jak długo...?

Witamy, Poszukujemy pracowników na umowę o pracę, którzy długofalowo zwiążą się z naszą firmą. Zachęcamy do aplikowania przez portal Pracuj.pl. Jeśli spełnia Pani/Pan warunki podane w ogłoszeniu, rekruter skontaktuje się i udzieli odpowiedzi na wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół HR

Były

Niech odpowiedzią dla Ciebie będzie to że nikt z obecnych pracowników działu księgowości nie poleca swojemu znajomemu tej oferty, mimo że jest przecież płatny program poleceń pracowniczych...

Ogólnie na początku człowiek może się zachłysnąć „super” warunkami, wszystkimi benefitami itd. Ale w gruncie rzeczy to tylko przykrywka. Wieczne poganianie - więcej, szybciej, lepiej - a najlepiej to wiedzieć wszystko, zrobić wszystko „na wczoraj”wyrobić 100000% normy. W sumie to najlepiej nie mieć w ogóle prywatnego życia, bo po co, praca ponad wszystko! :) A to wszystko za wynagrodzenie w wysokości ułamka pracowników na wyższych szczebelkach, którzy najchętniej by chcieli, żeby im się kłaniać i stópki całować. Stres, stres i jeszcze raz stres. Atmosfera fatalna. Grupki wśród współpracowników, obgadywanie za plecami. Lizanie d%py na porządku dziennym. Jeśli szukasz jakiejkolwiek pracy, masz nerwy ze stali i nie zależy Ci na rozwoju osobistym - aplikuj, non stop są braki kadrowe, tak jest super!

@kiedys

Ogólnie nie jest źle, dobra atmosfera w pracy, dofinansowanie do posiłków, nowoczesne biuro. Natomiast firma kompletnie nie radzi sobie z systemem pracy. Co chwilę jesteś atakowany mailami korporacyjnymi jak to firmie zależy na równości wśród pracowników i well beingu, po czym to ile dni jesteś w pracy zależy od posiadania dzieci i ich wieku. Jest to absurdalne, jako rodzic, który wychował już swoje dzieci musisz siedzieć 4 dni w biurze, kiedy osoby posiadające dzieci w żłobku pracują z domu jeden dodatkowy dzień. To nie jest obowiązek nałożony prawnie na pracodawcę, tylko może on się do tego dostosować. Niech zrobią 3+2 dla wszystkich, bez segregowania ludzi pod względem posiadanych dzieci, ale to już nie mój problem. Poza tym co roku jest ankieta z której nic nie wynika, szkoda tylko czasu i nerwów pracowników. Tak czy inaczej polecił bym pracę tutaj, ale trzeba brać pod uwagę powyższe nierówności.

Były

Na szczęcie żegnam się już z tą firmą. Każdemu kto zastanawia się nad dołączeniem odradzam, brak podwyżek, brak szkoleń, brak możliwości rozwoju, wynagrodzenie 30-50% poniżej rynkowej.

Prowadzą rekrutacje na stanowisko inżyniera testów, mogę prosić was o orientacyjne zarobki. Czytam ze niezbyt dobrze oceniacie pracę ale i tak może aplikuję. Podpowiecie mi tylko na jaki okres czasu podpisywana jest pierwsza umowa o prace, i czy skoro czas pracy jest elastyczny to w grę również chodzi praca zdalna, nawet w wyjątkowych sytuacjach?

Olany

Porażka(usunięte przez administratora), aplikowałem, czekałem i czekałem i czekałem, aż w końcu (po prawie miesiącu) odezwali się, że chcą się ze mną spotkać. 1.5 tygodnia później dostałem informację, że "wakat został zamknięty". Totalny brak szacunku, strata czasu. Znajomy też aplikował na inne stanowisko, jemu (o dziwo) udało się nawet dostać na spotkanie. Dostał po nim informację zwrotną? Żadnej. A było to już chyba z pół roku temu. Zacznijcie szanować ludzi!

@Olany

Jako Zespół HR dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości proces rekrutacyjny i tym samym udzielić odpowiedniej informacji zwrotnej wszystkim naszym kandydatom. Jeżeli jednak zaistniała taka sytuacja i nie otrzymał Pan informacji zwrotnej, postaramy się wyjaśnić przyczyny. Bardzo prosimy o kontakt z Zespołem HR zespolpersonalny@fiserv.com i informację o jaki proces rekrutacyjny chodzi. Pozdrawiamy, Zespół HR

Przybliży ktoś obowiązki, jakie ma manager sprzedaży? Próbuje otworzyć ogłoszenie, ale nie ma juz treści. Chciałbym wiedzieć też, jaka atmosfera na tym konkretnym dziale bo tu ktoś pisał; że dużo zależy właśnie od departamentu. Pozdrawiam :)

Witam, Rekrutacja na stanowisko Sales Manager'a została zakończona, dlatego ogłoszenie jest już nieaktualne. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń i do zaaplikowania jeśli pojawi się adekwatna rola. Pozdrawiamy, Zespół HR

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda rozmowa w Fiserv Polska S.A. na stanowisko Project Manager? Z iloma osobami się rozmawia? 21 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Pracownik do niedawna

W mojej opinii praca w Fiserv zależy mocno od departamentu w którym się pracuje. Ogólnie słyszy się w jakich działach jest słabo np. Operacjach, ale osobiście nie mogę się wypowiedzieć w tej kwestii, ponieważ nie pracowałem w operacjach. I swoje doświadczenie oceniam pozytywnie. Plusy: - wszystkie benefity oferowane przez większość korpo (jak multisporty, medicover itp) - karta lunchowa (realnie lunch za darmo) - niedawno weszły darmowe śniadania (zazwyczaj jogurty i musli, czasami croissanty i chałki z dżemem) - dużym zdziwieniem była przedpłacona karta świąteczna z fajnym bonusem (zależnym od zarobków, im mniejsze zarobki tym więcej na święta) - elastyczne godziny pracy (to może być zależne od departamentu) Minusy: - brak modelu hybrydowego (tylko piątki są dozwolone jako praca z domu) - podwyżki są, ale na pewno nie na poziomie inflacji - bonusy roczne (uznaniowe) są wypłacane w akcjach które można wypłacić po pewnym czasie (to jest oddzielna kwestia nie związana z bonusem świątecznym) Ogólnie pod względem socjalnym jest naprawdę okej, widać, że firma się stara zrekompensować brak pracy hybrydowej poprzez darmowe lunche czy śniadania, które mają zachęcic do przychodzenia do biura.

Czym w Fiserv Polska S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Witamy, W Fiserv oferujemy bogaty pakiet pozapłacowych benefitów w tym: • Prywatną opiekę medyczną w Medicover • Dofinansowanie do karty Multisport • Grupowe ubezpieczenie na życie • Dofinansowanie do zajęć z jęz. angielskiego • Karty Lunchowe • Miejsca parkingowe • Raz w roku dofinansowanie do dwutygodniowego urlopu • Prezenty świąteczne w formie karty przedpłaconej • Nagrody pieniężne za polecenia pracowników • System wzajemnego przyznawania punktów przez pracowników wymienianych na nagrody rzeczowe Pozdrawiamy, Zespół Personalny

Izka
@Fiserv Polska S.A.

W jakiej wysokości można otrzymać wspomniane dofinansowanie do dwutygodniowego urlopu? :) Od czego uzależniona jest jego wysokość? :) Czy może każdy dostaje tyle samo pieniędzy? Aktualnie jeszcze trwają wakacje, to takie pytanie na czasie. :D

@Izka

Witamy, Wysokość świadczenia jest uzależniona od zdeklarowanej przez pracownika kwoty na oświadczeniu o dochodach za rok poprzedni. Kwoty dopłat są ustalane rokrocznie przez Radę Pracowniczą i HR a następnie zatwierdzane przez Zarząd Spółki. Pozdrawiamy, Zespół HR

Stefan

Niczym nie zachęcają, wręcz odwrotnie, codziennie zniechęcają. Benefity i pakiety medyczne to już standard na rynku.

@Stefan

Skoro uważasz, że firma codziennie zniechęca pracowników, to co masz właściwie na myśli? Jesteś w stanie podać kilka przykładów? Myślę nad aplikacją w to miejsce, więc chętnie dowiem się, jeżeli faktycznie coś sié tam dzieje...

@inne

serdecznie odradzam pracę w tej pożal się Boże firmie komukolwiek, kto szanuje swoją psychikę, wspaniały robiący wyniki dyrektor coku udaje przed górą, że dział daje sobie ze wszystkim radę dokładając tylko więcej obowiązków z innych działów (bo w końcu łatwiej dać więcej roboty temu najniżej opłacanemu niż zatrudnić nowych pracowników innych działów co nie? ;)) atmosfera tragiczna, każdy ma dość, kierownictwo bezradne, jest nawet problem, żeby wyjść do toalety podczas pracy, trzeba się pytać o zgodę. Podwyżek inflacyjnych nie chcą dawać, bo „inflacja spadnie”, a awansować można tylko będąc „przyjacielem” kierownictwa (usunięte przez administratora) albo pracując tyle, żeby nie mieć własnego życia.Jeszcze wprowadzili jakiś chory dress code, mimo ze dział nie ma bezpośredniego kontaktu z klientem. Dodatkowo, w obsłudze klienta każą sprzedawać rolki i terminale (oczywiście bez żadnej prowizji dla pracownika, w warunkach umowy nic o tym nie ma, nie jest to zespół sprzedażowy, ale najwidoczniej budżet się nie spina). Jeśli się zastanawiacie nad pracą tu to szukajcie dalej. Jedynym plusem jest karta lunchowa, o ile pracujesz z biura i nie na nocki/w weekendy

Była
@@inne

Może faktycznie w końcu zespół HR przyjrzy się co tam się dzieje Z toaleta jest to uwłaczajace, zaraz dyrektor udostepni pampersy żeby SL i SF się zgadzały. Mimo zatrudnienia dużej grupy nowych osób jest tylko gorzej. Kierownicy cisną(pan kierownik coraz częściej już przesadza) bo jest presją od dyrektora Może warto by było żeby ktoś z HR porozmawiał z osobami które składają wypowiedzenia?

@opinia
@Była

Najlepsze jest to, że pracownicy pracują poza swoimi godzinami pracy za darmo aby wyrobić jakieś nierealne normy i chore ambicje pewnej osoby.

Smutna prawda
@@opinia

widzę że ten sam standard w całych operacjach, rób więcej i szybciej ale za mniej i dziękuj za 3% podwyżki inflacyjnej. HR powinny przyjrzeć się pracy w operacjach.

@@opinia

Serio pracują za free nawet bez możliwości odbioru godzin? A jak już się uda wyrobić normę to chociaż jest dobra premia na osłodę?

Była

Bez odbioru i bez premii, preki tutaj nie ma

Xxx

Tu nie istnieje coś takiego jak premia

Sluchawka
@@inne

Minął tydzień, nikt tym się za bardzo nie przejął. Czy w tej firmie jest w ogóle dział HR? Nawet na ewakuacji próbnej całego biurowca trzeba było siedzieć i odbierać, a klienci słyszeli że jest alarm, na naszą odpowiedź że nas nie dotyczy bo to ćwiczenia był szok. Ale też (usunięte przez administratora) to co to za firma, jak tak można " Do toalety w trakcie ćwiczeń też był zakaz, bo strażacy mogliby kazać takiej osobie wyjść z biurowca,a kto wtedy by odbierał? Maja szczęście że mi nie zakazali podczas ewakuacji toalety(nie miałam potrzeby). Wtedy to od razu inspekcja pracy, bo HR i tak nic nie robią Na szczęście na rynku pojawiło się trochę ofert teraz. Mam nadzieję że z końcem października wypowiedzenia żłoży 7-9 osób

@Sluchawka

Pragniemy przypomnieć, że Fiserv Polska jest instytucją finansową, dla której bezpieczeństwo jej klientów i najwyższa jakość obsługi należą do najważniejszych priorytetów. Informujemy, że w uzasadnionych przypadkach, przełożony zespołu pracowników, którzy mają ciągły i bezpośredni kontakt z klientami, uprawniony jest do podjęcia decyzji o pozostaniu na stanowiskach w sytuacji przeprowadzania ćwiczeń przeciwpożarowych w budynku siedziby firmy. Pragniemy zatem zapewnić, że w każdym z takich przypadków dochowano obowiązujących procedur BHP. Jednocześnie, Zarzad Fiserv Polska zwrócił się do menadżerów z poleceniem ponownego przedstawienia procedur bezpieczeństwa w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

@Sluchawka

Zespół HR Fiserv Polska dokłada wszelkich starań, aby komunikacja wewnątrz firmy przebiegała efektywnie i w poczuciu pełnej poufności. W tym celu zostały uruchomione odpowiednie kanały komunikacji z Pracownikami. Wierzymy, że dzięki nim możemy prowadzić konstruktywne rozmowy o wszelkich kwestiach pracowniczych, w poczuciu pełnej odpowiedzialności za dobrostan naszych pracowników. Stawiamy na rozmowę, sądząc, że dyskusja z anonimowymi opiniami jest bezprzedmiotowa i nieskuteczna.

Ewcia
@Sluchawka

A jest jakaś minimalna liczba połączeń, które trzeba ogarnąć? Podczas normalnego dnia pracy też tak ciężko wyjść na przerwę lub do toalety?

@Ewcia
@Ewcia

Ciężko. Ogólnie to trzeba być non stop włączonym do ruchu, bo od razu się prują, telefon za telefonem odbierać jak robot bez chwili wytchnienia. Minimalnej nie ma, ale telefony dzwonią co chwilę, a przerwy każą ograniczać do minimum, bo codziennie jest argument „dziś mamy mało ludzi”;)

Oto
@Fiserv Polska S.A.

HR zainteresowały się sprawa dopiero 29.09. Pierwsza niepochlebna opinia pojawiła się 21.09. Od kilku miesięcy atmosfera jest coraz gorsza o czym od dawna wiedzą kierownicy i dyrektor. Nasze żale musieliśmy wylać na tej platformie żeby ktokolwiek nas wysłuchał. Jest to uwłaczające i bez klasy.

Pracownica
@@inne

Potwierdzam. Operacje to prywatny (usunięte przez administratora) jednego dyrektora, który stopniowo podporządkował sobie dziesiątki pracowników. Szkoda że dba tylko o tych którzy mu pochlebiają. Zarobki są żenująco niskie, a obciążenie obowiązkami coraz większe. Nie ma żadnych widoków na poprawę.

Nobody
@@inne

Nie ma sensu interesowac tą sprawą działu HR, proponuję zgłosić to od razu na ethics. Wydaje mi się że nawet nie trzeba tego tłumaczyć na eng - poradzą sobie. Napisałbym coś jeszcze, ale nie ma to już chyba sensu. Wszyscy OPS już wiedzą jak jest. Dla przyszłych byłych pracowników: "Porzućcie wszelką nadzieję, którzy tu wchodzicie". Powodzenia.

@Oto

Jak nie napiszecie do Stanów to wszyscy was oleją. W firmie panuje opinia "jak nie chcesz, nie musisz tu pracowac" " na twoje miejsce Jest 10 nowych chętnych", wiec nie liczcie na kadry. To się ciągnie w operacjach latami I raczej nie będzie poprawy. Obym się mylił.

Nobody
@Były

Sam szef wszystkich szefów omawiając ankietę powiedział "nie podoba się to papa nara!". Ankieta ma być na zielono. Jak masz uwagi to znaczy że robota nie jest dla Ciebie... Punkty bravo w operacjach mają swoje limity. Niższe niż w regulaminie, dużo niższe. Możesz dostać, ale szef nie zatwierdzi. ????

@Były

Naprawdę 10 chętnych czeka na miejsce? Az tak dużo osób chce się tu dostać do pracy że nie szanuje się pracowników z dłuższym stażem? Przecież szkolenie nowego to są koszty? Kierownictwo o tym nie myśli?

Byly

@WV Szkolenie nic nie kosztuje bo szkolą inni pracownicy a "10 chetnych" to sposób w jaki traktowany jest tam pracownik. Nie dbam o Ciebie bo w każdej chwili będzie nastepny.

wesolo
@Byly

Tutaj nie ma coś się łudzić że będzie lepiej, z tej firmy trzeba uciekać, dodawanie kolejnych komentarzy nic nie da, a nowych pracowników nie odstraszy bo i tak firma nie zatrudnia. Na l4 i spokojnie szukać roboty;)

OPS
@Fiserv Polska S.A.

Jakie niby nowe kanały komunikacji? Śmiech na sali

Anka

Hej. Przykro mi trochę, jak czytam co piszecie o warunkach, które panują na produkcji. Może utworzenie związków zawodowych coś by pomogło? :) Tak się wtrąciłam lekko, bo odzywam się tu do was w innej sprawie. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Business Analyst. Miał ktoś z nim styczność, lub pracuje/pracował na nim? W ofercie nie uwzględnili widełek, nie piszą również o premiach itp. Jak praca tutaj wygląda pod względem finansowym?

Produkcja
@Anka

Jeśli masz na myśli ludzi z OPS jako produkcji, to tak. Jest słabo, ale bezproduktywni też odchodzą z tej pracy. Jak to Twoja pierwsza praca, lubisz obowiązki na które się nie umawiałaś i za pensję poniżej rynkowej - to ta praca jest dla Ciebie.

@Produkcja

Dużo poniżej rynkowej jest wypłata? Chyba na produkcji nie płacą minimalnej, co? Pracownicy z doświadczeniem i stażem mogą wyciągnąć więcej czy wypłaty są zrównane z tymi co dostają na start nowi?

akinom

Witam, mam podjąć pracę w tej formie w nowej lokalizacji. W ogłoszeniu i na rozmowie 4 tys brutto. Widzę w większości negtywne opinie - korpo, fatalne warunki pracy, jakieś problemy z wynagrodzeniem występuje? Jaki macie staż w tej firmie?

Ex pracownik

Firma od pewnego czasu staje się coraz gorszym miejscem do pracy, z kilku powodów: - wynagrodzenie gorsze niż rynkowe (podwyżek inflacyjnych praktycznie nie ma, chyba że 3% brutto ktoś uważa za godziwe przy 20% inflacji) - po przejęciu przez amerykański Fiserv, zaczęło się wdrażanie jakichś korporacyjnych reguł, które dla pracowników są raczej negatywne i z których wynikać mogą różne niezdrowe naciski na sprzedaż itd. (czyt. dla amerykańskiego właściciela polcard to tylko jakaś mała maszynka, która ma przynosić kasę) - w ciągu ostatniego roku została zwolniona cześć załogi (często kompetentni ludzie), a cześć ludzi (też kompetentnych) sama poszła pracować gdzie indziej. Dotyczy to różnych działów firmy - lokalni szefowie (w tym prezes) niewiele mają do gadania, przyjmują polecenia z korporacji i je wykonują Są działy gdzie atmosfera pracy była ok, są takie gdzie od dłuższego czasu było raczej słabo (operacje) Kiedyś polcard zdawał się być całkiem niezłym miejscem pracy, niestety ostatnie lata zmieniał się na gorsze. Oby trend się odwrócił

Potwierdzam
@Ex pracownik

Niestety całkowicie się zgadzam. Aktualnie co najmniej połowa osób w operacjach (cok) szuka innej pracy, także kolejne wypowiedzenia to tylko kwestia czasu, a wtedy będzie już tylko gorzej. Trochę szkoda, że całkiem dobry potencjał zespołu został zniszczony przez osoby kierujace działem.

NICK

Emocjonalne ruchy, wysoko rozwinięte EGO - tylko patrzeć jak będzie spadać sprzedaż. Ludzi traktuje się jak cyborgów od wyśrubowanych planów. Mogło by przyjemnie się pracować ale kolesie nie dają bo próbują rządzić. Jakoś im to nie wychodzi bo bzdury mówią. Nie wiele czym się znają oto cała prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Fiserv Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fiserv Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiserv Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiserv Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fiserv Polska S.A.