Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban

Pszczyna

Opinie o Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban

j 2012-01-11 13:49:19
przypuszcam iz powyższa odpowiedź jest od zwolnionego karnie pracownika, i to w dawnych czasach, ponieważ od dawna nie istnieje arka sc katarzyna i arkadiusz urban ijest to spółka zoo. Zawsze ten kto jest kombinatorem i leniem tłumaczy się że szef zły :)
Znam biuro, znam pracowników i szefową, współpracuję z nimi kilka lat i niegdy nie zauwazyłem takich rzeczy.
pracownik 2012-01-22 21:59:02
Dziwna sprawa, pracuje w tej firmie 4 rok i w tym czasie zwolnione zostały 2 osoby. Jedna karnie, druga po wychowawczym bo nic juz nie umiała z nowych przepisów.
Nie ma żadnej rotacji. Kiedyś owszem była, ale teraz jest wspaniały zespół ludzi i kapitalnie współpracują. Więc są to zwykłe pomówienia.
likom 2012-06-20 14:16:58
Biuro Arka to porażka, dziwię się że ono jakoś prosperuje. Wg mnie kompetencje zarządu są na zerowym poziomie... Brak szacunku dla pracowników i klientów, zarobki minimalne. Szczerze odradzam potencjalnym klientom i tym szukającym pracy
kasia 2012-06-20 16:19:04
Nie mam nawet czasu odpowiadać na te zarzuty i mi się nie chce. Osoby odważne które mają mi coś do zarzucenia zapraszam do otwartej rozmowy a nie anonimów. Ja mogę się podpisać pod każdą opinią - nie jestem tchórzem. Anonimowe wpisy są wpisami osób, które nie maja czelności i odwagi powiedzieć czegokolwiek wprost. Ale do tego trzeba mieć klasę, której anonimom zdecydowanie brakuje. Nikomu nie każemy pracować w Arce, proszę zarobić samemu na siebie.
A ocena moich kompetencji nie należy do byle kogo.
Mimo wszystko pozdrawiam.
kasia 2012-06-20 18:10:21
I jeszcze jedno, obserwuję te wpisy z zaciekawieniem, ale jeśli uznam, że wpisy są obraźliwe, szkalujące moje osobiste dobre imię - zwrócę się do administratora strony o udostępnienie danych osoby zniesławiającej mnie. Krytyka może być budująca i prawdziwa, ale szkalowanie mojego dobrego imienia podpada pod paragraf karny i jeśli jeszcze raz przeczytam obraźliwe kłamstwa lub pomówienia - zwrócę się do policji, prokuratury celem wszczęcia dochodzenia w tej sprawie. Dwukrotnie już wygrałam taką sprawę i nie pozwolę na obrażanie mnie. Prezes zarządu Arki.
oli 2016-05-20 22:30:04
trzeba lepiej poznać firmę po prostu aby się o nich wypowidać
Zostaw swoją opinię o Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban