EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Zachodniopomorskie

Nie polecam. Brak wszystkiego, a w szczególności szacunku do ludzi. Doprosić się nie można o umowę. Nie ma czym pracować. Ograniczenia wprowadzają na najpotrzebniejszych rzeczach. Nie ma worków na (usunięte przez administratora) nie ma chemii, nie ma ręczników i papieru toaletowego. Coraz mniej ludzi do pracy, a idzie zima i ciekawe kto będzie im odśnieżał. Dyrektor Regionalny zasłania się tym, że on się w kontrakcie nie mieści, dlatego musi oszczędzać na pracownikach. A kogo to obchodzi?! Nie stać Was na utrzymanie się na obiektach, to nie podpisujcie kontraktów. Zaczęli nas zastraszać, że jak nie będziemy siedzieć cicho i nie będziemy robić co oni każą, to nas wszystkich zwolnią. I kto będzie robił? Menadżerka z kolegą ze Szczecina przyjadą? Może jeszcze dyrcio ruszy się szanownie? Jasne. Już to widzę. Kerownictwo do wymiany. Beznadziejni ludzie. Na wszystko jedna odpowiedź, "bo oszczędności". Szczerze odradzam pracę w tej, śmiesznej firmie. Zapewne zaraz się admin odezwie, że można wszystko zgłaszać do centrali. Jasne. Mobbing już był zgłaszany, dawno temu. I co? I nic. Oczywiście, ręka rękę myje. Komu mamy zgłaszać? Waszym kolegom? Porazka

N. N.
@Zachodniopomorskie

Racja. Porażka totalna.

Życzliwa

Czy ktoś miał również niemiłe sytuacje z Szanowna Panią Kierownik Ever w magazynach dino w Jastrowiu? Oczywiście mowa o Pani Anecie S, jeśli komuś również się naraziła proszę się że mną skontaktować, osobiście chce zrobić wszystko aby ta Pani w końcu się nauczyła że ludzi należy traktować z należytym szacunkiem.

Smolińska Barbara @gmail.com

JA CHCIALAM W PIATEK W FIRMIE COS ZALATWIC TO BYLO ZAMKNIETE ZA OSOBY NIEPELNOSPRAWNE POJECHALI SOBIE NA INTEGRACJE A LUDZI GWIZDZA TYLKO MAJA ROZNE SPOLKI BY MUDZ FONKCJONOWAC

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Koordynator Pracowników prowadzona przez firmę EVER GRUPA. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Rekrutacja rekrutacją, ale po rozmowie na live pasowało by oddzwonić jak się obiecuje z info zwrotnym.Sami daliście o sobie świadectwo jak postępujecie .... Z ludźmi? Jak wiecie w ogóle co to ludzie. Nie pozdrawiam....

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

M.M

Jak z wypłatami w Grudniu ktoś wie

AWF Warszawa

Pani koordynator na uczelni AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej powinna zostać usunięta ze stanowiska pracy w trybie natychmiastowym. Niedopuszczalne jest, aby na pracownika pokrzykiwać. Niedopuszczalne jest aby przy innych pracownikach gnoiła pracownika mówiąc do niego oschłym, aroganckim tonem, że jego praca jest tu nic nie warta, że chyba jest tu maskotką. Pani chyba zapomina, że nie jest jej rolą upokarzanie człowieka. Sama zaczynała pracę jako sprzątaczka na basenie. Proszę zdegradować tą panią do poprzedniego stanowiska lub wydalić z firmy a poprosimy o osobę kompetentną i empatyczną, uprzejmą bo to zakład pracy chronionej i pani nie zarządza tam bydłem tylko pracą ludzi. Jest arogancka.

@AWF Warszawa

Taką sytuacje trzeba natychmiast zgłosic do Biura Ever na Arkuszowej 39.Osobiscie albo podadzą maila interwencyjnego na który zgłasza się anonimowo wszelkie niedopuszczalne sytuacje i nieprawidłowosci.Pozdrawiam.

@nik1974

Tak, rzeczywiście firma się reklamuje, że w sytuacjach kryzysowych można zgłaszać sprawy na wskazany adres e-mail. Ale to tylko teoria, żeby było prestiżowo medialnie. W praktyce nikt się niczym nie przejmuje.

Pracowniku, każda skarga jest weryfikowana (badamy czy zarzuty postawione przez jedną stronę są faktycznie zasadne, sprawdzamy cały obiekt i wszystkich pracowników ). Każda negatywna opinia jest dla nas zapalnikiem do działania. Jeśli mamy szczegółowe informacje, możemy przeprowadzić audyt na obiekcie, co też zrobiliśmy na AWF.

@AWF Warszawa

Dzień dobry, na obiekcie AWF przeprowadziliśmy audyt, rozmawialiśmy ze wszystkimi obecnymi tam pracownikami (21 osób). Nikt nie zgłaszał nieprawidłowości, pracownicy nie mają żadnych zastrzeżeń co do obowiązków oraz kierownictwa. Pozdrawiamy,

@EVER GRUPA

Audyt w cztery oczy? I liczycie na to, że pracownicy powiedzą? Żeby mieć jeszcze gorzej niż mają? Trzeba było rozdać kartki z prośbą o anonimowe opisanie swoich odczuć. Tak jak ktoś wspomniał, zgłaszanie wam niczego nie zmienia na obiektach. Z awf odeszli ukraińcy bo byli nękani przez koordynatorkę. Hanna, Denis. Spytajcie kierownika obiektu, co mu powiedzieli i czemu chcieli odejść. Chociaż, w sumie, kierownik też zamiecie pod dywan, byle nie mieć zbędnych kłopotów. Pani Dorota wielokrotnie się uskarżała na to jak się do niej odnosi pani Beata. Jak do śmiecia.

Rozmowa z audytorem zewnętrznym oraz anonimowe ankiety, pracownicy nie ponoszą żadnych konsekwencji za ich wypełnienie.

:) pozitiv
@AWF Warszawa

Szanowny Kolego i Pracowniku AWF. Proszę nie uogólniać swojej opinii w stosunku do lidera, czyli pani Beaty. Nie zgadzam się z Twoją opinią! Ta osoba (PANI Beata) sumiennie iz szacunkiem traktuje swoją pracę i pracowników! Pracuję w AWF już od 5 miesięcy i nie zauważyłem żadnego niegrzecznego czy lekceważącego stosunku do pracowników. Pani Beata zawsze interesuje się procesem pracy i pomaga w nim! A ona nie daje pracy i po prostu odchodzi.Zostaje i wykonuje taką samą pracę jak ty! Uznanie dla tego lidera!!!

@EVER GRUPA

Omijacie tą firmę szerokim łukiem. Okropne kierownictwo

@EVER GRUPA

Bo nikt się nie przyzna. Ponieważ pracują tam ludzie słabo myślący z defektymi którzy są wykorzystywani.

Biedronkata

Macie rację pracowniku. Ale przeprowadzili inspekcję. Dopóki się tobi to się nie ujawnią takie czasy. Pogadali z pracownikami i pozamiatane. Można dalej (usunięte przez administratora) ludzi. Okropieństwo (usunięte przez administratora) poniżanie (usunięte przez administratora) Toruń obiekt neucka z lekami.

Biedronka

Zgadzam się. Jak nie ten to drugi pracownik. Dobry i miesiąc ja kogoś oszukają. Byle by kasa szła. Niestety te firmy sprzątające działają tak jak mafię albo pożyczki. Byle się do robic na zwykłych ludziach.

Emotka
@Biedronka

Chyba ty słabo myślisz. Jak się robi swoje a nie się (usunięte przez administratora) to jest w porządku.

Rafi.
@Biedronkata

Jak się ujawni ktoś to raczej odrazu się z ro otą pżegna albo będą tak po nim jechać że sam odejdzie.

Mysza

Zgadzam się z tą opinia ponieważ też byłam ich pracownikiem i te ich audyty sprawdzania stron nic nie dają bo to tylko takie ich gadanie a prawda jest taka że pracowników mają za nic.Nie polecam tej firmy nikomu

Joanna
@AWF Warszawa

Takzgadzam się pani beata jest naprawdę perfidna miałam z nią okazję pracować Zwolniła mnie tylko dlatego że na obiekcie pojawiły się pluskwy .Rzecz w tym zew tym czasie była epidemia pluskiew I były wszędzie ale ubzdurała sobie że wysy Odemnie.Oprocz pani Beaty powinna odejść pani administrator Aneta.jest to pani o rudych włosach i strasznie jest za pamia babolewa strasznie jej broni.

Wezyr
@AWF Warszawa

Beata Kisielinska jest bardzo dobrym człowiekiem. Wyrozumiałym dla pracownika. Nigdy nie podnosiła głosu, nigdy nie była zła osobą. Wiadomo pracę trzeba wykonać. I to dobrze za to płacą. Wiadomo jak się coś zawali bierze się to na klatę. Pani Beata Kisielinska zawsze była szczera i pozytywną osoba. Bardzo dobrze mi się pracowało pod kierownictwem Pani Beaty.

Medium
@Joanna

Pluskwy poważna sprawa, ale te pasożyty w sprzętach się ukrywają, to nie są szkodniki osobiste. Nawet Sanepid bywa bezradny. Trzeba tapczany zmieniać.

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Kierownik Serwisu w firmie EVER GRUPA? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Kott

Rekrutacja szybka. Pani Rekruterki dzwoni z kilkoma pytaniami. Potem dzwoni osoba, która umawia się już na rozmowę twarzą w twarz. Na rozmowie wszystko zależy. Jeśli masz doświadczenie w kierowaniu zespołem i predyspozycje, to sobie poradzisz. Jeśli nie masz doświadczenia, nie startuj. Szkoda Twojego czasu i czasu Firmy. Nie ma ciężkich pytań. Wszystko raczej w otwartej formie. Tylko ubiór osoby rekrutującej pozostawiał wiele do życzenia. Ty przychodzisz w marynarce jak kierownik, a osoba przed Tobą siedzi w czymś przypominającym dres. A poza tym ok.

Pracujesz w firmie EVER GRUPA? Jaką masz umowę?

Umowa na czas nieokreślony

@Anna

Aby dostać umowę na czas nieokreśrony to trzeba mieć przynajmniej 2 grupę i to stałą.

Eto
@Korpo

To nieprawda ja nie mam grupy i mam umowę na czas nieokreślony,pracuje już przeszło 15 lat.

@Eto

A drugą umowe zlecenia pewnie na nadgodziny.

@Eto

Swoimi czasy miałem okazję pracować w tej firmie i wiem jaki system ta firma posiada. Dostajesz umowę przez Ever a po 3 umowach należy ci sie umowa o pracę na czas nieokreślony to zmieniają umowe przez agencje np Proscan aby pracownik nie otrzymał umowy na czas nie określony więc twoje umowy sie zerują jak byś od początku zaczynał/a z zerowym stażem pracy w tej firmie. Więc dostać umowę na czas nieokreślony mija sie z celem.

@Korpo

To chyba dotyczy osób bez orzeczenia.Ja pracuje juz ponad trzy lata w Ever Grupa i w czerwcu 2022 dostałem już umowe na czas nieokreslony.U mnie prawie wszyscy na obiekcie dostali już umowy na czas nieokreslony a mamy orzeczenia i renty.

Wezyr

(usunięte przez administratora) prawda

@nik1974

Owszem zgodzę się z tym aczkolwiek również dotyczy to osób z grupami, tylko musi byc pewien warunek gdy osoba posiada stałą grupę dostanie umowę opracę na czas niekoreślony lecz gdy osoba nie posiada stałej grupy a jest osobą niepełnosprawną i ma grupę to nie ma takiej możliwości aby dostała ta osoba na czas nieokreślony ponieważ nie ma stałej grupy.

Clear

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Inna

Bardzo zła atmosfera w pracy , brygadzistka p.Agnieszka drze się na pracowników mimo że doswiadczenia ona w sprzątaniu nie ma , bo toalety myje żółta ścierka i wodą z płynem do podłóg . Pani Agnieszka i pani Agata podnoszą głos na pracowników bez powodu . Pracuje 2 tydzień i nie spotkałam się jeszcze z takim hamstwem w pracy .Umowy oczywiście jeszcze nie dostałam po czym mówili że po 2 tygodniach będzie . Nie szanują pracowników i ich prywatność , brygadzisci biorą rzeczy bez pytania pracowników. Co do kart i kluczy trzeba czekać bardzo długo by dali . Nikomu nie polecam tej pracy chyba że w ostateczności .

Jastrowie A

Pani ,,kierownik,, Aneta S z Dino Jastrowie za swoje zachowanie i nieszanowanie pracowników powinna być usunięta ze swojego stanowiska lub zdegradować ją do poprzedniego stanowiska sprzątaczki na magazynie!!! Jest osobą która nie potrafi zarządzać grupą, jest nie kompetentna, oschła i arogancka. proszę o uwagę i z natychmiastową interwencją w tej sprawie bo za niedługo nikt nie będzie tam pracował.

...
@Jastrowie A

Popieram tą panią trzeba jak najszybciej usunąć z jej stanowiska, może wtedy przestanie traktować ludzi jak (usunięte przez administratora)

Piszę w sprawie Anety S. ,,lidera,, podająca się za kierownika na magazynie Dino Jastrowie. nie potrafi zarządzać grupą, wymyśla nie stworzone historię na magazynie i tylko popija kawę w biurze oskarża ludzi o grzebanie w jej papierach wstyd wogólę z nią współpracować. Niech ktoś się tą sprawą zajmie!

Avaxis

W pełni się zgadzam pani Aneta zupełnie nie nadaje się na kierownika. To co tam się dzieje to jest parodia.

zainteresowany pracą

Czy ktos z pracowników moze mi powiedziec jaka jest sytuacja w Gdańsku na obiekcie Oliva Biznes Center. Jestem zainteresowana praca ale zalezy mi na dobrej atmosferze w pracy a nie na wyzysku

@zainteresowany pracą

Jeżeli chcesz być szanowana w pracy i pracować w ludzkim tempie to odpuść to miejsce.

Młoda18

Kierownik M z Trójmiasta jak dla mnie jest w porządku chwałę sobie współpracę z nim nic złego na niego nie mogę powiedzieć można się z nim dogadac

Zuzia75

Kierownik z Trójmiasta M ,jak dla.mnie jest w porządku , nie krzyczy na pracowników ,można normalnie z Nim porozmawiać Nigdy nie miałam z Nim problemów. Ja sobie chwalę z Nim współpracę.

Wilczek21
@Zuzia75

Bardzo chwale współpracę z Panem M.. Z Trójmiasta nie mogę na niego nic powiedzieć bo jest bardzo w porządku na nikogo nie krzyczy normalnie można się z nim dogadac

Ciuciala

Kierownikiem będzie wspanialy kierownik oraz kadra też jest wspaniała pracuję z nimi już parę lat

Sprz
@Ciuciala

Zgadzam się . Pracuje z panem Michalem w Lublinie już 3 lata. Bardzo dobry Czlowiek . Firma tez ok .

Kat
@Sprz

Pan Michał tak - Wymagający, ale wyrozumiały, normalny, życzliwy , bardzo kulturalny i oczywiście z klasą, mało teraz jest takich ludzi , szczególnie na stanowiskach . Zawsze elegancki , wypahniony . Zawsze uśmiechnięty .

@Kat

Wszystko ok .kierownik normalny człowiek , ubrania dostaliśmy , wszystko jest - płyny i papier, maszyny nowe . W piątek była dyrektor z Warszawy , bardzo miła Pani widać że jest ludzka i taka swoja normalna kobieta , firma podobno lepsza niż ta co była poprzednia tak mówią ci co pracowali wcześniej na uniwersytecie medycznym bo ja pracuję od 2 stycznia . Na razie atmosfera super , nawet jak coś jest źle to pan Michał grzecznie zwraca uwagę . Bardzo przyjemny miły człowiek .

@Kat

Najważniejsze że nieuderzyla mu woda sodowa do głowy jest normalny tak jak był normalny zawsze .

M

I reaguje jak są jakieś problemy na budynku , jak jeden drugiego pracownika mobinguje to reaguje a nie zamiata sprawy pod dywan tak było ostatnio jak była taka sprawa u nas to przyjechał i zrobił pożadek. I kazda z nas jest szczesliwa .

Wiesia
@M

Kierownik pan Michał jest dobry , ostatnio jak był to powiedział że każdego zrozumie - pijaka człowieka z problemami i każdemu da szanse ale nie nawidzi zlodzieji co okradają firmę i obiekt i tych co chcą w pracy rządzić innymi i uważają się za lepszych niż my a pracują na tych samych stanowiskach . Wszyscy bali się tej nowej firmy bo w w firmie naprzód bardzo nas straszyli firmą Ever ale okazało się że jest lepiej niż było nawet ścierki mamy co miesiąc nowe . Nawet kierownik z budynku mówi że jest owiele lepiej niż było wcześniej . pan michal jak przyjeżdża to aż czuję się taki spokój ( a kiedyś jak przychodziła kierowniczka to każdy się bał bo wytykała palcami wszystko ) zawsze miły i uśmiechnięty i nie czuć od niego jakiegoś wywyższania się, pogada , posmieje się , bardzo dobrze się nam pracuje .

Były pracowni
@Ciuciala

Pracowałam w firmie ewer ale do tej pory nie dostałam odpowiedzi dlaczego mnie zwolnila .. Z obiektu Renoma we Wrocławi.. Miałam umowę na czas nieokreślony to umowa zlecenie ale jakieś standarty obowiązują. Nikt mnie przes telefon nie przyjmował.. A przez telefon mnie zwolnila.. Dalej jest to samo .. Na dzień dzisiejszy pracę Mam Wrocław duże miasto... Ale nie podaruje. Tej!!!!! Tak opiszę.. Żeby nigdy nie skrzywdziła żadnego. PRACOWNIKA!!! JAK MNIE... JES JESZCZE ZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH.. WE WROCŁAWIU. Aja sobie nie zasłużyłam na takie potraktowanie.. Nie byłam pracownikiem z icy. Każdy z nas emerytów. Jak pracuje. To. Nie dla przyjemności tylko musi...

joanna

A jak ta pani dyrektor się nazywa

@Wiesia

A Pani na jakim obiekcie pracuje.Ja pracuje w Warszawie i też mamy bardzo fajną ludzką i uczuciową Panią Menadzer.Jej Motto jest takie ze nie da nikomu krzywdy zrobic.Pozdrawiam.

Ciekawa

To najgłupszy komentarz w dziale "opinie", jaki kiedykolwiek czytałam :D

Biedronka

Okropna firma zatrudniają jak chcą. Jak się jest im potrzebnym to chcą a puzniej zwalniają. Kierownictwo jest nienormalne na brygadzistka nie wiadomo czy tą chłop czy to baba. I jeszcze się czepia wszystkiego.

@Sprz

Szefowa obiektu w Toruniu to okropna kobieta. Przyjmują ludzi , zwalniają . Robią co chcą. Żerują na ankoholikach i na ludzi z marginesu. Chora firma. Stosują (usunięte przez administratora) . My z koleżanką idziemy do inspekcji pracy. Tak tego nie zostawimy. Wszystkich ostrzegamy. Zresztą kto przyjdzie sam się przekona.

Endriu
@Sprz

Ja pracowalem w tej firmie żadne halo pan Michał nie umie odbierać telefonów, i nie umieją zapłacić za zaległe godziny nie polecam

Zuzia75

Zgadzam się i popieram

EVER GRUPA poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Regionalny w Jarosław. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

ELA

A może zadać pytanie czego poprzedni kierownik się sam zwolnił chociaż był w porządku do pracowników i wszystkich szanował tylko pan menadzer miał do niego pretensje i nawet za nic go nigdy nie pochwalił i wogóle nie pojawiał się u nas na hucie

Czy może mi ktoś wytłumaczyć co tacy ludzie jak (usunięte przez administratora)robią w tej firmie i to jeszcze na stanowisku Kierownika? Ten człowiek ma w sobie zero profesjonalizmu, nie wspominając już o wyjątkowo niskim poziomie kultury osobistej.

Grażyna
@Gość

Chyba wiem o kogo chodzi czy to czasem nie jest szanowny Pan Kierownik M… z Trojmiasta? Jeżeli tak to ten Pan jest pomyłką.

@Grażyna

@Grażyna dokładnie o tego Szanownego Pana chodzi, dodam że zgłaszanie do centrali nic nie daje:(

Nina

Nadzór w ogóle nie szanuje pracowników, stawka brutto jest inna niż na umowie, której zresztą przełożony nie chce wydać do ręki. Brak narzędzi niezbędnych do wykonywanej pracy, o ubrania nie można się doprosić, praca przy szkodliwej, żrącej chemii bez żadnych zabezpieczeń.

@Nina

Pani Nino, nie ma możliwości, aby stawka była inna niż na umowie. Jeśli w miejscu Pani pracy dzieje się coś niepokojącego, bardzo prosimy o kontakt z centralą celem weryfikacji.

Ela
@EVER GRUPA

Jakoś te weryfikację i kontrolę nic nie działają.

Żaba 20

Dzień dobry nie polecam firmy ever (usunięte przez administratora) finansowe źle traktują pracowników tej firmy a z osób niepełnosprawnych się wyśmiewają i nie traktują ich poważnie i myślą że takie osoby z grupami nie potrafią sprzątać ciężko się dogadać z nie którymi pracownikami jest rywalizacja który jest lepszy

Jacek
@Żaba 20

To prawda. Tez tak mialem.

@Jacek

W naszej firmie nie ma miejsca na złe traktowanie pracowników, nie tylko niepełnosprawnych - wszyscy są równi. Jeśli dzieje się coś niepokojącego, prosimy o kontakt z centralą.

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA