Toyota Peugeot Citroen Automobile

Kolín

Opinie o Toyota Peugeot Citroen Automobile

anonim 2009-02-21 11:39:31
Praca w tej fabryce to istny kierat.Co 48 sek schodzi samochód z taśmy możecie sobie wyobrazić jak tam sie pracuje. Mdlenie rąk od tych samych czynności jest czymś normalnym.Praca jest najczęściej załatwiana przez pośredników do których trafia najprawdopodobniej część zarobionych pieniędzy.Przez dwa miesiące nie ma pensji jest zaliczka 1000 koron co uniemozliwia przeżycie. Hotele słabe a dodatek za palenie papierosa płaci się 500 kor. grzywny.Mawiają czeskie [usunięte przez moderatora] ale ja tam byłem pracowałem to niestety prawda.
12226 2013-04-07 20:21:19
Ja osobiscie pracowalem w TPCA i nie narzekam super sie pracowalo pracowalem na spawalni na zmianie A super Zaloga Mistrz tej zmiany SZLAIS Super Gosc.Gdyby nie problemy na hotelu z polska nie wychowana holota do dzis dnia bym tam pracowal!!!A jak ktos jest nie nauczony pracy to wszedzie mu zle bedzie gdzie kolwiek by byl!A 48sekund dla mnie to i tak bylo duzo.Mnie Brygadzisci spowalniali w pracy abym wolniej Pracowal!!!Moja godnosc leszek barc z POWARZANIEM DLA CALEJ FIRMY TPCA KOLIN' tel kataktowy 781355958
Mirosław 2016-08-17 19:34:34
Skoda jest o wiele lepsza. Zarobki fajniejsze no i takiego zapierdolu nie ma, przeszedlem tam i jestem zadowolony
Buu 2016-08-25 07:59:37
Niewiele tych opinii :( :)
Norbit 2016-08-27 09:24:15
Praca w tpca to nie jest praca dla normalnych ludzi. Kasa praktycznie żadna, to co mówią w agenturze to jest kłamstwo, za hotel ( ubytownie) potracaja 1000 koron,potracą wam za obiady plus to co wydacie i nie wiele zostaje. Warunki mieszkaniowe tragiczne, karaluchy, robale i smród a do tego rumuni. Nie ma tam żadnych garnków talerzy czy sztucców. Jeśli jesteś normalny i jedziesz tam z myślą że będziesz miał fajna pracę to odpusc sobie bo ani nie ma tam kasy ani fajnej pracy tylko zapi.....dol straszny ,co 54 sekundy schodzi gotowe auto z linki i w tym czasie masz jakieś 3 elementy do wykonania często w nie ludzkich pozycjach zresztą na dwu dniowy szkoleniu przygotowują cie do tego. W pierwszych miesiącach zostanie wam jakieś 10000 koron jeśli będzie oszczędzać ale wielu w tej pracy nie wytrzymuje lub nie przechodzi badań. Są badania moczu więc jeśli masz np cukrzycę to nawet nie jedz bo wracasz na własny koszt. Jeśli już zdecydujesz się tam pojechać zabierz ze sobą minimum 5 tys koron. Pracujesz od 6.30 do 17.10 z tego za 45 minut przerw nie płacą i tak samo na nockę. Nie płacą żadnych dodatkowych za nadgodziny bo piątki są wolne. Jeśli chodzi o premie lub 13 pensje to jakieś grosze dają ale łatwo jest to stracić ponieważ jest tam straszny rygor, nic ci nie wolno. 13 pensja wypłaca jest w 3 ratach, czerwiec grudzień i styczeń, teraz to będą jakieś grosze. Musisz zdać egzaminy tzw audyty ,jeśli ich nie zdasz wracasz do domu. Na jakieś normalnie jeżeli pieniądze możesz liczyć od 4 miesiaca ale nie znam tam nikogo kto tam tyle pracuje. Reasumując syf totalny, marna kasa i do tego kierat. Zdecyduj sam. W razie pytań dzwoń 739 067 360 lub email n.tomczyk@o2.pl. pozdrawiam
Xxxxxxx 2016-09-06 18:56:50
Witam nie polecam pracy a wrecz stanowczo odradzam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic wiecej wykorzystywanie polakow jako tania sile robocza za "hotel "się płaci wyżywienie także kordynator na miejscu zero odpowiedzialności osobą bez kompetencji zero zaintereownia pracownikami hotel- świnie i krowy mają lepiej syf karaluchy smród posiadam zdjęcia jeżeli ktoś jest zainteresowany
@@@@@2 2016-09-06 19:01:40
Zła data 06-09-2016!!!!!!!!!!
maniek 2016-09-07 16:06:46
Jestem od trzech tygodni. Pierwszy tydzien zakwaterowanie masakra. Po tygodniu przeniesli nas. Ale rekruterka o tym mówiła. Mówiła o odciaganiu z wyplaty za wyzywienie i zakwaterowanie. Mysleliscie ze wam za darmo wszystko dadza?
kto chce pracowac ten da rade.
arek 2016-09-07 16:14:05
witam jestem zainteresowany bo chcę tam pracoiwać prosze o foty rupj@interia.eu
KRCK 2016-10-06 21:02:53
Ja też poproszę foty krckrk@yahoo.com
ktoś 2016-10-30 21:38:54
Wyjechac i wynajac sobie odrazu mieszkanie np z kolega lub dziewczyna jeszcze jeszcze samemu nawet nie radze myslec o wyjezdzie bo po 1 nie zarobisz po odciagnieciu wszystkiego zostanie ci maxxx 13tys CZK jesli komus to pasuje + mieszkanie z hołota Polska to smialo jechac powidzenia.
Endi 2016-11-07 11:54:03
Witam,mam prośbe cz możesz mi przysłać te zdjęcia na môj mail:andrzej.malkowski@opoczta.pl. a czy dalej jesteś tu w czechach i czy masz prace.
Przemo 2016-11-24 15:43:18
Praca w Tpca jest masakrą .hotel porāżka karaluchy ,prusaki ogolnie warunki socjalne uwlaszczajace czlowiekowi odradzam wszystkim zainteresowanym
Bastek 2016-11-30 12:42:58
Podeślij mi proszę zdjęcia na maila: s.plotnik@wp.pl
Zostaw swoją opinię o Toyota Peugeot Citroen Automobile - Kolín
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Peugeot Citroen Automobile