EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

kasia

Czy firma posiada wolne stanowiska prac administracynych dla osób niepełnosprawnych? Szukam takiej właśnie pracy. Będę wdzięczna za odpowiedz.

Wojtek

Czy można się spodziewać jakiejś paczki albo kasy na święta od firmy? Wigilii pracowniczej brak, atmosfery świąt brak człowiek tylko podłogę widzi od rana do nocy. Teraz przyślą podobno wypłatę przed świętami a potem dopiero 31 stycznia to za co żyć potem. Jakaś premia bu sie przYdala na świeta

@Wojtek

Paczki dostają Ci co mają dzieci.Jeszcze 12 lat temu ponos dawali na Swięta paczki talony tylko jak się Prezes 12 lat temu zmienił to przestali ze względu na oszczędnosci i paczki tylko dają tym co mają dzieci.Odnosnie dodatkowych pieniędzy na Swięta to jak Się trafią dodatkowe godziny albo praca w weekend która jest nieobowiązkowa.Za prace w weekendy i dodatkowe godziny płacą zawsze 10 dnia miesiąca nie razem z wypłatą.W zeszłym roku za dodatkowe godziny zapłacili 30 grudnia.

Lulka
@Wojtek

Zgadza się , świąt jakby wogole nie było ,jedyne co dostaniesz paczke na mikołaja dla dzieci jak je masz, na święta nic choć by jakiś upominek dali, no ale cóż ,ważne że firma dostaje, zatrudniają osoby z orzeczeniem za które otrzymują pieniążki mogli by się choć trochę wysilić, serdeczne pozdrowienia dla firmy oraz wesołych świąt

Nie polecam współpracy z panią kierownik Ilona współpracowałam z tą panią przez ponad tydzień w galerii Franowo Poznań pani kierownik przede wszystkim brakuje jej kultury osobistej podejścia do współpracownika brak organizacji pracy z strony p.ilony 2 miesiące pod sobą mają obiekt galerii Franowo a taka tragedia że nie wiem czy temat nadawał by się to telewizji nie wspominając o tym jak traktują ludzi którzy pracują w branży sprzątającej na obiekcie traktują ludzi nie ludzko chamsko zarówno pani dyrektor jak i pani Ilona mnie pani Ilona zatamowała cieleśnie po przez szarpanie mną i grożenie bez braku konkretnego argumentu umowy wprowadzają do systemu tydzień po przepracowaniu pracy czyli to mówi samo za SB tak jakbyś pracował na czarno wymagania mają ogromne jako firma ever z branży sprzątającej za to traktowanie chamskie wręcz podłe przez ponad tydzień pracy na obiekcie zdążyłam się dowiedzieć jak to firma okropna nigdy więcej współpracy z tą firmą najgorszą firmą w której pracowałam się okazała niestety firma ever serdecznie nie dziękuję za współpracę na obiekcie galerii Franowo Poznań że wzajemnością nie pozdrawiam dodam tylko że firmie ever polecam zatrudniać ludzi zorganizowanych, kompletnych z kulturą osobistą oraz panowaniem nad nerwami bo według mnie kierownik p. Ilona jest nie zrównoważona emocjonalnie atakując pracownika chyba nie zdała sobie sprawy z tego co to jest bycia kierownikiem pierwszy raz doszłam ataku fizycznego z strony kierownik p.ilony i mam nadzieję że poraz ostatni boże gdybym wiedziała co to za firma nigdy by nie podjęła współpracy praca według mnie mało opłacalna 2400 marne pieniądze dwa razy tyle to ja prawie zarobię w firmie w której już pracowałam

Mia
@Ania

Dokladnie. Przyjezdza chyba pani Dyrektor taka grubsza pani i zuje caly czas gume. (usunięte przez administratora). Moze w koncu ktos cos z tym zrobi!!!! Ona nie ma szacunku do ludzi, każdego straszy zwolnieniem z pracy!!!!

Specjalista
@Ania

To najdłuższe zdanie jakie widziałem w życiu. Pogratulować osobie piszącej :)

@Ania

Dlaczego Pani Aniu nie poleca Pani pracy w firmie na Franowie w Poznaniu i ile tam płacą na godzinę netto?

@Kasia

Ile płacą 19,70 brutto na rękę 14 zł za te pieniądze to niech sami SB rb najgorszą prace w życiu nie pracowałam w gorszej firmie niekompetentni ludzie za taką stawkę wstyd

Kwiat lotosu
@Ania

Dlaczego pracownicy zarabiają mniej niż stawka krajowa ? I nie dostają rozliczeń comiesięcznych.

@Ania

Zgodzę się z panią ponieważ miałam przyjemność pracować z Iloną. To człowiek pozbawiony empatii. Brak szacunku to jej drugie imię. Drze się na pracownika. Grozi zwolnieniem. Nie nadaje się kompletnie na to stanowisko. Nie potrafi pracować z ludźmi. Grozi zwolnieniem.

@Ania

Bzdura bzdura co tu jest wypisane kierownik P. Ilona jest również moim kierownikiem jest miłą ciepłą kompetentną osobą P. Ilonko enel pozdrawia, a takie wypisane bzdury niech Pani zatrzyma dla siebie a nie szarga opinii nie winnej osobie

Bzdurą jest to człowieku co ty tutaj piszesz pani Ilona na obiekcie Franowo najgorszym kierownikiem z jakim współpracowałam tragedia

Zgadzam się z panią w pełni

Misia
@Ania

Ja tez sie zgadzam. Pani Ilona jest nie zrownowazona. Jak mozna dopuszczac do pracy taka osobe?

Enei
@Misia

Jest złą osobą bo pilnuję pracy? Bo sprawdza jej jakość ? Może czas chlewnie w Niemczech czyścić dają na 20 euro :)

nik1974

Widocznie jestes jej dupolizem skoro tak pozytywnie się wypowiadasz o tej Pani .

Marysia

P. Kierownik Ilona człowiek niezrównoważony psychicznie. Swoich pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) Drze morde na każdego. Nerwy są na porządku dziennym. Dopiero sama latała ze szmatką a teraz jak ją awansowali to jej odbiło. Brak szacunku. Wywyższa się. Tragedia

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Jolanda

Pracuję w Ever 1.5 roku. byłam na 3 obiektach. Sprzątam, praca ciężka. Minimalna krajowa ale nie narzekam bo nie mam wykształcenia i doświadczenia w innych zawodach. Ciesze sie że ktoś chce mi w ogóle zapłacić za pracę. Zarabiam te 2300zł ale od nowego roku ma być podwyżka to super. Kierownictwo mam fajne, brygadzistę też. Ludzie z pracy bardzo fajni. Nie wiem czemu narzekacie na kasę. No gdybyśmy zainwestowali w siebie, porobili szkoły, kursy, to lepiej byśmy zarabiali wiadomo. A tak to sprzątanie zostało czyli robota którą może wykonywać każdy z ulicy. Po co płacić za taką robotę więcej niż minimum. Za mop i odkurzacz. Logiczne chyba. Ja się cieszę z tych pieniędzy i że mam umowę o pracę.

Wiki

W tej firmie to śmiech na sali.Robia z nas tanią siłę roboczą, a oni grubą kasę zarabiają. Koniec roku to limit , na środki czystości odcięty. Kasa na święta to znów śmiech na sali 80zl .Ale karma kiedyś do nich wróci.

beti
@Wiki

sprzątanie czy coś innego?

Iwona
@Wiki

80 pln netto już, tak? A jak dużo was obecnie pracuje, że tak przydzielili? Z budżetem słabo w tym roku? w tamtym ile dali?

Maciek

A paczki dla pracowników na święta??? A dla dzieci pracowników??. Człowiek pracuje cały rok i nawet talonu na święta nie dostanie. W tych ciężkich czasach.

Ludek

Masakra!!!! Brakuje ludziom zarządzającym serca . Dobrze ,że karma wraca.

MISIA

Straszna firma dla osób niepelnosprawnych!!!! Pracuje tam mój bliski znajomy. Zamiast 7 h ,pracuje ponad 8 (za darmo!!!) A pensje jaka dostaje to 2100!!! Ludzie!!!! w tych czasach ,firma dostająca na pracownika niepełnosprawnego 2 tysiace dotacji. A pracownik dostaje za swoją pracę, jałmużna. Jest wiele niedociągnięć jeśli chodzi o umowy. I składki. Akevtym już będzie zajmował się ktoś inny. Jestem osobą empatyczna ,i naprawdę bardzo współczuję tym ludziom ,tam pracującym, bardzo. Ludzie zarządzający, wcale nie czują potrzeby pomocy ,nawet kierownik czy manager ma wszystko gdzis. Smutne. Przydała by się tam kontrola..... Byłam ich klientem, już nie jestem. Dzięki:)

Były

Dzień dobry. Moja opinia jest różna, ale polityka przejmowania budynków między kierownicki to poprostu dramat. Brak info.. Wszystko co było stare jest złe. A pracownicy są do wymiany.

nik1974

A zgłaszał ktos taką sytuacje.To przecież absolutnie niedopuszczalne.

Olga

Jakiego typu układy? Skąd masz pewność, że jakieś są?

Mikot
@Olga

Pracowałem 6 lat więc wiem ,Po znajomości i rodzinie.

bywalec

miło było się dowiedzieć, że wrócili Państwo do biblioteki uniwersyteckiej przy ulicy dobrej, w warszawie,i że skutkiem tego przestały panoszyć się tam mobbujące pozostałych pracowników sprzątaczki konkurencji. pozdrowienia.

Edyta

Moja opinia jest taka jeżeli jesteście dobrymi pracownikami nie pokazujcie za dużo w zanadrzu. Jeżeli nie mają sprzętu. Nie kupujcie za swoję. Jeżeli pracujecie róbcie zdjęcia, i zbierajcie faktury w razie czego jak coś kupicie. Bo podziękowanie będzie takie że będziecie musieli odejść z ich winy. Chyba że ktoś będzie (usunięte przez administratora) i przestanie chodzić do pracy, i przestanie chodzić.

Edyta
@Edyta

Ukrywacie to że tylko głupki przestają chodzić do pracy, jak nie macie sprzętu. A nie zrobić wypowiedzenie umowy z waszej winy. Bo ja też byłam głupkiem że zostawałam wam nad godziny, jak ktoś do pracy nie przyszedł.

D.D

Ever Grupa to przede wszystkim wszyscy którzy pracują coś się stanie więc wszyscy odpowiadają za opinie firmy Ja osobiście mogę powiedzieć że Jakaś część jest potrzebna to nie kupują na początku kupowali a teraz nie I te stawki np najniższa stawka Mogli by zwiększyć i dodać coś od siebie No bo jeśli ktoś się stara po to by firma zarobiła Więc pracownik też chce zarobić Powiemy Umowa o pracę 2373 co to jest na dzisiejsze czasy Tylko na opłaty A gdzie jedzenie co na życie Ludzie sobie nie zdają z tego sprawy Powinni dodać coś od siebie Firma powinna jakoś zabezpieczyć pensje przed komornikiem żeby pracownik nie musiał się martwić I więcej sprzętu na większe obiekty A tak to wszystko oki

Serio?
@D.D

Twój dług komorniczy, nie może być problemem jakiejkolwiek firmy. Nabrałeś/aś kredytów to trzeba spłacać.

Balbi Na
@D.D

śmiech na sali HA HA HA ,za błędy się płaci a nie wymaga od pracodawcy żeby ci wypłate przed komornikiem zabezpieczył

Wezyr
@Balbi Na

Bambi Na najniższa krajowa jest chroniona, zlecenie czy o dzieło teoretycznie nie. Mi np. ściągnął raz całą wypłatę jak miałem zlecenie, gdyby to było jedne źródło dochodu to jest troszkę. Inaczej. Śmiać się z kogoś tylko dlatego że kirdyś załatwił sobie komornikiem życiorys to troszkę nie smaczne tak jak żądanie ochrony przed komornikiem wypłaty kiedy ustawa mówi co i jak też jest niestosowne bo naraża pracodawcę na karę. Więc z tym się zgodzę że powinno to być wyjaśnione przed podpisaniem umowy. Mi zabrał komornik cały miesiąc z umowy zlecenia. I potem dostałem umowę z najniższą krajową i problem znikł.

Dalej się Nie szanuje Pracowników zwalnia się z dnia na dzień ..Czy Taka duża Firma Sprzątająca nie możemy Zatrudniać kompetentnych kierowników na obiektach... tylko takich co poniewierają pracownikami.... trochę szacunki dla Ludzi...to 21wiek ...

Ela

Żadnego szacunku do pracownika to prawda.Kierownicy też w większości niekompetentni.No cóż jaka firma taka kadra

Trudny charakter

tak samo zwolnionna zostala przez firme i na obiekcje gdzie pracowała 5 lat(Złe traktują łudzi.

Iwona
@Trudny charakter

Po 5 latach zatrudnienia? A jaki argument został postawiony przy takiej decyzji i kto tu weryfikuje tak właściwie te całe zwolnienia?

Peppa93

Witam pracuje w tej firmie od roku. Chciałam się zapytać ile wynosi netto nadgodzina? I czy u was jak danej osoby nie ma i każą Wam zrobić jej teren w czasie swoich godzin pracy. Macie za to zapłacono? Z góry dziękuję za odpowiedź

Ewelina
@Peppa93

Pracujesz od roku i nie znasz stawek za nadgodziny? Czyli co, w tym czasie nie zdarzały się żadne nadgodziny? Teraz się coś zmieniło?

Była liderka

Pracowałam w Koszalinie. Miałam świetny zespół, niezłą mamagerkę i sztywnego jak drewno dyrektora. Każde stanowisko kierownicze wymaga poświęceń. Jeśli ktoś, tego nie rozumie, nie powinien startować na kierownika. Szkoda czasu kandydata oraz Firmy, która bądź co bądź, inwestuje w każde stanowisko. Plusy mojej pracy: + stanowisko całkowicie samodzielne, + możliwość budowania relacji z klientem, + brak rutyny, + praca pełna wyzwań, + umowa o pracę, + wynagrodzenie na czas, Minusy mojej pracy: - długie oczekiwanie na zaświadczenia oraz zwrot umów z centrali, przez co musiałam się tłumaczyć zespołowi, - praca często po godzinach, - niewielkie wsparcie że strony osób z większym doświadczeniem, - praca z osobami wymagającymi ciągłego nadzoru, co często wpływało dezorganizacyjnie, - czasem długie oczekiwanie na towar, - niezgodności w wynagrodzeniu, Ogólnie pracę wspominam dobrze. Odeszłam z własnej inicjatywy. Nikt mnie nie zwolnił. Powody odejścia zachowam dla siebie. Powodzenia Grupo Ever.

Sylwia
@Była liderka

Fajny konstruktywny komentarz, ale nie mogę zgodzi się z całością wypowiedzi. Jasne trochę poświęcić pracy się trzeba ale robić ogromne nadgodziny za darmoszke nie są ok.

Była liderka
@Sylwia

Prawda, nadgodzin jest masa. Zwłaszcza gdy pracuje się bez wsparcia, brygadzistów czy zastępcy (tak było w moim przypadku). Ale ja mam taki charakter. Po prostu "muszę" sobie poradzić. I to wcale nie jest dobre ???? Praca na stanowisku tego typu to jest wybór każdego z nas. Ludzie uciekają często po miesiącu, bo chcą mieć normalne życie. Wydaje mi się, że wszystko zależy od ludzi nad nami. Ryba psuje się od głowy, jeśli wiesz co mam na myśli.

Firma sprzątająca Ever w Czest

Firma Ever może super ale W Częstochowie to raczej nie brygadziska wyróżnia ludzi nie lubi sprzeciwu kierownik nie jest kompetentny przyjmuje ludzi a potem z godz.na godzinę mówi że już nie pracujesz gdy kończy ci się umowa. Przyjmują ludzi z grupą a wymagają jak od zdrowych metry ponad wszystko pracownicy dwulicowi. Nie polecam w pracy nie miłej atmosfery.

Annax

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak pakietu socjalnego, nie można się normalnie doliczyć pensji, dziwaczny system ,,rozliczania" miesiąca, lista około 20. dnia miesiąca znika, potem przychodzi kolejna od 21. i tak dalej. Pytanie - w jakim celu?

Stary
@Annax

To normalne Lista jest ,20 bo takie mają rozliczenia z PFRONem a wypłatę dostajesz od 1 do 1

@Annax

Na naszym obiekcie to około 20 każdego miesiąca dostajesz karte do podpisu od 1-go do ostatniego dnia miesiąa z rozdzieleniem okresu rozliczeniowego 1-20 20-30, podpisujesz i zostaje zabrane, nie ważne czy ktoś po 20 zachoruje i dożyje końca miesiąca, ważny podpis do umowy na najniższą krajową, godziny nadliczbowe naliczają na zleceniówke oskladkowane tylko składką zdrowotną, więc idąc na zwolnienie lekarskie, albo korzystając z urlopu masz wszystko liczobe tylko od najniższj krajowej. Patrząc w oczy pracownikowi łamią prawo, a pracownik za możliwość wypracowania kilku nadgodzin sam sobie wyrządza krzywde. Nie chce nawet myśleć co bedzie się działo od stycznia zeby dalej obchodzić przepisy.

@Stary

No raczej moja umowa nie ma nic wspólnego z orzeczeniem o niepełnosprawności, a na umowie wypłata piwinna być 10-go następnego miesiąca, a jest na ostatniego, okres rozliczeniowy rozbity, wiec czemuś to słuzy.

@Obserwator

Niczemu to nie służy. Wypłaty na umowę o pracę zawsze są na 1, każdego miesiąca. Na zlecenie, do 10. Lista umowy o pracę jest na miesiąc rozliczeniowy, a nie kalendarzowy. Ale zauważ, że jest to cały miesiąc. Jeśli masz wątpliwości, co do skladek itd. sprawdzasz wszystko w systemie lub/i dzwonisz do ZUSU. Proste.

@Ciekawa

Jaka jest różnica w zakresie obowiązków między umową o pracę, a zleceniem na Twoim obiekcie, w miesiącu rozliczeniowym?

@Obserwator

Olbrzymia. Ponieważ mam stanowisko kierownicze.

@Ciekawa

Dobrze ujęte obejmuje Pani tylko stanowisko kierownicze, więc nie jest obce Pani zatrudnianie pracownika i zleceniobiorcy wykonujących ten sam zakres obowiązków, a wywyższanie się stanowiskiem nie jest odpowiedzią na zadane pytanie.

@Obserwator

Ja się nie wywyższam. Stanowisko które obejmuje jest praktycznie równorzędne ze stanowiskiem osoby na serwisie. Nie mam powodów do uważania się za kogoś lepszego. A z Pana/ Pani wypowiedzi wynika, że jest Pan/ Pani zakompleksiony/a. Co do zakresu obowiązków, proszę zapytać osoby na stanowiskach kierowniczych w swoich obiektach.

@Ciekawa

Pracownik na stanowisku kierowniczym i nie zna zakresu obowiązków. Z odpowiedzi na moje pytanie wynika, że warto zmienić serwis sprzątający na gabinet psychologiczny i nie oceniać na podstawie wypowiedzi.

@Obserwator

Sądząc po Twojej wypowiedzi nie tylko masz kompleksy, ale jesteś sfrustrowany, pełen agresji i nie radzisz sobie z emocjami. Do psychiatry, powinieneś sam się zapisać. Nie znasz swojego zakresu obowiązków i pytasz się o to na forum gowork? Serio myślisz, że ktoś Ci udzieli takich informacji na publicznym forum? Tobie się już nawet rzeczywistości mieszają.

Wezyr
@Ciekawa

W everze tak jak powiedziała Pani Ciekawa czy kierownik czy pracownik serwisu tak samo pracują nie ma wywyższania czy ktoś jest kierownikiem. Dostajesz zakres obowiązków w momencie zatrudnienia na danym obiekcie więc po co pytać się o to tutaj. Poza tym praca w Everze to praca całego zespołu.

Ktoś

To co piszą na szefostwo z Jastrowia (firma ever) to jest w ogóle nie prawda!! Pracowałam w tej firmie i wiem jak tam jest, pani Aneta S, jest na prawdę dobra szefowa i nie mam żadnych zastrzeżeń, nawet gdy miała chwilę to pomagała każdemu i nie mogę powiedzieć nic złego na jej temat????

...
@Ktoś

Skoro przekonałem się na własnej skórze, że ta Pani pomiata ludźmi, to znaczy, że tak jest. To że tobie akurat się poszczęściło i cię nie zmieszała z błotem to skutek jedynie szczęścia, więc nie podważaj czyjegoś zdania.

Życzliwa
@Ktoś

Osoba kłamie

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA