Kaizen Group

Siemianowice Śląskie

Opinie o Kaizen Group

123 2010-07-27 10:45:27
Praca polegająca na wciskaniu ludziom Polsatu cyfrowego
w każdy możliwy sposób- czym im to potrzebne czy nie.
Wynagrodzenie
uzależnione od efektów oszukiwania ludzi. Podpiszesz umowe masz kase, nie podpiszesz nie masz...
be 2010-10-13 15:13:35
na jaką ofertę wysłałeś CV?? z góry dzięki
Ciekawe! 2010-12-01 12:42:23
Myślę, że ukazujesz bardzo egoistyczną postawę wobec innych. Jak możesz twierdzić, że ktoś, kto sobie nie radzi jest baranem. Już w takiej wypowiedzi śmierdzi na odległość twój brak szacunku do drugiej istoty ludzkiej, a ujawnia się chęć tylko i wyłącznie zysku.
anonim 2010-12-12 09:39:30
firma prowadzona przez młodego cwaniaczka [usunięte przez moderatora]robota dla ludzi bez ambicji łazisz po domach i wciskasz ludziom neta i polsat ile sprzedasz tyle masz kasy bywa że przez miesiac zarobisz 300zł śmieszne ;/ i żałosne
anonim 2011-03-08 23:53:08
dzieki za opinie,właśnie od razu oni mi śmierdzieli,dlatego nawet się na zaproszone spotkanie niewybieram,naciągacze!!!ludzie uczciwie szukają zarobku,a pacany [usunięte przez moderatora] szukaja jeleni...
anonim 2011-04-03 18:40:54
Byłam na umówionym spotkaniu i jestem rozczarowana. W ogłoszeniu praca miała być w punkcie obsługi \\\"na miejscu\\\", po czym na rozmowie dowiedziałam się dokładnie, że chodzi o sprzedawanie cyfry i chodzenie po ludziach. Tylko zmarnowałam czas na tych [usunięte przez moderatora].
anonim 2011-06-17 13:37:25
nie cyfry tylko polsatu, jak nawet na rozmowie nie potrafisz porządnie słuchać to nie dziwie się, że nadal szukasz pracy....
ktoś 2011-08-18 13:43:05
człowieku nie masz pojęcia o socjalizmie.... wtedy też się [usunięte przez moderatora]widać że nie pamiętasz tych czasów to się nie wypowiadaj a najlepiej zapytaj rodziców czy rzeczywiście było wszystko za darmo ty ośle a wracając do pracy to jak firma nie płaci za robote to może niech da w ogłoszeniu o prace że poszukuje wolontariusz i pracodawca ma problem z głowy
ja 2011-09-14 21:45:34
Kaizen group z P [usunięte przez moderatora] na czele to [usunięte przez moderatora] jakich malo. wisi mi kase. w jeden misiac zarobilam uwaga 80 zeta i jeszcze z tego za paliwo odciagnąl. [usunięte przez moderatora]
Jo 2011-12-19 12:19:19
Podobno się rozpadli i przenieśli do Katowic. Wie ktoś pod jaką nazwą teraz działają??
kook 2015-01-14 18:05:41
Może ktos napisać na co orientacyjnie można liczyć, w takiej sprzedaży door to door w Kaizen Group, bo wiem, że w branży jest naprawdę spory rozstrzał wynagrodzeń. W ogóle duże mają wymagania, jak sprawdzają moje umiejętności podczas rozmowy rekrutacyjnej? Pytają o techniki sprzedażowe, czy o co takiego?
falingo 2015-03-22 17:17:41
Sprzedaż door to door to nie jest łatwo psrawa na prawdę cieżko robić coś takiego bez dobrego nastawienia. Wynagrodzenia to też na pewno sprawa indywidualna, a praca w sprzedaży do najłatwiejszych nie należy. jak ktoś jest chętny do takiej pracy to musi sięnastawić na pracę. a co do samej firmy to chciałbym też się sam czegoś dowiedzieć.
łysy 2016-05-15 10:21:50
Nie jest cieżko, wypożyczają sprzęt bankietowy i to wszystko.
Zostaw swoją opinię o Kaizen Group - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaizen Group