Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Twój stary

Mobbing na tych (usunięte przez administratora)szklarniach jest na porządku dziennym, nie dość, że odbijają ludzie z biura, którzy też stosują mobbing, przyszła jedna z drugą za kasy z biedry i myślą, że błyszczą to jeszcze te co wala siostry dobija kolejne bydło z deena i actiona wielkie szefy Po doświadczeniach z tymi ludźmi każdy holender w Polsce ma problem zwiedzi szpitale

Czekam na was

Jak się dowiem, że jakiś (usunięte przez administratora) zaprosi tych Holendrów na wesele to zapewnimy im powitanie i zaczną doceniać POLAKÓW głównie chodzi mi o szefów z Wagenpad 17

Polska Wersja

Agencja spoko, poza Panią Magdaleną która zajmuje się osobami chorymi, generalnie ta pani ma wszystkich Polaków za symulantów i do tego bardzo dobrze zna się na dolegliwościach oraz ocenie zdolności pracownika do pracy ???? Nie pozdrawiam.

Opel Corsa
@Polska Wersja

Tak Pani Magdalena jest lepsza od ministra zdrowia, jeszcze przed kontaktem wie że pracownik jest zdrowy i musi iść do pracy. Nawet jakbyś nie miał jednej nogi to masz zawsze jeszcze druga. Rowniez nie polecam.

Bardzo polecam pracę w Looije Kwekers. Miesiąc na wyrobienie normy i atmosfera bardzo w porządku. Liniowe Marta, Marina i Liudmiła to świetne babki! :)

A ja nie polecam. Norma, norma, norma, nic innego się nie liczy, choćbyś padał na ryj najważniejsza jest norma. Chore.

Nie ja ona

Nie polecam.(usunięte przez administratora) Porażka. Nie liczy się człowiek tylko norma

Ppp

Norma norma ale szkolenia nie zdążysz ukaczyc i już zwalniają

Joanna

Tego typu praca z zasady chyba opiera się na wyrabianiu określonych norm. Tak sprawdzana jest efektywność i wkład pracy pracownika. Co masz na myśli mówiąc, że nic innego się nie liczy? Jak to wyglądało w Twoim przypadku?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Tonik

Mam nadzieję, że dobra praca spowodowała taki spokój na forum?

Me

Czy pracował ktoś na magazynie w Holandii ? Opinie jakieś ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w NL Jobs Polska?

Czarny Pan

Kase masz z orange cos tam calosc z Holandii !#

Gosciówa

Nie wypłacanie nadgodzin i godzin wakacyjnych, które miały zostać wypłacone do 6 tyg po powrocie do Polski. Kordynatorka z pracy odpowiadać na maile i wiadomości na Whatsapie nie potrafi a bynajmniej trzeba czekać tydzień by wyświetlona przez nią została. Nie mówiąc o tym że przez cały okres mojej pracy albo miała wolne albo urlop. Nie pojawia się na firmie chyba że już musi ale jest to raz na 4 miesiące A podobno ma być raz w tygodniu ?. Informacja o zwolnieniu z danej firmy albo jest ogłaszana przez nią w przedostatni/ostatni dzień pracy albo dowiadujesz się z braku planingu na mailu w piątek. Niestety, gdy nie wyrazisz zgody na przeniesienie na inną firmę masz czas do niedzieli aby się wyprowadzić.Solarisy trzeba pilnować sobie samemu bo biuro nie potrafi ściągnąć samemu tyle ile powinno albo nie ściąga wcale po czym nagle bierze ile może. Za bycie kierowcą obiecują dodatkowe pieniądze czego nie ma. Biuro pobiera takie same pieniądze za pokoje tzw. 1 jak i "pary" oraz dzielone z obcymi osobami. Na domku jedynie był Internet a zdarzało się, że go nie było a płaciło się za niego Tak?. Brak polskiej Tv , ba nawet brak dekodera jak i pilota do starego telewizora stoi jako ozdoba salonu. Domek na odludziu z biegajacymi szczurami i myszami wokół. Dodatkowo płytki przed i za domkiem musieliśmy plewić, gdyż koordynator groził karami i ekipa sprzątająca. Nie wspominając że robił naloty gdy byliśmy w pracy i sprawdzał pokoje, których nie wolno było zamykać na klucz. Uważam to za idiotyzm by nie wolno było Ci zamknąć swojego pokoju na klucz w którym przechowywasz rzeczy prywatne i kosztowe np. tablet czy laptop. Nie mówiąc o tym, że nawet nie próbują łączyć ludzi w pokoju w podobnym wieku.

Jak to było ''Łódz miastem meneli'' tylko kto tak powiedział?

Chcielibyscie by każda opinia była wypowiadana i uzasadniana w odpowiedni sposob, najlepiej bez okazywania zadnych uczuc a wiekszosc ludzi którzy sie tu wypowiadają zostali potraktowani przez biuro w taki sposob ze nie da sie czasem inaczej wyrazic swojej 'opinii' i ja sie im nie dziwie. Ja powtórzę tylko ze to nie biuro jest zle tylko niektórzy ludzie którzy tam pracują, albo nie powinni pracować. Myślę ze najlepszą cechą jaką można mieć to cierpliwość by pracować przez biuro, szczególnie do ludzi, zawsze trzeba byc dwa kroki do przodu i na pierwszym miejscu stawiać swoj cel z jakim sie tu przyjechalo.

....

Ni.gdy nie wiesz jaką wypłate ci wyliczą. A niby wszyscy pracują według tej samej stawki. Masz 52 godziny i dostajesz mniej niż za 47 czy 50 godzin ????.

Wanda

@Gość666 Widzę, że trochę Cię poniosło. Przypomnę, że na forum GoWork.pl nikogo nie obrażamy, gdyż nie jest to zgodne z regulaminem. Wrzucam link dla zainteresowanych https://www.gowork.pl/regulamin. Jest tu ktoś z wewnętrznych pracowników NL Jobs Polska? Ciekawi mnie na jakich warunkach zatrudnia ten pracodawca?

Gość666
@Wanda

A UJ mnie regulamin... Banda pajacow i tyle (usunięte przez administratora) ojeb.. Ali.. Mnie z kasy i co powiedziałem cała prawdę bo tak jest człowiek nie może być chory bo to nie zgodne z regulaminem weź we upie mam Twój regulamin z(usunięte przez administratora). Bow pozdrawiam środkowym palcem

Gość666
@Wanda

A po drugie po co się pytasz o warunki pracy jak Ty to ktoś z biura jesteś na 100 %

Przemek

Sama agencja NLjobs nie jest taka zła, zakwaterowanie w tym przypadku hotel Westland jest na dobrym standardzie, pokoje ładne, w pokoju lodówka, polska telewizja, oczywiście w pokoju łazienka, tylko kuchnia jest dzielona z innymi osobami, ale w kuchni mikrofalówka, piekarnik. Pralki są na każdym piętrze, można też znaleźć suszarkę aby suszyć ubrania. Przejdźmy teraz do "ciemniejszej" strony czyli praca na greenpacku tam już nie jest tak kolorowo. O ile cięcie pomidorów nie jest takie złe (to stanowisko zazwyczaj się zajmuje). Na każdej lini, obserwują nas tak zwane "liniowe" w sumie każda narodowość, także nie wiemy do kogo trafimy (zazwyczaj trafiamy na B1) fakt jest tam Polka, ale jest to osoba, która myśli, że "błyszczy" i każdy będzie jej usługiwać, także jak jest coś po nie jej myśli to pójdzie do tak zwanych "neonowych". Neonowe (czyli, te które są wyżej od liniowych) i zgłosi, że coś źle robimy, nieistotne czy coś źle zrobiłeś po prostu pójdzie i na Ciebie nagada. Druga liniowa, jest nawet w porządku, jak trafimy na inne linie to z dogadaniem będzie ciężej no chyba, że po angielsku to jeszcze ok (Bo każdego dnia, oraz w czasie pracy, przerzucają z lini na linie). Płacę są słabe, godzin czasem dużo, czasem o 13 godzinie wraca się na hotel. Normy obowiązują, ale nawet gdy posiadasz normę to mogą Cię wyrzucić z pracy, tłumacząc się tekstem "greenpack nie widzi w tobie progressu" także nawet jak masz normę to nie jesteś bezpieczny. Możesz przepracować z 6 dni i zostaniesz zwolniony, możesz siedzieć miesiąc i Cię zwolnią nie wiem od czego to zależy chyba od ich "humoru".

....

Porażka 47 godziń przy stawce 9.94 brutto dało 322 euro wypłaty. Łącznie z dodatkiem urlopowym !!!. Który był wcześniej wypłacany dopiero po zakończeniu pracy. Teraz kumulują się tylko godziny urlopowe. To teraz ile by było bez dodatku. / Wypłata taka sama jak 4 lata temu ???.. Do tego 97 euro podatku pobrane !!!!

Kaja

Ja jestem zadowolona z biura wypłata ok 280€

ktoś

ZA ILE GODZIN ?

Kaja co majaja
@Kaja

Prawdopodobnie jesteś kimś z biura... A jeżeli 280 euro cię zadowala to jesteś tepa i nie masz żadnego pojęcia o innej pracy... Pracuj tam za te ochlapy i nie polecaj nikomu ty tepa strzało... Ale prawdopodobnie jesteś tą Kaja z biura co nie nadaje się nawet do macania kur.... Nie polecam tego biura same rumuny

Kaja co majaja
@ktoś

Za 60

Mariusz
@Kaja

To jest wypłata na aktualne warunki Holenderskie. Nie rób sobie dziewczynko żartów z ludzi. To jest aktualna tygodniówka w Polsce. Pracowałem przez to pseudo biuro i bardzo się cieszę że zmieniłem pracę. Kantują ludzi na solarisach - jeśli ktoś nie wierzy niech idzie do pierwszego lepszego księgowego to zaniemówi po tym co usłyszy na ile go biuro okrada. Moja wypłata przy tej samej stawce i liczbie godzin na prywatnym w obu przypadkach różniła się o 70-90 euro na tydzień. Tam jesteś nr i nic więcej. Nie polecam tej agencji.

Natan

W życiu tak mnie nie potraktowano. Nie polecam ludziom którzy chcą na zakwaterowaniu spać chociażby w czystym łóżku. Ludzie którzy tam już pracują i mieszkają to zwykłe menele którym nie przeszkadza brudna klapa od toalety i osikanej łóżko. W kuchni smród jakby jedzenie było po terminie ważności, a naczynia nigdy nie myte. Od koordynatorow zero zainteresowania. Nie potrafią zapewnić godnych warunków zakwaterowania, nic ich nie obchodzi gdzie mieszkają ich pracownicy, ważne żeby w biurze miał czysto, a mieszkania które oferuje ludziom nawet na oczy nie widział. Zero dogodności, między pracownikami biura, jedni mówią tak drudzy tak.. Koszty zakwaterowania przechodzą ludzkie granice, są duże jak za takie warunki i, nie polecam nigdy w życiu

Płatek Śniegu
@Natan

Zgadzam się z Tobą ta agencja to dno. Nie dostałam klucza od domku bo niby nie mają więcej muszę czekać aż inni lokatorzy wrócą do domu z pracy. To co się dzieje w tej agencji to masakra. Zero reakcji że strony biura. Co innego obiecywał w Polsce co innego jest tu na miejscu. Najgorsza agencja jaka istnieje. Zarobki też ledwo starcza na domek i jedzenie

Luki luk
@Płatek Śniegu

Zgadzam się z Tobą ją przyjechałem na domek gdzie kierowca nie miał kluczy otwierają lokatorzy i kazał dzwonić do opiekuna domu dzwonię do niego i do biura już tydzień zero zainteresowania czekam na lokatorów po 4 godziny dali klucze które nie pasują każą dorobić na mój koszt nie interesuje ich noc a jak dzwonię o klucze to nawet sprawdzić nie przyjadą czy pasują tylko pretensje mają jeszcze

Ktosik
@Natan

Popieram w 100%

Ktosik

Nie polecam z całego serca!!!!!

Orzeł

Kto zna dobraAgencje Pracy do Holandii

Nano77

Witam. Chce jechac z Opolskiego na nast. sobote. Na razie jestem po 2 telefonach do agencji i w nast. tygodniu mam miec przedstawione oferty pracy. Powiedzcie mi prosze czy szklarnie dzialaja caly rok? W nich jest praca/zbiory nawet w miesiace jesienne/zimowe? Jak czyta to ktos kto rowniez chce jechac w tych okolicach to odpisz w komentarzu. Do Holandii chce jechac 1 raz w zyciu. Zawsze we 2 razniej :)

SIERGIEJ
@Nano77

poczytaj wpisy ludzi którzy pracowali przez nl jobs -to będziesz miał wyrobione zdanie ,nędzne zarobki ,klimat w pracy za;lezy od szklarni ale ogólnie tragiczny ,norma ,norma , warunki mieszxkaniowe raczej bardzo słabakolego szklarnia działa cały rok ale co z tego ,jedziesz zarobić a w nl możesz dorobic sie tylko garba.napradwę poczytaj, ludzie mądrze piszą ci co pracowali to nie jest ściema.pozdrawiam

Nano77
@SIERGIEJ

Ok dzieki za odpowiedz. Wlasnie dzieki komentarzom zdecydowalem, ze zostaje w PL do konca roku, a potem zobaczymy :)

Nieuczciwe złe traktowanie ludzi, praca na szklarni, warunki tragiczne, dyskryminacja, szefostwo pod wpływem narkotyków, manipulacja, mobbing, choroby z jakimi nie miałam styczności, wysypki od chemii, a gdy zachorujesz jesteś zwalniany z pracy, przemoc wobec ludzi,jednym słowem (usunięte przez administratora), szefostwo gorzej jak naziści, wybór należy do Ciebie, jest wiele więcej innych dobrych firm więc nie trać czasu na Nljobs. Szanuje się ludzie. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 45 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska