Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Miet

Pozdrawiam polaków ścigających sie z romunią łotwą litwą i innymi nacjami. Dla mnie to biuro pod wzgledem pracy na szklarni to upadek z pionowej góry. Ludzie !! Inne biura oferują za dojazd po 12 do 19 euro centow od kilometra. Jak jesteś chory to spadaj do polski - to usłyszysz od zajeeebistej pani koordynatorki Ilonki ktorą serdeczne pozdrawiam za to, ze ma w (usunięte przez administratora) ktos uciety palec, zlamana noge, szyte rozciecie nad sciegnem nogi ( w innym biurze dzwonie rano i mialem chorobowe 80% ). pani Ilonko. W te swieta zycze pakowania i jak sie pani nie podoba to do polski !!!!!!!! Nie pozdrawiam pani jak większośc ktorych miała z Tobą kontakt. Biuro jest TYLKO dla "romuńskich biegaczy" i innych ze wschodu bo dla uczciwych polakow jest masa innych lepszych NORMALNYCH miejsc pracy. A jakich ? Oczy mi sie otworzyły jak zakończyłem ściganie idiotycznych z kosmosu norm na szklarni i zmieniłem biuro bo NL jobs nie oferuje za duzo wiecej niz wyscig szczurów po szklarniach i magazynach to samo na północy i południu Hollandii. Zeby nie bylo to powiem na plus TYLKO i wylacznie odcinek z wyplaty i pieniadze na koncie na czas. Cała reszta jak opieka koordynatorów, problem ze zdrowiem to katastrofa radź se sam i ciul. O płaceniu za dojazd do pracy jak w większosci innych biur mozna tez zapomnieć.

Agnieszka

Wypadałoby, jakbyś na początku zaznajomił się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Dowiesz się wtedy, że na forum publicznym raczej unikamy posługiwania się personaliami konkretnych osób. Mam nadzieję, iż będziesz o tym w przyszłości pamiętał. Skup się już teraz na opisaniu warunków pracy w NL Jobs Polska. Na jakim mniej więcej poziome utrzymują się zarobki w tej firmie?

@Miet

Czytając te wszystkie opinie na temat NL JOBS twoja Miet jest najbardziej zbliżona do rzeczywistości i oddaje w 100 procentach realia pracy na dzień dzisiejszy.

Agnieszka
@były pracownik

Masz oczywiście prawo do podzielania zdania użytkownika @Miet. Ale dobrze byłoby, jakbyś rozwinął nieco swoją poprzednią wypowiedź, wzbogacając o jakieś szczegóły dotyczące warunków oraz samej specyfiki pracy w NL Jobs Polska. Myślisz, że firma ta posiada jakieś stanowiska pracy dla osób, które mają niewielki stopień niepełnosprawności? Będziemy Ci bardzo wdzięczni za merytoryczną odpowiedź.

John rambo
@Miet

Masz jakieś namiary na dobre uitzenbreau?

John rambo
@Miet

Masz jakieś namiary na dobre uitzenbreau?

laki luk

widze ze przekroczenie tygodniowo 300 euro to wyczyn.po co tam jezdzicie

Laila

Cześć. 30.03.19 chce wyjechać do tej agencji. czy jeżeli będę rzetelnie pracować będą miała stałe godziny pracy bez kilkudniowych przerw?zależy mi na zarobku 200-250 e tyg. Czy to jest możliwie i nie muszę się obawiać wyjazdu? Lepiej iść na pakowanie czy na szklarnie?

byłem
@Laila

200-250 euro spokojnie będzie za 40 godzin do wypłaty. Od tego wydatki na zakupy trzeba będzie jeszcze odjąć

byłem
@byłem

Za 40 godzin będzie nie mniej niż 250 euro. Przy 45 godzinach 300 euro do wypłaty.

Mmmmmm
@Laila

Polecam jak najbardziej ta firme. Pracowalismy juz z mężem i nadal wracamy. Szklarnia jest to jest jest cieplo na pakowni wiekszy zapierdol. Ale wszedzie sie idzie nauczyc. Polecone na 10 ..

@Laila

Też chcę tam jechać 30/31.03.2019 . . skąd jedziesz czym ? Ja z WLKP . Masz umowę czy na miejscu ?bo ja mam skierowanie

Nie polecam tej firmy z paru powodów a mianowicie pracowałam na szklarni wandepag 17 Hala numer 6 moja betonowa była veronika slowaczka idiotka jakich mało myśli że jak z szefem chodzi do łóżka to jej wszystko wolno i pawet bardzo miły facet . Jeśli wybierasz się przez nl odradzam pracowałam tam miesiąc i mnie zwolnili za to że slowaki mają większe prawo niż inni bo przecież betonowa veronika jest i jest tam para na którą radzę uważać zuzanna i vladimir oni tak nagadaja na ciebie że Cię zwolnią mieszkałam na domku z tymi osobami było ok puki nie zaczęło im coś na głowę siadać myślą że jak pracują tu 3 lata co mogą robić co im się podoba rozwiązywali mi krzyczeli wyzywal mnie wkoncu poszłam do kordynatorki kaji i powiedziałam jej o wszystkim że ja se nie pozwolę na takie traktowanie po czym Słowacy poskarzyli się veronice że się im stawiam i mnie zwolnili . Agencja pracy to dno mają śmieszne wassy za nic okradają ludzi jak się da za 45 h dostałam 159 euro i niby Pani kaja mówiła że jest dobrze złodzieja wszystko miała głęboko musiałam wszystko sama załatwić jak coś chciałam ona nic nie potrafi !!! Jeden wielki wyzysk na ludziach !! Uważajcie na ta szklarnie i tych ludzi

S.

Nie tylko w szklarniach tak się dzieje.W słynnym na całą Holandię Greenpacku też rządzą nadliniowe Łotyszki.Jak donosisz na innych ,trzymasz buzię na kłódkę to pracujesz ,jak nie to won z pracy,jesteś zwolniony.a na domkach to musimy sprzątać po rumunach i innych bo inaczej jest kara 50 euro.

Elka

Hehe, na bank wszyscy się zmówili przeciwko tobie a ty jesteś niewinna... takie bajki to dziecku przed spaniem opowiadaj.

@Elka

Jak byś była to byś wiedziała jak tam jest chyba że trzymasz z tymi osobami w sumie nie zdziwiła bym się. Byłam tam i wiem jak jest ile ludzi uciekło z tamtad i ile osób zna tych Słowaków i słynna mania kordynatora chcecie jedzcie a się przekonacie ale żeby nie było

Elka
@Ktoś napewno

Z żadnymi osobami nie trzymam, po prostu pracuje. I wyobraź sobie, ze mam się dobrze. O co chodzi ze Słowakami?

@Elka

To całe szczescie, jeśli pracujesz na wadepad 17 i hali 6 tam na końcu i znasz zuze i vladimira Słowaków to uważaj oni każdego sprzedają bo trzymają z betonowa Weronika i co oni powiedzą ona tak robi . Obyś jak najdłużej tam pracowała powodzenia widocznie nie masz z nimi tak bardzo styczności jak inni mieli

Robert

Polacy bądźcie Polakami nie dajcie się (usunięte przez administratora)firmie ( NL Jobs) to legalny (usunięte przez administratora) za 140 - 180 € tygodniowo ja tam pracowałem dwa miesiące i zarobiłem 843 € do tego dostałem karę w wysokości 100 € za palenie papierosów w samochodzie problem jest taki że papierosów nie palę a auto które dostałem do pracy opel agila musiałem oddawać innym choć papier na mnie stały bo tak kazał (usunięte przez administratora) ale co z tego nic nie dały tłumaczenia że nie palę papierosów powiem krótko (usunięte przez administratora)z tą firmą NL Jobs z Rzeszowa (usunięte przez administratora)

Czy opłaca się jechać do Holandii przez jakieś biuro?

Pracownik8

Ja pracowałam 3 tygodnie na szklarni i wczoraj po prostu nie dostałam grafiku na przyszły tydzień nawet nie zadzwonił nikt do mnie że jestem zwolniona sama musiałam dobijac się do biura i pytać co się stało Pani oznajmiła że już nie mają dla mnie tam pracy a w poniedziałek na grafiku jest na moje miejsce inny Pan który od poniedziałku zaczyna teraz muszę czekać na telefon od nich czy jest praca gdzie indziej jestem w szoku i nie wierze ze nagle z dnia na dzień nie mają pracy dla mnie może macie jakieś rady co robić jeżeli Pani w poniedziałek powie że nie mają pracy a potrzebuje tu pracować. Może jakieś inne agencje polecacie? Proszę o pomoc

On87
@Pracownik8

Mozesz zglosic sie do agencji duijndam, moze tam ci znajda prace tez z zakwaterowaniem

On87

Inne agencje. Na północy AB, Van Koppen

DUPA Dwa

Przyjechałem tu tydzień temu, pracuje na szklarni Wagenpad 11, dopiero na miejscu okazało się ze są jakieś normy, ze jest jakiś system oceniania pracowników. Dopiero zacząłem to fakt, może idzie mi wolno w rajkach, ale patrząc na tą bieganinę, na ten pościg w ścinaniu liści to mi się w głowie nie mieści. Mamy koniec stycznia a w tunelu jest b. gorąco, ludzie mówią ze latem ludzie mdleją. Zakwaterowany jestem w Monnickendam w hotelu robotniczym, warunki słabe, bo pokoje 2 osobowe a tak na prawdę powinny być jedno osobowe, jeszcze dla pary to ok, ale nie tak jak w mojej sytuacji ze na pokoju mam Słowaka, jest dość ciasno. Kontakt z biurem to jakaś lipa, pani Monika nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile. Jestem właśnie na pokoju, Słowak obok chrupie czipsy a ja leżę i zastanawiam się gdzie mam szukać innej pracy na terenie Holandii.

@DUPA Dwa

Więc coś o tym ja pracuje ma 17 i też jest porażka . I Pani kaja wg nie zna się na rzeczy i zaczęli nas okradać.

3 razy 2 ocena i lecisz wiec musisz ladnie tnac liscie !#

....
@Czarny_Pan

Norma i quality

XYZ
@DUPA Dwa

ab vakwerk biuro masz 10km od szklarni. Wagenpad 11 znam dobrze. Stary zmykaj od tego miejsca a zapytaj jeszcze kolegow jak wyglada likwidacja. Powiedzial bym wiecej ale nie ma tu priv

Dostalam propozycje wyjazdu do middenmer, ale po ilosci negatywnych opini odwolalam wyjazd przestrzegal mnie moj przyjaciel przed agro i polecil inna agencje, tez wam radze zmienic ;))

wdziecznaparka
@Kasia

Kasiu my tez odwolalismy, poszukalismy innej agencji tak jak radzilas;))

dobrze zrobilas

Magda
@wdziecznaparka

ja też poproszę o info :)

Rafal

wrocilem do Polski po 2 tyg, bardzo male zarobki

Miet
@Kasia

Chwała Ci. Jak kocha ktoś biegać i upoconym na zielono wracać to polecam. Jest tyle innych agencji z wiele lepszymi ofertami

Wienu 55
@Kasia

Kasia jako jeśli morza wiedzieć

Dodi
@Kasia

Witam,można wiedzieć przez jaką agencję zdecydowaliście się wyjechać ? Pozdrawiam.

Blue

Jak wygląda obecnie praca na greenpacku? Bo mam jechać z dziewczyną. Jak wygląda sama praca w sobie, co się robi.

tomek

nie polecam tego biura, malo placa kolega wczesniej wspomnial 40godz 250€ przeciez to smieszne !!! sa lepsze biura ktore lepiej placa, szczegolnie ze nie trudno o prace teraz zastanowcie sie dwa razy zanim podejmiecie prace z tym biurem ... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac wyplacac uczciwie salarisy ...

Greg

Witam Wszystkich ! Biuro NL owszem plusy i minusy posiada na swoim koncie. Pomoc w sofi, transport, zakwaterowanie, wypłaty na czas to wszystko załatwiają. Minusów jest więcej od braku możliwości zmiany zakwaterowania (ze względów osobistych), niewiedzy biura na podstawowe pytania, warunki pracy , brak neutralnego opisu pracy ( przed wyjazdem jaka to super praca - na miejscu "to jest ciężka praca fizyczna przecież") , pracujemy za wynagrodzenie godzinowe ale nie wspomniane "normy" które trzeba utrzymać jak nie dziękujemy, czas pracy zależny od przełożonych ( są dni po 6h a są po 11h dowiadujemy się o tym dopiero 5min przez zakończeniem pracy) przerwy po 30min nie płatne, "tłumacz" u lekarza przez telefon płatny, stawka najniższa możliwa dostajemy ok. 60% tego co biuro za nas .

Mój Nicky Nick

Pozwolę sobie wyrazić swoją opinię na temat biura pośrednictwa pracy NL Jobs. Jako pracownik tego biura oraz osoba która pracowała również w 4 innych uitzenderau powiem że wiele widziałem na terenie holandii i z różnymi ludźmi oraz dziedzinami pracy miałem doczynienia. Aż wkoncu trafiłem do NL JOBS i muszę przyznać że jest to moim zdaniem najbardziej rzetelne uitzenderau w holandii wszystko jest już drógim razem tak jak jest to ustalane przed podjęciem pracy ( jakiś czas nie pracowałem w holandii lecz wróciłem). Warunki zakwaterowania są świetne do tej pory mieszkałem tylko na domkach w różnych lokacjach, z tego co widziałem hotele są czyste i zadbane i ludzie tak samo sobie je chwalą. Byłem w południowej części holandii i praca na szklarni była wporzadku, dużo godzin, cały czas i zakwaterowanie było bardzo dobre oraz w noord Holland gdzie też jest dobrze z pracą i zakwaterowaniem. Biuro bardzo rzetelne co chodzi o wypłacanie pieniędzy, wszelkie sprawy papierkowe, pomocy z lekarzem, założeniem sofi no biuro oferuje praktycznie wszystko co Ci jest tutaj niezbędne. Na lokacjach panuje ład i porządek a wszelkie problemy których czasami się nie da załatwić na np. Domkach polubownie jest przez biuro szybko załatwiane. Jest praca dla ludzi z językiem i bez języka i nie spotkałem się tutaj z przekrętami, pomyłki bywały ale człowiek to tylko człowiek wszelkie korekty są załatwiane z miejsca. Samochody są w większości nowe a zespół pracowników biura okazał się nie raz już bardzo pomocny. Tak że z mojej strony opinia bardzo dobra, życzę sobie dalszej udanej współpracy a większość ludzi którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy przez nl jobs gorąco polecam tę agencje pracy, nie czytajcie dziwnych komentarzy od ludzi którzy odpierda***ją maniane przez którą dostają nie wiem np. Karę za palenie w aucie i na domku a potem się wyżalają na forum że to są (usunięte przez administratora) Czy zostaną zwolnieni za palenie zioła w pracy... Są zasady których się przestrzega trzeba mieć zawsze na uwadze że np. Twoi lokatorzy też płacą tyle co ty za domek i mają takie same prawa. I ja i moja kobieta jesteśmy zadowoleni i nie mamy zastrzeżeń do tego biura, to tyle z mojej strony. Pozdrawiam

Mels
@Mój Nicky Nick

Same supernatywy!!aź szok....ludzie jedzcie wszyscy tam.....ale zastanowic sie trzeba gdzue prawda a gdzie fałsz....

@Mój Nicky Nick

Aha do lekarza za 70e osle jak jezyka nie umiesz i ciezko zeby Cie zawiesc zawsze jest jakies ale i wymyslanie ze to i tamto wiec napij sie wody i dalej grzecznie pracuj jak nie to bus Polska !#

@Mój Nicky Nick

Aha zapytaj co sie dzialo z pewna kobieta w hotelu Westland kilka tygodni temu POPYTAJ !# Jak sie dowiesz jak traktuja ludzi to mozesz zmienic zdanie !#

@Mój Nicky Nick

@Mój Nicky Nick piszesz jak byś była osobą pracującą w biurze, chcąc wybielić firmę NL Jobs na tym forum. Zwykły pracownik nie napisałby tak długiego tekstu i to w samych superlatywach!!! A wiesz czemu, ponieważ szkoda by mu było czasu na pierdoły po całym dniu ciężkiej pracy na szklarni. Po prostu ten twój tekst jest za słodki.

@Mój Nicky Nick

Musze Cie kolego zmartwic nl jobs wlasnie otworzyl biuro na Ukrainie a wiesz co to znaczy ze juz straciles ta sliczna prace :) zal.pl

...
@Czarny_Pan

uuuuuuu to będzie jeszcze większy wyścig na szklarniach

Anonymous
@Mój Nicky Nick

Dlaczego tak bardzo negatywnie wypowiadasz się na temat ludzi którzy krytykują biuro i od razu twierdzisz że to najgorsza patologia i przyjechali do Holandii tylko po zielsko? Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i każdy ma swoje doświadczenia związane z NL Jobs. Jakoś dziwnym trafem bardzo wiele negatywnych opinii jest do siebie podobnych i są bardziej szczegółowe niż twoje wywody zza biurka.

@Mój Nicky Nick

zarobki male 40 godzi i 250€ pania z biura widze wyobraznia poniosla przed swietami ale nic dziwnego ludzi brakuje .... za te pieniadze hahaha omijajcie ta agencje szerokim lukiem !!!!

mloda1590

A ja pracowałam na Greenapcku w tym roku - wlasnie zjechałam do domu i jestem bardzo zadowolona. Popracowalam, zarobiłam, a co kto gada mieszdzy sobą na linii to mnie nie interesowalo nigdy. jak się jedzie zarabiać to to ze ktoś wymaga nie powinno dziwic. A jak się jedzie jak do klubu towarzyskiego na ploty to już inna sprawa .

Nati 12
@mloda1590

Witam. Możesz mi powiedzieć coś na temat greenpacku? Od której do której się pracuje, na czym polega tam praca bo mam zamiar z chlopakiem po nowym roku wyjechać i nie chce źle trafić. ;)

Życzliwa
@Nati 12

W sezonie od 6.30 do max 17, bo nocka przychodzi. System 4 na 2 czyli 4 dni pracujesz 2 masz wolnego, ale możesz sie zapisac na "dodatek". Jesli potrafisz pracowac, dasz sobie rade. Ale co z tego, kiedy nie placa Ci nadgodzin czy ekstra pracy za sobotę, niedzielę czy święta. Zeby dostac jakas sensowniejsza wypłatę musisz (usunięte przez administratora) 6 dni w tygodniu... Jestes pionkiem ktory ma zrobic. Sa agencje gdzie pracujesz od poniedzialku do piatku, w sobote 150%.. Greenpack to tylko ewentualnosc. Poszukajcie najpierw w innych biurach

@mloda1590

Pani z biura tak pisze bo brakuje ludzi na swieta hahah zacznijcie placic uczciwie ...

kozlowski

Najgorsze biuro w jakim pracowalem, zarobki bardzo niskie warunki mieszkaniowe tragedia. Trafilem do agro szklarnia nr 6 i alkoholik szef wyzywajacy na pracownikach swoje niepowodzenia zyciowe .

uratowany

trzeba sie klocic o kazda zlotowke, nawet gdy ma sie racje i tak wmawiaja ze jest inaczej, trzeba po 3x wysylac maile obrazkowe by doprosic sie o swoje. mam dowody

Mario S

Jeśli chodzi o wypłaty. Nie informują o tym iż można zrezygnować z Extraterritoriale kosten - ulgi podatkowej. Stosują ją nawet osobom, które zameldują. ( Komu się koszty ekstraterytorialne nie należą? Przede wszystkim osobom w Holandii zameldowanym; nie ma najmniejszego znaczenia że, ktoś jest tu tymczasowo i pracuje przez uitzendbureau, które mu ET samo odlicza. Predzej czy później ulgę trzeba bedzie zwrócić. ) - o tym że będziecie mieli przez nich problemy z Belastingdienst - Holenderski Urząd Podatkowy też nie poinformują. Zle wyliczają nadgodziny za pracę - zamiast wg. ustanowionych przez prawo Holenderskie stawek procentowych stosują atrakcyjniejsze, a jakże dla nich stawki procentowe. Nie dają umów na najem mieszkania - pokoju chodz mają taki obowiązek - to co dają do podpisania w świetle Holenderskiego prawa nie jest umową najmu sprawdzcie Burgerlijk Wetboek lub poczytajcie (usunięte przez administratora) Odliczenia tygodniowych kosztów łącznie od wynagrodzenia są prawie zawsze za wysokie a co za tym idzie nielegalne

Advies BV
@Mario S

To sie poproatu w głowie nie mieści jaki stek bzdur powyzej opisano. Ale kto chce niech wierzy. Znajomoscią holenderskiego prawa pracy dla pracowników tymczasowych pan Maruo S nawet nie grzeszy ;). Pozdrawiam i bez odbioru

Mario S

Żarty sobie robisz i widać że nigdy na szklarni nie pracowałaś/eś. 20-35 kiedy taka temperatura chyba w grudniu jak na dworze zimno. W lecie max. ile było podczas mojej pracy na czujnikach to 58 stopni. Ktoś powie że w takie temperaturze nie można pracować. Powiedz to Holendrowi który ma gdzieś Polskich pracowników byle pomidory rosły. Wypłata 290 euro. No fakt tyle wychodzi jak Cię okradną. Bo przy tych samych godzinach w innej agencji mam o 80 euro tyg więcej niż przez Anal-Jobs. Odradzam tą agencję. Chyba że ktoś nie zna języka, wg. żadnego no to wtedy będzie mu trudno zmienić agencję na lepszą

to biuro to porazka, wrocila do polski po 3 tygodniach, bardzo male zarobki (usunięte przez administratora)euro tygodniowo w poprzednim mialam min (usunięte przez administratora)euro

sylwia
@Monika

a w jakim pracowałaś wcześniej??

czarna

a wjakim wczesniej robilas

sylwia
@czarna

Parę lat temu wyjechałam z Axidusem.... porażka!! Chciałabym teraz jeszcze raz spróbować ale tym razem z firmą godną polecenia...

Gosc
@sylwia

Żadna agencja pracy która ma swoją filie również w Polsce nie jest godna polecenia.Uwierzcie????

skorpion
@sylwia

axidus to dno i wodorosty

Gosc

Byłam kiedyś przez tą agencje w Holandii.Porazka totalna i to na każdej możliwej płaszczyźnie.Poczawszy od zakwaterowania,konczywszy na pracy, wygórowanych normach na szklarni.Reasumujac same minusy,zero plusów.Wytrwalam tydzień,nikt mi za niego nie raczył zapłacić,chociaż należało.Banda złodzieji,jak wszystkie te pseudo agencje ze swoimi ,,kompetentnymi'' koordynatorami na czele co w 2007 wyjechali do Holandii doginac na jakiejś szklarni i z czasem jakimś cudem udało im się nauczyć Niderlandzkiego.Szkoda czasu,słów.Dno dna.

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 44 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska