Opinie o Point Travel DMC Krakow w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Point Travel DMC Krakow. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Point Travel DMC Krakow na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Point Travel DMC Krakow w Kraków

Fiona

Koszmarna atmosfera, fatalne zarobki, brak mozliwosci awansu czy rozwoju. Typowi janusze biznesu zywcem wyrwani z lat 90 tych. Ale w tej tragediu jest tez element komiczny. W firmie zatrudniajacej w porywach kilka osob szefostwo dumnie tytuluje sie w rozmowach Pania Prezes, Panem Prezesem i Pania Dyrektor i jeszcze wymaga od garstki podwladnych takiego tytulowanis haha. Postorbisowskie (usunięte przez administratora) uwlaszczone po upadku komuny dla ktorych czas sie zatrzymal w epoce gdy na jedno stanowisko bylo 50 CV. Ciekawe kogo teraz zatrudniaja Ukraincow czy juz Hindusow bo Polacy nawet te najbardziej zdesperowane sloiki z Podkarpacia juz chyba dali sobie spokoj!

abc
@Fiona

uciekłam z tej firmy w 2017 roku, jestem w szoku, że w 2020 toto jeszcze zipało. Z opisu wynika, że kompletnie nic się tam nie zmieniło Pani Prezes, Pan Prezes i Pani Dyrektor - święta trójca, a wielce biuro w kamienicy czynszowej ledwo stoi. Jedyny plus tej pseudo firmy to wspaniały widok z biura na Plac Szczepański, więcej nie stwierdzono.

Fiona

abc Nowy wpis
@Fiona

Franek Nowy wpis

Może trzeba pokazać jakie mamy kwalifikacje i dopiero dopytywać o wysokość wynagrodzenia?

Filip Nowy wpis

Idealnych firm nie ma ale zobaczymy już niedługo czy będziecie tak dalej oczerniać firmę.

Adam Nowy wpis
@Filip

To ile po skonczonej epidemii bedziecie oferowac na reke 1800?

MAVERICK

Wszystkim pracownikom POINT'a gorąco współczuję pracy pod kierownictwem Pani Anny G.

@MAVERICK

@MAVERICK Twierdzisz, że atmosfera pracy w Point Travel nie jest zbyt ciekawa? Czy osoby zatrudnione tam próbują coś zrobić, aby ją trochę polepszyć?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Point Travel DMC Krakow się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Martyna

@Ignacy Z pewnością jest dobrze bo firma mając opinię dobrego pracodawcy nie mogłaby działać inaczej.

Ignacy

Gorąco polecam pracę w tej firmie. Znakomite miejsce do rozwoju zawodowego dla młodych ludzi. Jedynym drobnym minusem jest nieustannie unoszacy się w biurze zapach czosnku. Reszta jak najbardziej ok.

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać?

Dziękuję za odpowiedź @turysta, to bardzo przydatne informacje. Chociaż w sumie jest to dość osobliwe w takim razie bo raczej spodziewałam się pierwszej opcji, niż tej drugiej. Końcowo jednak uważam, że dla ludzi, którzy chcą się rozwijać nie jest to najgorsza opcja.

turysta

Pracowałem jeszcze w tym roku więc ocena jest dosyć aktualna. Jeżeli pytasz o karty medyczne, sportowe, vouchery wszelkiego rodzaju - brak i szefostwo nie kryje się z tym, że nie planuje nic z tych rzeczy wprowadzać. Wyjścia integracyjne/pracownicze - brak. Szkolenia - przy podejmowaniu pracy study tour na jedną z popularnych wycieczek (Oświęcim/Wieliczka) , każda inna poza godzinami pracy lub w dniu wolnym (bezpłatnie). Kontrahenci również co jakiś czas zapraszają np. na pokaz hotelu, restauracji etc., study toury/oprowadzanie, wyjścia na konferencje również się zdarzają. W tym przypadku szefostwo akurat zachęca do wzięcia udziału.

@turysta, staram się zwyczajnie dopytywać o rzeczy, które są dla mnie niejasne. Nie mam tutaj na celu wybielania Point Travelu, zauważyłam tylko, że dobrze liczyć na aktualne informacje pracowników, a nie osób, które kiedyś w firmie pracowały. Co do Twojego wcześniejszego postu, tak czytałam go, jest w nim podane wiele przydatnych informacji dla innych, owszem i tak jak napisałeś każdy odbierze je subiektywnie i oceni po swojemu. Dodasz co o benefitach/szkoleniach?

turysta

@Marto - wyglądasz na osobę która z jedynie sobie znanych powodów broni firmy Point Travel. Masz do tego prawo. Natomiast - z całym szacunkiem - Twój ostatni, powyższy post jest nielogiczny. Portal ten służy do wyrażania swoich opinii na temat danego pracodawcy. Mój, obszerny komentarz został zamieszczony kilka postów wyżej. Opinia zawsze jest subiektywna, natomiast ja starałem się przedstawić suche fakty dotyczące pracy w Point Travel a to czy wiem jak sytuacja wygląda w firmie obecnie zostawię sobie. "Sprawdzone informacje" "przypuszczenia" - bez obaw, jak najbardziej służę pomocą - w końcu pracowałem w tej firmie. Wystarczy zobaczyć jak radzą sobie inne firmy o podobnym profilu w Krakowie by uzmysłowić sobie, że problem z całą pewnością nie leży w pracownikach. (usunięte przez administratora) Wiem, że nie tylko wobec mnie zastosowano taką taktykę. Jaki był ukryty w tym cel? Można jedynie snuć domysły.

@turysta ale nie masz faktycznych informacji o aktualnej sytuacji w firmie? To właśnie jedynie sprawdzone informacje są ważne z punktu widzenia osób, które szukają możliwości zatrudnienia. Przypuszczenia nie zawsze są dobrym doradcą przy podejmowaniu decyzji zawodowych.

turysta

@Marta nie wiem ile osób pracuje obecnie w firmie, już się tym nie interesuję. Być może "sytuacja jest dość dynamiczna" w start-upach gdzie dąży się do rozwoju, natomiast ta firma utknęła w martwym punkcie(usunięte przez administratora)

@turysta Kiedy zakończyła się twoja współpraca z firmą? Czy w firmie nadal pracuje kilka osób? W wielu firmach - szczególnie tych mniejszych sytuacja jest dość dynamiczna i zmienia się w ciągu kilku miesięcy.

daego

mola - jeżeli jesteś zainteresowana pracą u nich to podejrzewam, że musisz się bezpośrednio do nich zgłosić.

Julia

Wlasnie jestem w procesie rekrutacji. Mam dobre wrazenia po rozmowie. Nic nie bylo ciazy czy dzieciach. Padlo pytanie o plany na najblizsze 5 lat i jest to standardowe pytanie przy rekrutacji. Wymagaja znajomosci jezyka na bardzo wysokim poziomie. Firma sprawia wrazenie przyjaznej pracownikowi a to jest dla mnie najwazniejsze.

domi

Na rozmowę warto iść. Byłam wczoraj. Wszystko ok.

Stokrotka

Czy mógłby ktoś ze mną pogadać o rozmowie kwalifikacyjnej na priv, ponieważ jutro z nimi spotkanie i nie wiem czy w ogóle się opłaca tam jechać.

Karina

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Firma rzeczywiście rodzinna, jak wiele innych na rynku, niczemu to nie szkodziło. Atmosfera pracy była miła,czasami pracowałao się w stresie i pospiechu, jak wszędzie. Dyrekcja wyrozumiała, jeśli była potrzeba wziąć wolny dzień lub wypadły jakieś prywatne sprawy. Nie jest prawdą, że trzeba było odbierać rozmowy służbowe na telefonie prywatnym. Każdy pracownik dostawał komórkę służbową, a telefony od hoteli ew. turystów odbierała tylko osoba dyżurująca w danym dniu, inni pracownicy nie. Telefon po godzinach pracy dzwonił głównie latem, jesienią i zimą prawie nie. Jeśli trzeba było załatwić służbową sprawę wieczorem to najpierw pytano, czy ktoś może, a jesli tak, to często można było sobie odebrać wolny dzień w tygodniu. Możliwość przejścia do innego działu / awansu była tylko dla osób, które dłużej pracowały. Nigdy nie obciążono mnie finansowo za błąd w pracy. Wiele firm blokuje strony internetowe, nie jest to ani wyjatkowe, ani oburzające. Ze wzgledu na młody wiek pracowników kilka koleżanek pracowało w ciąży i nie wiązały się z tym faktem żadne nieprzyjemności. Proponuję nie wypisywać niesprawiedliwych, nieprawdziwych opinii po jednej krótkiej rozmowie. Ja już w tej firmie nie pracuję ze względu na wyprowadzke do innego miasta. Mile wspominam spędzony tam czas i nawiązane kontakty.

princessa

w następnym tygodniu. Cały czas wisi to ogłoszenie. Chyba opornie im idzie to szukanie

Zostaw merytoryczną opinię o Point Travel DMC Krakow - Kraków

Point Travel DMC Krakow
1.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Plac Szczepański 7
    31-011 Kraków