Opinie o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy POLSERVICE Geo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w POLSERVICE Geo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Firma POLSERVICE Geo Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Mechanik Lotniczy. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 4500 PLN.

Przemysław

Na oficjalnej stronie internetowej firmy POLSERVICE Geo znalazłem informacje, że poszukiwani są obecnie pracownicy na takie stanowiska, jak: geodeta, koordynator geodezyjny, asystent geodety oraz kameralista. Moje pytanie jest jednak związane z inną kwestią mianowicie, czy firma daje możliwości rozwoju zawodowego? Możecie napisać, czy można liczyć na szkolenia i kursy, które w trakcie naszego zatrudnienia pomogą nam w dalszym rozwoju?

Naiwniak
@Przemysław

Tak daje możliwość rozwoju. Wyślą Cie na budowę z sprzętem którego nigdy nie obsługiwałeś i radź sobie sam.

RoY
@Przemysław

Jako były pracownik mogę stwierdzić, że sporo nauczyłem się pracując w tej firmie. Oczywiście nic na siłę, sam musiałem zainteresować się tematem (pomiary satelitarne, fotogrametria, modele), najważniejsze, że jest kogo spytać i nikt tej wiedzy nie ukrywa. Teraz mam własną firmę, ale tego co się nauczyłem to moje ;)

inżynier Jacek
@Naiwniak

Zapewne nie pochwaliłeś się, że masz tylko wykształcenie techniczne i potraktowali Cię jak inżyniera.

@Naiwniak

Może poszukaj w pudełku instrukcji obsługi.

Jacek Nowy wpis
@Przemysław

Jeśli faktycznie urlop naliczyli Ci za 8 godzin, a w umowie masz z ryczałtem 10, to zostałeś wydymany. Warto znać kodeks pracy. „Art. 172. Za czas urlopu pracownikowi przysługuje wynagrodzenie, jakie by otrzymał, gdyby w tym czasie pracował. Zmienne składniki wynagrodzenia mogą być obliczane na podstawie przeciętnego wynagrodzenia z okresu 3 miesięcy poprzedzających miesiąc rozpoczęcia urlopu; w przypadkach znacznego wahania wysokości wynagrodzenia okres ten może być przedłużony do 12 miesięcy.”

BomBel

Myślę że po ponad 4 latach mam prawo wyrazić swoją opinię . Zacznę od tego każdy kontrakt tworzą ludzie i jeden drogiemu nie jest podobny . Ale zasady są proste masz aspiracje i chęci do pracy to rozwiniesz skrzydła a jak jesteś małpa do klikania odległość w tacho to możesz skończyć jako 30 letni asystent . Wymieniając doświadczenia i odczucia z pracownikami między innymi 2 konkurencyjnych corpo to w PS wynagrodzenia są wyższe :) . A co chodzi o sprzęt żadnych Chińczyków tacho głównie Ts 11 ,12 , 15 , 16 teraz dochodzą również s9 . Gps głównie trimble więc górna półka . A wiedza mhh jeśli chcesz się rozwijać to masz od kogo ja chłonąć . Polecam

Potwierdzam.

Potwierdzam.

Nowy Nowy wpis
@BomBel

Czy moglbys powiedziec jak wyglada praca w firmie? Czy masz przykladowo 3 budowy i "sobie radz sam". Czy jezdzi sie na rozne 'tematy'? Dzieki

informator

nowa strona Polservice Geo a na niej pytanie: DLACZEGO MY Postaram się odpowiedzieć na to nurtujące niektórych pytanie >Firma z tradycjami - rodzinnymi.. >Zatrudniamy ponad 100 geodetów - z czego 3/4 to umowy o dzieło/zlecenia, ewentualnie podwykonawstwo >Posiadamy niezbędne uprawnienia i kwalifikacje -kto? bo chyba nie kierownictwo :):)))) >Działamy w cały kraju - tylko ciągle szukają ludzi którzy będą chcieli jeszcze z nimi współpracować >Korzystamy z nowoczesnego sprzętu - np. geodimeter pamiętający czasy Libii (lata 70) >Mamy stabilną sytuację finansową - ale tylko tych na umowie o pracę, reszta co miesiąc czeka na "kęsję" >Kilkuset zadowolonych klientów - nie "-set" a "-kilkunastu" matki-firmy-córki zależności między firmami znane tylko nielicznym >Jesteśmy firmą z polskim kapitałem - do której ciągle ktoś musi dopłacać, bo biorą roboty za bezcen, a faktura nie pokrywa realnych kosztów ps. objaśnienia słowa FAKTURA - słowo magiczne w tej firmie FAKTURA - pojawia się mniej więcej co miesiąc w drugiej połowie 4 tygodnia każdego miesiąca i blady strach pada na coniektórych kierowników - ile procent ile procent ile zł... >Oferujemy kompleksowe wykonanie pakietu usług - - może być szybko i tanio, ale nie będzie dobrze ewentualnie - może być szybko i dobrze ale i tak będzie tanio.. takie czasy >Gwarantujemy wysoki standard usług i terminowość - terminowość - w tej firmie to fikcja, co lepsze firmy budowlane już się nauczyły, pozostali się uczą

@informator

Cóż na mowę nienawiści nie ma lekarstwa. Mądry człowiek rozpozna kłamstwa od prawdy...

January
@POLSERVICE Geo Sp. z o.o.

To chyba konkurencja tak nadaje.

Jolanta Nowy wpis
@January

A czemu miałaby? Nie czaje czemu tak zakładasz od razu

Geodeta

Rozmowa w siedzibie firmy - jakaś parodia, szukają "niewolnika". Co chwilę pojawiają się ich ogłoszenia na różnych portalach.

Idiotyczne pytania o informacje zawarte w przesłanym CV + o delegacje/kontrakty zagraniczne i oczekiwania finansowe bez podania co będziesz robił bo chcą zatrudnić pracownika ale w sumie to nie wiedzą po co.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MJK

Moje sugestie dla POLSERVICE Geo Sp. z o.o.: Polservice Geo to straszna lipa, płacą marnie a jeżeli uda się coś więcej wynegocjować to jest dawane pod stołem w formie delegacji albo koordynator każe ściemniać w liście obecności i wpisywać nadgodziny czy weekendy. Dają dziwne umowy z rozbiciem cenowym na 8 godzin + 2 nadgodziny, przy tym zapewniają że i tak pracujemy 8h , (naturalnie stawka miesięczna jak za 8h w innych firmach) przy czym wszystkie nadgodziny czy ekwiwalent za urlop liczą od 8h dzięki czemu za sobotę płacą tyle co za zwykły dzień. Tu wszystko jest przemyślane jak wycisnąć z pracownika max, dając mu za to minimum.

@MJK

Z tego co czytam to raczej nie było z czego wyciskać.

Geodeta

Witam, chciałbym uzyskać informacje o firmie, ponieważ chciałbym aplikować. Już pracowałem kiedyś w korpo geodezyjnym i chciałbym uniknąć takiej sytuacji na zasadzie 2000netto na początek, pod stołem 300zł i dziękowania pracodawcy po rączkach, że dali mi umowę o pracę. Ja się drugi raz w coś takiego nie będę bawił :) . Prosiłbym o podzielenie się opinią o firmie

Waldek

Macie informacje o ewentualnej pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja i na jaka umowę można liczyć?

Jakie są mocne strony pracodawcy POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

kubson HERE

Duza firma, nie ma płacenia pod stołem. RAczej stablina pozycja na rynku.

Czy zdarzają się nadgodziny w POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

Joo

Jak jest dużo pracy to tak.

Henry

Firma stabilna, dbająca o pracowników. Można całkiem przyzwoicie zarobić, polecam.

Pan XYH.

Pracowałem. Nie mogę narzekać. Ile obiecywali tyle płacili. Robota jak robota (jeśli ktoś ma ochotę sporo może się nauczyć). Karta Multisport (miała być opieka medyczna, ale zabrakło zainteresowanych). Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale pozytywy przeważają.

eddie

Cóż, umowa dzieło/zlecenie wcale nie musi być taka zła, bo w porównaniu do umowy o pracę i firma ponosi mniejsze koszta, bo odprowadza za pracownika mniejsze składki, jak i pracownik ma dzięki temu wyższą pensję. Oczywiście ma to i złe strony, jak ktoś np. jest bliski emerytury, ale na start kariery jest chyba ok.

@eddie

Umowa zlecenie i umowa o pracę wiąże się dla pracodawcy z takimi samymi kosztami. Umów o dzieło w Polservice Geo nie ma wcale.

Bartek

Z niektórymi pracownikami piszącymi na forum jest tak jak z tą szklanką do połowy pełną!!

@Bartek

Niech się wypowiedzą osoby pracujące na kontraktach kolejowych dla Astaldi.

Leszek

Witam, pracowałem w firmie Polservice Geo 4 lata i musiałem się zwolnić z przyczyn osobistych. Pracowałem w kilku firmach geodezyjnych i Polservice Geo okazał się dobrym pracodawcą. Pensja zawsze na czas taka jaka została ustalona. Warunki pracy oraz mieszkaniowe bardzo dobre. Uważam że zarobki również na godnym poziomie. Pracowałem w dużym zespole i z własnego doświadczenia wiem że wszystkim nie da się dogodzić i po prostu narzekają dla zasady. Ja chętnie podejmę współpracę w przyszłości. Polecam i Pozdrawiam.

Gabriela

@ja Czy w takim razie mógłbyś przybliżyć to, na co pracownik może liczyć w firmie POLSERVICE Geo? Jak to dokładniej wygląda? Jaka umowa jest na początku pracy oferowana pracownikowi i na jaki okres czasu? Ponadto, jakbyś ocenił pracę w tej firmie? Gdybyś mógł na te pytania odpowiedzieć, to na pewno wiele osób będzie Ci za to wdzięcznych.

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy POLSERVICE Geo Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Esa

W tej firmie nie ma benefitów ani płacowych, ani pozapłacowych. Jedynym benefitem w tej firmie jest wypłacona pensja. Na nic więcej nie ma co liczyć.

Pal
@Esa

nie do końca tak, a telefon, samochód służbowy oczywiście dla geodety?

@Pal

Telefon już dawno nie jest żadnym benefitem, to bardziej obciążenie. Jaki samochód? Nie słyszałem, żeby ktoś mógł jeździć autem gdziekolwiek poza pracą.

Gabriela

Według informacji na stronie firmy Polservice Geo, firma poszukuje aktualnie pracowników. Więcej informacji na temat rekrutacji oraz wszystkie oferty pracy możecie znaleźć tutaj - http://www.geo.polservice.com.pl/pl/praca Niestety, ale nie są uwzględnione tam żadne proponowane warunki zatrudnienia. Czy w związku z tym ktoś mógłby napisać, na co może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Jest to szczególnie ważna kwestia, więc zachęcam do wypowiedzi.

Radek

Czy macie wiedzę o nowych ofertach pracy w firmie?

Gabriela

@Esa, jesteś pracownikiem firmy? Napiszesz coś więcej? Zachęcam równiez inne osoby do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w POLSERVICE Geo.

Daniel

Konkurencja czuwa żeby nie było za dobrze!!

Krystian
@Daniel

Ale o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o POLSERVICE Geo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSERVICE Geo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLSERVICE Geo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w POLSERVICE Geo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLSERVICE Geo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 175 ocen.

POLSERVICE Geo Sp. z o.o.