Time Trend

Bydgoszcz

Opinie o Time Trend

Magda 2010-04-14 16:34:58
Dostalam propozycje pracy do sklepu Time trend w Bydgoszczy to juz trzeci raz po pierwszej rozmowie i malym tescie nie odezwali sie z drugiego spotkania sama zrezygnowalam i teraz znow dali ogloszenie jako sprzedawca, nie wiem co mam mysleć. Skoro tak czesto mają ogloszenia to chyba coś nie tak.
mimi 2010-04-14 17:23:52
Ja dzisiaj otrzymałam propozycje rozmowy na jutro o jakim teście mówisz
anonim 2010-04-15 09:22:16
Daja test pokazuja Ci zegarek na papierze i masz go tak opisac i zachecic klienta aby ten zegarek zakupil. A kiedy idziesz i gdzie do Drukarni?
ada 2015-12-06 13:31:14
W firmie robi sie dosc nerwowo, korporacyjnosc pełną parą, zmiany oczywiście na gorsze dla zwykłego pracownika salonu, podnoszone plany tak aby ich nie wykonać bo osoba która je ustala nie patrzy na ilość klientów odwiedzających tylko podnosi procentowo. No zobaczymy w jaką to stronę pójdzie, pewnie nie korzystnie dla Pracownika bo jak pracownik nie zadowolony i nie doceniony zaczyna byc mniej efektywny, ale o tym chyba firma zapomniała w zarządzaniu personelem. Oj bedą ludzie odchodzić.... bedą
Mecenas 2016-05-06 12:13:28
Doradców klienta widze że potrzebują i to sporo, Time Trend pod tym względem nie odpuszcza i coraz mocniej idzie z ekspansją na kolejne rynki, bardzo fajnie to wszystko wygląda prawdę mówiąc, dobre premie
Bombaj 2016-11-09 11:49:02
Otworzyli chyba z 10 nowych salonów z tego co widzę na ich stronie, nic dziwnego że szukają ludzi :)
Fajnie, że firma z polskim kapitałem tak prężnie się rozwija.
Bombaj 2016-11-09 11:49:14
Fajnie, że firma z polskim kapitałem tak prężnie się rozwija.
Zostaw swoją opinię o Time Trend - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time Trend