Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

wiecznieniezadowolon

Biorą za duzo podatku,za dużo za zakwaterowanie ( pomimo wiekówki) i dają mało godzin pracy . Plusem są zakwaterowania i kochana pani Ilza.Minusem jest biuro , z którym trudno sie skontaktowacv i który gwarantuje ci prace w sobote , a potem sie do ciebie nie odzywa . W hotelu Westland niektórzy recepcjoniści to zimne dranie :) Gorąco ich pozdrawiam 5,5/10

Dyskryminacja w pracy i w biurze przez holenderskich właścicieli kłamstwa i gry godne pozalowania dno tak się odnoszą do Polaka Sprawa oddana będzie do sądu

Kaśka

Pracowałam tydzień, nie polecam.

rysiek

nie polecam! obiecuja godziny oraz godne zakwaterowanie a na miejscu okazuje sie ze to wszystko to klamstwo

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Niko

Ta firma spada na psy przy 49 godzinach pracując na nockach, gdzie od 23 ma się płacone 125% wypłata 340 euro. Jeśli zachorujesz i chcesz iść do lekarza jednak nie znasz języka angielskiego lub holenderskiego pobierają Ci kasę za tłumacza 70 euro niby prawnego, którego na oczy nie widzisz. Bo rozmowa przebiega telefonicznie. Gdy o coś ich prosisz oni Ciebie zignorują. Poprostu jestes i pracuj, nie wymagaj od nich. Z transportem robią problemy jeżeli chcesz się przeprowadzić. Są tez takie sytuacje, ze jeśli jestes chory to oni dzwonią do Ciebie i każą iść do pracy (nie ważne jak się czujesz) mówiąc ze szef firmy w której pracujesz dał taki nakaz. A co do czego to szef firmy o niczym nie wie. A i jeśli masz prace do 5 km to przygotuj się na jazdę rowerem i tu nie ważne jest czy będzie śnieg padał, deszcz, czy grad:) nawet i wiatry 57km/h nie mogą być Ci straszne :) Plusy: Pieniążki na czas - zawsze Zadbane zakwaterowania Jeżeli na recepcji poprosisz o żelazko, prześcieradło bądź suszarkę do ubrań otrzymasz to bez problemu. Naczynia garnki itp tez są dostępne jednak wiadomo warto miec swoje sztucce i talerzyk Kuchnia pralki suszarki wszystko jest dostępne Reasumując jeśli chodzi o wyposażenie jest super natomiast personel który zarządza ????????

omijajcie ta agencje szerokim lukiem

Nina
@Kasia

masz racje, lepiej szukac innego

olka

naprawde nie polecam jest tyle dobrych biur na westlandzie ...

Angpl
@olka

Hey. Bylabys wstanie polecic jakies konkretne ? Mam zamiar się wybrac do nl.

Szpachla

Nie polecam tej agencji. Mieszkania przeludnione w opłakanym stanie. Zarobki za 50 godzin tygodniowo ok 270 euro. Najgorsi opiekunowie mieszkań którzy codziennie kontrolują mieszkania i szukają problemu. Raz miałam nieprzyjemności z chłopakiem za nie schowane ubrania do szafy. Leżały na łóżku w naszym pokoju. Nie dość że podczas naszej nieobecności opiekun buszował nam po pokoju to jeszcze potem się zucal. Trzymajcie się od firmy z daleka.

@Szpachla

W 2016 za 43 godziny było 280 euro . A teraz za 50 godziny około 270 euro a to cieakwe

Mikolaj
@Szpachla

7to prawda, bardzo malo placa

Dawid

Jest to pośrednik godny zaufania i rzetelny, dba o pracowników i jest naprawdę git

Pol Gałka
@Dawid

Ty (usunięte przez administratora) tępy w (usunięte przez administratora) byłeś guwno widziałes nadstawiasz (usunięte przez administratora) i cie ruchaja w oko to masz dobrze szlaufie (usunięte przez administratora)

Dawid

Chyba sam się leczysz (usunięte przez administratora)

@Dawid

Co zabolało :)

Student i studentka

Ci co wala w (usunięte przez administratora) to niema pracy dla nich ja pracuje na Agro i nie zamierzam zmieniać firmy. A debile którzy przyjeżdżają się bawić to róbcie to z glowa

Nie polecam tej ogencji, 0 wyrozumiałości po pewnym czasie gdy nie byłem wstanie z przyczyn zdrowotnych pojawić się w pracy, (oczywiście to zgłosiłem) wywalili mnie z pracy! Nie polecam

Klaudia

Witam jestemy w Holandii na zbiorach i mamy pytanie czy jest możliwość zrezygnowania wcześniej z tej pracy bez jakis wielkich konsekwencji prosimy o pomoc ,umowę zawarliśmy o prace tymczasowa

Kokos
@Klaudia

Wszystko zalezy od umowy którą podpisaliscie. Powinna byc osoba ktora sie wami zajmuje, jej powinniscie sie zapytac czy mozna od razu zrezygnowac. Czasem da sie polubownie zalatwic

Dd
@Klaudia

Tak, sam miałem umowę na 3 miesiące a po 2 zrezygnowałem. Porozmawiaj z opiekunem on ci pomoże

Jak dla mnie jest git, pracuje w Agro Care w Midenmeer i tyg z bonusem okolo 350 eu , na poczatku bylo ciezko ale teraz jest ok , Polecam

Stanowczo odradzam.Agencja dno totalne.

Klaudia

Wyplaty na poziomie 250 euro przeceiz to smieszne, odradzam to biuro kazdemu !

Anonimowy
@Klaudia

Wypłaty na poziomie 250 euro ???? Jeśli chciałoby ci się robić a nie zmieniac firmy jedną po drugiej zarabiała byś więcej . Ale niestety jesteś za tępa widocznie aby normalnie pracować . Jeśli taki twój stosunek to założę się że pewnie skończyłaś na nipponie . Jakiś tydzień i będzie po tobie . Tzn po twojej pracy w Nl Jobs . Nl Jobs jest dobra agencja widocznie ty się nie nadajesz . Jedyną rzeczą do której się nadajesz jest ciągnięcie . Ale widocznie nie ciągniesz bo narzekasz. Pzdr

@Anonimowy

Moglabym skomentowac Twoje podejscie do kobiet, ale kryptogejowi wybacze ;) Jak juz wspomnialam odradzam to biuro, widze po opiniach ze duzo osob sie zawiodlo i utozsamia to biuro z porazka

@Klaudia

widze po postach ze wiele osob sie zawiodlo na tym biurze, omijajcie je

Aga
@Klaudia

Ja nie narzekam, mam 340 euro tygodniowki. Nie bede wychwalala biura bo zaraz sie hejterzy zleca, ale poki co 8 miesiecy tu jestem i jest OK.

Beata
@Klaudia

mam podobne doswiadczenia jak Klaudia nie jestem zadwolona z tego biura, powie wiecej jest to najgorsze biuro w jakim pracowalam a pracuje tu 3 lata.

wiecznie mlodzi

najgorszy biuro w jakim pracowalismy a pracujemy w Holandii juz kilka lat, odradzamy kazdemu

Adek
@wiecznie mlodzi

zgadzam sie z toba

sylwia
@wiecznie mlodzi

a możesz polecić jakieś biuro??

mi nawet nic w biurze w polsce nie mowili ze mam wyrabiac jakąs norme ...(usunięte przez administratora)

Misia

Odradzam to biuro Bylam i wiem co mowie Nie ludzcy i nie zyczliwi ludzie i wiele jeszcze innych rzeczy mozna o nich powiedziec

Olka

A ja polecam NL Jobs :)

pocisk na twarz
@Misia

@ olka bo pracujesz w ich biurze ;D

@Olka

Ile ci dali za tą pozytywną opinie buhhaaahhhaaa

takze odradzamm!!!!

Nicki1010

Jedzie ktoś 11.08 na pomidory do Roosendaal?

xayah
@Nicki1010

Witam,ja jade

maro
@Nicki1010

ja odwolalem po tych negatywnych opiniach

Amarena

Wagenpad 17

Mam taką samą opinię o AGRO CARE odradzam stanowczo. (usunięte przez administratora) nawet jak ktoś robi normę (szklarnia 8) to są do niego pretensje że inni robią szybciej.

Jarecki Mariusz

Czy ktoś pracuje/pracował w Looije Burgerveen. Chcialbym wiedziec jakie warunki pracy waszym zdaniem, ludzie oraz norma o ktorej biuro mi nie powiedziało i zastanawiam sie czy przyjać tą oferte czy nie. prosze o szybkie odpowiedzi dzieki z góry ;)

Żelazny
@Jarecki Mariusz

Pracowałem ponad rok na looije w Burgerveen.Praca jak praca na początku było ciężko po miesiącu już OK.To wiadomo wszystko zależy od dnia od danej predyspozycji człowieka,Że czasami betonowi się czepiają to tak tylko z nudów.Wyobraź sobie że masz 8 godzin przestać na betonie i ludzi kontrolować, no nudzi się.Co do NL JOBS jako agencji też nie mam, wypłaty na czas , domy-mieszkania wiadomo są w różnym stanie ale w okolicach Hoofddorpu warunki są, powiedziałbym bardzo dobre.Jeździ się z reguły nowymi autami, tylko jak jesteś za kierowcę to musisz wypełniać kartę z kilometrami.

kierowca
@Żelazny

co z tego ze auta z 2016 roku jak na wymiane swiatela przedniego czekalem 8 tyg gdyby policja zlapala musialbym placic mandat przez leni

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska