EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Zadra

Witam dostałam propozycje pracy w szpitalu w warszawa anin .Jak jest w firmie czy warto nawiązywać współpracę.

@Zadra

Minął z ponad tydzień, zdecydowałeś się może czy nie? ciekawią mnie tamtejsze warunki po prostu, bo dopiero po ofertach patrzę. Dodatkowo ile masz maksymalnie czasu na własny feedback po tym gdy Tobie cos zaproponują?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do EVER GRUPA? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Gospodarczy?

Jose

Maksymalny wyzysk, minimalna krajowa przez 9 lat, ignoranccy i nie odpowiedzialni kierownicy, 1 maszyna samojezdna na pasaż, brak narzędzi do mycia/konserwacji maszyny, brak padów i rozwalone padholdery, uszkodzone maszyny sprzątające od kilku miesięcy, 10 letnie rozwalone wózki serwisowe, sprane i porwane mopy, rozwalone stelaże od mopów, brak płynów do mycia, 10 letnie rozwalone odkurzacze, brak narzędzi do pracy. No i fatalne warunki w przebieralni/jadalni (muchy, robale, goły beton na podłodze, przeciąg i niska temperatura w zimne miesiące) oraz większość pracowników to pijusy lub menele. Omijać tą firmę!

Nicknick
@Jose

To nie jest praca dla ludzi ambitnych. Każdy kto ma olej w głowie ten nie spędzi 10 lat życia na minimalnej w brudnej kanciapie ze śmierdzącymi mopami. Tu nie chodzi o konkretnie firmę Ever tylko sam "fach" sprzatania. Pijacy i menele no to jest zawód dla każdego i każdy się podejmuje.

Tati
@Nicknick

Na stronie z tego co widać są inne oferty nie tylko do serwisu sprzątającego ale także. dla chociabzy kucharzy czy tez kierowników. W tym przypadku warunki można ocenić nieco bardziej korzystnie? Jak się do nich odniesiesz w takiej sytuacji?

@Pabloeckobar

Pracuje w Faureci, ta firma sprzątająca ma moim zdaniem za mało osób bo na nocy jest tylko jeden pan, który w dodatku pół zmiany gdzieś znika i pewnie śpi. W łazienkach brak ręczników i (usunięte przez administratora)

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Nnnn

Ostrow Wlkp ..U nas też zleceniowka o umowy się doprosić nie można. Nie które już prawie rok na zleceniu . Srodki czystości płyty worki wydawane jak na receptę . Brygadzisci zero pojęcia o kierowaniu ludźmi . Co jedynie im wychodzi krytyka wobec innych pracujących osób i naśmiewanie się z osób niepełnosprawnych. Nie potrafią docenić pracowników.

Czy ten autobus co o nim piszą w ogłoszeniu to jedyny sposób dojazdu do pracy? Chodzi o ofertę "pracownik porządkowy". Nie ma żadnego autobusu pracowniczego, tak jak w niektórych miejscach? A jak coś to do biletu dopłacą? Nie wiem, czy mi się opłaci, jeżeli sam będę musiał pokrywać koszty dojazdu.

Podjęłam decyzję, w przyszłym tygodniu zgłaszam do Inspekcji Pracy firmę Ever. Pracuje od kilku miesięcy na umowę zlecenie, chociaż jest stosunek pracy. Czy ktoś w tej sprawie działał? Myślę, że jak będzie trzeba sprawę nagłośnie. Pozdrawiam!

@@Pracownik

No a jak w ogłoszeniu było, miała być umowa o pracę? Czy po okresie próbnym miało się to dopiero zmienić? Ciekawi mnie jak firma do tego podchodzi. Pytasz czy ktoś działał w tej sprawie. Czyli tam dużo osób pracuje na takich umowach? Jak można dostać UoP, jeśli w ogóle?

ZLECENIOBIORCA

Jeśli zlecenie, ma stosunek pracy to zajmuje się tym inspekcja, albo sąd. Poczytaj o różnicy między umową zlecenie a umową o pracę.

Krzysiek

Pracuję w tej firmie w Kielcach. Dochodzi dwa tygodnie,a nadal nie mam umowy. Podpisałem.ale nie mogę się doczekać na otrzymanie tej umowy do ręki. Koordynator wziął te papiery i miał mi je szybko dostarczyć. Nie odpowiada na telefon ani na smsy. Napisałem żeby mi dostarczył na emaila i nadal nic. Jest to umowa zlecenie którą muszę dostarczyć do Urzędu Pracy i to bez zbędnej zwłoki.Czy ktoś z władz tej firmy tym się zajmie? Obiekt GEODIS KIELCE.

@Krzysiek

Dziękujemy za przesłanie nam informacji dotyczących problemu, z jakim się spotkałeś. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać z opóźnienia w dostarczeniu umowy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej rozwiązać ten problem. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod numerem [numer telefonu] lub na adres e-mailowy alert@grupaever.com.pl. Nasz zespół służy pomocą i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dziękujemy za Twoją cierpliwość i wyrozumiałość w tej sprawie. Jesteśmy gotowi podjąć wszelkie kroki, aby naprawić ten błąd i zapewnić Ci odpowiednią umowę. EVER GRUPA

@EVER GRUPA

Ten człowiek wcale nie jest cierpliwy, ani wyrozumiały. I ma absolutnie rację. Jeśli już piszecie to napiszcie, że prosicie o cierpliwość i wyrozumiałość. Tak było zawsze z umowami. ludzie czekali miesiącami.(usunięte przez administratora) Prostych spraw nie potrafią przypilnować. Żenada.

Jula

Może mi ktoś powiedzieć na jaki okres zawierają zazwyczaj umowy? Czy jako pokojówka dostałabym po jakimś czasie umowę na stałe czy raczej szukają na sezon, na kilka miesięcy i tyle? Na stronce napisali "zakres obowiązków różni się w zależności od obiektu", co to dokładnie może oznaczać, te różnice mogą być duże? I ostatecznie to ile za godzinę płacą? Podwyżki wchodzą w grę poza tymi rządowymi?

Detu
@Jula

Pierwsza umowa okres próbny na miesiąc, kolejna na rok lub na czas ważności orzeczenia. Jak się sprawdzisz, nie będzie skarg na Ciebie, to zostaniesz. Są tacy, co w rok to i 7 obiektów nowych obrobią, bo nigdzie ich nie chcą i firma ich przerzuca po obiektach. Różnice w obiektach czyli robisz albo części wspólne albo biura. Najlepiej przerobić każdy rodzaj aby mieć doświadczenie. Za godzinę na zleceniu wychodzi 21zł netto, a na rękę na umowie to 2730zł chyba. Nie ma tutaj podwyżek i premii.

Firma totalne zero. Miałem przyjemność pracować z miła menadżerką która zapewniała wszystko. Sama firma żenada płaca mniej niż w ogłoszeniu. Zmiany po 24h bez dodatków. Ludzie z Ukrainy maja wyższa pensje na wejściu. Zapewniali 5500 netto na rękę za 5 dni w tygodniu, pracowałem po 24h z weekendami pensja niecałe 3000. Przestroga dla innych my widzimy się w sądzie

@Michał

Zmiany po 24h? Sory ale nie rozumiem jak można pracować po 24h z weekendami. W tygodniu za to było jakieś wolne? Na rozmowie o pracę mówią, że jest to praca po tyle godzin?

@Michał

Dziękujemy za przekazanie nam swoich uwag dotyczących naszej firmy. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni sytuacją, którą opisałeś, i chcielibyśmy podjąć odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia i rozwiązania tych problemów. Jako firma Grupa Ever zawsze staramy się zapewnić naszym pracownikom uczciwe warunki pracy i wynagrodzenia, które są zgodne z naszymi obietnicami w ogłoszeniach. Jest to dla nas priorytetem, dlatego też twoje uwagi są dla nas bardzo ważne. Prosimy Cię o kontakt z nami za pośrednictwem maila alert@grupaever.com.pl, abyśmy mogli dokładnie zrozumieć, co się stało i podjąć odpowiednie działania. Jesteśmy gotowi do wysłuchania Twoich uwag i podejmiemy wszelkie kroki, które mogą być konieczne, aby rozwiązać tę sytuację. Wierzymy, że otwarta i konstruktywna rozmowa jest najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów, dlatego zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami jak najszybciej. Naszym celem jest zapewnienie uczciwych warunków pracy dla wszystkich naszych pracowników. Raz jeszcze dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, i czekamy na kontakt od Ciebie, abyśmy mogli wspólnie rozwiązać tę sytuację. Grupa Ever

paskudna firma, NIE WYBIERAJCIE EVER NIGDY !!! nie szanuje pracowników wykorzystywanie w każdy sposób firma jeszcze się zatrzymała na latach 1999- 2000 gdzie pracownik był traktowany w sposób masz prace to się ciesz i buzia na kłódkę, zwalniają bez podania przyczyny .... NIE WYPŁACAJĄ NA CZAS PIENIEDZY, ta firma powinna się zamknąć jak najszybciej !!! ZA URLOP jak maja zapłacić cisza grobowa trzeba się o własne pieniądze domagać....

@pracownik

Ja się proszę teraz o chorobowe by wypłacili . Kierownik się tłumaczy , że nie ma jej jeszcze w biurze , jak będzie to wyślę . Przekładanie spraw na później , dawanie na przeczekanie , lewe umowy na ludzi , którzy wogole nie pracują u nas w firmie ale ręką rękę myje , chcesz wziasc dzień wolnego lub nie daj Boże coś wieczne pretensje , że tak nie można , że może trzeba zmienić pracę ? Osobiście pracuje u nich ponad dwa lata , od miesiąca troszkę mi się pogorszyło ze zdrowiem ale to kwestia dobrania leków ale na te leki też trzeba mieć ????nigdy nie brałam zwolnień , nawet z gorączką chodziłam do pracy ,.kości mi łamało od chorobska ale w pracy zawsze byłam , a teraz nawet nikt ani kierowniczka ani menadżerka nie zadzwonią nie zapytają o swojego pracownika co się dzieje nic ???? pan dyrektor też podobno jakiś lewy , dziewczyny boją się cokolwiek odezwać bo wiedzą że zaraz wylecą na bruk , wszyscy pracują pod presją , ! Robisz więcej , niż masz w swoim zakresie obowiązków , o wiele więcej i myślą że za słowo dziękuję nakarmisz rodzinę ?! Skąpią zł , straszą, olewają , nie ma interesowania się pracownikiem , oczernianie , awantury przy innych pracownikach , poniżanie nawet się zdarzało , jak donosisz ploteczki nawet o sprawach prywatnych w szczególności u mnie do pani kierownik to jest najlepszym pracownikiem roku ✌️ listy obecności przechodzą przez wiele rąk bo przecież pani kierownik się nie chce przyjechać po nie osobiście . Co to za kierownik , który nie umie odp na pytanie i mówi :muszę zapytać pani menadżer ! Bo nie umie odpowiedzieć na proste pytanie pracowników ile jest na rękę za godzinę ???? pracuje w tej firmie , a przerobiłam już 6 kierowników , wszyscy uciekają , w relacjach osobistych opowiadają mi co się dzieje w tej firmie , i dziwi mnie fakt że ona wogole funkcjonuje i nikt się nią nie interesuje . Wyobraźcie sobie że kobieta, która jest sprzątaczka ma również do czynienia z jedzeniem !? Żadna z nich nie ma książeczki sanepidowskiej a w zakresie obowiązków mają sprzątanie lodówki np i dotykają to jedzenie pracowników , przekładają , bo trzeba wyrzucić jak nie dobre , itp itd . Sanepid jakby wpadł i zobaczył to na własne oczy to karę by mieli niesamowitą. .. tragedia , zero szacunku , zrozumienia , nic . Dwulicowość i materializm nic więcej a już napewno żadnych zalet . A zwłaszcza jak rząd dał tą śmieszną podwyżkę ... cyrki świata .... pzdr

@pracownik

Ale to tak co miesiąc nie wypłacają na czas czy po prostu czasem się zdarza? Informacja o opóźnieniu jest odpowiednio wcześnie? No ile trzeba czekać na kasę jak już?

W którym mieście, zgłaszane było do centrali?

Dzień dobry. Jest nam niezmiernie przykro wiedząc, że taka sytuacja mogła mieć miejsce. Byśmy mogli podjąć działanie w tej sprawie, bardzo prosimy o szczegółowy opis sytuacji, w odniesieniu do miejsca (lokalizacji obiektu) i czasu sprawy. Taką wiadomość prosimy o przesłanie na maila- alert@grupaever.com.pl, zgłoszeniem zajmą się osoby odpowiedzialne. GRUPA EVER

Polak

Firma dla ukraińców,Jest to zakład pracy chronionej przyjmują osoby z niepełnosprawnością i to tyle.Owszem dłuższy urlop,godzina mniej pracy i tyle,trzeba robić to co inni,ciężka praca fizyczna i nie ma zmiłuj.Nie polecam

Arczi
@Polak

Oczywiste chyba, że sprzątanie nie jest łatwym zajęciem, to nie jest praca biurowa. Trzeba się nachodzić, nadźwigać, naschylać, nie mieć lęku wysokości aby umyć okna itp. Dlatego też nie jest to praca dla każdego, nawet zdrowego, a co dopiero niepełnosprawnego. W każdym zakładzie pracy trzeba robić co do ciebie należy.

Czy ktoś działał już PIP by zmienić zleceniowke na umowę o pracę? U Nas nosi znamiona umowy o pracę, a jest zlecenie. Czyli wygląda to na etat. Ktoś coś?

B.r
@@Pracownik

Pracownicy się boją , część w ogóle nie ma o tym pojęcia. Wszystkie osoby na zlecenie już dawno powinny mieć UoPvo pracują parę lat

Arczi
@@Pracownik

Zasada jest taka, że UoP mają tylko osoby z grupą. Zdrowe osoby mają zlecenie.

Br

Czy ktoś się orientuje którego dostaje się wypłatę będąc na L4 (umowa zlecenie)?

Nie polecam pracy w Koszalinie Nie szanują pracowników, wyzysk, (usunięte przez administratora), brygadzistka kawał (usunięte przez administratora) . Oszukują na wypłatach.

QWERTY

Od niedawna w W-wie, na Ursynowie mam miejscówkę i trafiłem, że osoba do sprzątania biur, właśnie w tej dzielnicy jest potrzebna. Sumienność i chęci do pracy się u mnie znajdą. Z porannym wstawaniem na 6.00 lub 7.00 też dam radę. A proszę mi napisać, na jaki czas jest proponowane UoP i od kiedy pracę można podjąć? No i czy zapewniacie środki czyszczące, wiadra, mopy, rękawiczki?

Jaka atmosfera jest między działami w EVER GRUPA?

Pracownik Bydgoszcz

Dlaczego osoba zajmująca stanowisko Lidera obiektu, po zatrudnieniu nowego pracownika informuje innych pracownikow, że jest to osoba z grupą niepełnosprawności od lekarza psychiatry. Czemu to ma służyć, bo z tego co zauważylem to wywołało śmiech i głupie komentarze za plecami tego pracownika, który nie jest świadomy, że reszta wie na co choruje i gdzie się leczy. Sytuacja żenujaca, brak taktu i jawna dyskryminacja ze strony kadry kierowniczej na samym starcie pracy nowego pracownika.

Gigu
@Pracownik Bydgoszcz

To z tymi ludźmi jest problem skoro się śmieją, a nie z przekazaniem informacji. Przykljmują niepełnosprawnych z przeróżnymi sxhorzeniami, specjalnymi również, więc nie co się dziwić, to normalna sprawa. Firma daje ludziom szanse na pracę, bo w innych zakładach by nie znaleźli. Zwracajcie uwagę tym pracownikom co się śmieją bo zero kultury i szaxunku do chorego jak widać.

bolo

Czy wreszcie ktoś się zajmie kierowniczką Jadwigo Najda która pracuje w firmie Ever w belsku dużym Ferrero stosuję (usunięte przez administratora)do wszystkich pracowników do wszystkich mówi po nazwisku zastrasza szantażuje że zwolni z pracy nikt się ty mnie zajmie Elka dyrektor która przyjeżdża do firmy Ever do Belska dużego to koleżanka z Jadwigą Najda kierowniczko Ręka rękę myje wszystko ukrywa Elka o wszystkim wie pracownicy jej donoszą a ona swojej koleżance Jadwidze Najda nawet nie zwrócił uwagi nie życzę żeby ktokolwiek przyszedł pracować do firmy Ever do Belska dużego pod kierownictwo Jadwiga Najda

FORUM GDANSK

Nie polecam tej firmy pracuja tam kordynatorki same ukrainki.Obywatelom Polskim zabiera sie godziny ,nam dawano po 130,150 godzin a ukraincom po 170.Polakow dyskryminuja ukraince nic nie robia a Polacy musza to wtedy nadrabiac.Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA