logo NL Jobs Polska

NL Jobs Polska

Opole

Opinie o NL Jobs Polska

vbn 2016-08-09 22:50:31
@ Jataka a czy tego typu " niezgodności " zostały przez kogoś gdzieś zgłoszone? w sensie gdzieś wyżej?
HenekPenek 2016-08-10 19:24:14
Miszczu pieprzysz jak głupi. Byłem na szklarni. Godziny są, a nawet czasem za dużo. Pracowałem do 7-17 od poniedziałku do piatku i jeszcze chodziłem w soboty do 12. Wypłaty po 310-320 E jak robisz ponad normę masz 410E tygodniowo. To są pieniądze do ręki już po opłaceniu łózka i podatków. Oblicz całość. Jedyny minus to taki, ze do NL jeździ w 80% patologia. Niestety trzeba się liczyć z tym, że ćpuni, alkoholicy są na porządku dziennym. :) Osobiście żałuje, ze zjechałem, ale psychicznie nie wytrzymałbym z ludźmi. I mówie tu po Polakach a nie o Holendrach
Lead 2016-08-10 19:50:17
No powiem Wam, że dużo się tutaj mówi o tych wyjazdach z NL Jobs Polska i chyba jesli chodzi o holandie to są najlepsi i nie ma co narzekać na jakieś tam drobne różnice, moim zdaniem to wiadomo co się podpisuje, mieszkania są jakei są, ale wartościowi
kasia 2016-08-11 13:56:44
witam jak warunki mieszkaniowe w Putte bo bedziemy tak mieszkac i jak firma Agro Care bo tam mamy pracowac. dajcie znac co i jak ? dzieki
Ulki 2016-08-11 14:06:08
Wiesz co a to zaskakujące jest Ci powiem, ale te warunki mieszkaniowe są naprawde dobre, zdaje się ze wszystko jest w porządku, mieszkania są jasne, z kuchnią, czyste
kasia 2016-08-11 14:25:50
o super to naprawde mega :) jadziemy pierwszy raz z firmy Nl jobs i wole dopytac :) ale jak wszystko jest okey to mnie cieszy :)
qw 2016-08-11 15:02:44
a teraz w ogóle szukają kogoś do pracy? Bo ofert chyba na wyjazd nie ma
kasia 2016-08-11 15:12:22
no nam zadzwonili w poniedziałek ze potrzebuja ale moj chlopak musi byc kierowca. a tak to mało ofert maja.
ed 2016-08-11 21:34:00
spokojnie rekrtuacja u nich caly czas trwa..w Holandii szukaja na przyklad pracownika szklarni lub magazynu..jak ktos ma odpiwiednie kwalifkacje to moze warto sprobowac mozna pewnie sporo zarobic tutaj
Anonim 2016-08-12 15:53:56
Witam to mój numer gg napisz, to ci opowiem jak wygląda praca.
mirek 2016-08-12 18:14:25
Mało ofert @kasia? Ofert akurat jest sporo z tego co ja szukałem tylko musisz zgłosić się na konkretne. Poszukują np. do szklarń, magazynów, na budowy, do sprzątania itp. naprawdę jest tego sporo tylko trzeba poszperać
Converse 2016-08-15 14:39:23
Witam. Pracowałam rok temu w Holandii na szklarnii niedaleko Medemblika na pomidorach. Jeżeli chodzi o firmę i kase to zastrzeżeń miec nie mozna bo zawsze jest na czas. Naromjast organizacja ora pomoc ze strony biura jesli mieszka się w hotelu tj. Spanbroek pozostawia wiele do życzenia. A mianowicie, hotel zalewany wiele razy *zniszczony laptop i wiele innych rzeczy... a biura nawet nie jest w stanie załatwić innego pokoju a jeśli już załatwi...to w pokoju 4 osobowym, nadmieniam ze byłam z dziewczyną. Wiec wyobraźcie sobie sytuacje będąc w związku mieszkać z 5 innymi osobami. Tragedia. Nie są w stanie pomóc jeżeli faktycznie się coś dzieje. Nikt o tym nie mówi i nie WALCZY na miejscu bo potem ma się trochę ciężki żywot na miejscu bo jest się traktowany gorzej bo walczysz o swoje. Dzwoniac do głównego biura odsylaja o biura na miejscu bo oni zajmują się tylko sprawami BIUROWYMI. Wiec generalnie mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy pływasz w ściekach i z kim i w jakiej ilości spisz. Nie pomagają w ogóle. A jeśli jedziesz na 3 miesiące ale chciałbyś wrócić wcześniej i nie daj Boże powiesz im to wcześniej to kończysz obecną prace i zostajesz zatrudniany na najgorsze prace. Tj. Cebulki, harujesz gdzieś na otwartym polu bądź inne gorsze. Taka polityka.
mirek 2016-08-15 14:46:38
No wiesz @converse ale chociaż za to nie płacisz wiem, że warunki nie powalają ale tak naprawdę to jedziesz tam głównie do pracy więc i tak 80% czasu cie tam nie ma. Próbowaliście już w Polsce o tym z nimi pogadać?
Tenktos 2016-08-19 12:44:21
Nie polecam szlarni Combi Vliet na s'gravenzande. Wszystko co o niej piszą to prawda. Szef Polak codziennie przychodzi na domek obok i spędza tam całe dnie a czasem też noce. Przesiaduje z dwiema blondynkami bzykajac je na zmianę. Na szklarni w srodku sezonu gora 30 godzin a dziewczyny jak chcą tam pracować to albo muszą nieźle zapiepszac albo być śliczne i dawać szefowi dupy. Najgorsza szkarnia ever!!!!
monika 2016-08-19 14:32:54
Świetnie, że można u nich liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, bo przecież to się wiąże z odpowiednimi benefitami socjalnymi. Ciekawe tylko czy taki negocjator telefoniczny może jeszcze liczyć na wypłaty w terminie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Kurski 2016-08-23 20:53:29
hmmm w moim przypadku Ilona okazała się bardzo nie fair ale cóż to już był sporo czasu temu,teraz funkcjonuje na wyższym szczeblu ALE NA POCZĄTEK POLECAM NL JOBS i dodam że w tamtym czasie jak u nich pracowałem to nie narzekałem na tą agencje
jjjj 2016-08-24 23:12:05
@ Kurski a kim jest ta cała Ilona ? bo mnie to zaciekawiło
malolat 2016-08-26 21:54:24
powiem ci tak pracuje w tej firmie długo na szklarni jest bardzo gorąco warunki pracy masakra niestety jeszcze tu pracuje ale chce uciekać do innej pracy na magazyn bo już mi dalopolalic go słońce
1983Daniel 2016-08-28 13:18:39
Najgorsza agencja przez która pracowałem oszusci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukuja na godzinach juz nie wspomne o nieregoralnych przelewach nie morzna doprosic sie o swoje pieniadze kombinuja cos na lewo umowy nie widziałem od podjecia pracy i prawdopodobnie wakacyjnego tez nie zobacze smierdziele [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszusci nikomu nie polecam wspolpracy z zapyzialym smierdzacym dwulicowym jackiem robakiewiczem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i klamca ze swinoujscia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] parowa
Kkk 2016-08-28 15:01:12
Jak sie nie jest nauczony pracy to wlasnie tacy ludzie pisza bo mysla ze przyjechali na wakacje. Pojechali od Mamusi cycusia i sobie nie radza.
Gosc 2016-08-29 08:45:48
Chwila, chwila... Jacek R. jest z calkowicie innej agencji pracy. Piszemy tu o wątku NL Jobs a nie o agencji E&V. W Nl'u nie ma opcji zeby ktos nie dostal umowy a przelewu sa zawsze (od kiedy tu pracuje) w czwartki.
Dziekuje za uwage ;)
erererer 2016-08-29 13:03:06
no na pewno taka praca do lekkiej nie należy tutaj
Mysza 2016-09-04 21:49:03
Jak czytam te komentarze to smiac mi sie chce nl jobs jest jedna z najlepszych agencji w holandii matolki ci co pisza ze jest zla naprawde nie byli w zlych agencjach Ja pracowalam przez jakis czas wlasnie przez ta agencje wyplaty mielismy na czas od 280 do 320 euro tygodniowo nigdy nie siedzialam na domku zreszta ludzie kturzy przychodzili do nas tez caly czas pracowali Czasami byl taki tydzien iz tych godzin mielismy mniej ale naprawde ci co pisza ze to jest zla agencja chyba naprawde nie mieli stycznosci ze zlymi agencjami
ogt 2016-09-04 22:12:24
W Holandii jest wciąż poszukiwanyt pracownik szklarni? Dobrze, że oprócz ubezpieczenia holenderskiego jest szansa i transportu do Holandii jest szansa na regularne cotygodniowe wpłaty na konto. O takie dobre warunki jest dośc ciężko. Dzięki za odpowiedź
ktos 2016-09-10 10:42:04
Nie polecam szklarni u Elvisa !! To szklarnia Combivliet . Zatrudnia ludzi na miesiac, dwa ,a potem zwalnia. Robi kasting dziewczyn , tylko te co mu się spodobają tam pracują. Zmienia co chwile ludzi w pracy. Cięzko dostać tam urlop. Do pracowników odnosi się wulgarnie . nie polecam !!
Janusz 2016-09-11 13:28:10
@ogt jest ciągle taka rekrutacja, więc wysyłaj zgłoszenie i się nie zastanawiaj :) Ja właśnie mam zamiar się rekrutować na konserwatora (złotą rączkę) bo też się znam a tym fachu
Znudzona 2016-09-11 14:54:42
Czy ktoś z was zerwał kontrakt wcześniej i dostał tą kare 120 euro?
mirek 2016-09-11 15:24:10
A to mają takie kary za zerwanie umowy @znudzona? W sumie nie dziwie im się bo pewnie wiele osób się rozmyśla mimo, że oni zawsze mówią, że trzeba wyjeżdżać minimum na trzy miesiące. A można zapytać gdzie jesteś i na jakim stanowisku teraz pracujesz?
Znudzona 2016-09-11 17:01:04
A no mają taką karę tylko co do jej sciągalnosci różne słyszałam teorie. Tu nie chodzi o kwestie długości pobytu. A nie udaną naszą współpracę. Miałam iść na pakowanie, jestem na szklarni. Na siłę chcą mnie na wózek dać gdzie ja mam lek wysokości(temu z biurem była ustalana pakowalnia). Oj dużo by pisać. Ta kara jest zaznaczanona na umowie polskiej która dostajesz z biura. Jako biuro pracy jest ok, daje ta prace, jest wyplacalne, zawsze terminowo ale nie dotrzymują słowa względem rodzaju pracy...
Sen 2016-09-11 17:31:08
Wiecie co, ja tam wiele dobrego słyszalem o tej firmie, generalnie to zasięgałem tu i tam trochę informacji i wydaje się, że firma ma się coraz lepiej
Stefan 2016-09-12 16:08:42
Można zarobić na czysto chociaż te 1200 zł jako pracownik produkcyjny, na magazynie albo szklarni?
żaba 2016-09-12 16:27:24
a konkretnie do jakiej miejscowości chcesz wyjechać na szklarnię?
Stefan 2016-09-13 08:58:44
@żaba
No nie mam pojęcia bo jeszcze nie pytałem ich o możliwość wyjazdu gdziekolwiek. Agencja jest pewna?
zz 2016-09-13 10:16:59
Skoro zatrudniają ci na jakiś czas to podają na ile masz zapewniona prace a jeżeli chcą zerwać wcześniej umowę to chyba musza mieć jakiś powód?
Znudzona 2016-09-13 19:15:07
Nie oni ze mną a ja z nimi
agencja jest ok. Pracowałam. Jak lubisz szklarnie i pole to miejsce dla ciebie. Są wyplacalni, są godziny znajdują ci pracę jeżeli cie zwolnili np za normę.
lekki 2016-09-13 21:16:11
Na pewno taki pracownik szklarni w Holandii może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, a skoro dorzucają jakieś premie, to nic dziwnego, że są tak popularni. Dbanie o dobre stawki jest dość istotne w dzisiejszych czasach.
domi 2016-09-15 20:19:54
wiec tak 5,60 na rękę praca na magazynie w massdijk norma nieosiągalna rypiesz jak wół
ula1990 2016-09-15 20:24:20
za te stawke to się nie opłaca wyjeżdzac z polski do tego jeszcze trzeba tam stać jak murzyn i macać pomidory za 5 euro żenada i jakieś n nie porozumienie ta praca to ostateczność pracowałem i niee polecam nikomu !!!!
micky 2016-09-15 21:27:39
@ domi - 5,6o zł netto ?!?! to dość neiwiarygodne mi się wydaje. ja rtozumeim że ciezkie czasy są no ale aż tak?
Stefan 2016-09-16 13:43:42
@ domi
to strasznie niska stawka, wręcz jałmużna. A czy można się spodziewać lepszych zarobków np: jako pracownik produkcyjny na linii produkcyjnej? czy są w ogóle takie oferty? czy tylko praca na linii przy warzywach i owocach? Pozdro
monika 2016-09-16 15:50:49
A są teraz jakiekolwiek oferty pracy u nich? Podobno nic sie nie pokazuje, bo każdemu odpowiada bieząca atmosfera w firmie jak i zarobki, które są adekwatne do zadań.
Janusz 1986 2016-09-16 18:27:02
42godzin pracy 236 eur nic dodac nic ujac
Nocny 2016-09-16 20:18:36
No ja uwazam, że nie ma za bardzo co się denerwować i złościć, praca jest dość dobra, rozwijająca, ma swoje plusy i minusy
anonim 2016-09-18 08:01:28
troszke o firmie nl jobs pracowalam w niej rok to jest jakas porazka jak traktuje sie ludzi dla mnie to byl koszmar 6 przeprowadzek w 7 ostatnich tygodni pracy w tym biurze a na koniec zostalam wyrzucona z mieszkania ... nie wyplacane nadgodziny mimo ze pracuje sie czasem po 60 godz tygodniowo wszystko jest 100 % i ani centa wiecej ... poprostu jakas tragedia
zz 2016-09-18 11:21:22
Jak każdego, poza tym to nie jest jakas stabilna praca bo to agencja i wyjazdy ale zarbic zawsze z nawiazką można
Pracownik 2016-09-18 19:03:46
Nie polecam tej agencji . Robi sie za smieszne pieniadze .wyzysk
żeron 2016-09-18 20:38:50
a śmieszne to twoim zdaniem jaka konkretnie stawka? podaj jakieś konkretne sumy bo takimi ogólnikami to nic nie ustalimy.@zz a co to ma jedno z drugim wspólnego?
Fraglles 2016-09-20 20:57:36
Pracowałem tam ponad rok ok było tak do pół roku ze strony Kaśki i Jarka było OK BO ROBIŁEM BLADBREKEN i się naprawdę nie opierdalałem w pracy,potem poszedłem na biologie do Tedi to każdemu się gul z Polaczków huśtał bo człowieczek w miarę opanował język holenderski I MIAŁ BARDZO LEKKĄ PRACĘ , nie mówię już o języku angielskim bo ten znam na poziomie C1, POTEM poszedłem na draje po miesiącu zostałem ściągnięty, zapytawszy Jarka dlaczego On mi odpowiedział że tu byś WSZYSTKICH POWYPIERDALAŁ, no Ok potem poszedłem na magazyn szło mi dość dobrze no ale pojechałem na urlop i mnie degradowali a NL JOBS miał problem z ustaleniem mojej lokacji zamieszkania powiedzieli mi że wracam na RIJPWETERING a w sobotę na planingu był Hoofddorp, w sobotę BUS do NL, NIE WIEM GDZIE MAM MIESZKAĆ, Dzwonie do Pawła Leśniaka, dzownię do koordynatora Adrian Zimnego nikt nie odbiera, bądz tu mądry !!!!? Oczywiście nie wróciłem na tą firmę, zostałem w Polsce, poczułem się oszukany. Rano w Poniedziałek tel. od Jarka(olałem go sorry, nie dziwne) tel z NL JOBS (Nie odebralem) i tak się skończyła przygoda z tą firmą. Potem jeszcze pracowałem na LANS w Maasdijku, atmosfera zgoła odmienna, brak Polskich betonowych. Potem już od września na EUROMSTER w Bredzie i FEEL SUCCES POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW LOOIJE BURGERVEEN 1 i 2 bo jak tam byłem to akurat fajnych i niefajnych ludzi poznałem ale mam co wspominać :-)
tajemnica 2016-09-20 21:54:43
Nl Jobs.. pięknie ładnie ale... no własnie tylko na początku. Ka sie zgadzała i tylko ona:
mieszkanie:83 euro, slothuse.. dziura, barany, jeden spozywczy, action itp.. okolica nudna, blisko do hoornu
pokoje dwu osobowe,tv.. jak ktoś udostępni dekoder to zobaczysz coś sensownego a na standardzie polo tv, tvp 1 i tvp 2 jest wifi..... parterowe pokoje to meliny.. wyższe pietra juz w miare ok, pralnie... istne polowanie na wolną pralke.. ale troche sprytu i da sie trafic
kuchnia...TRAGEDIA!!!! jedna wspólna.. wyglądem przypomina prosektorium.. wieczny syf, wiecznie uwalone sprzęty, każdy zagląda ci do garnków
opiekunowie: pan D ma to wszystko w nosie, pan T jeszcze w głębszej dziurze... interesują go tylko panny ktore sie mu podlizują, jego szczury(yorki) i palenie
biuro?: masz pracować i o nic nie prosić.. wylecisz raz i drugi za normy to lecisz na pole albo klipsować owieczki :D
praca głownie na szklarnich, troche cebulki i inne kwiatuszki
ogolnie 3 pkt z 10, da sie wytrzymać ale są miejsca o wiele lepsze
Al 2016-09-20 22:48:21
Jak dla mnie to bardzo tanie mieszkanie jest i pozostaje sie tylko cieszyć, ze taka kasa jest tylko do wydania, ogólnie no wiadomo że dużo ludzi nie lubi mieszkań za granicą, bo to też inna kultura, ale bez może wielkiego przesadyzmu, wszystko raczej gra
Zostaw swoją opinię o NL Jobs Polska - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NL Jobs Polska