Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

ula1990

za te stawke to się nie opłaca wyjeżdzac z polski do tego jeszcze trzeba tam stać jak murzyn i macać pomidory za 5 euro żenada i jakieś n nie porozumienie ta praca to ostateczność pracowałem i niee polecam nikomu !!!!

domi

wiec tak 5,60 na rękę praca na magazynie w massdijk norma nieosiągalna rypiesz jak wół

Znudzona

Nie oni ze mną a ja z nimi agencja jest ok. Pracowałam. Jak lubisz szklarnie i pole to miejsce dla ciebie. Są wyplacalni, są godziny znajdują ci pracę jeżeli cie zwolnili np za normę.

Stefan

@żaba No nie mam pojęcia bo jeszcze nie pytałem ich o możliwość wyjazdu gdziekolwiek. Agencja jest pewna?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Stefan

Można zarobić na czysto chociaż te 1200 zł jako pracownik produkcyjny, na magazynie albo szklarni?

Znudzona

A no mają taką karę tylko co do jej sciągalnosci różne słyszałam teorie. Tu nie chodzi o kwestie długości pobytu. A nie udaną naszą współpracę. Miałam iść na pakowanie, jestem na szklarni. Na siłę chcą mnie na wózek dać gdzie ja mam lek wysokości(temu z biurem była ustalana pakowalnia). Oj dużo by pisać. Ta kara jest zaznaczanona na umowie polskiej która dostajesz z biura. Jako biuro pracy jest ok, daje ta prace, jest wyplacalne, zawsze terminowo ale nie dotrzymują słowa względem rodzaju pracy...

Znudzona

Czy ktoś z was zerwał kontrakt wcześniej i dostał tą kare 120 euro?

Mysza

Jak czytam te komentarze to smiac mi sie chce nl jobs jest jedna z najlepszych agencji w holandii matolki ci co pisza ze jest zla naprawde nie byli w zlych agencjach Ja pracowalam przez jakis czas wlasnie przez ta agencje wyplaty mielismy na czas od 280 do 320 euro tygodniowo nigdy nie siedzialam na domku zreszta ludzie kturzy przychodzili do nas tez caly czas pracowali Czasami byl taki tydzien iz tych godzin mielismy mniej ale naprawde ci co pisza ze to jest zla agencja chyba naprawde nie mieli stycznosci ze zlymi agencjami

Gosc

Chwila, chwila... Jacek R. jest z calkowicie innej agencji pracy. Piszemy tu o wątku NL Jobs a nie o agencji E&V. W Nl'u nie ma opcji zeby ktos nie dostal umowy a przelewu sa zawsze (od kiedy tu pracuje) w czwartki. Dziekuje za uwage ;)

kasia

no nam zadzwonili w poniedziałek ze potrzebuja ale moj chlopak musi byc kierowca. a tak to mało ofert maja.

kasia

o super to naprawde mega :) jadziemy pierwszy raz z firmy Nl jobs i wole dopytac :) ale jak wszystko jest okey to mnie cieszy :)

kasia

witam jak warunki mieszkaniowe w Putte bo bedziemy tak mieszkac i jak firma Agro Care bo tam mamy pracowac. dajcie znac co i jak ? dzieki

SJONAX64

to właśnie przez takich buraków jak ty tak wygląda praca w holandii przypuszczam że jesteś w polsce bezdomny ochlajmorda i nic więcej,tylko jeden sposób na palanta twojej kategorii dwa razy dziennie w.....ol ras żreć i to byle co!!!!

zenek
@SJONAX64

Nie bac taki powazny sam napewno po kontach chlejesz i bezdomne z syfem stukasz ja przynajmniej stukam polki hehe

irondziuniaxxx
@zenek

Zawsze i wszedzie znajda sie malkontenci i frustraci. Po to sa fora zeby wylewali gorzkie zale. Jak ktos chce pracowac - nie powinien narzekac. Pracuje w Nl Jobs niecaly rok przy kwiatach i jestem zadowolona. Praca jak praca - szklarnia, wiec goraco i trzeba robic a nie stac i kombinowac. Za to jak szef zobaczy entuzjazm i zaangazowanie potrafi cie docenic. Z mieszkaniem i wyplatami problemu nie mialam, ale w sezonie letnim jest jak wszedzie - duzo nowych to i zamieszanie i zawsze sie znajdzie jakis niezadowolny.

HenekPenek

Miszczu pieprzysz jak głupi. Byłem na szklarni. Godziny są, a nawet czasem za dużo. Pracowałem do 7-17 od poniedziałku do piatku i jeszcze chodziłem w soboty do 12. Wypłaty po 310-320 E jak robisz ponad normę masz 410E tygodniowo. To są pieniądze do ręki już po opłaceniu łózka i podatków. Oblicz całość. Jedyny minus to taki, ze do NL jeździ w 80% patologia. Niestety trzeba się liczyć z tym, że ćpuni, alkoholicy są na porządku dziennym. :) Osobiście żałuje, ze zjechałem, ale psychicznie nie wytrzymałbym z ludźmi. I mówie tu po Polakach a nie o Holendrach

Jataka

Odezwij się na bzdura@spoko.pl to co opiszę właśnie jestem w maasdijk

Witam to mój numer gg napisz, to ci opowiem jak wygląda praca. 46248834

Converse

Witam. Pracowałam rok temu w Holandii na szklarnii niedaleko Medemblika na pomidorach. Jeżeli chodzi o firmę i kase to zastrzeżeń miec nie mozna bo zawsze jest na czas. Naromjast organizacja ora pomoc ze strony biura jesli mieszka się w hotelu tj. Spanbroek pozostawia wiele do życzenia. A mianowicie, hotel zalewany wiele razy *zniszczony laptop i wiele innych rzeczy... a biura nawet nie jest w stanie załatwić innego pokoju a jeśli już załatwi...to w pokoju 4 osobowym, nadmieniam ze byłam z dziewczyną. Wiec wyobraźcie sobie sytuacje będąc w związku mieszkać z 5 innymi osobami. Tragedia. Nie są w stanie pomóc jeżeli faktycznie się coś dzieje. Nikt o tym nie mówi i nie WALCZY na miejscu bo potem ma się trochę ciężki żywot na miejscu bo jest się traktowany gorzej bo walczysz o swoje. Dzwoniac do głównego biura odsylaja o biura na miejscu bo oni zajmują się tylko sprawami BIUROWYMI. Wiec generalnie mają w (usunięte przez administratora) czy pływasz w ściekach i z kim i w jakiej ilości spisz. Nie pomagają w ogóle. A jeśli jedziesz na 3 miesiące ale chciałbyś wrócić wcześniej i nie daj Boże powiesz im to wcześniej to kończysz obecną prace i zostajesz zatrudniany na najgorsze prace. Tj. Cebulki, harujesz gdzieś na otwartym polu bądź inne gorsze. Taka polityka.

lenka

witam prosze pomożcie szukam wraz z mężem jakies dobrej solidnej firmy polecacie jakąś

przyjaciel
@lenka

Firm jest dużo wejdź na opinie i poczytaj? Zawsze pytaj o ilość GWARANTOWANYCH GODZIN i to ma być w umowie na pismie a nie opcjonalnie będą lub nie będą. Zakwaterowanie i jakie opłaty czy są pobierane gdy nie masz godzin potem okazuje się ze nie masz na życie! Poproś o numer telefonu do koordynatora w Holandii zadzwoń i wypytuje co i jak o ile odbierze -to powinno dac do myślenia ,ponieważ są podawane rozbieżne oferty biuro w Polsce( tylko wysyła )a biuro w NL poproś ich o scan umowy tej w nl i pisemny opis na maila jeśli jest wszystko ok odpiszą na każde zadane pytanie.

Lola
@przyjaciel

Biura NL Jobs w Polsce akurat wysylaja pracownikow do NL Jobs w Holandii wiec tu ryzyka nie ma...

cherry

Siemka :) Jak wygląda u nich zaakwaterowanie w Alkmaar i praca w pobliskiej (tak mówił facet z biura) szklarnii z pomidorami ? Warto ?

Karol

hahahaha człowieku koordynatora? jakiego co ty gadasz buhahahah co Ty wiesz o życiu człowieku xd w tej firmie "koordynator" to wymyślona postać bo jak można nazwać tą osobę koordynatorem gdy jej nie znasz i nigdy nie miałeś styczności pracując w tej firmie a przede wszystkim na Looye. Także tego no wybacz ale jeśli chcesz zarobić w tej firmie a nie zarobisz to szukaj innej . Pozdrawiam.

Karol

Kamil

Jedzie ktoś w tę sobotę na szklarnie do pomidorów ?

Dominika
@Kamil

Hej Ja jadę na szklarnię, w sobotę do pomidorów. Z tym, że na tą w Burgerveen, a Ciebie gdzie kierują?

@Dominika

Jutro będę wiedział to dam znać :)

@Dominika

Jadę w to samo miejsce co Ty.

orek

Tak dobrze na szklarni to dlaczego trwa ciągłe nabór?

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska