Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Magda

Hej, dostałam ofertę z wyjazdem na czwartek , koleżanka była i jest ok ,

smerfus

Hej ja wam odradzam wyzazd z tymi zl,........mi i powiem tyle zeby wiedziali ze w lutym bedzie to dane do TVNU we wiadomosciach to sie posraja te cioty w kraju i w nl juz Adwokaci szykuja sprawe i dobrze.

Tomek Poznan

Kto wyjeżdża prze Nl Jobs w ten weekend na pomidory na Maasdijk .

man in black

Nl sam pisze sobie pozytywy. Nie dajcie się oszukać. Pracowałem tam i nie polecam, chyba ze nie przeszkadza wam ciągle poniżanie przez koordynatorów.

@man in black

DOKLADNIE

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Kamila

Zgadzam się z tym. Na domkach są grzyby , wszystko robione i kupione są po najnizszych kosztach,kordynator tylko przychodzi i ciągle straszy nawet jak leży kilka okruszków na ziemi ze dostaniecie karę iles euro. W Holandi podnieśli stawkę minimalną oni(nl jobs) z kolei podnieśli za domek z 83 do 86 euro, za ubezpieczenie od 21 do 23 euro, zabrali 150 i 135 % za nadgodziny ta firma to była dobra firma.A teraz nie warto już przez nią pracowac naprawdę. Wiem co mówię

Marnik z Podlasia

Ja juz pracuje 7 miesiecy przy pomidorach. Praca jak praca. Z poczatku wiadomo trzeba sie przyuczyc a pozniej juz leci. Najwzniejsze, ze pieniadze na czas i mieszkanie zapewniaja. Z tymi godzinami roznie, raz 38 ale teraz to i 60 godzin. Kase da sie odlozyc na dobry samochod. Ja planuje tu jeszcze zostac.

nowy
@Marnik z Podlasia

Mogłbys podac swojego mejla?? Chcialbym zapytac o pare spraw zwiazanych z praca przy pomidorach ;)Pozdrawiam

Ania.8
@Marnik z Podlasia

Miłego pobytu :-)

czarny pan

hahahaha piszcie co chcecie ale widze ze biuro nie spi :) ok,super,najlepsze itd wyjedz kilka razy to zobaczysz :) ps gnoju jeden jak masz 20h lub siedzisz caly tydzien na domku to niewiem czy to jest smieszne i czy dalej uwazasz ze ludzie to alko i cpuny !! Dorosnij kimkolwiek jestes Robin Hood !! ps wystrzegajcie sie takich (usunięte przez administratora) co tak pisza !!

Tulek92

Poki co ok, pieniadze na czas. Dla chcacych godziny sa. Mozna jechac do lekarza. To moja trzecia firma narazie najlepsza. Nie sprawiasz klopotow, nikt sie o nic nie trzepia. Standard jest ok.

Robin Hood

Te wszystkie negatywne opinie jak czytam to az smiac sie chce. Widac, ze pisza to osoby ktore chyba na wakacje przyjechaly a nie do pracy. Albo lepiej jakies osoby. ktore zostaly wyrzucone z poprzednich biur i teraz szukaja winnego, ze nigdzie do pracy sie nie nadaja. Bo lepiej pewnie krasc i pic niz do roboty sie wziasc. Wystrzegac sie takich osob!!!!! I bardzo dobrze, ze biuro takich osob nie zatrudnia. Kto by chcial miec zlodzieja w domu!!!!!!! NL Jobs super biuro. Przyjezdzajcie do pracy do NL. Kto chce pracowac i nie kombinuje zawsze bedzie mial tu prace!!!

Janek13

Nie ma co narzekac, praca jak praca. Kasa zawsze na czas i wszystko za Ciebie zalatwia. Przyjechalem do NL i już w pierwszy dzień pojechaliśmy po sofi, a na drugi dzień do pracy.

Michaljwp

Ja nie mam zastrzeżeń. Wszystko uczciwie, pieniądze na czas, da się załatwić co trzeba jeśli się chce. Wiadomo: praca nie jest lekka, ale wyjeżdża się tam pracować i zarabiać a nie odpoczywać a jeśli będzie się dobrze pracować to można też i dobrze zarobić.

Patii

Pracowalam przez rozne agencje w Holandii ale NL Jobs jest jedyna godna polecenia firma. Wszystko zorganizowane, umowa po polsku i holendersku. Pieniadze na czas. Koordynator tez pomoze, jak masz prywatna sprawe a nie rozumiesz holenderskiego. Domki tez ok. Wiadomo jak sie dba tak sie ma.

betti

Agancja godna polecenia, zapewnia transport do pracy i maja ladne domki i hotele. wyplacalni i dobra stawka.

Krzysiek

Wyjechałem pierwszy raz do Holandii przez NL Jobs i narazie jest wszystko Ok ,najważniejsze zeby normalnie pracować a nie ściemniać i będzie git .pozdrawiam

Kamil

Wszystko naprawde jak najbardziej Ok!!! Polecam!!!

Samiswoi

Wyplacalni, wszystkich ogarna i nie trzeba o niczym innym myśleć jak tylko pójść do pracy

Lessmore

Bardzo spoko. Na tle innych agencji pieniadze zakwaterowanie podobnie. Ale za to maja bardzo fajnych kordynatorow ktorzy nie zawsze maja czas ale w miare mozliwosci pomoga. Inna sprawa ze ludzie na domkach porrafia byc bardzo rozni. Ale to jak wszędzie

Anita

praca w Westland przy kwiatkach? Coś ktoś?

Janusz 1986

42godzin pracy 236 eur nic dodac nic ujac

mrS
@Janusz 1986

Dziwne bo mój wypłat za ostatni tydzien 43h to 280€

czarny pan

to gdzie ty pracowales ?? pewnie wiekowka

Zdzihu

Krotko zwiezle i na temat sa lepsze agencje niz nl jobs w Polsce . Opiekunowie w Holandii do bani , wakacyjnych po zakonczeniu pracy nie wyplacaja , reka reke myje i to na tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska