CIH ULTRA CHEMICALS

Poznań

Opinie o CIH ULTRA CHEMICALS

Przedstawiciel Handlowy 2012-01-20 11:06:01
Witam
Jako przedstawiciel z dużym doświadczeniem pracowałem w kilku firmach. Miałem też okazję pracować przez chwilę w tej firmie. Właściciel pan [usunięte przez moderatora] to klasyczny ściemniacz. Koloryzuje i upiększa. Brak możliwości rozwoju, chore zasady pracy. Gorąco nie polecam!
prawda 2013-09-16 22:09:46
Dzięki
CV nie ma co wysyłać :)))
Były Pracownik CiH 2013-09-20 13:18:07
Całkowicie się zgadzam z tą opinią - właściciel jest marzycielem, którego wizja firmy zmienia się codziennie na zupełnie inną, a tak na prawdę nie ma żadnych wizji, tylko patrzy, jakby tu oszukać z wypłaty pracownika. Zatrudnienie na trochę więcej, niż najniższa krajowa + premia pod stołem, chociaż co do premii, to przez parę miesięcy nie byłem w stanie nawet zbliżyć się do magicznych 30tys targetu, bo ten towar się po prostu nie sprzedaje, bo właściciel próbuje go sprzedawać w kosmicznych cenach!
Ponadto totalny brak zaufania do ludzi, kontrola goni kontrolę, sprawdzany jest codziennie samochód, którego nie można uzywac prywatnie, nawet po chęci opłacenia kilometrówki oraz przez pierwsze miesiące auto zabiera się spod firmy i tam się je odstawia...
Na plus była tylko terminowość wypłaty (o ile to można nazwać wypłatą).
kakaka 2016-04-21 09:34:32
a co chcesz wiedzieć konkretnie? to środki chemiczne środki czyszczące, biodegradowalne, więc tutaj jest odpowiedź na twoje pytanie o to czy dbają w jakiś sposób o ekologię. skoro działają na rynku międzynarodowym to na pewno dbają bo wiadomo że standardy są bardzo wyśrubowane, szczególnie w łunii europejskiej
Zostaw swoją opinię o CIH ULTRA CHEMICALS - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIH ULTRA CHEMICALS