Opinie o Lang LTC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lang LTC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Lang LTC Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lang LTC Sp. z o.o. w Warszawa

Filip

Czy są w firmie możliwości pracy zdalnej? Jak w ogóle nastroje i czy warto aplikować?

RobRoy
@Lang LTC

Jakie są stawki lektorów?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lang LTC Sp. z o.o.?

@Smutna

Hej, dzięki za info, a jest jakaś wymagana minimalna liczba godzin dla lektora do przepracowania w miesiącu? Czy to jest tak, ile kto chce tyle godzin pracy ma, czy jednak sa jakieś limity dolne lub górne?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Lang LTC Sp. z o.o.?

Lang LTC Nowy wpis

Lektorzy współpracują z wolnej stopy na własną działalność gospodarczą. Pracownicy biurowi są zatrudniani na umowę o pracę.

@Lang LTC

Hej, super info. A na kontraktach b2b to ile lektor zarabia? Jest stawka projektowa czy bardziej godzinowa? I jeśli są w firmie jakieś dodatki, to dostają to tylko osoby na UoP, czy na kontraktach tez one obowiązują?

Smutna Nowy wpis

Lektor zarabia 45 zł brutto za 45 minut; umowa B2B. Pracuję w Lang od 4 lat.

@Smutna

Jagoda

Ktoś pisał, że pracodawca liczy na pracowników dających z siebie 200%. A czy chociaż można tam mówić o jakiejś harmonii pomiędzy pracą a odpoczynkiem? Czy pracując tam można w ogóle mieć życie prywatne?

B.
@Jagoda

Nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz, ale opinia, na którą się powołujesz jest totalnie nieprawdziwa. Pracuję w Langu już kilka miesięcy i nigdy nikt nie oczekiwał ode mnie, bym została choć minutę dłużej. Szefostwo jest bardzo wyrozumiałe, nie ma problemu z wyjściem wcześniej jeśli jest taka konieczność. Serio, nie wiem, skąd taka negatywna opinia…

Ulka
@B.

No to super, że pojawia się jakiś głos przeciwny. Dzięki. No ale jak ktoś wyjdzie wcześniej, bo ma np. lekarza, to potem kolejnego dnia musi to odpracować i właśnie wtedy zostaje dłużej? Albo czy można ten czas odpracować potem zdalnie z domu?

Wpadła mi w oko ich oferta dla project managera. Interesuje mnie kwestia umowy, oznaczyli tam jedynie b2b. Są jakieś inne możliwości czy raczej nie ma co się nastawiać na to? Zakres obowiązków całkiem spory, uważacie, że zarobki są adekwatne? Patrząc choćby po lokalnym rynku. I czy PM często robi nadgodziny w firmie?

Filip

Pirazyoko
@Filip

Musisz mocno pomyśleć, czy warto. Firma stoi na krawędzi. Podczas pandemii obniżono pensje o 50% i rozwiązano umowy z dn.30 czerwca. Wiele osób w ostatnim roku zrezygnowalo z pracy w biurze, ze względu na nastroje w firmie, które są nie najlepsze. Jeśli chcesz być lektorem to luz - opieka metodyczna i kasa na czas. Biuro odradzam...

@Pirazyoko

Witaj @Filip.Tak jak wiele firm na świecie odczuliśmy brak możliwości normalnego funkcjonowania z powodu pandemii. Podjęliśmy radykalne działania, które z pewnością były dla wszystkich pracowników bolesne (nie tylko w Lang LTC). ale udało nam się zachować prawidłowy status finansowy oraz klientów firmowych i indywidualnych w całej Polsce (online). Sytuacja wraca już do normy dzięki wysiłkowi wspaniałego zespołu, który stanął na wysokości zadania!

@Filip

Witaj. zatrudniamy lektorów w całej Polsce - w tej chwili - do prowadzenia zajęć online dla firm, ale także dla dla klientów indywidualnych. Natomiast, pracowników biurowych zatrudniamy tylko lokalnie - w Warszawie. Dzięki temu, mogą pracować naprzemiennie - zdalnie i na miejscu w biurze. Zapraszamy.

@Filip

Tak, rekrutujemy online. Kursy firmowe prowadzimy zarówno online jak i stacjonarnie. Cała sprawozdawczość lektorska odbywa się online. Wszyscy lektorzy mają dostęp do bezpłatnych szkoleń online. Każdy lektor - jeśli potrzebuje - otrzymuje wsparcie techniczne i metodyczne w skutecznym i atrakcyjnym uczeniu online. Pensje - niezmiennie - wypłacamy na czas.

RobRoy
@Lang LTC

Jakie są stawki lektorów?

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. organizacji szkoleń językowych oferowane przez firmę Lang LTC Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Specjalista ds. Administracji. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Lang LTC Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 30 maja.

Joanna

Ooooo a to dlaczego? Pracowałeś i dlatego nie polecasz?

Langusta

W tej firmie utrzymają się tylko najlepsi z niską samooceną. Słabe warunki pracy a duży wycisk. Jak nie pracujesz ponad normę to jesteś kiepskim pracownikiem. Nikt nie liczy obciążenia pracą, na codzień musisz dać z siebie 200%. Przeciążenie pracą i fatalna atmosfera tworzą wolne wakaty. Ale spoko, zaraz koleżanka z marketingu napisze, że to związku z rozwojem firmy bla,bla, bla...

Yeti
@Langusta

Niestety potwierdzam, pracowałam tam kilka lat temu, a później w innych firmach więc mam porównanie- kiepska wypłata a wymagań dużo.. Chcesz podwyzke pomimo dużej ilości obowiązków? Najpierw zapracuj... Rotacja z tego co słyszę jest bardzo duża więc to mówi samo za siebie, starzy i dobrzy pracownicy odchodzą

Czy Lang LTC Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Lang LTC

Aktualnie nie mamy karty Mulitsportu. W ramach bonusów, pracownicy otrzymują bezpłatne kursy języka angielskiego i zniżkę na certyfikat. Ich bliscy i rodziny otrzymują duże zniżki na kursy i egzaminy (certyfikaty) językowe.

Magdalena
@Lang LTC

A ile tej zniżki tak właściwie przysługuje? Czy jest jakiś limit jeśli chodzi o liczbę znajomych czy osób z rodziny, którzy również mogliby z tej opcji skorzystać?

@Magdalena

Dzień dobry Pani Magdaleno. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego, udzielimy szczegółowych informacji.

EGZAMINY

Jak pracuje się w dziale egzaminów Lang LTC? Warto aplikować? Na jakie wynagrodzenie i benefity można liczyć?

Oli

Ktos jeszcze pracuje w tym langu? Bo widzę że co lepsi pracownicy odeszli albo ich zwolniono :)

Czy w Lang LTC Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Lang LTC

Dzień dobry, jak najbardziej. Zatrudniamy przede wszystkim lektorki i lektorów w oparciu o umowy B2B. CV najlepiej wysłać na rekrutacja@lang.com.pl Zapraszamy!

Ulka

Z pewnością nie każdy zasługuje na awans. Ogólnie dobra firma, fajna atmosfera dlatego warto pracować nawet jeśli nie będzie awansu.

Yeti
@Ulka

Bardzo zachecajaca wypowiedz ;)

Pierot
@Ulka

Ciężko się to czyta, ale takie jest właśnie nastawienie zarządu- dziękuj Bogu, że masz przywilej dla nas pracować! To porażka :/ Nieprawda jest też niewielka rotacja pracowników, większość, poza zespołem PM, jest zupełnie świeża.

@Pierot

Na 19 pracowników biurowych Lang LTC pracuje: 5 osób powyżej 15 lat 4 osoby powyżej 10 lat 4 osoby powyżej 5 lat 3 powyżej 2 lat 3 poniżej roku Część z tych osób, już wcześniej współpracowała jako lektorzy, specjaliści ds. egzaminów.

@Lang LTC

Lepiej napiszcie ile osób się zwolnilo :)

Koteczek

Praca inwigilatora nawet jako tako spoko.... gdyby nie obecność Sz. P. Agnieszki M. w biurze, która zachowuje się, jakby pozjadała wszystkie rozumy i pracowała tam za karę. Wiecznie naburmuszona i niezadowolona z czegoś, uśmiechu i serdeczności za grosz, wyraźne faworyzowanie jednych osób w stosunku do drugich oraz niemiła, oschła obsługa kandydatów. Moja rada do kierowników: zastanówcie się na poważnie, czy to dobry pomysł wystawiać taką osobę na front do bezpośredniej obsługi klienta i pracowników, i czy nie przypadkiem dlatego tak mało inwigilatorów chce z Wami zostawać na dłużej.

Blue Tree
@Koteczek

Dość ostra ocena. Choć z większością muszę się niestety zgodzić.

Blue Tree
@Blue Tree

Ciąg dalszy mojego komentarza: Praca jako inwigilator nie jest zła i w fajnym towarzystwie, pomimo stresu wynikającego z dużej odpowiedzialności, może być nawet całkiem przyjemna. Ale pamiętam, że zawsze, gdy p. Agnieszka była koordynatorem, to mnie dopadał podwójny stres, bo bałem się, że coś źle zrobię albo zapomnę i zrobi się nieprzyjemnie w biurze. Taka atmosfera nie wpływa dobrze na samopoczucie i zdrowie psychiczne niestety. Dlatego zrezygnowałem. Nie wiem jak jest obecnie, może coś się zmieniło. Oby.

Jak długo trwa proces awansu w Lang LTC Sp. z o.o.?

Der

Awans- tam chyba nie istnieje takie slowo...

Lang LTC

Jeśli chodzi o stanowiska w biurze Lang LTC - Wszystkie stanowiska managerskie są obsadzone z rekrutacji wewnętrznej w ramach awansu, który jest raczej powolny ze względu na małą rotację pracowników i stałą kadrę – większość pracowników związana jest z firmą od lat. Co do stanowisk lektorskich – lektorzy mają pewną niezależność w swoim działaniu i nie stanowią personelu firmy, jednak również oni mają szansę awansu w ramach struktury biurowej: aktualnie 4 z 7 managerów ds. edukacyjnych to właśnie lektorzy, którzy rozwinęli swoje kwalifikacje i aktualnie kierują np. za szkołą otwartą, czy kluczowymi projektami.

Czy w firmie Lang LTC Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Lang LTC

Tak, każdy nowy lektor jest wdrażany przez metodyka. Ponadto: - prowadzimy stały cykl bezpłatnych szkoleń online - o metodyce nauczania - prowadzimy spotkania metodyczne live online - o metodyce nauczania i technicznych aspektach uczenia online - raz do roku organizujemy ogólnopolską konferencję metodyczną dla nauczycieli języków obcych - dla chętnych, mamy także szkolenia i kursy komercyjne https://tt.lang.com.pl/

Co wchodzi w socjal Lang LTC Sp. z o.o.?

Zqpiza

Pensja. Darmowa kawa. Papieru toaletowego nie brakuje. Były karty do siłowni, ale trzeba było samemu płacić abonament.

Gosc

Wyplata na czas, aczkolwiek brak benefitów, ale warunki, obowiazki i traktowanie pracownika (atmosfera) niestety pozostawiaja wiele do życzenia :(

Jak wygląda podstawa w Lang LTC Sp. z o.o.?

Metoda

Marnie, nie spodziewaj sie kokosow, wystarczy popatrzec na ogloszenie jakie wystawili na metodyka

Lucyna

Niestety praca w firmie rozczarowuje , zero rozwoju dodatków a p. Dyrektor i jej zachowanie wiele pozostawiają do życzenia. Brak normalnych warunków pracy.

Waldemar

Jestem lektorem i chcialbym aplikowac.Czy ktos moze udzielic informacji jakie obecnie sa stawki i czy sie oplaca ?

Czy Lang LTC Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Pierot

Nie wydaje mi się - w piatki biuro było pełne, nawet do 17.

Zostaw merytoryczną opinię o Lang LTC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lang LTC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lang LTC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lang LTC Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Sędziowska 5
    02-081 Warszawa