logo Point Travel DMC  Krakow

Point Travel DMC Krakow

Kraków

Opinie o Point Travel DMC Krakow

princessa 2014-07-07 12:33:23
Hej. Jestem tam zaproszona na rozmowę. Chetnie pogadałabym na priv z kimś kto tam był. Trochę mi się śpieszy, bo w tej sytuacji nie wiem czy w ogóle tam iść...
storczyk 2014-07-12 10:41:07
princessa, a kiedy masz rozmowę?
princessa 2014-07-13 15:02:15
w następnym tygodniu. Cały czas wisi to ogłoszenie. Chyba opornie im idzie to szukanie
Karina 2014-12-12 18:05:15
Pracowałam w tej firmie kilka lat. Firma rzeczywiście rodzinna, jak wiele innych na rynku, niczemu to nie szkodziło. Atmosfera pracy była miła,czasami pracowałao się w stresie i pospiechu, jak wszędzie. Dyrekcja wyrozumiała, jeśli była potrzeba wziąć wolny dzień lub wypadły jakieś prywatne sprawy. Nie jest prawdą, że trzeba było odbierać rozmowy służbowe na telefonie prywatnym. Każdy pracownik dostawał komórkę służbową, a telefony od hoteli ew. turystów odbierała tylko osoba dyżurująca w danym dniu, inni pracownicy nie. Telefon po godzinach pracy dzwonił głównie latem, jesienią i zimą prawie nie. Jeśli trzeba było załatwić służbową sprawę wieczorem to najpierw pytano, czy ktoś może, a jesli tak, to często można było sobie odebrać wolny dzień w tygodniu. Możliwość przejścia do innego działu / awansu była tylko dla osób, które dłużej pracowały. Nigdy nie obciążono mnie finansowo za błąd w pracy. Wiele firm blokuje strony internetowe, nie jest to ani wyjatkowe, ani oburzające. Ze wzgledu na młody wiek pracowników kilka koleżanek pracowało w ciąży i nie wiązały się z tym faktem żadne nieprzyjemności. Proponuję nie wypisywać niesprawiedliwych, nieprawdziwych opinii po jednej krótkiej rozmowie. Ja już w tej firmie nie pracuję ze względu na wyprowadzke do innego miasta. Mile wspominam spędzony tam czas i nawiązane kontakty.
Stokrotka 2015-01-21 20:21:20
Czy mógłby ktoś ze mną pogadać o rozmowie kwalifikacyjnej na priv, ponieważ jutro z nimi spotkanie i nie wiem czy w ogóle się opłaca tam jechać.
domi 2015-07-08 19:11:34
Na rozmowę warto iść. Byłam wczoraj. Wszystko ok.
Julia 2015-07-09 20:49:48
Wlasnie jestem w procesie rekrutacji. Mam dobre wrazenia po rozmowie. Nic nie bylo ciazy czy dzieciach. Padlo pytanie o plany na najblizsze 5 lat i jest to standardowe pytanie przy rekrutacji. Wymagaja znajomosci jezyka na bardzo wysokim poziomie.
Firma sprawia wrazenie przyjaznej pracownikowi a to jest dla mnie najwazniejsze.
daego 2016-05-14 14:17:33
mola - jeżeli jesteś zainteresowana pracą u nich to podejrzewam, że musisz się bezpośrednio do nich zgłosić.
Zostaw swoją opinię o Point Travel DMC Krakow - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Point Travel DMC Krakow