LU-MAN

Bydgoszcz

Opinie o LU-MAN

anonim 2010-04-14 21:49:57
ANIA
ŁADNY SKLEP- ALE TYLKO POZORNIE PO ODPAKOWANIU STRASZNIE ŚMIERDZI! - szef nie płaci wypłat w terminie trzeba na wypłatę czekać tygodniami i ta okropna żałosna OLA HETIH myśli że czegoś dokona w tej firmie niby projektantka? tylko od czego????....
KLIENTKA 2010-04-22 11:27:39
Nie wiem dlaczego w tym sklepie z Bydgoszczy odeszły takie fajne i miłe ekspedientki - była taka super dziewczyna - blond włosy długie zawsze uśmiechnięta, aż miło było wejść do tego sklepu!!! i fachowa obsługa - a teraz te inne panie takie markotne i nieobecne - oraz brak zainteresowania z ich strony klientem i tylko siedzą za ladą - szkoda!
DO SUPER DZIEWCZYNY-BLONDYNY!!! 2010-05-16 13:33:28
Pewnie napisała to osoba, którą zwolnili z tego sklepu. Ewidentnie nie może się ogarnąć! Muszę jednak panią rozczarować, bo utargi tam zdecydowanie wzrosły, po pani "odejściu". Ale rozumiem, ze tonący deski się chwyta, i reklama swojej osobowości przyda się wszędzie-nawet na tym portalu. A więc powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy, bo pewnie łatwo nie będzie.
ONA 2010-05-19 12:40:03
to przykre że ktoś o sobie sam pisze na portalu:) z tego co pamiętam to pani blondynka z tego sklepu wyglądała jak z czasów PRL-u:D moja babcia ma lepszy styl a o włosach już nie wspomnę:D
klientka nr 2 2010-05-20 15:43:18
Jak ta pani blondynka może uważać się za super sprzedawczynię,skoro będąc klientką tego sklepu,weszłam,a pani blondynka obcinała sobie grzywkę przy lustrze,po czym te włosy pozostawiła na podłodze. przez moment miałam wrażenie,że pomyliłam salony. Żałosne......
pracownik 2010-11-30 12:52:26
PRACUJE SIĘ TAK SOBIE, A JUŻ OSTATNIO TO JEDNA WIELKA PORAŻKA. PRACOWAŁAM W WIELU FIRMACH ALE CO TU SIĘ DZIEJE TO PRZEBIJA WSZYSTKO. MAŁE PIENIĄDZE
A WYMAGANIA. KIEDYŚ TO CHOCIAŻ MOŻNA BYŁO POSIEDZIEĆ ZA TEN 1000. TERAZ TRZEBA STAĆ A NA SKLEPIE
PUSTO I NIE WIADOMO CO ROBIĆ. SPRZĄTAĆ I PRZEKŁADAĆ W KÓŁKO TE SAME TORBY. SPRZEDAĆ TAM JEST CIĘŻKO, CHYBA, ŻE ZROBIĄ OBNIŻKĘ 50% TO WTEDY JAKOŚ JESZCZE....JESZCZE OSTATNIO SYSTEM
PROWIZYJNY ZMIENILI NA SWOJĄ KORZYŚĆ OCZYWIŚCIE, ALE TO WSZYSTKO PO TO ŻEBY NAS ZMOTYWOWAĆ!!! CZUJĘ SIĘ ZMOTYWOWANA JAK (usunięte przez administratora)
okej 2016-04-22 21:21:21
jeśli firma stosuje system prowizyjny to spoko, byle podstawa była w miarę godna :)
Zostaw swoją opinię o LU-MAN - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LU-MAN