Opinie o Immoqee w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Immoqee. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Immoqee o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Immoqee w Warszawa

Amelia

Pracuje w IMMOQEE od prawie 2 lat więc mogę coś już powiedzieć :) Czytając wcześniejsze komentarze postaram się trochę napisać o firmie: Atmosfera jest super, zawsze można liczyć na pomoc przełożonych i Prezesa firmy. Warunki pracy: umowa o pracę/B2B, praca zdalna/hybrydowa, premie od sprzedaży, life work balance. Benefity: Multisport, Pakiet medyczny LUX MED, dzień wolny w dniu urodzin (oczywiście płatny :)) , 2h krótsza praca w drugi piątek miesiąca, ubezpieczenie grupowe, dzień wolny na badania profilaktyczne, ubezpieczanie NNW dla dzieci. Staże są indywidualnie organizowane, uczelnie kontaktują się z Prezesem firmy.

Blanka

Hej, a na których stanowiskach można teraz pracować na B2B? ja akurat jestem tu z oferta dla specjalisty ds. wdrożeń i wpisali w nią jedynie umowę o pracę. dodatkowo te benefity są niezależne od formy umowy? Na B2B też wszystkie będą dostępne?

Amelia

Blanka Nowy wpis

Widzieliście te aktualna ofertę dla specjalisty ds. wdrożeń? Myślę o swojej aplikacji, ale jednak lubię wiedzieć na co się pisze. Może jest tu ktoś z danego działu by mógł się ustosunkować do zarobków i organizacji pracy?

Kandydat do Klienta Nowy wpis

W odpowiedzi na swoją aplikację na ogłoszenie firmy IMMOQEE pierwszy kontakt był w formie maila z od razu terminem rozmowy (do osoby trzeciej, nie tej piszącej do mnie). Bardzo się ucieszyłam, że od razu rozmowa Włączając się na rozmowę okazało się, że nie rozmawiam z firmą IMMOQEE a ich Klientem, zupełnie inną firmą! Pracuję w rekrutacji jakiś czas i kultura wymaga, aby poinformować przed spotkaniem kandydata z kim i o czym będzie rozmawiać, zwłaszcza jeśli nie jest to przedstawiciel tej właśnie firmy. Na szczęście Pani na rozmowie była bardzo miła i bez mojego proszenia opowiedziała więcej o firmie i stanowisku, ale czułam się bardzo nieswojo i niekomfortowo gdy wspominała "no, ale Pani A. na pewno Pani o tym opowiadała to ja tak tylko od siebie dopowiem" - nikt ze mną nie rozmawiał wcześniej o niczym! Z racji swojego doświadczenia w HR uznałam, że jest to cenna informacja, jak ta firma działa i traktuje kandydatów, bo pierwszy raz (jako kandydat i jako rekruter) spotkałam się z takim nieprofesjonalnym i lekceważącym podejściem do kandydata (i też brakiem szacunku dla swojego Klienta, ale nie zdradziłam Pani na rozmowie jak zostałam potraktowana - byłoby to słowo przeciwko słowu i nikomu nie potrzebna dodatkowa dyskusja)

Immoqee poszukuje osoby na stanowisko Doradca Klienta. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Firma Immoqee w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Digital Data Engineer. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sylwia

jeszcze dwa lata temu było napisane na forum, że stażyści byli w firmie czy do dziś programy są dla nich organizowane? ciekawa jestem bieżącej oferty nie widziałam aktualnych ogłoszeń w sieci i zastanawiam się czy po prosty wszystko miejsca nie są zajęte? kiedy można spodziewać się naborów i jakie warunki pracy obecnie występują? od dwóch lat żaden komentarz się nie pojawił

Czy Immoqee organizuje staże dla studentów?

Allan

Jak pracowałem, to byli ludzie na stażu. Raczej młodzi więc chyba tak. Fajnie się z nimi pracowało. Ale teraz w covid to nie wiem.

Olek

@Marek ogólnie super opinie tutaj widzę, fajnie że jest jasna sprawa z nadgodzinami. Powiedz czy są jakieś maxymalne limity tych nadgodzin?

Stan

Bardzo w porządku firma

Dobra firma z całą pewnością wywiązuje się z takiego zobowiązania!!

Hej, czy w firmie Immoqee płacą za nadgodziny?

Agnieszka

Mnie wypłacają. Jak innym, nie wiem. Po prostu jak ustalę z szefową nadgodziny, to płacą bez problemu. Pewnie jak ktoś by nie uzgodnił i potem się domagał mogły by być problemy. Ale faktycznie przynajmniej u mnie nadgodziny są rzadko

Czy w firmie nadal tak fajna atmosfera jak we wcześniejszych wpisach? Wygląda to fajnie. Jaka umowa?

Mxim
@Marta

Jak najbardziej, Nie narzekam jest w porządku i szefostwo też :)

Janka

Polecam IMMOQEE ! Serio

Meteor

Prawda !

Damian

Jak firma jest bardzo dobra to i na forum nie ma tylu wpisów, polecam również.

Bardzo polecam. Stawki 14-20 za h, a premie można sobie spokojnie dorobić i są spore, Szefostwo też ok, są wady ale ogólnie w porządku. No i umowa o pracę jak ktoś chce.

Julita

Czy rekrutacja na trenera jest rekrutacją stałą? Z ogłoszenia o pracę opublikowanego przez Immoqee można wnioskować, że stale poszukiwane są osoby, które mają bogatą wiedzę z konkretnego obszaru i potrafią ją jednocześnie przekazywać dalej. Jak to wygląda w praktyce?

Julita

Odnośnie pracy w Warszawie @Marcin możesz odnieść się jeszcze do tych warunków pracy, o których wspominałeś. Wcześniej na forum nikt nie poruszał tej kwestii a przecież po to najczęściej wchodzą tutaj ludzie szukający pracy.

Immoqee jako pracodawca - super i bez zarzutów, jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Atmosfera w siedzibie firmy jest antykorporacyjna, wręcz rodzinna (no może odrobinę przesadzam :) ). Od niedawna pracuję wewnątrz, wcześniej - u klienta IMQ. Warunki zatrudnienia - super, bez zarzutów. Odradzam natomiast pracę dla klientów Immoqee, ze względu na samych klientów i ich podejście do pracownika.

Black

Nie wiem kto pisał wcześniejsze opinie, ale na pewno niebyli to pracownicy Immoqee sp. z o.o. Wpis umieszczony przez Stratfor to fikcja. Firma przede wszystkim nastawiona na wyzysk pracowników. Stawki od 7 pln do 12 pln/h. Bardzo duża rotacja pracowników a to z tego względu że tak naprawdę nie mają żadnego szacunku do pracowników. Odradzam pracę w Immoqee.

Kinga
@Black

A to dziwne! Pracuję w tej firmie od dawna (oddział Warszawski) i uważam, że firma jest super. Fajna atmosfera i przełożeni. Sama mam ustaloną stawkę godzinową, na którą się zgodziłam, a w związku z tym, że realizuję plany - mam też prowizję. Zgadzam się z Michałem (hej :)!, który pracował tu w wakacje - polecam Immoqee.

Stratfor

W sprzedaży nie są złe, kilka przez duże K tysi spokojnie mozna wyciągnąć. Ale trzeba się na telefonie uwijać

Zostaw merytoryczną opinię o Immoqee - Warszawa

• Jak się pracuje w Immoqee?

Zobacz opinie na temat firmy Immoqee tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Immoqee?

Immoqee
4.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Karola Chodkiewicza 3 lok. U10
    02-593 Warszawa