Opinie o Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawa

sara

Mocno polityczna atmosfera, bardzo duża rotacja pracowników,

Helena
@sara

A czym się charakteryzuje ta polityczna atmosfera?

@Helena

(usunięte przez administratora) Tym się charakteryzuje. Zajmijcie się wreszcie na forum sprawami Obywateli. Nas nie interesują kłótnie między Wami.

@sara

Mocno wierzę w to że będzie lepiej. Kłótnie między ludźmi z Rządu doprowadzają Obywateli do ogromnej frustracji. Nie oglądamy TV i nie słuchamy Radia, a mimo to czujemy spory między Wami. To właśnie pracownicy są bezkonfliktowi. Będziemy o Was myśleli cieplej, jeżeli wreszcie zaczniecie nas - 0BYWATELI - słuchać. Bo mimo wszystko lubimy siebie na wzajem.

Romek Nowy wpis

Czy związek ma wakat w księgowości? Jeśli tak, to ile płacą, zważywszy na wymagania? Do pracy miałbym 5 minut, bo też mieszkam przy Aleji Solidarności, a z księgowością mam do czynienia od 1,5 roku.

@Romek

Wymagają niestety rzeczy niemożliwych. To jest bardzo, bardzo przykre. Bardzo współczuję. I zawsze będę miała nadzieję, że zmiany w naszym kraju będą odbywać się szybciej na lepsze. W Polsce pensje są zbyt niskie względem poniesionych miesięcznych kosztów. Koszty kredytów są niewspółmierne względem pensji Pracowników.

Fgvv

Bylam na rozmowie , odpowiedziałam na wszystkie pytania , był jeszcze jeden kandydat, konkurs został unieważniony. Znam dwie osoby - prawniów kórzy wzieli udział w podobnym konkursie. Myślę , ze nie chcą nikogo zatrudnić, a konkursy ogłaszają zeby nie oddać etatu, slabo chronią prawa pacjenta skoro generalnie prawa nie przestrzegają

Mic
@Fgvv

Byłem na konkursie BRPP, odpowiedziałem według mojej najlepszej wiedzy i przekonania na wszystkie pytania. Były 4 wakaty a wyłoniono tylko jedną. Ja bym tak nigdy nie zrobił, ale też ma to plus, bo dzięki temu znajdę pracodawcę, który będzie wartości zbliżone do moich.

@Mic

Czy możesz napisać, o jakie stanowisko chodziło? I czy na 3 pozostałe wakaty był przeprowadzony jakiś dodatkowy nabór? Bo trochę dziwnie by to wyglądało - szukać 4 osób a zatrudnić tylko jedną.

Jaki dress code obowiązuje w Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kamil90

Ma ktoś info na jakie zarobki można liczyć w Biurze RPO?

@Kamil90

4400-4600 (brutto) specjalista/starszy specjalista

admin

Jesteś obecnym pracownikiem? Zostałeś zwolniony? Napisz nam jakie warunki pracy panują w tej firmie, zależy nam na opiniach z pierwszej ręki!

Qwerty
@admin

W naszym kraju kobiety traktuje się jak w średniowieczu. Ja nie rodzę na NFZ ponieważ jestem po przejściach i mam ogromny uraz do mężczyzn ponieważ zostałam zgwałcona. Na poród muszę wydać 17 tys zł tylko dlatego żeby urodzić w towarzystwie pań lekarzy, co w naszym kraju powinno być normą ale niestety kobieta nie ma prawa wyboru personelu medycznego. Mnie przed porodem na NFZ blokuje tylko świadomość tego że w każdym szpitalu w kraju jest przewaga facetow lekarzy, zresztą chyba wiadomo dlaczego. niestety nie ma szpitali w których są tylko panie doktor. Zapewne zaraz mnie będziecie hejtowac, ale jestem pewna że gdyby wam przytrafiło się to co mi to też byście zrobiły to samo, jeśli fundusze pozwalały by wam na to poszły byście rodzic prywatnie. W cywilizowanym kraju my kobiety powinniśmy mieć prawo decydować o tym kto nas będzie dotykać, oraz kto nas będzie oglądać nago. Dla mnie to co się stało jest ogromną traumą a teraz dodatkowo stresuje się naszych chorym systemem, bo niestety żeby urodzić w godnych warunkach muszę brać pożyczkę. Tak nie powinno być w Polsce bo to jest molestowanie jeśli facet lekarz na siłę nas dotyka, a wiem doskonale że tak to wygląda ponieważ jeśli pacjentka nie zgadza się na badanie. Pisałam prośby do dyrektorów szpitali tłumacząc jak wygląda sytuacja, ja nie chcę Bóg wie czego, ja chcę tylko żeby kobieta odbierała mój poród obojętnie jaką ale żeby to była kobietą a nie żaden facet.

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich - Warszawa

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich?

Związek Zawodowy Pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Al. Solidarności 77
    00-090 Warszawa