Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Hey, słyszeliście czy rusza już wyjazd do pracy w Holandii w 2024 roku ? Podobno stawki maja być powyżej 13Eu

Sywlia
@Karolina

Tak, ruszają ja mam zaplanowany wyjazd na 6-01 ale maja do mnie przedzwonić pod koniec roku jakie dokładnie będą stawki .

Aurelia
@Karolina

My jesteśmy zapisani z mężem na wyjazd 06-01-2024 , Karolina masz juz oferte ?

@Sywlia

Hej właśnie czytałem Twój komentarz .staram się jak najszybciej wyjechać do pracy..jak to wygląda? Oni załatwiają transport? Ile trzeba zapłacić jak coś za przejazd? I jak z zakwaterowaniem?

Sylwia
@Marcin

Musisz się zarejestrować i jak będzie oferta to oni oddzwaniają ale bądź pod telefonem bo ja miałam taka sytuacje ze nie odbierałem i jak oddzwoniłem to oferta była już nie aktualna.

Marta, Arek
@Sywlia

Nasza koleżanka która pracuje już kilka lat w NL Jobs poleciła nam ta agencje , wyjeżdżam w ten weekend 13 do pracy przy pomidorach

Witam serdecznie, chciałbym ja obecnie pracuje w firmie Noordvliet i nie narzekam, tygodniowo jest 40-42h, praca jak to praca do każdej trzeba się przyzwyczaić i robić swoje, zakwaterowanie tez na dobrym poziomie wiec jak ktoś chce wyjechać i pracować to warto przekonać się na własnej skórze.

jakie 220 eu co ty piszesz, ja za 39h na czysto mam 311 eu netto juz wiec nie pisz głupot

@Andrzej

Dokładnie 220 eu to chyba przy 30 godzinach :) Przestań siać farmazony

Nie polecam. Szkoda czasu, pracowaliśmy z partnerką przez 4 h na szklarni po czym właściciel (usunięte przez administratora) w deszcz wyrzucił na zewnątrz do pracy gdzie rekruterka nie poinformowała na rozmowie rekrutacyjnej, gdy się sprzeciwilismy właścicielowi szklarni że nie pójdziemy w deszcz to zaczął nas wyzywać od idiotów. Później czekaliśmy tydzień na pracę oczywiście nie wyrównano nam za ten czas spędzony na lokacji, następnie po tygodniu zaproponowano nam pracę na poczcie tylko na nocki i oddaloną o 77 km w jedną stronę, szczerze nie polecam szkoda czasu

Anonimowy

Dokładnie nie polecamy. Zero zainteresowania ze strony biura i kompetencji zero z ich strony.

Pawel

Napisz jak sie nazywała ta szkalrnia ?

Nikola
@Anonimowy

Napisz gdzie pracowałeś oraz w jakim regionie byłeś

A mieliście podpisaną jakąś umowę, która miała zapewnić Wam stabilne warunki pracy w szklarni? Czy była tam też mowa, że mogą potrzebować Was na poczcie w nocnych zmianach? Napiszcie, jak to w praktyce było, bo nie wiem czy składać CV, czy nie...

Dawid

My podpisaliśmy umowę w biurze w Polsce oraz w biurze w Holandii właśnie na prace w poczcie , byliśmy w pracy i tam nam przekazali ze jest system pracy także na nocna zmianę, wiec wiedzieliśmy od razu ze taki system pracy obowiązuje na Post NL .

Jack

Super praca,podoba mi się i dobre warunki mieszkaniowe. Polecam.

Zbyszko
@Jack

A o jakim stanowisku mowa i jak zarobki? Bo na stronie widzę kilka ofert pracy i nie wiem które dokładnie tak polecasz :) Ile za mieszkanie płacisz? Jakie zarobki na start i czy dają coś więcej po kilku miesiącach?

U nas było to samo, młodzi przyszli do pracy na bani to szef im podziękował za współprace to się odgrażali ze obsmaruje firmę w Internecie. Ja jestem zadowolony ze współpracy z NL Jobs

Dlaczego agencja tak rzadko robi nabory na stanowisko specjalista ds. rekrutacji? Tzn. domyślam się, że nie ma potrzeby, bo zapewne pracownicy rzadko odchodzą :) Jeśli ktoś z czytających ma informacje o poszukiwaniu rekruterów, przekazywane pocztą pantoflową, to chętnie je poznam. Plus info o możliwości pracy z ramienia agencji ale na terenie Holandii. Wymagania już znam, tylko terminu naboru nie :)

Jarek

Hejo, ja polecam wam prace w firmie Noordvliet - godzin mamy sporo 40-45 tygodniowo szefostwo nawet komunikuje się po polsku wiec możesz wszystko załatwić a co do biura to tez nie mam zastrzeżeń .

Franek

Witam, Mam pytania związane z a)pracą poprzez Agencje NL Jobs b)z sytuacją na lokacjach oferowanych przez to biuro. a)Czy na lokacjach pojawiają się osoby uzależnione od alkoholu, (usunięte przez administratora)tudzież osoby, które przyjechały do NL tylko imprezować i uciążliwe dla innych? b)Jak to jest jeśli chodzi o pracę w szklarniach? Czy jest ciężko i czy w pracy panuję w miarę do zniesienia atmosfera? Chciałbym wiedzieć w co się pakuje. Jadę sam trochę się boję a chciałbym podjąć jakąś decyzję. Dużo tutaj informacji o pracy, mało o lokacjach a to też wg mnie istotny aspekt pracy za granicą. Nawet praca może być ciężka a jak wracasz na mieszkanie z uciążliwymi lokatorami to dodatkowe "ciężary". Proszę o szczere odpowiedzi.

@Franek

Siema Franek , ja trafiłem na spoko lokatora, nie słyszałem aby ktoś ćpał , jeżeli chodzi o imprezy na domku to wszystko w miarę rozsądku a co do pracy szklarni to chyba tak jak wszędzie, jak robisz swoje to masz spokój.

@Franek

Dzień dobry, również wyjechałem do pracy przez Agencję NL Jobs, na chwile obecna nie mam żadnych uwag.

Pola

Witam, W niedługim czasie planuje wyjazd przez tą agencje, napiszcie proszę jak mniej więcej wygląda sytuacja, jakie zarobki, warunki mieszkaniowe itp, a może ktoś też w niedługim czasie ma zamiar wyjechać do Holandii i może można by się razem wybrać????? Z góry dziękuję za odpowiedź

Cześć, a tak tylko dla pewności byłaby szansa na określenie z jakich przyczyn tak śmiało można jechać? Jakich argument podasz podparty właśnie określeniem warunków? czy one będą gwarantowane? Jakieś lokalizacje i sezony macie do polecenia?

Potencjalny Pracownik

Witam, mam pytanie odnośnie tego czy w NL JOBS wymagane jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności ?

Nikola
@Potencjalny Pracownik

Zależy od pracodawcy - na Post NL jest wymagany bo zdążały się kradzieże.

Nicola

Witam, przed wyjazdem także sprawdzałam opinie na tym portalu i miałam wiele wątpliwości przed wyjazdem z racji tego ze mój chłopak tu pracuje postanowiłam ze przekonam się na własnej skórze i wyjadę do Holandii teraz mogę napisać ze warto było.

Sebo
@Nicola

Jak warto to napisz trochę więcej konkretów. Teraz jest oferta na wyjazd do Holandii jako pracownik szklarni-magazynu i chciałem jechać. Podobno standard zakwaterowania jest ok i do tego darmowe wi-fi. Ty też tak miałaś? Angielski na jakim poziomie trzeba znać?

@Sebo

Ja jechałam na oferte gdzie jezyk nie był wymagany, standard zakwaterowania ok ale za wzgledow higieniczynch trzeba zabrac ze soba koldre i cale obeczenia bo na miejscu jest sam stelaz z materacem( czysty ) .Jezeli chodzi o wifi, co prawda nie jest to jakis demon predkosci do pobierania filmów ale filmy online w necie oraz rozmowy na skype z rodzina to smiga bez problemu.

Bruno
@Sebo

Zależy gdzie trafisz ale podstawy języka się przydają, sam wiesz o co chodzi.

@Sebo

Tak na lokalizacji jest internet darmowy , co prawda nie jest to demon do pobierania filmów ale u mnie netflix działa bez problemu natomiast jeżeli chodzi o angielski to zawsze na plus bo część Holendrów jeżeli widzi ze kumasz po angielsku to przychodzą zapytać czy wszystko ok :) , Ja polecam prace w NL Jobs

@Nicola

Miałam identyczna sytuacje, pracuje w Combi w Middenmeer i jest sporo pracy 43godziny , jak na sezon zimowy to całkiem sporo. Ja tez polecam NL Jobs

Julia
@Nicola

Ja wyjeżdżam do pracy na szklarnie do zbierania pomidorów, napisze Wam w przyszłym tygodniu czy warto czy nie.

Xxx

Witam wszystkich To zależy gdzie trafisz ,bo są zakłady pracy w NL Jobs gdzie się MMA w tygodniu po 30h przepracowane,a na mieszkaniach panują spartańskie warunki,czyli na dworze 11 °C, deszcze i zawieruchy ,a w mieszkaniu służbowym na pokoju wyłączone ogrzewanie nawet na noc,do tego łóżko pod oknem i rowerek z samego rana do pracy.Czyli ani zdrowia ani pieniędzy. Powodzenia

@Xxx

Napisz gdzie mieszkasz ( lokalizacja ) bo jest to bardzo i interesujące, u mnie na lokalizacji jest wszystko ok i jak rozmawiam z osobami z którymi pracują to tez nie narzekają na zakwaterowanie.

Marzena

Polecam firmę nl Jobs a jeśli chcecie wyjechać polecam wybrać się do biura do Opola ,i poprosić o rozmowę z Panem(panie nie zbyt pomocne) .pomoże, doradzi , bardzo kompetentny pracownik. Pracuje już parę miesięcy i jestem zadowolona

Ja pracuje w NL Jobs już 4 miesiąc i wszystko jest ok, wiec także polecam nawiązać współprace z tym biurem.

@Marta

Tutaj Tobie jako osobie obsługiwanej staż pracy w niczym nie pomaga? Mam na myśli warunki pracy, tak jak pojedziesz to tak masz? Ja jeszcze żadnego wyjazdu nie mam na swoim koncie. Czy w zimie jest trudniej? Poczekać na wiosnę żeby się nie zniechęcić czy jednak pora roku na nic tu nie wpływa?

Czy warto jechać przez tą agencje do pracy , są godziny ?

@Marta

Tak, smiało mozesz jechac i nie czytac tych bzdur co ludzie wypisuja.

Kazimierz

hej, tak jak pisałem poprzednio nadal jest sporo pracy w Post NL wczoraj dostałem wypale i za 40h pracy wyszło 356 eu już po odtrąceniu zakwaterowania i ubezpieczenia wiec jest dużo lepiej niż w poprzedniej agencji gdzie pracowałem przy kurczakach ,( (usunięte przez administratora) nigdy wiecej) ja jestem zadowolony wiec polecam.

@Kazimierz

Hej a o co chodzi z tym bonusem z appka?? Dasz znać coś więcej? Ile odciąga za zakwaterowanie itp? Da się robić więcej niż 40h tygodniowo? Kontakt z koordynatorami sprawnie idzie? Sorry za lawinę pytań ale chciałbym wyjechać nawet od zaraz. Pozdro

Kazimierz

Jezeli jestes pracownikiem Nl Jobs to masz ich aplikacje i tam jest wszytsko opisane musisz wejsc i poczytac, kontakt z supportem tez jest ok, mozesz zadzwonic, wyslac @ lub skontaktowac sie na chacie przez aplikacje ktora dostaniesz od rekrutera przy podpisaniu umowy srednio mamy okolo 40 h tygodniowo a jezeli pytasz o koszty zakwaterowania to na ich stronie jest wszytsko napisane.

Maja
@Kazimierz

Potwierdzam info co Kazimierz napisał, teraz maja loterie ze spoko nagrodami, ale tylko dla pracowników. Ja pracuje w Intertoysie i praca jest super.

Kazimierz

Dla nowych osób które wyjeżdżają maja teraz bonus 160 eu w in firmowej aplikacji , wiec jak będziecie na miejscu to polecam Wam sprawdzić @ bo chyba po 2-3 dniach dostałem wiadomość aby zainstalować apke.

Pawel

Witam, pracuje obecnie w Post NL i nie narzekam, jeżeli szukacie pracy w sortowni paczek to polecam.

Nieznajoma

Straszne wypłaty nawet200cos złoty w pracy 5 dni brak 40godzin nie ma sezonu mamy rok 2023 gdzie są te wyższe wypłaty

@Nieznajoma

Jakie 200 zl o czym Ty piszesz, przeciez oni wysylaja do pracy do Holandii wiec wynagrodzenie jest w euro .

Pan Wojciech

Kolego wyżej ludzie wylewają tutaj swoje żalę żeby inni ludzie którzy chcą zarobić nie zostali oszukani przez biuro nl jobs. I każdy kto został oszukany niech piszę swoje opinie pracowałem tam okres i nie polecam biura strasznie oszukują po 20h tygodniowo. To 40h tygodniowo pewnie macie siedziac w biurze popijajac kawką i jak ktoś do was zadzwoni na alarmówke to zjechanie i powyzywanie zamiast udzielania pomocy. Nie polecam kiedyś było to dobre biuro teraz pracuje się tam tylko na hotel.

@Pan Wojciech

A nie pomyslales ze moze teraz jeszcze jest luty i jest malo pracy?? Chociaz mam wiadomosci z pierwszej reki bo kolega siedzi aktualnie na szklarni i mowi ze ma ponad 300 euro tygodniowo na czysto caly czas..A sezon sie zacznie gdzies za miesiac..Zreszta takie komentarze,sugerowanie sie opiniami z neta to bez sensu..Kolega poleca bo jest aktualnie,duzo znajomych bylo i polecaja..W sezonie mase godzin a poza sezonem lipa troche..Ale przez sezon mozna zarobic sporo tylko pytanie czy ktos wytrzyma na szklarni itd..Bo roboty napewno nie brakuje w sezonie

Uuuu
@Nowy

Wlasnie dlatego masz nick nowy kolego bo jestes zielony jak pierwsze pomidory w temacie. Jakos u mnie nie ma tych minimum 40 godzin tygodniowo a dodatkowo za te godziny nie mam nawet 300 euro (290 max). Twoje informacje z pierwszej reki sa smieszne tak samo jak i cala opinia opierajaca sie na wypowiedziach znajomych ktorzy tylko polecaja bez wiekszych szczegolow. Chcesz to przyjedz przekonaj sie jakie sa realia potem sie wypowiadaj. Pozdrawiam bajkopsarzu

Nieznajoma
@Uuuu

Tak to prawda nie ma 40 godz po za sezonem i marne pieniądze 200cos euro tragedia na pakowni ale chodzę do pracy 5dni

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska